Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 7., hétfő 12:29

Az álatalad leírt áraknak, 0 a realitása.
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. január 7., hétfő 12:19

Ez igy leirva jol hangzik, de szerintem Asensio es pont ugyan olyan nulla mint LV, es en Cebaban sem latok tobbet mint amit Isco tud. Futkarozik osszevissza de legalabb meg pontatlan is. Tele vagyunk olyan jatekosokkal akik egy masik taktikaval felfogassal kiralyok lehetnenek, ezen kell eloszor valtoztatni. Edzot meg nem irtal, elengedhetetlen, hogy a csapat elen egy gyozelemre ehes motivalni kepes ember alljon.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. január 7., hétfő 10:12

Fifából ki?

Ja. :D

Pogbát nem adnák 100ért, Raiola az ügynöke és az, hogy időszakosan hozza magát, az kevés. Mentálisan át kellene kapcsolnia végre felnőtt emberre végleg, akkor nagy fogás lenne. De mondom, el sem adná a MU jelenleg.

Félek, hogy Bale is kapni fog még egy 100000000. esélyt is. Iscoért meg a mai piacon sem biztos, hogy kapunk ennyit, ha ilyen látványos marad szezon végéig a mosolyszünet közte és a klub között.

A többi rendben van, de amikor Marcelo lelécel, meg fog szakadni a szivem. :'(
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. január 7., hétfő 9:59

Egyébként tényleg megkell húzzuk a fiatalítást, kiöregedett a csapatunk, teljesen. Teljes vérfrissítést kéne a gárdának, nyílván ez nem fog menni 1 év alatt, de valahogy megkéne próbálni.

-----------------------Courtois(26)/Lunin(19)/Casilla(32)----------------------
-----------Varane(25)/Nacho(28)--------------Ramos(32)/Vallejo(22)----
Carvajal(26)/Odriozola(23)-------------------------------Hakimi(20)/Reguilón(22)
-----------------------Kroos(29)/Casemiro(26)-----------------------------
---------Pogba(25)/Valverde(20)------Kovacic(24)/Llorente(23)/Ceballos(22)
Brahim Díaz(19)/Asensio(22)-------------------------------Hazard(28)/Vinicius Jr.(18)
--------------------------Icardi(25)/Benzema(31)/Rodrygo(17)-----------

Nálam ez lenne a 25 fős keret.

Kezdjük az elején.

Távozók:

-Navas: Egyértelmű a helyzete, sajnos itt már Neki nem sok babér fog teremni, pénzt csinálnék belőle ameddig csak lehet, szerintem lenne csapat aki 20.000.000 €-t adna érte.

-Marcelo: Sajnos nem érzem benne azt, amit régen, védekezésben botrány, nincs benne tűz, megöregedett és szerintem a mentalitása nem éppen pozitív irányba viszi a csapatot, Ő is menne CR mellé játszótársnak vagy a Párizsba, egy 30.000.000 €-t szerintem kitudnánk hozni belőle.

-Isco: Belőle érzem a legtöbb pénzt, akár egy Isco-Hazard cserét is simán eltudnék képzelni, vagy egy City-t. 80.000.000 €-t simán kéne kapjunk érte.

-Bale: Fura kimondani, de Ő a sztárunk, viszont nem tudom, hogy üveglábú barátunkért mennyit adnának, nagyjából Isco árára gondolok Vele kapcsolatban. 80.000.000 €. De egy Pogba üzletben is, ráfizetéssel a Mi részünkről is mehetne a deal.

-Lucas: Mehet, nulla. 15.000.000 €

-Modric: Imádtam, de valószínűleg nem fogja elfogadni a másodhegedűs szerepét, amit meg is értek, az Interbe még elég nagy császár lehet. Grande Lukita! Nem tudok árat mondani, de nagyon jelképes összeg lesz úgyérzem.

Érkezők:

-Pogba: Amit bemutatott a VB-n az valami fantasztikus teljesítmény volt, bőven elférne Nálunk, sőt azonnal kezdőbe lenne, a középpálya is kapna egy elég nagy vérfrissítést. Kell a francia. Az ára 100.000.000 € körül mozog.

-Hazard: Nem kell részletezni, muszáj elhozni, jelenleg Ő az egyetlen mozdítható sztár előre, akiben megvan a tudás is. 1 év múlva lejáró szerződése van, ide is akar jönni. 70.-80.000.000 €-ért már bőven hozható.

-Icardi: Muszáj egy csatárt is hozni, a jelenlegi piacon szerintem Icardi a legjobb, aki el is érhető. 100.000.000 € alatt viszont aligha ússzuk meg, sajnos a piac ezt diktálja.



+1: Eriksen. Nekem nagy álmom, simán adnám érte Kovacic-ot plusz dellát. :)

Távozók: 225.000.000 (+Modric) €
Érkezők: 280.000.000 €

-55.000.000 €



Fifából ki? :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 4., péntek 12:08

Isco nem szállt be rosszul egyébként. Kellett egy jatekos oda középre, aki megveri az embereit. Viszont amit védekezésben hosszatesz...vagyis amit hozzá nem tesz....parádé.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 4., péntek 10:08

kodo írta:Tudom tudom.

Inkabb egy kis memento volt a tegnaprol, hogy mennyire nem erunk egyikkel sem semmit.
Solari elégedett volt Iscóval :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 4., péntek 9:55

Tudom tudom.

Inkabb egy kis memento volt a tegnaprol, hogy mennyire nem erunk egyikkel sem semmit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 4., péntek 9:37

kodo írta:Felajánlhatná Bale-t már most télen Hazardert Perez. Vagy Iscot, vagy mindkettőt...
Hazard megmondta, hogy télen nem megy sehova.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 4., péntek 9:31

Felajánlhatná Bale-t már most télen Hazardert Perez. Vagy Iscot, vagy mindkettőt...

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. december 29., szombat 10:53

Kíváncsi vagyok a nyári átigazolásainkra, elég rendesen belekell nyúlni a pénztárcánkba ahhoz, hogy jelentős javulást hozzunk.

Egy Hermoso, Pogba, Hazard, Icardi pakkal kiegyeznék mondjuk. :mrgreen:

Elvileg mehetne egy Modric+kp Icardiért, egy Pogbáért adnék egy Balet mondjuk, Hazardért meg Kovacic plusz kp. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. december 3., hétfő 12:50

Anthony írta:Majdnem ok, csak ott van az az Eibar elleni 0-3, hát az nem tudom mi a rák volt? Még kikapunk 1-0-ra egy Alaves ellen, azt mondom, ok, az egy jó kis csapat, és nem ment a játék, nade 3 egy Eibartól? Vicc. És még ott a 2 alázás a Barcától meg a Sevillától.

Most ahogy nézem a sorsolást, januárban megint lesz egy Sevilla-Espanyol-Alavés-Atletico-Girona sorozat, ott végleg elbúcsúzhatunk a ligától. Ja és 2 fordulóval később még a classico is. Az egy elég brutális sorsolás..
Valogatott szunet utan jottek vissza, egyelore tudjuk be ennek. Aztan majd kesobb kiderul hogy tenyleg emiatt volt-e ez a “kis” botlas.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. december 3., hétfő 10:25

Majdnem ok, csak ott van az az Eibar elleni 0-3, hát az nem tudom mi a rák volt? Még kikapunk 1-0-ra egy Alaves ellen, azt mondom, ok, az egy jó kis csapat, és nem ment a játék, nade 3 egy Eibartól? Vicc. És még ott a 2 alázás a Barcától meg a Sevillától.

Most ahogy nézem a sorsolást, januárban megint lesz egy Sevilla-Espanyol-Alavés-Atletico-Girona sorozat, ott végleg elbúcsúzhatunk a ligától. Ja és 2 fordulóval később még a classico is. Az egy elég brutális sorsolás..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 3., hétfő 9:25

Csabi írta:nem olyan rossz ez. nyilván nem vagyunk túl erősek, de solari jobban kézben tartja a dolgokat. ha jól számolom 7 meccsen 6 győzelem. ha hétvégén behúzzuk a huescát...(ha)...akkor még a top4-be is visszaérhetünk. :mrgreen:
5 cleansheet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. december 3., hétfő 9:21

nem olyan rossz ez. nyilván nem vagyunk túl erősek, de solari jobban kézben tartja a dolgokat. ha jól számolom 7 meccsen 6 győzelem. ha hétvégén behúzzuk a huescát...(ha)...akkor még a top4-be is visszaérhetünk. :mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. december 1., szombat 12:52

ugyanaz lesz, mint a roma ellen csak kroos helyett ceba, marcelo helyett meg regu. bírnám ha nyerünk

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. december 1., szombat 12:36

Pont kérdezni akartam, hogy Kroos miért lenne büntibe? Oké, hogy ő is gyengén teljesít magához képest, de így is az egyik legjobb a mostani helyzetben.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. december 1., szombat 12:34

Kerlon írta:Technikai döntésre kimaradt Kroos és Marcelo. Solarinak legalább van farka. :| :lol:

az lehet, de ők kisebb sérülés miatt maradtak ki.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 1., szombat 12:28

Technikai döntésre kimaradt Kroos és Marcelo. Solarinak legalább van farka. :| :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 12., hétfő 7:21

Csabi írta:jólvan, az öreg nagyon bekezdett
4/4
15-2 :ozil:

hálistennek rámcáfoltak kicsit, mert lopeteguinak jóval nagyobb köze volt a történelmi mélyponthoz, mint ahogy az látszott. (lehetett akármilyen jó edző...lol). ahogy kezelte a szélsővédőket meg viniciust. már csak azért megérett neki a viszlát. ráadásul ha azt is hozzávesszük, hogy solarinál is mennyi sérült van (újoncokkal meg tucatarcokkal hozunk egy ilyen nehéz pályát). le a kalappal. és nem mellesleg:

VELE RÁADÁSUL FOCI IS VAN!!!!


#nuevozz :mrgreen:
Solari starts with 4 consecutive wins as Real Madrid Manager, 15 GS and 2 GA (+13). Is the best start for any manager in Real Madrid 116 year old history.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. november 11., vasárnap 22:40

jólvan, az öreg nagyon bekezdett
4/4
15-2 :ozil:

hálistennek rámcáfoltak kicsit, mert lopeteguinak jóval nagyobb köze volt a történelmi mélyponthoz, mint ahogy az látszott. (lehetett akármilyen jó edző...lol). ahogy kezelte a szélsővédőket meg viniciust. már csak azért megérett neki a viszlát. ráadásul ha azt is hozzávesszük, hogy solarinál is mennyi sérült van (újoncokkal meg tucatarcokkal hozunk egy ilyen nehéz pályát). le a kalappal. és nem mellesleg:

VELE RÁADÁSUL FOCI IS VAN!!!!


#nuevozz :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég