Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. december 9., vasárnap 19:53

istimester írta:
A Real Madrid nem igazán tud támadni. Ezt is megértük :mrgreen:

Fu bazdmeg, ez valami elképesztő. :'(
ZIDANE

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. december 9., vasárnap 18:53

Nincs mit írni, tényleg. Valahogy kibírjuk, csak kérdés, hogy meddig? Jövő ősz?

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rasta » 2018. december 9., vasárnap 18:38

Néztem én is ezt a hőtérképet, sajnos elég beszédes. De meccs közben is, nem egyszer volt, hogy a Huesca 4-5 embere volt a 16-osonkun belül, nálunk meg max 1, esetleg 2.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. december 9., vasárnap 18:34

A Real Madrid nem igazán tud támadni. Ezt is megértük :mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 9., vasárnap 18:27

Alapjaiban volt szar a koncepciónk (nem először). A támadó harmadban volt 1 nem csatár csatár, meg 2 vonal szélső. Gyakorlatilag feladjuk az ellenfél 16-osát.

El kellene gondolkodni, hogy hogyan tovább (sajnos nem fog megtörténni)? Kihez kellene ragaszkodni, mert ez így nagyon gáz. Talán a legegyszerűbb lenne, Karimot kivenni az egyenletből. Egy vérbeli csatár, aki folyamatosan a 2 belső védő között mozog, kéri a labdát, leköti őket, egyből a kapura tör megoldás lehet. Másik verzió, ha szerzünk 2 szélsőt, akik a kaput támadják, gyorsak, technikásak, agilisek, jók 1v1-ben. Ez kicsit bonyolultabb, bár télen jön az újabb brazil csoda. Ami nekem legjobban tetszene, ha feladnánk ezt az idióta 433-at és Karim 1 sorral hátrébb lépne. Ehhez is kellene egy csatár. 2 középső kps, 2 szélső, Karim meg egy csatár.

ÉS egy kis érdekesség az első gondolathoz:

http://keptarhely.eu/view.php?file=2018 ... po4qh.jpeg

emellett 5-ször lőttünk kapura, 4-szer Bale, 1-szer LV.
BlancoMark írta:Szörnyű volt, de nem decemberben kell sziporkázni, csak stabilan hozni a pontokat, ami az utóbbi időben legalább sikerül Solarival. Lopi vajon mit csinálhatott, rossz belegondolni. Ha Solarival kezdjük a szezont, akkor most valószínűleg simán vezetnénk. :kivagyhe:
Azért nézzünk meg az ellenfeleket is. :hmmm:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. december 9., vasárnap 18:13

Szörnyű volt, de nem decemberben kell sziporkázni, csak stabilan hozni a pontokat, ami az utóbbi időben legalább sikerül Solarival. Lopi vajon mit csinálhatott, rossz belegondolni. Ha Solarival kezdjük a szezont, akkor most valószínűleg simán vezetnénk. :kivagyhe:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rasta » 2018. december 9., vasárnap 18:12

Hát ez inkább kinézett 3-1 Huesca győzelemnek, nagyon megköszönhetjük nekik, hogy elrontották a százas ziccereiket. Thibaut védései nagyon kellettek. Legjobbunk talán ő volt, mezőnyből nem tudok senki kiemelni, legrosszabbunk meg szerintem kitaláljátok. Nem is értem az embert, egy sima átadást nem tud lekezelni, úgy hogy nem volt nyomás alatt, rá 5 percre meg Ronaldinhonak hiszi magát a felezőn. :-@

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. december 9., vasárnap 18:10

Hát ez egy nagy lószar volt, megérdemelték volna minimum az 1 pontot. De, az ilyen meccseket is be kell húzni, bár tettük volna a többinél is...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. december 9., vasárnap 18:10

na, pariban voltunk a biztos kiesovel. ez mar jo jel, nem? :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 9., vasárnap 18:01

fel a fejjel, mindjárt jön az év legizgalmasabb része, a téli átigazolási szezon. a többi nem nagyon érdekel. :lol:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 6., csütörtök 19:27

Kicsit pontatlan volt ma szerintem, de brutál fizikuma van nagyon, és mellé elég dinamikus is. A lényeg az, hogy a Llorrente Ceba Valverde trió is kezdi bizonyítani, hogy lehet rájuk számítani. Legalább a KP-nk úgy néz ki egyben van, és nem szorul nagy vérfrissítésre.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 6., csütörtök 19:23

poronty írta:Mivel Valverde-nek nincs topikja (vagy csak nem találom, mert vak vagyok) ide írom, hogy nagyon jó lenne, ha nem basznánk el a gyereket. Eszméletlen tehetséges és sokoldalú játékosnak tűnik, munka se büdös neki.

Amúgy jó volt ez a meccs, nagyjából senki nem lógott ki lefelé, sokan nagyon jól játszottak és nyilván ez egy töltelék csapat ellen volt, de az idei szezonban ilyeneknek is örülni kell.
Egyetértek. Számomra pozitívabb a srác, mint pl Ceba.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 6., csütörtök 18:34

Mivel Valverde-nek nincs topikja (vagy csak nem találom, mert vak vagyok) ide írom, hogy nagyon jó lenne, ha nem basznánk el a gyereket. Eszméletlen tehetséges és sokoldalú játékosnak tűnik, munka se büdös neki.

Amúgy jó volt ez a meccs, nagyjából senki nem lógott ki lefelé, sokan nagyon jól játszottak és nyilván ez egy töltelék csapat ellen volt, de az idei szezonban ilyeneknek is örülni kell.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. december 3., hétfő 11:44

Szerintem meg a Barca elég lazán be fogja húzni. Beesett 1-2 meglepi náluk is, de megoldották Messi nélkül is, és innentől elég laza a sorsolásuk, közben pl. nekünk (ahogy írtam a másik topikban) januárban megint lesz egy Sevilla-Espanyol-Alavés-Atletico-Girona sorozat, mikor már így is le vagyunk maradva + még egy klubvb is befigyel.

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. december 3., hétfő 11:35

Én bizonytalan vagyok abban a tekintetben, hogy elindult-e a csapat felfelé... A Celta elleni meccs után - Vigóban az utóbbi időben szinte mindig “megégtünk”... - pozitív voltam, abszolút reményekre jogosító volt az a csapatszintű teljesítmény, de ami azóta történt...
A hétvégén megint meggyőző volt a csapat, de a hétközi kupameccs megint nem sokat fog elárulni arról, hol is tartunk. A KlubVB viszont valóban vízválasztó lehet :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. december 3., hétfő 11:11

A gyenge ligára azért reflektálnék, teljesen vállalható és jó focit játszanak a kiscsapatok is. Nem az van, mint egy pl meccsen, hogy kinek fosabb az alapjátéka meg makkol egyet szögletből játék van, hanem itt megy a bugi.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 3., hétfő 9:06

Pont, hogy erős idén a liga, kevesebb a feltett kézzel játszó csapat. Egy Eibar aminek alsóház szintű kerete van játszott ellenünk jó focit, nagyobb kihívást jelentettek, mint egy Róma.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. december 3., hétfő 5:27

ha tippelni kellene, akkor idén negatív rekorddal lesz bajnok, bárki is legyen az. ha nem mi, akkor a Sevilla. (inkább mint Atma vagy Barca)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 3., hétfő 5:13

Én azért egy kicsit csalódott lennék ha egy ilyen gyenge ligát nem húzunk be.Fordulónként veszítenek pontot a riválisaink.Csak hozni kéne az összes kötelező meccset és meglehetne.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. december 3., hétfő 5:08

2 olyan csapatot vertünk el az elmúlt 2 meccsen, akik még szarabb formában vannak, mint mi... :) ha behúzzuk a klub VBt, azt mondom jó az irány amit Solari képvisel. főként, hogy esélyt ad a fiataloknak.
az idei év az építkezésről/takarításról kell szóljon.
ha szezon végén 1 klub VB-vel zárunk, de sikerül eladni Balet plusz Isco és Asensio megkapja az ultimátumot, én boldog leszek.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 237 regisztrált és 0 vendég