Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 4., kedd 8:14

https://twitter.com/fasilva11/status/10 ... t-20181203Legalja solveig :x :x :lol: :fpalm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 4., kedd 8:13

Azt hittem a BL tripla a legnagyobb elégtétel, de látni a sok senkiházit forrongni mégjobb ilyen szempontból. :sziv:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 4., kedd 8:06

___Samy___ írta:Harsányi egy kibaszott vicc. Nálam már akkor leírta magát, mikor anno a sport tv-ben 2017-ben, a 2-1-re, emberhátrányban megnyert meccsünk után kijelentette, hogy a Real Madrid nem érdemel tiszteletet. Döglégy Zoli mélységekben van a faszi.

Szóval szóra sem érdemes.
Sporttól független egy vicc az ember, csak tudnám, hogy ilyen embereket, hogy lehet szemelőtt tartani. Milyen háttér kell ehhez...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. december 4., kedd 7:56

Harsányi egy kibaszott vicc. Nálam már akkor leírta magát, mikor anno a sport tv-ben 2017-ben, a 2-1-re, emberhátrányban megnyert meccsünk után kijelentette, hogy a Real Madrid nem érdemel tiszteletet. Döglégy Zoli mélységekben van a faszi.

Szóval szóra sem érdemes.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 4., kedd 7:50

wxyz írta:
dzsi91 írta: Ha modric bámrilyen más csapatban játszana most mindenki az ő történetétől olvadozna. Gg emberiség.
Nem értek egyet. A hiszti mindig menni fog, kapja bármelyik klub bármelyik játékosa. Ezért volt jó sokaknak a fifával összevont díj. Volt kifogás, lehetett támadni az összevonással a győztes.
Károgók mindig lesznek ofkorsz de ez a gyökérség ami most folyik az megint a legalja.Nem egy Ronaldo-rol beszélünk de még csak nem is egy Ramosról akiktől feláll a szőr a hátán a többségnek.

Külön gusztustalan,hogy most televagyunk ilyen hibrid Céronaldo-Real szurkolókkal akik a nevünkben osztják az igét.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 4., kedd 7:39

dzsi91 írta: Ha modric bámrilyen más csapatban játszana most mindenki az ő történetétől olvadozna. Gg emberiség.
Nem értek egyet. A hiszti mindig menni fog, kapja bármelyik klub bármelyik játékosa. Ezért volt jó sokaknak a fifával összevont díj. Volt kifogás, lehetett támadni az összevonással a győztes.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 4., kedd 7:26

Realista24 írta:Harsányi szerint Modric egész jó középpályás és ritkán kap ilyen játékos Aranylabdat :lol:
Deeeeee szerinte matek alapján Ronaldonak kellett volna kapni mert egész évben pár gólt rúgott csak.
Ez az a harsányi ? a levente :lol: :lol: Mennyre gerinctelennek kell lenni ahhoz ,hogy Ronaldoért kampányolj mindazok után amit az évek során leműveltél és lemocskolódtál a potugállal?

Nem az a baj ,hogy az emberek gyökerek. Megszoktuk már. De itt van ez a horvát kisember aki szerény is meg gyakorlatilag minden szempontból megfelel a békából királyfi sztorinak és sztécseszik ezt is.Mocskolják gúnyolják, bántják... Miafaszom ez a világ??

Céronaldo oké hát én is agyfaaszt kapnék ha calmázna a sationmban meg leszopatna évente a bl-ben. De bazdmeg Modric? Világ legszebb története és nem tudok más kifogást találni mint ,hogy Real játékos mert Mosalahnál működött a szimpátiavonat.

Ha modric bámrilyen más csapatban játszana most mindenki az ő történetétől olvadozna. Gg emberiség.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 4., kedd 7:09

Ez a sok szar áradat a mocskos és korrupt Blatter félék miatt jöhetett létre tudjuk mióta. Modricban minden megvan ahhoz, hogy ezt megkapja és a tavalyi évben csak Varane szolgálhatott volna jobb rá. Éppúgy, ahogy CR ők voltak a meghatározóak a posztjukon a világon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 4., kedd 6:54

Harsányi szerint Modric egész jó középpályás és ritkán kap ilyen játékos Aranylabdat :lol:
Deeeeee szerinte matek alapján Ronaldonak kellett volna kapni mert egész évben pár gólt rúgott csak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 4., kedd 5:05

Gusztustalan amit barszáék megint leműveltek.Azt hittem csak CéRonaldo-tól van herótjuk,de úgy látszik mindentől aminek köze van a Realhoz.Felállva kéne tapsolniuk modricnak,hogy nem lett 6-5...

Modricé egy csodálatos történet és a legmegfelelőbb ember arra,hogy megtörje ezt a 10 évet.Kár,hogy a sok iniestázós gyökér 6 évvel később ébredt öntudatra.Pedig szivesen olvastam volna 2010ben és 12ben,hogy miért csalták el messinek az aranylabdát akkor valahogy csöndben voltak és nem sírtak iniesta után.

Xavi-t még mindig nem tudom elképzelni mire kaphatott volna aranylabdát.Egy nagy momentuma nem volt a palinak egész pályafutása során.

Mind1 örülök Lukának de elbaszta kedvem,hogy itt van kb Cr-nek az ellentetje és ugyanazt a mocskolódást kapja mint Ronaldo pedig nem ártott senkinek sőt jelenleg megmentette messit a 6-5től.Közben meg olyan sunyi alakok mint salah milyen szentlélek hypeot kaptak már...

Betegei az emberek a Real-nak még mindig.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. december 4., kedd 2:49

Realista24 írta:Továbbra sem értem, miért olvas valaki olyat, ami idegesíti.
Mert nem banolod időben. :( :hmmm: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. december 3., hétfő 22:55

Gratula Luka! :sziv:

Arra meg keszuljetek hogy tobbet fogtok talalkozni Iniesta nevevel a kovetkezo napokban mint palyafutasa csucsan. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 3., hétfő 22:54

Továbbra sem értem, miért olvas valaki olyat, ami idegesíti.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. december 3., hétfő 22:53

M1Ö írta:
KAG írta:Egyébként, ha ekkora hatalma van, akkor intézhetne akár télen egy Mbappe-t is.
Drága az arany grammja. :mrgreen:

Faust, Isti. Én ezek mellett nem tudok elmenni, egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ilydn reakciót vált ki az emberek többségéből. Még ha valami antipatikus játékos lenne, meg tényleg nem hozott volna extrát. De olyat hoznak fel, hogy csak pár gólja meg asszisztja volt, bezzeg Messinek... hát a f****m eldurran az ilyen birkáktól... :( :lol:
A Real Madridban játszik, ennyi a bűne. Szard le.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. december 3., hétfő 22:48

M1Ö írta:
KAG írta:Egyébként, ha ekkora hatalma van, akkor intézhetne akár télen egy Mbappe-t is.
Drága az arany grammja. :mrgreen:

Faust, Isti. Én ezek mellett nem tudok elmenni, egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ilydn reakciót vált ki az emberek többségéből. Még ha valami antipatikus játékos lenne, meg tényleg nem hozott volna extrát. De olyat hoznak fel, hogy csak pár gólja meg asszisztja volt, bezzeg Messinek... hát a f****m eldurran az ilyen birkáktól... :( :lol:

Legutóbb egy Ronaldos charity poszt alatt láttam hányós smiley-kat.
Ilyenek az emberek. :ike:
ZIDANE

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: torjack » 2018. december 3., hétfő 22:42

Legjobb helyre került :agree:

Varane előrébb kellett volna végezzen, CR meg megtisztelhette volna a volt csapattársát a részvétellel, figyelembe véve, hogy Lukita teljesítménye is kellett az elmúlt évek díjhalmozásaihoz.
Ha védhető okokból maradt távol, akkor nem szóltam, de már a FIFA díjnál is "közbe jött valami", meg most is...a sportemberi (meg úgy általában emberi) nagysághoz ez is hozzátartozik.


Flo papa meg az alkalmat remélhetőleg kihasználva szán egy kis idő Mbappé megfűzésére :D

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. december 3., hétfő 22:39

KAG írta:Egyébként, ha ekkora hatalma van, akkor intézhetne akár télen egy Mbappe-t is.
Drága az arany grammja. :mrgreen:

Faust, Isti. Én ezek mellett nem tudok elmenni, egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ilydn reakciót vált ki az emberek többségéből. Még ha valami antipatikus játékos lenne, meg tényleg nem hozott volna extrát. De olyat hoznak fel, hogy csak pár gólja meg asszisztja volt, bezzeg Messinek... hát a f****m eldurran az ilyen birkáktól... :( :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára M1Ö 2018. december 3., hétfő 22:42-kor.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. december 3., hétfő 22:37

M1Ö írta:Abszolút megérdemelt! :agree: :salute:

De azért szomorú azt olvasni, hogy 10ből 8 ember szégyennek meg szánalmasnak tartja, meg Perez vette neki. Tudom, NSO meg facebook, de elég szomorú világképet mutat... :(
Kit érdekel?
De tényleg.
HGH
Real Madrid :sziv:
LukácsVica :sziv: :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. december 3., hétfő 22:36

M1Ö írta:Abszolút megérdemelt! :agree: :salute:

De azért szomorú azt olvasni, hogy 10ből 8 ember szégyennek meg szánalmasnak tartja, meg Perez vette neki. Tudom, NSO meg facebook, de elég szomorú világképet mutat... :(
Ki nem szarja le, hadd égjenek. :lol: Legjobb helyre került, ennél jobban már csak egy Ramos aranylasztinak örülnék. :lol: :sziv:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: flori » 2018. december 3., hétfő 22:36

Pérez apó alatt azért csak leesett 7 aranylabda. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég