OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. november 16., péntek 20:03

Nekem fosi volt a legfájóbb veszteség.Emlékszem amikor kikacagott mert kiestünk a juve ellen 2015ben. Ludasmatyi 3szor dobta neki utána a fájást.Remélem azért életben van még.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2018. november 16., péntek 19:58

Egyébként nálam ez plusz egy, mert az évek alatt az idiótákra meg a warok közben elhangzott kommentekhülyeségekre énszívesen emlékszem vissza. Abszolút megértem hogy ez embereket zavart és emiatt ki vannak többen végleg tiltva, de nekem üdítő volt néha a trollokat olvasni, és sajnálom hogy nem lesz erre ‘már soha’ lehetőségem.
Steve írta:
Pipita írta:Stevenek. :mrgreen: :mrgreen:

Sokkal szebb hely lett ma a fórum, köszi srácok. :-* :salute: :agree: :)
Te még 1-2 hét és beállítjátok, hogy hehe élettársa vagyok.. :D

Ezt már kitárgyaltuk. Én szeretek emberekkel baromkodni, nevetni. Ha hehe hülyeségeit komolyan vettem volna az elmúlt évtizedben akkor már agyvérzést kaptam volna. :)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. november 16., péntek 19:58

RMCF nekem is hiányzik, többiek nem.
Meg BBeno is tényleg fölöslegesen kapja az ívet többnyire.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 16., péntek 19:53

Steve írta:
Pipita írta:Stevenek. :mrgreen: :mrgreen:

Sokkal szebb hely lett ma a fórum, köszi srácok. :-* :salute: :agree: :)
Te még 1-2 hét és beállítjátok, hogy hehe élettársa vagyok.. :D

Ezt már kitárgyaltuk. Én szeretek emberekkel baromkodni, nevetni. Ha hehe hülyeségeit komolyan vettem volna az elmúlt évtizedben akkor már agyvérzést kaptam volna. :)
Akkor add meg az e-mail címed itt hogy neked írjon, ne nekem. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. november 16., péntek 19:44

Pipita írta:Stevenek. :mrgreen: :mrgreen:

Sokkal szebb hely lett ma a fórum, köszi srácok. :-* :salute: :agree: :)
Te még 1-2 hét és beállítjátok, hogy hehe élettársa vagyok.. :D

Ezt már kitárgyaltuk. Én szeretek emberekkel baromkodni, nevetni. Ha hehe hülyeségeit komolyan vettem volna az elmúlt évtizedben akkor már agyvérzést kaptam volna. :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. november 16., péntek 19:12

dannen írta:
MyStiQ írta:
Én nem azt mondom, hogy védeni kell a BBeno, hehe, RMCF, Raisen sort,
szerintem meg a hehe, rmcf feleket nem kell vedeni, ok raszolgaltak a kitiltasra. viszont a beno, raisen feleket meg igenis meg kene vedeni, mivel soha nem artottak senkinek csupan par embernek nem szimpatikusak es ezert folyamatosan provokalva vannak. boven nem ugyanaz a kategoria, mint a hehe felek. legalabbis en nem emlekszem, hogy beno barkit szidott volna, csak nem tetszik sokaknak a velemenye. raisen meg vegkepp nem artott senkinek, megis veglegest kapott. annyi volt a hibaja, hogy nem o volt a legelesebb kes a fiokban, de soha egy rossz szot nem szolt, sot meg be is segitett a forum dolgaiban. a lenyeg, hogy igen sajnos van akiknek “pofara” megy a tiltas. es ez csak 1-2 pelda volt.

hehevel még egyet is értek, de az nettó hülyeség, hogy raisent védeni kellett volna és RMCF megérdemelte a kitiltást. Kettejük közül most komolyan raisent látnátok szívesebben? :lol:
(nyilván most jön az, hogy egyiket sem)

Kár, hogy a végén az öreg kicsit túltolta az önsajnálatot, mert nekem hiányoznak azért a több oldalas írásai.
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. november 16., péntek 18:20

:mrgreen: Más: A világ legjobb kávézóiból három Budapesten van

Holnap megyek Pestre, végre nem munka miatt. Tervezek kipróbálni 1-2 kávézót. A linkben lévő 3-ból próbálta már valaki valamelyiket? Esetleg tud ezeken felül olyat, ahová érdemes lenne elmenni?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. november 16., péntek 18:18

Azert ha valakit egy egész fórum nem tud elviselni az nem hiszem hogy azert van mert egy moderátornak nem szimpi.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. november 16., péntek 17:59

Hasonló dolgok miatt hanyagolom én is már pár éve a cuccot, pedig itt nőttem fel, mondhatni, és most lehet röhögni ezen is. Mindenféle témáról lehetett beszélni, volt olyan aki próbált aktív lenni mindenben (Raisen, Remy, senkit nem kell félteni, ezt is vállalom), vagy nem egyezett a véleménye normális dolgokban a többséggel és emiatt lett kiszúrva a tömegből, például nagyszerű a Benős példa Misztiktől, meg van a másik oldal wxyz. Mindig van mindenre válasz, vagy nevetségessé lehet tenni komoly témákat, ha épp úgy dönt a fejes...és most nem a sértődöttség szól belőlem, vagy nincs életem, sajnálom, ezt látom én is javarészt, sokszor neki futottam, hogy írok róla, Megy a meccs topikban sokszor érett már, de mindig vissza fogtam a dolgot, de ez már az én problémám. Én örülök, hogy van még fórum, meg élet az oldalon, és remélem ez a gárda nem lesz "megzavarva" semmilyen külsős által, hogy majd széthulljon, mint anno.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 16., péntek 17:03

Remy évek óta ki van rakva döntő idején.
Mindenki röhög rajta, meg ő is. De hat ki igy ki úgy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2018. november 16., péntek 16:54

Az üzenetem lényege és célja az volt, hogy nem azonos a fórumozók elbírálása. Ezt most valamennyire Te is megerősítetted.

Korábbi fórumon ja, adogattam ezért bőven warnt, kaptál Te is, Realista is, hehe is meg még elég sokan. Nekem csak az nem tetszik, hogy miért kellett ez a spoileres szarakodás az írásai kapcsán? Ha nem tanul semmiből, akkor már korábban ki kellett volna tenni, de ez, hogy belenyúlunk egy fórumozó írásaiba, ez nekem nem igazán nyerte el a tetszésem.

Ha kivágjátok 2 hónapja, 2 hete, 2 napja véglegessel, akkor le sem szarom, rászolgált. Most is rászolgált, csak kár volt visszaélni úgymond a hatalommal, hogy belenyúlt valaki az írásaiba.

Én nem azt mondom, hogy védeni kell a BBeno, hehe, RMCF, Raisen sort, de ha valaki beléjük köt, mert az trendi, akkor az illető is kapja meg a kis büntetését. Mert bizony van pár fórumozó, akinek az a legnagyobb élvezetforrása, hogy azt figyeli, 1-2 emberbe mikor köthet bele, kivágva ugyanakkor még nem láttam soha.

Ui.: Számomra a mai napig zavaró akár a saját, akár más csapat játékosait gúnynéven szólítani, mert kibaszott tiszteletlen.

Ui2.: Szeretek mindenkit, de legközelebb csak vágjátok ki az illetőt, ne éljetek vissza a hatalommal. :mrgreen:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. november 16., péntek 16:13

MyStiQ írta:Ne haragudjatok, de ez, hogy spoilerbe raktátok az írását ez elég olcsó és gyerekes húzás volt. Én elhiszem, hogy volt egy bicskanyitogató stílusa, de legalább volt saját véleménye.

Amikor moderátor voltam a korábbi oldalon, talán itt is, akkor elég sokszor kipakoltam én is embereket, mégsem kaptam soha fenyegetést, e-mailt, új reget, anyázást, semmit.

Én most sokszor azt érzem, hogy aki pajtás, annak minden el van nézve, aki meg nem szimpi és ellentétes véleményen van, az rögtön kapja a büntetést.

Nyilván nem vagyok itt 0-24, de amikor olvasgatok, nekem ez jön le. Részben emiatt, részben időhiány miatt nem írogatok már túl sokszor, de én így látom.

Én ezt nem kioktatásként írtam, csak véleményként, ha emiatt tiltólistára kerülök és/vagy bannolni szeretnétek, ám tegyétek. Eddig sem olvastam más oldalt, ezután sem fogok, de sokszor tényleg azt érzem, hogy a személyes sérelmek vezérelnek néhány szerkesztőt akár jelenlegi/korábbi játékosok kapcsán, akár fórumozók kapcsán, ez pedig szerintem a fórum rovására megy mostanság egyre inkább.

Csak ismételni tudom magam, ez saját vélemény, ha senki nem ért velem egyet, elfogadom, többet nem is szeretnék a téma kapcsán írni.
Én is így érzem gyakran, pont azért, amiért hehe ilyen sokáig volt megtűrve.

Ha szerinted RÖGTÖN repült, az nem az én problémám, tényleg nem vagy itt eleget. Nem bicskanyitogató, hanem vállalhatatlan legalja stílusban fórumozik.

Vicces, hogy pont a régi fórumról beszélsz. Emlkszem, mikor a madridistán még azért járt a warn, ha gúnynévvel illetted AZ ELLENFÉL játékosait. Én is beleszaladtam jó néhányba a törpézéssel.

Itt meg olvassam nap mint nap, hogy kibaszott béla, nyomorult aszkenzió meg kurva spanyol reálos gecik? És akkor ne háborodjak fel?

Pont hogy neki volt elnézve minden, minden nap minden órájának minden percében vállalhatatlan stílusban küldte el a kedvenc csapatom tagjait (LEGENDÁIT) a kurva anyjába, csak mert ő úgy gondolta.

Túl sok volt neki megengedve, örülök hogy kiderült hogy ennyire tudja viselni a dolgokat, amikor nem ő a bully hanem ő áll a fasz rossz végén épp pár percre. Kiderült, mennyi is a tűrőképessége: nem sokkal több mint amit vártam.

Egyébként biztos vagyok benne hogy emiatt te nem fogsz tiltólistára kerülni, ahogy más sem került tiltólistára aki vállalta a véleményét normálisan. Ha tudod bizonyítani az ellenkezőjét, várom a screenshotokat, de hehe sem azért lett tiltva, mert nem tetszett neki a poén. Pedig ezzel a hozzászólásoddal ezt implikálod, ami különösen fájdalmas.

Csak hogy tisztázzuk: a csávó elküldött mindenkit (mostmár nem csak a játékosainkat, mindenkit) hogy basszuk meg a kurva anyánkat. Szerintem a fórum rovására ez megy, meg a játékosaink folyamatos szarozása, nem az ha felszólalunk a vállalhatatlan stílus ellen. Már ha rám céloztál. Bevallom, magamra vettem a célzást mindenesetre, mert azt hiszem én álltam bele hehe undormányába a legtöbbször, vagy legalábbis én is elég sokszor.

Személyesen nekem aztán nincs vele problémám, nem is érdekel az ember, de amit itt művelt mióta megint ide szabadult, az vállalhatatlan és gusztustalan volt. Nem idevaló az amit erre az oldalra írt. Az NSO fórumot lehet menni telehányni, de ez nem az állatkert és remélem a jövőben sem lesz az.

Én legalábbis nem azon a színvonalon képzelem el a fórumunkat a jövőben sem, és nagyon sajnálom hogy az elmúlt pár hónapban idáig süllyedtünk. Külön szomorú hogy ezt sírják vissza egyesek már most (már ha).

Egy fejezet azonban lezárult végre, lehet normálisan fórumozni és nem a sajátjainkat szarozni 24/7/365. Drukkolok mindenkinek.

Ui: a BBeno effekt nekem sem tetszik.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. november 16., péntek 16:07

Én csak annyit reagálnék, hogy az értelmesebb fórumozók nem az oldalt fenntartók és benne, érte, értünk dolgozók miatt koptak ki, hanem pont a hehe féle stílus és tartalom miatt. Meg persze élethelyzetek miatt, de az most más halmaz.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. november 16., péntek 16:05

pheco írta:Nekem esku hianyozni fog, a bekmenezest leszamitva :D

Már ezért is rég ki kellett volna vágni :mrgreen:

De tény igyis sok minden el lett neki nézve szerintem ami másnak nem- eddig huzta.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. november 16., péntek 16:02

csóró.. azért vicces is meg az én anyámat is:( :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 16., péntek 16:01

MyStiQ írta:Azzal egyetértek, hogy nem így kellett volna reagálni. Én személy szerint nem tartottam jó poénnak, szóval megértem, hogy felbaszódott, azzal viszont nem tudok azonosulni, ahogyan kezelte.

Tudjuk, hogy hehe kellően hirtelen haragú, de azért tegyük a szívünkre a kezünket, hogy nem mindig ő volt a fasz és olyankor is ő lett elővéve a fórumozótársak által.

Például felhoztad Benőt, ő is már minden hozzászólása után baszogatva van, kb már akkor is, ha hoz egy friss hírt, amit korábban nem közölt senki. Nem feltétlenül a moderátorok, adminisztrátorok által, hanem más fórumozók által. Látták, hogy korábban vagány volt kiröhögni, akkor megteszik ők is, közben a hozzászólásaikban hozzáadott érték a legkevesebb sincs.
Persze, hogy sokszor nem ő volt az, azért is lett kicsapva sok más, amikor beleálltak ok nélkül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2018. november 16., péntek 15:45

dzsi91 írta:
nem mondod, hogy az mosalah? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
végem
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2018. november 16., péntek 15:45

Azzal egyetértek, hogy nem így kellett volna reagálni. Én személy szerint nem tartottam jó poénnak, szóval megértem, hogy felbaszódott, azzal viszont nem tudok azonosulni, ahogyan kezelte.

Tudjuk, hogy hehe kellően hirtelen haragú, de azért tegyük a szívünkre a kezünket, hogy nem mindig ő volt a fasz és olyankor is ő lett elővéve a fórumozótársak által.

Például felhoztad Benőt, ő is már minden hozzászólása után baszogatva van, kb már akkor is, ha hoz egy friss hírt, amit korábban nem közölt senki. Nem feltétlenül a moderátorok, adminisztrátorok által, hanem más fórumozók által. Látták, hogy korábban vagány volt kiröhögni, akkor megteszik ők is, közben a hozzászólásaikban hozzáadott érték a legkevesebb sincs.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 16., péntek 15:36

dzsi91 írta:Szerintem jó poén volt és nem kellett volna túlreagálni.Nyilván előbb utóbb visszakapta volna a láthatóságot.

Amúgymeg vissza fog térni :D
Délutánra minden a régi lett volna, de nyilván nem ő csinálta mással, így nem vicces.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. november 16., péntek 15:34

Szerintem jó poén volt és nem kellett volna túlreagálni.Nyilván előbb utóbb visszakapta volna a láthatóságot.

Amúgymeg vissza fog térni :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég