Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. november 20., kedd 13:20

Realista24 írta:Real újabb célpontjai, angolok szerint.
Rashford: 56,1 millones
Eriksen: 44,9 millones
Eriksen előtt gondolom lemaradt egy 1-es. :lol: Amúgy ő átvehetn Modric helyét.

Rashford meg jól indult, aztán sehova nem fejlődött azóta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. november 20., kedd 11:20

Realista24 írta:
Mire a stadion felépül Bale mar sehol nem lesz.
Benz még itt lehet, rajta úgysem látszik ha őszül :lol:

De komolyra fordítva nem Bale volt a lényeg igazából, hanem az, hogy CR után nem ártana egy sztár, aki miatt jönnek az emberek a stadionba, meg veszik a mezeket, stb.
Nyilván van sok sztárunk, de kell egy igazán nagy név, amiből mindig kevés lesz, jelenleg is 4-5 ilyen lehet világszinten(de biztos, hogy 10 alatt).

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. november 20., kedd 11:18

Realista24 írta:
Anthony írta:Legalább valamilyen szinten értelmes nevek.
Bár az angolok (és gondolom mások is) annyira kretének, hogy már szeptemberben arról cikkeztek, hogy melyik csapat kit fog leigazolni januárban, meg jövő nyáron.
LOL

Edit: ok, csak ha nincs nagy sztár, nincs akkor stadionlátogatottság. Bale valamiért nem vonzza be őket, nem is értem?

Mire a stadion felépül Bale mar sehol nem lesz.
Azt te csak hiszed. :mrgreen: Túlél mindenkit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 20., kedd 11:01

Anthony írta:Legalább valamilyen szinten értelmes nevek.
Bár az angolok (és gondolom mások is) annyira kretének, hogy már szeptemberben arról cikkeztek, hogy melyik csapat kit fog leigazolni januárban, meg jövő nyáron.
LOL

Edit: ok, csak ha nincs nagy sztár, nincs akkor stadionlátogatottság. Bale valamiért nem vonzza be őket, nem is értem?

Mire a stadion felépül Bale mar sehol nem lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. november 20., kedd 10:56

ziro4vr írta:Jovic egy bundesliga élcsapatban jó gólvágó szint lesz maximum, egy olyan Elber, Dzeko kaliber.
Realista24 írta:Rashford: 56,1 millones

Még pont Ő jutott eszembe este, hogy talán be lehetne próbálni, bár kétlem, hogy eladná a MU. Martialban volt anno potenciál, a Sevillában meg André Gomes is magára találni látszik, bár vele is óvatos lennék.

Nehéz ügy, de az angol meglepő módon nem tűnik rossz opciónak nekem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. november 20., kedd 10:52

Legalább valamilyen szinten értelmes nevek.
Bár az angolok (és gondolom mások is) annyira kretének, hogy már szeptemberben arról cikkeztek, hogy melyik csapat kit fog leigazolni januárban, meg jövő nyáron.
LOL

Edit: ok, csak ha nincs nagy sztár, nincs akkor stadionlátogatottság. Bale valamiért nem vonzza be őket, nem is értem?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 20., kedd 10:52

MARCA: Real Madrid have signed an advisory agreement with multinational business, Legends who’ve worked on Yankee Stadium & AT&T Stadium etc. Their business plan outlines a strategy to earn €150m yearly from the Bernabeu after it’s reconstruction.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 20., kedd 10:39

Real újabb célpontjai, angolok szerint.
Rashford: 56,1 millones
Eriksen: 44,9 millones
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 19., hétfő 22:17

ziro4vr írta:
Realista24 írta:AS: Madrid and Barça appear to be among the favourites to secure De Jong's services. In September, De Telegraaf reported that the former would be willing to pay up to 80m euros to sign him. Over time, Real's Instagram has received several 'likes' from Frenkie.
Szerintem túlértékelt, de ezt csak neked súgom meg öreg barim.
Azt se tudom ki ez. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. november 19., hétfő 22:15

Realista24 írta:AS: Madrid and Barça appear to be among the favourites to secure De Jong's services. In September, De Telegraaf reported that the former would be willing to pay up to 80m euros to sign him. Over time, Real's Instagram has received several 'likes' from Frenkie.
Szerintem túlértékelt, de ezt csak neked súgom meg öreg barim.
Nem illik.

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. november 19., hétfő 20:22

Imádnám, ha jönne De Jong. A Valverde, Kova, Ceba, De Jong kvartett elég jó lehetne hosszútávon, csak kéne egy támadóbb felfogású ember középre melléjük.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 19., hétfő 19:40

AS: Madrid and Barça appear to be among the favourites to secure De Jong's services. In September, De Telegraaf reported that the former would be willing to pay up to 80m euros to sign him. Over time, Real's Instagram has received several 'likes' from Frenkie.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. november 19., hétfő 19:05

Berti írta: Bármennyibe is kerülne Neymar..Mbappért többet kérnének.

Ha tényleg rájuk megy az UEFA és arra lennének kényszerülve, hogy valamelyiket eladják (ami szerintem kizárt) akkor biztos Neymart engednék el. Benne, a balhék mellett van még kb 5 év, míg a világbajnok timemagazinos wonderkidben több mint 10. Többet ér a gyerek, mint a klub..ne várjátok, hogy egyhamar meg fogjuk venni. Kitölteni a szerződést és nem hosszabítani meg biztos nem fog, olyan szerződéseket fognak elé tenni.

Törődjetek bele, hogy Neymart fogunk kapni, aki amúgy kurva nagy playa, csak a kis faszságait a media szarrá fújta és emiatt irtózik tőle mindenki.
Jövő nyáron 10esben fog már itt virítani, csak szólok. :)
Olyan jol meg tudjátok fogni a lényeget... Tisztaban vam vele szerintem mindenki hogy Mbappeert tobbet kernenek, ugyanakkor ha mar ennyire mocskosul sok pénzt adunk ki akkor csinaljuk rendesen es a jobbat hozzuk, a lehető legjobbat.

Persze, szarban van a psg aztan vegyuk meg akkor a Neymarukat, akit amugy se fognak annyira banni hogy elmegy ha ez az ara Mbappe kiteljesedesenek. Sot meg tegyünk is nekik szivesseget 300 millio alatt ne is ajánljunk a brazilert...Maradjon csak a nyakukon aztan ha tenyleg el kell adniuk akkor adjak Mbappet, kapnanak érte annyi penzt hogy nem lenne gondjuk a ffpvel. Masnak ugyse kell a brazil ennyiert, max visszamegy barcelonaba en nem bannam.

Egyáltalán nincs bajom Neymarral, tudom hogy jo, sot nagyon jo. De ha ilyen orult összeget koltunk akkor van jobb is. Lejjebb írták, Hazard vagy Mane a szelre aztan kozben minden nyáron beprobalkozni Donatellonal.
Cristianot a legjobb korban vettuk vilagrekordert, Mbappe lehet a következő hasonló jatekosunk. Neymar jovore 27 lesz, egy 20 eves gyerek elhalvanyitja a teljesítményet a nulla ligue oneben, amugy is van egy erzesem hogy Neymar 30 felett már nem igen akar focizni, elkezd majd lefele menni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 19., hétfő 18:58

KAG írta:
Realista24 írta:Azt is írják, hogy jövő nyáron a Barcába megy.

Ney vagy Bappe?
Neymarka.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. november 19., hétfő 18:53

Realista24 írta:Azt is írják, hogy jövő nyáron a Barcába megy.

Ney vagy Bappe?
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 19., hétfő 18:48

Azt is írják, hogy jövő nyáron a Barcába megy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. november 19., hétfő 18:46

kodo írta:
Kerlon írta: En most mar nem szórakoznek, Cr elment, Bale fel labbal kint, mehet az all in a kolyokre. Világ barmai leszunk ha akkora osszegert hozzuk el Neymart amennyiert Mbappet is lehetne mozdítani, csak mert nekünk a brazil kell. Tennénk egy szivesseget a Psgnek hogy pluszban kiszallnak Neymarbol meg naluk marad a jobb jatekos is.
Bármennyibe is kerülne Neymar..Mbappért többet kérnének.

Ha tényleg rájuk megy az UEFA és arra lennének kényszerülve, hogy valamelyiket eladják (ami szerintem kizárt) akkor biztos Neymart engednék el. Benne, a balhék mellett van még kb 5 év, míg a világbajnok timemagazinos wonderkidben több mint 10. Többet ér a gyerek, mint a klub..ne várjátok, hogy egyhamar meg fogjuk venni. Kitölteni a szerződést és nem hosszabítani meg biztos nem fog, olyan szerződéseket fognak elé tenni.

Törődjetek bele, hogy Neymart fogunk kapni, aki amúgy kurva nagy playa, csak a kis faszságait a media szarrá fújta és emiatt irtózik tőle mindenki.
Jövő nyáron 10esben fog már itt virítani, csak szólok. :)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. november 19., hétfő 18:27

Kerlon írta:Egy 135+45 milliós igazolás mindenhova a kezdőbe jött volna, nem tudom miről beszéltek. Nyomatni kellett volna orrbaszájba és mind Bale, mind Benzema helyett mehetett volna. Akár 442ben is CR-rel. A példaképével. Csak hát $$$$$$$$$$$$
Mondom máshogy, szo sem volt egyik tamadonk tavozasarol sem, 4 kezdo szintu jatekosunk lett volna 3 helyre. Helyette valasztotta azt ahol egy kvázi üres helyre ment ami neki volt fenntartva. Emelle plusz az hogy otthon maradt meg hogy tobb maradt a zsebeben, plusz csúszott apueba is.

Ez meg a 'ki helyere, hova, milyen formációba kellett volna' dolog szep es jo de mindenki tudja hogy nem igy működik, foleg nalunk. Nyilvánvaló volt, hogy ide akkor jön kezdő kaliber ha valakit eladunk a harmasbol. Ez nem teljesült, elment oda ahol fixen kezdő.

En most mar nem szórakoznek, Cr elment, Bale fel labbal kint, mehet az all in a kolyokre. Világ barmai leszunk ha akkora osszegert hozzuk el Neymart amennyiert Mbappet is lehetne mozdítani, csak mert nekünk a brazil kell. Tennénk egy szivesseget a Psgnek hogy pluszban kiszallnak Neymarbol meg naluk marad a jobb jatekos is.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. november 19., hétfő 16:49

anno ki gondolta volna hogy Ronaldo mozdítható a Unitedből. most hasonló Mbappé. nem most nyáron de 23-24 éves kora körül szerintem érkezik. talán még hamarabb is. addig van idő szépen ősszegyűjteni a következő nagy generáció darabkáit.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. november 19., hétfő 16:33

Kerlon írta:Egy 135+45 milliós igazolás mindenhova a kezdőbe jött volna, nem tudom miről beszéltek. Nyomatni kellett volna orrbaszájba és mind Bale, mind Benzema helyett mehetett volna. Akár 442ben is CR-rel. A példaképével. Csak hát $$$$$$$$$$$$
Sajnos így. :agree:
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég