Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. december 4., kedd 14:04

Budapesten rendezik a 2023as Atlétikai VB-t! Wow!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2018. december 2., vasárnap 12:21

Ezek szerint elég univerzális tehetség a srác. Videók alapján sem egy elveszett figura, jól fut, dinamikus, karja is egész erősnek tűnik, mert könnyedén megdobja a 30-40yardos passzokat is.. Sok fog múlni ezen a playoffon ha bejutnak, hogy első körös lesz e belőle, mivel első kezdő éve egyetemen, vagy marad még egy évet ezután? Úgy lenne logikus, de szép lenne, ha NFL-ben az Oakland vinné ki valamelyik első kör közepei pickjével. Grudenen nem lepődnék meg, ha Carrt is kirakná a csapatból..
Úgy néz ki a Sooners megkapja a negyedik helyet, és meccselhet az elődöntőben a Bama ellen. Legtöbb jóslat/előrejelzés őket hozza ki oda, főként az Ohio Purdue elleni összeomlása miatt.

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 2., vasárnap 2:39

Szerintem Murray simán 1. körös talent és bőven jól pótolja Mayfield-et, viszont őt választotta a 2018-as drafton az Oakland A's baseball csapat 1/9-re, és pont a napokba nyilatkozta elég sokat sejtetően, hogy inkább preferálja a baseballt az amerikai focival szemben. Elsősorban ugye azért, mert nem tradicionális QB mérete van és emiatt, akár eshet is az NFL drafton, ami hátrány ugye a ligában, plusz, ha sokat csúszik a pénz is kevesebb lehet. Kb 5 millás az MLB szerződése.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2018. december 2., vasárnap 2:25

Murray milyen irányító? Mennyire meggyőző a szezonja? Érződik Mayfield hiánya?
Úgy vagyok vele, hogy az a csapat jusson be a negyedik helyen amelyiknek egy kis esélye lehet ez ellen a Bama ellen. Az Ohio idei szezonja alapján nem érdemelné meg, viszont a Michigan elleni nagy win után nagyon elkezdtek lobbyzni a playoff-ért.. kíváncsi vagyok, hogy dönt a testület.. :hmmm:

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 2., vasárnap 2:12

Szerintem nem tud annyival nyerni a Buckeyes, hogy az Oklahoma elé rakják. Remélem nem is fogják.

Egyébként is nagyon élvezetes volt a tavalyi Oklahoma meccs a playoffban, hátha a Bama ellen is felpakolnának elég pontot, hogy izgalmas legyen.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2018. december 2., vasárnap 2:06

Ezt a Georgia vesztette el, megannyi lehetőségük volt, hogy lezárják a mérkőzést, mégsem éltek vele.. Nekem is a döntő jutott erről a meccsről eszembe, nem is sokon múlott most sem a hosszabbítást.
Remélem a döntőben a Clemson ismét megveri az Alabamát.
Ki lesz szerinted a negyedik csapat? Ha magabiztosan győz az Ohio lehet bedobják a Sooners elé..

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 2., vasárnap 1:53

Pont erre gondoltam, mikor mondtam, hoyg a Georgia nem hiszem, hogy 2 félidőn keresztül tud magas szinten játszani egy ilyen Bama ellen. Ez a meccs kb tükörképe volt a tavalyi döntőnek. Georgia parádé az elsőben és leolvadás a másodikban, ott Tua-ra nem volt válaszuk, most meg Hurts-re.

Remélem, azért Tua-nak nincs baja, mert nem akarom a Hurts vezette, rohangálós, egy dimenziós offense-t nézni a playoffban.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2018. december 2., vasárnap 1:28

poronty írta:Darrelle Henderson nagyon beteg számokat pakol fel idén, valszeg ezzel day 2 pick lesz.

Tua meg lehet, hogy Achilles szakadást szenvedett? Azzal kb le is főne a Bama a playoffra, ha be is kerülnek.
hát a 8,6 yardos szezonbeli futásátlag nem e világi :D
Nagyon annak tűnt, hírek még kimondottan nem nagyon vannak róla, de valószínűleg achilles..
közben Hurts visszahozta a Bamát.. :|

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 2., vasárnap 1:18

Darrelle Henderson nagyon beteg számokat pakol fel idén, valszeg ezzel day 2 pick lesz.

Tua meg lehet, hogy Achilles szakadást szenvedett? Azzal kb le is főne a Bama a playoffra, ha be is kerülnek.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2018. december 2., vasárnap 1:12

UCF 17 pontos hátrányból fordított.. a meccsen majdnem 900total yard, UCF oldalon 300-300 futott illetve passzolt yard.. nem gyenge :D :D

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2018. december 2., vasárnap 0:39

A Purdue elleni meccset pont láttam végig, azon tényleg borzalmasan játszottak, viszont amit a Michigan ellen produkáltak eléggé meggyőző volt.
Ez a 6csapatos playoff nem lenne rossz ötlet, és amolyan wildcardként játszana egyet a 3.-6. ; 4.-5.

Blakenship a legrosszabbkor hibázott, félő, hogy innen új erőre kap a Bama..
Hoppá egy INT :D ez nem Tagovailoa meccse ma.

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 2., vasárnap 0:33

Én Ohio-t semmiképp nem raknám be, mert egy rettenet gyenge Purdue ellen buktak, ráadásul rohadt nagy aránnyal. A másik meg, hogy a Penn State meccs nagyon a levegőben lógott, ahogy pl a Maryland vagy a Nebraska is, ami két rettenet gyenge program.

Szerintem se vennék ki a Bamát, de őket már tavaly se vitte volna mindenki a playoff-ba. Én szívesebben látnám a Soonerst, mivel a Bama túl domináns az utóbbi években és jó lenne egy kis vátozatosság. Amúgy meg szívesen látnám, ha a playoff csapatok számát kitolnák 6-ra és az első 2 kiemelt bye week-et kapna. Túl sok a kiemelkedő program a 4 csapathoz, ahogy tavaly és főleg idén látszik.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2018. december 2., vasárnap 0:25

Márpedig érik az a Georgia győzelem.. újra ők támadnak, ha ezt végigviszik onnan már nem szúrhatják el!

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2018. december 2., vasárnap 0:07

Szerencsére Bridgewater is felépült.. lesz ő még kezdő irányító simán :D jelenleg a legjobb helyen van New Orleansban, Sean Peyton remek edző, a valaha volt egyik legjobb irányító mögött, egy bajnokesélyes csapatban, tele playmakerekkel, végre defense sem szörnyű.. szerintem simán benne a pakliban, ha idén behúzzák a Super Bowlt akkor Brees visszavonul, és onnantól mehet a Teddy time :D

Épp ezen gondolkoztam én is.. Mivel ha az Ohio veri a Northwesternt ők is ott lennének a kapuban, viszont szerintem nem merik megtenni azt, hogy ezt az Alabamát kihagyják egy esetleges vereség után is.. Szívem szerint a Notre Dame ot raknám ki a 4esből, mert bennük abszolút nem érzem azt, hogy bajnokok lesznek, de egy hibátlan szezon után olyat nem mernek megtenni egy nagy múltú csapattal.. véleményem szerint egy olyan sorrend lenne Bama vereség esetén, hogy Clemson - Notre Dame - Georgia-Bama Oklahoma vagy Ohio csak akkor fog beesni negyediknek, ha nyer a Bama.
legjobban az tetszene, hogy Clemson-Georgia-Ohio-Alabama

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 1., szombat 23:53

Láttam sajnos, rettenet csúnya volt. Picit bízom a felépülésben, mert ugye Teddy Bridgewater sérülésére is azt mondták anno, hogy sanszosan nem fog többet játszani, de szerencsére nem így lett. Ugye a mérete miatt nem lett volna elől draftolva, de valahol biztos kapott volna esélyt, hátha lesz belőle egy Wilson 2,0. Meg ugye bármennyire is gyenge az AAC egy back-to-back veretlen szezon parádés teljesítmény, bárhonnan nézzük.

Szerinted, ha a Bama bukja a meccset és az Ohio hozza a sajátját később, ki ér be 4. helyre a playoff-ba? Bama, Ohio vagy Oklahoma?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2018. december 1., szombat 23:46

Ha már QB-k.. McKenzie Milton múltheti horrorsérülését láttad? Maga a UCF egy nagyon szimpatikus csapat számomra, és nagyon sajnálom, hogy ezzel a sérüléssel valószínűleg vége a karrierjének.. Pedig őt még az NFL-ben is elnéztem volna, lett volna rá esélye bőven.
A UCF hosszú idő után valószínűleg el is szenvedi az első vereségét a Memphis ellen. A bowl meccsen sem lesz így sok esélyük akárki is lesz az ellenfél szerintem.

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 1., szombat 23:34

Sima TD. Hurst nálam már tavaly se lett volna kezdő QB, Tua fényévekkel jobb nála. Ő is olyan, mint Kelly a Clemson-ba, szerencsére Dabo-nak volt annyi esze, hoyga tehetségesebbet játszatja már Freshman-ként, ahogy pl Ohio buta módon maradt TJ Barett-nél tavaly, miközben Haskins sokkal jobb nála. Az a Michigan D amúgy nagyon komoly, de az offense playbook szerintem túl lapos és nincs igazán playmaker náluk. Higdon mondjuk elég kiegenysúlyozott volt az elmúlt 2 évben.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2018. december 1., szombat 23:29

El sem hiszem amit látok :ozil: :ozil:
Kíváncsi vagyok mit talál ki Saban, még nagyon meccs eleje, pedig nem bánnám ha megállítanák őket. Januárban is félidőben minden szép volt georgiai oldalon, aztán nagy húzásnak bizonyult a Hurst - Tagovailoa csere.. Idén nagyon Bama meccset nem néztem, mert inkább törekszem az izgalmasabb meccsekre, ezért a Michigant követtem Harbaugh miatt többnyire ,de ők is elszúrták a playoff esélyt a Buckeyes ellen, bár így utólag nem is baj, mert az Alabama megette volna őket reggelire.

Közben tényleg hihetetlen ami történik, bár ez szerintem TD.. birtokolta, te hogy látod?
Visszanézés után TD is lett oda..
Nagyon könnyen mennek át a védelmeken :D szeretem az ilyen pontgazdag meccseket :D

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 1., szombat 23:13

Oklahoma lesimázta a Texast, viszont most így a Georgiának nyernie kell a playoffért.. nagyon jó meccs eddig, de nem hiszem, hogy bárki megverné idén ezt az Alabamát.. elképesztő menyire simán verik az ellenfeleiket, gondolok itt az LSU nullázására , Auburn is majd 30pontos fölénnyel volt meg nekik. Mindenesetre remélem ma sikerül valamit összehoznia a Georgiának, mert a Notre Dame-ban nem érzem azt, hogy ellenfelük lehetne, a Clemsonnak egyedül a Syracuse elleni meccsüket láttam, azon nem voltak valami meggyőzőek, bár utána ők is nagyon simán nyerték a meccseiket. Tavalyi bajnoki döntőből kiindulva pedig a Georgia képes lehet rá, bár már se Nick Chubb, se Sony Michel akik vitték tavaly előre a csapat támadásait..
Én egyedül a Clemson-ból nézem ki, hogy megfogják a Bamát vagy ugye a Georgia-nak lehet még esélye, de nem tudom 2 félidőn át tudnak-e kiegyensúlyozottan játszani. Sony meg Chubb kivételes duó volt, de szerintem Swift lehet olyan szinten, csak Hollyfield nem elég jó társnak. LSU szerintem sansztalan volt alapból, Burrow hurka a futójátékuk meg sehol nincs, ahhoz képest, amit Guice meg Fournette hozott nekik. Auburn-nél se defense, se offense engem az is meglep, hogy ilyen jól állnak összeségében. Stidham büdös nagy csalódás, sose vettem be a az 1. körös hype-ot, de szerintem a day 2 se lesz meg, egy ilyen gyenge QB class-ban.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2018. december 1., szombat 23:08

majd a Redskins elviszi Huntot :mrgreen:

Oklahoma lesimázta a Texast, viszont most így a Georgiának nyernie kell a playoffért.. nagyon jó meccs eddig, de nem hiszem, hogy bárki megverné idén ezt az Alabamát.. elképesztő menyire simán verik az ellenfeleiket, gondolok itt az LSU nullázására , Auburn is majd 30pontos fölénnyel volt meg nekik. Mindenesetre remélem ma sikerül valamit összehoznia a Georgiának, mert a Notre Dame-ban nem érzem azt, hogy ellenfelük lehetne, a Clemsonnak egyedül a Syracuse elleni meccsüket láttam, azon nem voltak valami meggyőzőek, bár utána ők is nagyon simán nyerték a meccseiket. Tavalyi bajnoki döntőből kiindulva pedig a Georgia képes lehet rá, bár már se Nick Chubb, se Sony Michel akik vitték tavaly előre a csapat támadásait..

közben vezet ismét a Georgia :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég