Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 24., szombat 9:12

Modric elmondta hogy reméli ő nyeri az Aranylabdát.
Baratom tegnap egy rendezvényen mondta neki hogy ő fogja nyerni, erre mondta ezt :mrgreen:
Nagy forma
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. november 13., kedd 14:22

Goal TOP50 idei nyertese B-)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. november 13., kedd 8:44

Erdekesseg, hogy az eddigi 4 meccsen pontosan olyan stilusu futball nyomtunk, foleg a Celta ellen, ahol ertelmet veszti a vkp pozicio, es igy Casemiro. Ugyanis, a vedekezesbol MINDENKI kivette a reszet, ergo ha pl. Kovacic jatszana a helyen, vagy Ceballos, vagy Isco, vagy akarki, ugyanazt lehozza barki, csak epp tamadasban tobb hasznat vesszuk.
Miert irom ezt ide? Mert Modric es Kroos melle nyugodtan oda lehetne tenni barkit, meg lesz a stabilitas. Kiemelem, ezt a 4 meccs alapjan irom, nem biztos, hogy a csapatnak ugyanigy fog menni mas csapatok ellen. De mindenkeppen biztato amit eddig lattunk. :)
:goat:

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Corleone » 2018. november 12., hétfő 23:30

H.E.H.E. írta:most nézem megint modric fifa díját, amikor elkezd horvátul beszélni a vén bobannál eltörik a mécses.
mi mikor láthatunk, mikor meríthetünk erőt egy magyar játékosból ilyen vagy hasonló szinten?

értem én, hogy amikor a vízilabdában állunk a világ felett az olimpián, akkor ugyanez van - legalábbis bennem - de basszameg mindenki mindig focizott meg focizik, nemzeti sportunk.

lenne...


na faszomat alvás
Fu, ez a video eddig kimaradt nekem, sajnos.. hihetetlen ez az ember. a szo legjobb ertelmeben annyira egyszeru, csak a futball iranti szeretet, tisztelet es alazat arad belole. Csak kedvelni lehet ot es azt, amit kepvisel.

Ami neki volt Boban, az majd o lehet/lesz a kovetkezo generacionak. :salute:
#happyshitting

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 12., hétfő 22:57

most nézem megint modric fifa díját, amikor elkezd horvátul beszélni a vén bobannál eltörik a mécses.
mi mikor láthatunk, mikor meríthetünk erőt egy magyar játékosból ilyen vagy hasonló szinten?

értem én, hogy amikor a vízilabdában állunk a világ felett az olimpián, akkor ugyanez van - legalábbis bennem - de basszameg mindenki mindig focizott meg focizik, nemzeti sportunk.

lenne...


na faszomat alvás
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. november 12., hétfő 11:12

Babinho írta:Nekem nem tetszett megint a produkciója, továbbra sem találja a formáját.
Rengeteg visszapassz, nincsenek jó beindulásai, üresbe mozgások...Kroos és Ceballos is magasan jobb játékot hozott szerintem. Danit egyre többször megnézném a helyén, aki amúgy ha a játékperceit figyelembe vesszük, az idény egyik legjobbja, mindig extra teljesítményt nyújt.
Hát nem, de igyekszik becsülettel. tegnap azért hibája is volt bőven, de jól nyomta. Van még hova fejlődni, de szerencsére látszik rajta, hogy fejlődhet is.

Ami jó, hogy direktebb és vállalkozóbb, nem úgy mint Modric vagy Toni. Bár a német idén sokat vállal.
Más, hogy tegnap sem kellett Casemiro középre, ahogy továbbra sem létszükséglet. Oda jövőre Kovacicot kellene nyomatni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. november 12., hétfő 11:04

Nekem nem tetszett megint a produkciója, továbbra sem találja a formáját.
Rengeteg visszapassz, nincsenek jó beindulásai, üresbe mozgások...Kroos és Ceballos is magasan jobb játékot hozott szerintem. Danit egyre többször megnézném a helyén, aki amúgy ha a játékperceit figyelembe vesszük, az idény egyik legjobbja, mindig extra teljesítményt nyújt.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. november 11., vasárnap 22:15

Ma végre az igazi arcát mutatja. Így tovább Lukita.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: matador » 2018. október 15., hétfő 23:00

KAG írta:
dannen írta:Modric on Ballon D'Or: "I would put Antoine Griezmann in pole position in terms of the 3 Frenchmen(Mbappe & Varane), for all he has achieved this year"

persze, hypeoljuk csak grizest a semmire, ugy hogy meg varane a csapattarsad is jobban megerdemelne nala :lol: nem is ertem, gg
Es mennyire igazad van.
Furcsa egy nyilatkozat...
A legkomolytalanabb riválisát erősíti, van benne ráció. Ettől függetlenül nem elegáns csinálni, nem rá vall.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 15., hétfő 21:48

dannen írta:Modric on Ballon D'Or: "I would put Antoine Griezmann in pole position in terms of the 3 Frenchmen(Mbappe & Varane), for all he has achieved this year"

persze, hypeoljuk csak grizest a semmire, ugy hogy meg varane a csapattarsad is jobban megerdemelne nala :lol: nem is ertem, gg
Es mennyire igazad van.
Furcsa egy nyilatkozat...
ZIDANE

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. október 15., hétfő 20:29

dzsi91 írta:Sajnos bukni fogja az aranylabdát,ha csak Clasico-n nem ver egy hatalmas gólt.Nagyon gyenge ez az ősz a csapattól meg tőle is Messi meg Cé meg megnyomják a dolgokat.Remélem Cé nyeri ha nem Luka.
Nézzük meg Cé utolsó két őszi teljesítményét Madridban. Még nincs veszve semmi. :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 7., vasárnap 10:45

Sajnos bukni fogja az aranylabdát,ha csak Clasico-n nem ver egy hatalmas gólt.Nagyon gyenge ez az ősz a csapattól meg tőle is Messi meg Cé meg megnyomják a dolgokat.Remélem Cé nyeri ha nem Luka.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. október 7., vasárnap 10:40

Oké, hogy volt egy korrekt éve, meg a VB is jól sikerült, de eddig az ősszel egyáltalán nem "The Best" módban focizik. Tegnap úgy pattogott el tőle többször is a labda, hogy csak néztem, hogy talán Lorrente beállt helyette, de nem végig játszotta. Szerintem neki egyáltalán nem tetszik ez a labdatartás mindenek felett. De én ide tenném Varane, Marcelo, Bale, Asensio, Mariano. Szóval szerintem kb a csapat felének ez a játék stílusidegen és nem passzol hozzájuk. Nem hinném hogy idén itt bármi is lesz. :/

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 25., kedd 11:31

Kapott a Niketól egy ünnepi lábbelit. :salute:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. szeptember 19., szerda 23:10

Teljesen jogosan. Az a labda is Balenek :sziv: :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 19., szerda 23:08

babaking írta:Jól hallottam, hogy a cseréjekor azt énekelték, hogy Luka Modric Ballon d'or?
Persze.meccsek óta szól már :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. szeptember 19., szerda 23:05

Jól hallottam, hogy a cseréjekor azt énekelték, hogy Luka Modric Ballon d'or?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. augusztus 31., péntek 22:10

Ha van játékos, aki mind az idei teljesítménye, mind a képességei alapján megérdemli az egyéni díjakat, az a horvát zseni! Gyakorlatilag - ezzel persze nem mondok újat :) - elért pályafutása zenitjére, kérdés hogy az Aranylabdát is megkapja e... Talán az ad némi reményt, hogy nemrég a francia szaklapnál Iniesta kapcsán elismerték, hogy mulasztást követettek el, amikor nem jutalmazták meg a katalán klasszist a legrangosabb ankéton. Talán Luka esetében nem akarják újra e hibát elkövetni... :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. augusztus 31., péntek 21:41

De Luka mindenét lájkolja Cének. Modric wins :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 31., péntek 21:25

pheco írta:
Realista24 írta:Meg Rakitic is gratulált neki. Bezzeg C... :lol: őt idegesíti :lol: :lol:

Aranylabdát neki.
Hagyjuk mar ezt. Ezzel az erovel meg szinte mindenki elkoszont Cetol a kozossegi oldalakon, meg Bale is, Luka meg nem... Teljesen felesleges ezen rugozni.
Azert remelem megengeded hogy leírjam a véleményem. :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég