Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 9., vasárnap 10:43

"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. december 8., szombat 20:00

Nem kell ennek jobb előzetes, úgyis megnézi mindenki. Inkább ne lőjjenek le semmit. Nekem ez lesz az uccsó marvel filmem, mert már uncsi, de ezt azért illik majd moziban megnézni.
Nem illik.

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 8., szombat 17:56

Anthony írta:Legszívesebben úgy nézném meg, hogy semmi több info ne jöjjön ki róla. De tuti lesz majd jóval spoileresebb trailer is. Szerintem kár, nem értem miért akarják tudni az emberek előre a filmet, akkor már meg sem kell nézni, nem igaz?
Akkor ne nézd. :mrgreen: Én akkor is elmennék a moziba, ha a trailer-ben szinte mindent ellőttek volna.

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. december 8., szombat 15:56

Legszívesebben úgy nézném meg, hogy semmi több info ne jöjjön ki róla. De tuti lesz majd jóval spoileresebb trailer is. Szerintem kár, nem értem miért akarják tudni az emberek előre a filmet, akkor már meg sem kell nézni, nem igaz?

el magico
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: el magico » 2018. december 8., szombat 15:26

MyStiQ írta:Egyébként nekem volt egy olyan elbaszott gondolatom, hogy nem lehet, hogy végül a cím sem Endgame lesz?

Voltak korábban bőven hírek, hogy spoileres a cím, aztán nem spoileres, aztán mégis, de mégsem. A Marvel Entertainment youtube oldalán is csak annyi van írva, hogy "Marvel Studios' Avengers - Official Trailer".

Oké, nyilván elég elbaszott poén lenne, ha a következő előzetesnek más címe lenne, de az Infinity War trailereiben Thanosnak végig 2 köve volt, volt benne egy olyan jelenet, ami végül a filmbe bele sem került. Röhögnék, ha így lenne. :mrgreen:
Mivel az első hivatalos poszteren is Endgame szerepel, így nem hinném, hogy változtatnának rajta.

MyStiQ

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2018. december 8., szombat 15:13

Egyébként nekem volt egy olyan elbaszott gondolatom, hogy nem lehet, hogy végül a cím sem Endgame lesz?

Voltak korábban bőven hírek, hogy spoileres a cím, aztán nem spoileres, aztán mégis, de mégsem. A Marvel Entertainment youtube oldalán is csak annyi van írva, hogy "Marvel Studios' Avengers - Official Trailer".

Oké, nyilván elég elbaszott poén lenne, ha a következő előzetesnek más címe lenne, de az Infinity War trailereiben Thanosnak végig 2 köve volt, volt benne egy olyan jelenet, ami végül a filmbe bele sem került. Röhögnék, ha így lenne. :mrgreen:

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. december 8., szombat 14:00

levetett Thanos oltozeket
Az a páncél már az IW végén is ott volt. :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

tibi18
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2018. december 8., szombat 13:32

el magico írta:Szerintem teljesen rendben van az előzetes. Nem árul el túl sok mindent, de a film hangulatát remekül lefesti. Mellesleg végre felfedték a címet is. Nekem ennyi is elég volt, hogy felcsigázzon :D
Hát kb. Illetve ha csak fekete kép lett volna másfél percig is ugyanúgy várnám és megnézném.. nem nagyon lehet ebben hibázni, inkább csak spoilerezni.. azt meg nem baj, ha kerülik.. :D

el magico
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: el magico » 2018. december 8., szombat 13:20

Szerintem teljesen rendben van az előzetes. Nem árul el túl sok mindent, de a film hangulatát remekül lefesti. Mellesleg végre felfedték a címet is. Nekem ennyi is elég volt, hogy felcsigázzon :D

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 8., szombat 13:15

rashidm írta:
Kerlon írta: ja, kár, hogy nem lőtték le a film lényegét az első cseszett traileren! :lol:
Mint ahogy olvashattad, IW első trailer-ben jóval több info volt, pedig az se volt egy nagy eresztés. Ebben konkrétan semmi nem volt.
Kaptal benne Hawkeye Ronint, haldoklo Tonyt, levetett Thanos oltozeket, lesulytott es szervezkedo maradek bosszuallokat es egy fura ant-man reszt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 8., szombat 13:14

rashidm írta:
Kerlon írta: ja, kár, hogy nem lőtték le a film lényegét az első cseszett traileren! :lol:
Mint ahogy olvashattad, IW első trailer-ben jóval több info volt, pedig az se volt egy nagy eresztés. Ebben konkrétan semmi nem volt.
Hát de, ha bármit beleraknak, akkor azonnal lövik le a film lényegét. Nem is tudom, hogy hogyan lehet ehhez a filmhez ""normális"" előzetest csinálni.
Vinicius-Joao Felix-Mbappe
--Kroos---Llorente---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

rashidm

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 8., szombat 13:00

Kerlon írta:
rashidm írta:Számomra egy hatalmas nagy csalódás. Kb hétfő óta húzzák az ember agyát, erre teleszarják a netet EZZEL... :lol: Hát kapják be. Még ha lenne néhány info - IW első trailer-ében is volt valamennyi info - de semmi. Ki se kellett volna adni. :lol: Az meg külön szánalmas számomra, hogy ilyen-olyan dumákkal eltolták a trailer premier-jét. Kinek mi. Nekem hatalmas elvárásaim vannak ezzel a filmmel kapcsolatban.
ja, kár, hogy nem lőtték le a film lényegét az első cseszett traileren! :lol:

MyStiQ

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2018. december 8., szombat 12:04

Csabi írta:ennek tudatában kíváncsi vagyok a ma este érkező far from home trailerre. tekintettel arra, hogy már elárulták hogy az IW után játszódik.

nekem van egy tippem, hogy mi lesz benne, de csak találgatás.
Mesélj, mire gondolsz. :mrgreen:

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 8., szombat 11:38

rashidm írta:Számomra egy hatalmas nagy csalódás. Kb hétfő óta húzzák az ember agyát, erre teleszarják a netet EZZEL... :lol: Hát kapják be. Még ha lenne néhány info - IW első trailer-ében is volt valamennyi info - de semmi. Ki se kellett volna adni. :lol: Az meg külön szánalmas számomra, hogy ilyen-olyan dumákkal eltolták a trailer premier-jét. Kinek mi. Nekem hatalmas elvárásaim vannak ezzel a filmmel kapcsolatban.
ja, kár, hogy nem lőtték le a film lényegét az első cseszett traileren! :lol:
K

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. december 8., szombat 11:00

ennek tudatában kíváncsi vagyok a ma este érkező far from home trailerre. tekintettel arra, hogy már elárulták hogy az IW után játszódik.

nekem van egy tippem, hogy mi lesz benne, de csak találgatás.
Pérez nagy nyara:
#ZZ
#CR7
#PuraVida

#fuckthehaters
Out: Bale, Isco, Asensio, Vallejo, Mariano. Brahim (k)
In: Hazard, De Ligt, Ödegaard, Rodrygo (k), Bernardo Silva.
TC, KN, LZ, DC, ÁO, SR, DL, RV, Na, Re, Ma, BS, LM, TK, Ca, ML, DC, LV, MÖ, KB, VJr, EH. 22

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. december 7., péntek 21:20

imdb-n már megy is az 1 pont :mrgreen:

rashidm

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 7., péntek 20:49

Számomra egy hatalmas nagy csalódás. Kb hétfő óta húzzák az ember agyát, erre teleszarják a netet EZZEL... :lol: Hát kapják be. Még ha lenne néhány info - IW első trailer-ében is volt valamennyi info - de semmi. Ki se kellett volna adni. :lol: Az meg külön szánalmas számomra, hogy ilyen-olyan dumákkal eltolták a trailer premier-jét. Kinek mi. Nekem hatalmas elvárásaim vannak ezzel a filmmel kapcsolatban.

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. december 7., péntek 20:46

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A csettintés Thanost is eléggé szétbaszta. A ruhája más mint az IW végén, de a kesztyű rajta van. Valszeg "ráolvadt" a kezére.
Hogy híjják?
Bill.

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. december 7., péntek 19:43

arra lesz majd a 2. trailer. ez most csak egy teaser féle. madafakingendgame
Pérez nagy nyara:
#ZZ
#CR7
#PuraVida

#fuckthehaters
Out: Bale, Isco, Asensio, Vallejo, Mariano. Brahim (k)
In: Hazard, De Ligt, Ödegaard, Rodrygo (k), Bernardo Silva.
TC, KN, LZ, DC, ÁO, SR, DL, RV, Na, Re, Ma, BS, LM, TK, Ca, ML, DC, LV, MÖ, KB, VJr, EH. 22

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. december 7., péntek 14:28

Meh...
Ennél azért többet vártam, persze spoilerek nélkül.
Arra számítottam, hogy ezt is Thanos narrálja majd mint az IW-t.
Hogy híjják?
Bill.

Vissza: “Minden más”