Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...

Ki édemli meg a következő Aranylabdát?

Cristiano Ronaldo
45
28%
Modric
98
61%
Mbappe
2
1%
Griezmann
0
0 szavazat
Kane
3
2%
Salah
1
1%
Messi
7
4%
Neymar
2
1%
Hazard
3
2%
De Bruyne
0
0 szavazat

Szavazatok száma: 161

lestat
Kedvenc játékosaid: Beckham,Zidane,C.Ronaldo,Modric,Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. december 3., hétfő 18:03

Nalam mind CR és mind Modric egyforman megerdemli.

Kár hogy az emberek gyorsan felejtenek. De nem csak ujhullamos drukkerek irkaltak a spanyolok elleni produkcio utan hogy jön a 6.

Az meg vegkepp szomoru hogy elfelejtik Modric egy Horvatorszagot vitt kb dontoig.
Cristiano Ronaldo :goat:2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera ►I believe in Trilogy!!! És ott van! 3inarow.
Gracias Zinedine Zidane :sziv:
Dynasty.

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 3., hétfő 18:02

DinhoL

2010ben kinek adtad volna? mert ilyen beszéd modric mellett egyértelműsíti hogy sneijdernek.
Kép

GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 3., hétfő 18:02

sebydani írta:
Realista24 írta:De adom, amint Dinho írt, egy az egyben, sokan úgy fognak köpködni, mint a fene.
Ez ebben a szép. :mrgreen: Olyan ez mint Real Madrid szurkolónak lenni. Haters gonna hate B-) :coffee:
Mármint, "Real" szurkolók :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. december 3., hétfő 18:01

Realista24 írta:De adom, amint Dinho írt, egy az egyben, sokan úgy fognak köpködni, mint a fene.
Ez ebben a szép. :mrgreen: Olyan ez mint Real Madrid szurkolónak lenni. Haters gonna hate B-) :coffee:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 3., hétfő 18:00

Süti írta:Sokan az újhullámos Madrid szurkolók közül inkább CR mint Madrid rajongók, nekik az nagyobb öröm lenne, hogy vezetne Messi ellen, mint Modric full megérdemelt aranybogyója. Nem is értem, hogy lehet kérdés.
Hogy a juvéba igazolás miatt bukott aranylabdát. :lol:
Abban mondjuk van valami minden bizonnyal. Mert a hype, meg a Real Madrid. Ezt nem szabad figyelmen kívül hagyni.

De adom, amint Dinho írt, egy az egyben, sokan úgy fognak köpködni, mint a fene.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 3., hétfő 17:56

Sokan az újhullámos Madrid szurkolók közül inkább CR mint Madrid rajongók, nekik az nagyobb öröm lenne, hogy vezetne Messi ellen, mint Modric full megérdemelt aranybogyója. Nem is értem, hogy lehet kérdés.
Hogy a juvéba igazolás miatt bukott aranylabdát. :lol:

DinhoL
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, Eusebio, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández Creus
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. december 3., hétfő 17:48

Tényleg nem kötekedésből mondom, de nem értem sokak hogy tudják elvitatni Modric érdemeit, sőt megkérdőjelezni, hogy megérdemli e...És mindezt arra alapozva, hogy ősszel szar volt. Magához képest szar. Úgy hogy az egész Madrid gyengélkedett ezidő alatt.

Ez az ember egy Horvátországot(!!) juttatott vb ezüsthöz, úgy hogy az egész tornán az egyik legjobb teljesítményt rakta le..most ha a szívemre hallgatok Rakitic is hasonlóan jó volt a vb-n csakhogy Modric meg előtte sztem a BL-ben is az egyik - ha nem -a legmeggyőzőbb játékot hozta. Tény, hogy a gólokat CR szállította (bár tavasszal ha jól emlékszem csak két meccsen talált be) de objektíven nézve Luka legalább annyit hozzátett a meneteléshez. Tehát nálam ha így nézzük, kettejük összevetésében: a BL egy iksz, a VB egyértelmű Modric.

A tavaszi bajnokságot meg nehéz eldönteni, sok meccs és én jórészt nem is láttam.. :D Mindenesetre talán ez nem is lényeges annyira hiszen ott nem értek fel a csúcsra.
A portugál lelépett egy egyértelműen gyengébb bajnokságba, kellett idő hogy belelendüljön de most már faszán megy neki. Viszont a BL-ben még nem igazán találja önmagát. Ez meg sztem a tavalyi szezonjához képest visszaesés ami mondjuk annyira nem szembetűnő mert a Juve szárnyal.
És hát a presztízs veszteség ami még ott van..

Nálam ez az erősebb őszi 2 hónap nem billenti el a mérleget és most ezt minden CR unszimpátiám nélkül mondom. Alapból nem gondolom, hogy az aranylabda adna reális képet a legjobb játékosokról, vagy azok sorrendjéről de ha valaki jogosan megtörheti a gólb*szó szupersztárok évtizedes uralmát és valamit visszaadhat azoknak a középpályásoknak akik még simán megkaphatták volna..akkor az ez a horvát géniusz kell hogy legyen. :)
Som i Serem!

babaking
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. december 3., hétfő 17:30

25e : Alisson Becker (BRE / Liverpool)
25e : Mario Mandzukic (CRO / Juventus Turin)
25e : Jan Oblak (SLO / Atlético Madrid)
28e : Diego Godin (URU / Atlético Madrid)
29e : Isco (ESP / Real Madrid)
29e : Hugo Lloris (FRA / Tottenham).
“Nem lettem sztár Ancelotti, Benítez és Zidane irányítása alatt sem, én pedig nem vagyok bolond, hogy ott keressem a problémákat, ahol nincsenek. Én vagyok ezért a felelős, a javulásra kell törekednem.” - Isco

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. december 3., hétfő 17:18

ferni írta:Amit már írtam is, ha CR nem igazol el rohadtul nem lett volna kérdés kié az Aranylabda, Modric fel se merült volna komolyabban, max ha VBt nyer.

Eligazolt a Juvéba, bukott miatta egy Aranylabdát.
Nem tartom ezt igazságosnak, de ez van, ennyit jelent ha valaki a Real Madridban játszik.

Legalább jó helyre kerül a laszti, nagyot melózott az elmúlt 5 évben a csapatért Luka, talán kicsivel jobban meg is lesz becsülve majd évek múltán. Nagyon is megérdemli, bár igazságosnak nem tartom ha az elmúlt 10 évet vesszük alapul.
Te vagy az, Nostradamus? :lol:
Nature calls. Out&back in. Reload. Team goal. Back home. Let's keep it up.

Fuera Bale

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. december 3., hétfő 16:44

Amit már írtam is, ha CR nem igazol el rohadtul nem lett volna kérdés kié az Aranylabda, Modric fel se merült volna komolyabban, max ha VBt nyer.

Eligazolt a Juvéba, bukott miatta egy Aranylabdát.
Nem tartom ezt igazságosnak, de ez van, ennyit jelent ha valaki a Real Madridban játszik.

Legalább jó helyre kerül a laszti, nagyot melózott az elmúlt 5 évben a csapatért Luka, talán kicsivel jobban meg is lesz becsülve majd évek múltán. Nagyon is megérdemli, bár igazságosnak nem tartom ha az elmúlt 10 évet vesszük alapul.

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. december 3., hétfő 11:54

kiserik írta:
Raúlito írta: Azért ne tegyünk úgy, mint ha Modric érdemtelenül nyerné meg a díjat... Hányan is produkáltak remek VB után gyenge őszi idényt és még sem fért kétség a sikerükhöz? Kapásból 3 név ugrik be: Ronaldo 2002-ben; Cannavaro 2006-ban és CR tavaly :coffee:
Gyenge őszi idény: minden BL csoport meccsen gól, összesen 9 :lol: :coffee: Én örülnék a legjobban, ha Lukita legalább fele olyan ""gyenge őszi idényt"" hozna, mint CR tavaly.
Engem inkább az érekelne, hogy hol lehetett nézni a 2017-es vb-t. :mrgreen: :mrgreen:
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 3., hétfő 11:44

Raúlito írta:
ziro4vr írta: Remélem jó hatással lesz rá, mert ha ezt az őszi semmit folytatja, mehet haknizni az interbe.
Azért ne tegyünk úgy, mint ha Modric érdemtelenül nyerné meg a díjat... Hányan is produkáltak remek VB után gyenge őszi idényt és még sem fért kétség a sikerükhöz? Kapásból 3 név ugrik be: Ronaldo 2002-ben; Cannavaro 2006-ban és CR tavaly :coffee:
Gyenge őszi idény: minden BL csoport meccsen gól, összesen 9 :lol: :coffee: Én örülnék a legjobban, ha Lukita legalább fele olyan ""gyenge őszi idényt"" hozna, mint CR tavaly.
Vinicius-Joao Felix-Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

Raúlito
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. december 3., hétfő 11:21

ziro4vr írta: Remélem jó hatással lesz rá, mert ha ezt az őszi semmit folytatja, mehet haknizni az interbe.
Azért ne tegyünk úgy, mint ha Modric érdemtelenül nyerné meg a díjat... Hányan is produkáltak remek VB után gyenge őszi idényt és még sem fért kétség a sikerükhöz? Kapásból 3 név ugrik be: Ronaldo 2002-ben; Cannavaro 2006-ban és CR tavaly :coffee:
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. december 3., hétfő 11:10

RealAsensio írta:Mindenhol Modricot irjak gyoztesnek. A fogadoirodak szerint is o a nyero. Szoval nyugodjatok meg, nem lesz itt semmifele francia vagy egyiptomi siker. :lol:
Remélem jó hatással lesz rá, mert ha ezt az őszi semmit folytatja, mehet haknizni az interbe.
Nem illik.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. december 3., hétfő 11:02

Uppsz. :lol: Szóval, ha valaki nem tudná, ma 21:30. :)

:mrgreen:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 3., hétfő 10:47

Remy írta:Hánykor lesz az átadó? Közvetíti valami?
Csak úgy háromszor volt beírva 15 hszen belül :mrgreen: hogy hánykor.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2018. december 3., hétfő 10:45

Mindenhol Modricot irjak gyoztesnek. A fogadoirodak szerint is o a nyero. Szoval nyugodjatok meg, nem lesz itt semmifele francia vagy egyiptomi siker. :lol:
:goat:

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 3., hétfő 10:45

asszem 21.30 es gondolom youtube

magyon remelem hogy Ronci nevet majd a vegen. szombaton meg nagy kedvvel jatszott a fio ellen hatha jelent valamit
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2018. december 3., hétfő 10:46-kor.
Kép

GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. december 3., hétfő 10:31

Hánykor lesz az átadó? Közvetíti valami?
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. december 2., vasárnap 22:59

CRnek kéne nyernie, de ha nem is ő meg nem is Luka kapja az rohadt vicces lesz :lol:

Befutna egy Griezmann MoSalah MBappé trió azon visítanék :lol:

Vissza: “Labdarúgás”