Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. november 22., csütörtök 8:09

El Sie7e írta:
M1Ö írta:
Tuchel-re gondolsz? Mert ő elég érdekes felállásokat nyomat párszor. :mrgreen: Vagy van valami hír, hogy megvesszük a világ összes k.pályását? Egy párral már szóba hoztak minket. :D
Motta nyomja ezt az u19nel

Ami egyebkent sima 4 4 2 csak a felrajzolasban a wb-ket is a kp-ra tette
Nem pont, mert a kapust is felküldte a kpra. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. november 22., csütörtök 7:45

M1Ö írta:
Realista24 írta:Vagy 2-7-2t kell jaccani ahogy Párizsban kitaláltak
Tuchel-re gondolsz? Mert ő elég érdekes felállásokat nyomat párszor. :mrgreen: Vagy van valami hír, hogy megvesszük a világ összes k.pályását? Egy párral már szóba hoztak minket. :D
Motta nyomja ezt az u19nel

Ami egyebkent sima 4 4 2 csak a felrajzolasban a wb-ket is a kp-ra tette
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. november 22., csütörtök 7:15

Realista24 írta:Vagy 2-7-2t kell jaccani ahogy Párizsban kitaláltak
Tuchel-re gondolsz? Mert ő elég érdekes felállásokat nyomat párszor. :mrgreen: Vagy van valami hír, hogy megvesszük a világ összes k.pályását? Egy párral már szóba hoztak minket. :D
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. november 21., szerda 22:45

kierkegaard írta:Sajnos már nem emlékszem de talán realista írta azt nem rég, hogy a chelseanak nincs vásárlási opciója, szóval Kovacic visszajön. Így elő van készitve számára a hely modric kikopása által. Nagyjából 4 chelsea meccset láttam idén és nekem bejött a játéka.

Ceballos pedig szerintem nem kérdőjel. Látszik rajta, hogy brutál nagy potenciál van benne. jó a lövőtechnikája, nagyon ügyesen passzol szorongatott helyzetben is. Már csak kicsit aktívabban kell támadnia kapura mint ahogy tette azt a kezdetek kezdetén mikor real játékos lett a barca ellen és amikor 2gólt vágott.

Én Eriksent az ajaxos karrierje óta követem és imádom de feleslegesnek érzem ha esetleg Kova maradna.
Kovacic visszajön oké de a Chelseaben sem alap és ide rögtön kezdőnek elég lesz-e? Ceballos potenciálja jó de menjünk neki az évnek úgy hogy ő az egyik kezdő? ez nálam a kérdőjel. és ha ők kezdők is akkor is kell valaki minőségi ember ha nincs Modric

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 21., szerda 22:28

M1Ö írta:Mondjuk alapból nem tudnám elképzelni Eriksen-t, mint a középső hármasunk egyike. Kerlon, te képbe vagy vele, hogy látsz bele Modric utódot? Oké, hogy visszajár és szervez, de ő nem fog az ellenfélre tapadni és becsúszva szerelni a saját 16osunk előtt. Ő 4-3-1-2-ben, vagy 4-2-3-1-ben lenne nagy császár. De utóbbi kilőve Kroos miatt, előbbibe meg akkor.már inkább Hazard. Vele maradhatna a 4-3-3 is.
Vagy 2-7-2t kell jaccani ahogy Párizsban kitaláltak :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. november 21., szerda 20:43

Mondjuk alapból nem tudnám elképzelni Eriksen-t, mint a középső hármasunk egyike. Kerlon, te képbe vagy vele, hogy látsz bele Modric utódot? Oké, hogy visszajár és szervez, de ő nem fog az ellenfélre tapadni és becsúszva szerelni a saját 16osunk előtt. Ő 4-3-1-2-ben, vagy 4-2-3-1-ben lenne nagy császár. De utóbbi kilőve Kroos miatt, előbbibe meg akkor.már inkább Hazard. Vele maradhatna a 4-3-3 is.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. november 21., szerda 19:32

Sajnos már nem emlékszem de talán realista írta azt nem rég, hogy a chelseanak nincs vásárlási opciója, szóval Kovacic visszajön. Így elő van készitve számára a hely modric kikopása által. Nagyjából 4 chelsea meccset láttam idén és nekem bejött a játéka.

Ceballos pedig szerintem nem kérdőjel. Látszik rajta, hogy brutál nagy potenciál van benne. jó a lövőtechnikája, nagyon ügyesen passzol szorongatott helyzetben is. Már csak kicsit aktívabban kell támadnia kapura mint ahogy tette azt a kezdetek kezdetén mikor real játékos lett a barca ellen és amikor 2gólt vágott.

Én Eriksent az ajaxos karrierje óta követem és imádom de feleslegesnek érzem ha esetleg Kova maradna.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. november 21., szerda 18:44

elfér oda ember. Kovacic kérdőjel Ceballos kérdőjel Modricban nincs sok. milyen király volt amikor bátran lehetett tolni a b sort.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. november 21., szerda 18:34

kierkegaard írta:Jojo ez az eriksen meg mindenki de van egy ceballosunk, kovacic jon vissza, azt a del amerikai csavot is hozzak, kroos nincs karrierje vegen.. Igy tok felesleges.
Én nem fogadnék Kovacic visszatérésére.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. november 21., szerda 18:05

Jojo ez az eriksen meg mindenki de van egy ceballosunk, kovacic jon vissza, azt a del amerikai csavot is hozzak, kroos nincs karrierje vegen.. Igy tok felesleges.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. november 21., szerda 18:04

Realista24 írta:
Kerlon írta:Hát ezek a rikító kékeszöld, zöld, idei piros, előtte a pink, a narancssárga... ezeket én élből visszavágnám. Legyen bordó, sötétzöld, sötét lila.


A többi élénk szar a kuka.
Tréning szerkó.
https://pbs.twimg.com/media/DsdZ6GBXcAAowMP.jpg
Nem tetszik. Esetleg így
zöld
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. november 21., szerda 17:33

Azért Eriksennek tudnék örülni, de továbbra sem rá van a legnagyobb szükségünk. Ha veszünk valakit 100 felett, az támadó legyen.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. november 21., szerda 17:32

dannen írta:milyen media nyomasara? a puskas dij egy publikus szavazas volt ahol az egyiptomiak betoltak salaht.
szerintem meg kellett az a babusgatás, amit Salah és a Pool kapott már a BL döntő előttről. utána meg végképp. :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. november 21., szerda 17:23

Realista24 írta:
Kerlon írta:Hát ezek a rikító kékeszöld, zöld, idei piros, előtte a pink, a narancssárga... ezeket én élből visszavágnám. Legyen bordó, sötétzöld, sötét lila.


A többi élénk szar a kuka.
Tréning szerkó.
https://pbs.twimg.com/media/DsdZ6GBXcAAowMP.jpg

Ezt mondjuk adom, tetszik.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 21., szerda 15:29

Kerlon írta:Hát ezek a rikító kékeszöld, zöld, idei piros, előtte a pink, a narancssárga... ezeket én élből visszavágnám. Legyen bordó, sötétzöld, sötét lila.


A többi élénk szar a kuka.
Tréning szerkó.
https://pbs.twimg.com/media/DsdZ6GBXcAAowMP.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. november 21., szerda 14:38

Remy írta:Én Trentnek adnám. Jóval magasabb szintet képvisel a Pool, mint az Ajax vagy a Roma. És így is bőven a csapat egyik legjobbja a gyerek, hiába a hypeos támadósor.
biztos vagyok benne, ő fogja kapni. amúgy se buta ő a focihoz. de a média nyomására, a Poolnak járnak az ilyen vigaszdíjak. :smile: lásd Puskás-díj
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. november 21., szerda 11:49

Nem is értem. Alapjában a hsz-szel nem lenne gond, de honnét jött az ötlet, vagy miért. Lehet visszaolvastott 10ezer oldalt és ott eről volt szó, aztán fejben megegyezett mindenkivel.
Realista24 írta:
Kerlon írta:Hát ezek a rikító kékeszöld, zöld, idei piros, előtte a pink, a narancssárga... ezeket én élből visszavágnám. Legyen bordó, sötétzöld, sötét lila.


A többi élénk szar a kuka.
Ugyanitt zöld Karim mezt vásárolnék. :mrgreen:
Mondtam, hogy mi a jó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. november 21., szerda 11:18

Realista24 írta: Legalább Morata nincs benne :mrgreen:

Kimaradó legendák közé befért volna. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 21., szerda 10:53

Kerlon írta:
MorataMartin írta:Tudom, hogy nehéz összeállítani egy álom-tizenegyet, pláne egy Real Madridnál, de közös megegyezés alapján elmondható, hogy ez a Real Madrid legjobb tizenegy-e: Casillas - Chendo, Ramos, Santamaria, Marcelo - Puskas, Zidane, Gento - Raul, Di Stefano, Cristiano Ronaldo. Nyilván a posztokon lehetne változtatni, illetve olyan legendák maradtak ki mint Hierro, Pirri, Kopa, Ronaldo, Roberto Carlos, Buyo megsorolhatnám.
kivel egyeztél meg? vagy milyen közös megegyezés alapján?
Legalább Morata nincs benne :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. november 21., szerda 10:46

sebydani írta:Sajnos velem ebben nem jutottál közös nevezőre.
Te az adósok listáján vagy a húsgolyó miatt.Szóval te nem számítaszt,büntetett előéletűek, adósok nem számítanak.
Szavazati jog megvonva.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég