OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 13., csütörtök 15:38

És ha már itt tartok, nem azokat kell megnyernie az ellenzéknek, akik tegnap elmentek, hanem azokat akik otthon ülnek ilyenkor. Na mindegy, egyszer majd talán leesik nekik, vagy ha nem, akkor jönnek újak.
Pont ezt nem tudom én sem felfogni, hogy elvileg tanult politikusokról van szó, és nem veszik észre, hogy a fidesz szavazóbázisából kéne megnyerni az embereket? Baszki, én a Jobbikon is ezért voltam kiégve teljesen, én naívan elhittem, hogy tényleg egy értelmesebb alternatívát tudnak nyújtani számomra, aztán jöttek ezzel a menjünkelbalra politikai iránnyal, én nem tudom hogy képzelték, mai napig feltudom baszni rajta az agyam. Tényleg azt hitték, hogy majd a baloldaliak és a liberálisok szavazatinak megnyerésével sikerül a kormányváltás? Ahelyett, hogy az amúgyis hasonló konzervatív értékrendszert követő fidesz szavazókat próbálták volna meg megnyerni maguknak, hiszen nyilván közülök is legtöbben látják a problémákat. Na mind1 is. :lol:
A Mi Hazánk most ezt próbálja csinálni, csak kurvára nem hiteles számomra, hogy végigszenvedték ők is ugyanúgy ezt a baloldali leépülést, majd amikor megbukott a dolog, hirtelen újra nagy magyarok lettek. :lol:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 13., csütörtök 15:29

kierkegaard írta:Tarlos mondjuk az egyetlen fideszes akit nagyjbol kedvelek bar a belepteto kapus penzlenyulasnal megint csak csalodtam benne.

Errol hatterinfoim ia vannak mert fideszes erdekeltsegu cegnel dolgozom. Amikor mondtak nem igazan lepodtem meg. :D
Mesélj, már ha lehet. :mrgreen: :salute:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2018. december 13., csütörtök 15:29

Dupla D írta: A legtöbb közügyekkel kicsit is foglalkozó embernél már kezd betelni a pohár.
A többivel nem akarok vitatkozni, de ez szerintem nincs így. :)
Én úgy hiszem, van egy jelentős mennyiségű elégedetlen ember, viszont számbélileg nem nagyon gyarapodnak. Én úgy látom, hogy inkább az elkeseredettsége, és dühe nő ugyanannak a tábornak, így egyre komolyabban hallatják a hangukat. De létszámban én ezt nagyon kevésnek tartom, egyelőre.
Szerintem, ha akarna szervezni egy békemenetet a fidesz tábora, simán összekaparja a tegnapi létszám többszörösét, ezért hiszem azt hogy nincs meg a kellő mértékű támogatottsága ennek az egésznek.

Azonban, ha!

Ha lenne értelmes ellenzék, aki mögé beállhatnának az emberek, akkor szerintem ez a tegnapi sokkal nagyobbat szólt volna. De senki nem mer és nem is hiszem hogy tudna az élére állni, mert csak elijesztenének mindenkit a jelenlétükkel.
Hiányzik az alternatíva az elégedetlen embereknek, amíg nincs más, addig nincs is hova átpártolniuk.
Ezért tökmindegy mekkora baromságot csinál a Fidesz, mert az ellenzéke katasztrófa. És ezen nem segít az ahogyan viselkednek a parlamentben, és ezt nem is akarom elhinni hogy még mindig nem fogják fel. Nekik nyugalmat és határozottságot kellene sugallni az emberek számára, szimpátiát ébreszteni bennük.
Ha bemennek rombolni az országgyűlésre, és nekiállnak pofozkodni a kormánnyal, akkor csak rosszul jöhetnek ki az egészből. Szerepet tévesztettek, nekik észérvekkel kellene harcolniuk bent a teremben, nem sípolással meg egyéb tüntető tevékenységgel. Azt az emberek megteszik kint az utcán.
És ha már itt tartok, nem azokat kell megnyernie az ellenzéknek, akik tegnap elmentek, hanem azokat akik otthon ülnek ilyenkor. Na mindegy, egyszer majd talán leesik nekik, vagy ha nem, akkor jönnek újak.

kierkegaard
Hozzászólások: 1689
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. december 13., csütörtök 15:16

Tarlos mondjuk az egyetlen fideszes akit nagyjbol kedvelek bar a belepteto kapus penzlenyulasnal megint csak csalodtam benne.

Errol hatterinfoim ia vannak mert fideszes erdekeltsegu cegnel dolgozom. Amikor mondtak nem igazan lepodtem meg. :D

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. december 13., csütörtök 14:45

füst írta:Szerintem inkább a 30-40-es dolgozók tudnák megdönteni ezt a törvénymódosítást, ha tömegesen mondják azt hogy ez nekik így nem kell.
Kár lenne azt gondolnia bárkinek, hogy ez csak erről a törvénymódosításról szól. A legtöbb közügyekkel kicsit is foglalkozó embernél már kezd betelni a pohár.

Egyébként meg lehet nézni videót tegnapról. 18-től 60-ig van mindenféle nő és férfi vegyesen. Persze nagyobbrészt fiatalok vannak, de ez szerintem egyáltalán nem meglepő. Az általad felvázolt korosztályból is viszonylag jó arányban voltak tegnap.

ateeemadrid kommentjére meg +1. Bár nekem Tarlóssal van a legkevésbé bajom, csak most azt látom, hogy a fejlődés útjában áll a pali.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 13., csütörtök 14:31

2006ban nem volt nehez aktivalni az ultrakat es rombolasra birni oket. manapsag ok mind a fidesznek a valtronnak es kubatovnak dolgoznak. az egyetemistaknak meg van vesztenivalojuk nem fognak egybol szekhazakba betorni autokat boritgatni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 13., csütörtök 13:41

Remy írta:Nyugiiiii, emelkednek januártól a nyugdíjak. Minden rendben. :mrgreen:

2,7%, az infl. meg 3% volt idén, szóval kevesebbet ér a nyugdíjad mint 1 éve, de ilyen apróságokkal ne foglalkozzunk. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. december 13., csütörtök 13:38

Nyugiiiii, emelkednek januártól a nyugdíjak. Minden rendben. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kierkegaard
Hozzászólások: 1689
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. december 13., csütörtök 13:28

mondjuk ahogy írták ez szimplán elterelés volt mert mindeközben megszűnt a parlamenti közszolgáink bírói ellenőrzése és felelőssége,:)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. december 13., csütörtök 13:26

kierkegaard írta:érdekes. A tegnapi tüntetők huligánok, banditák, anarchisták. A 2006-os kocsikat borogató, gyújtogató, boltok kirakatát betörők pedig igaz hazafiak voltak.

Hogy változik a világ. :)

De hát.... a GYURCSÁNY!!!!4!! Nem igaz nem erted.

kierkegaard
Hozzászólások: 1689
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. december 13., csütörtök 13:25

érdekes. A tegnapi tüntetők huligánok, banditák, anarchisták. A 2006-os kocsikat borogató, gyújtogató, boltok kirakatát betörők pedig igaz hazafiak voltak.

Hogy változik a világ. :)

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. december 13., csütörtök 12:57

füst írta:Pár kép a tegnapi keménymagról

Hát, számomra nem lettek szimpatikusak...
Én hallottam olyanokat, hogy megint fideszes bérencek lettek kiküldve nagyobb feszültséget szítani, persze lehet, hogy hülyeség, de láttunk már rá példákat tőlük, úgyhogy nem lennék meglepve. :roll:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. december 13., csütörtök 12:47

Puzsér minden szavára érdemes odafigyelni, kivéve ha fociról beszél. Na ahhoz nem ért :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2018. december 13., csütörtök 12:44

Pár kép a tegnapi keménymagról

Hát, számomra nem lettek szimpatikusak, a padok, virágosládák és kukák gyújtogatása szerintem nem teszi vonzóbbá ezt a dolgot mások számára. Dehát nekem mindegy.
Másfelől én azt látom hogy ők még jóformán csemeték. Nem hiszem hogy túl sokat túlóráztak életükben, persze lehet hogy tévedek. De inkább "bulizni" mentek ők ki.

Szerintem inkább a 30-40-es dolgozók tudnák megdönteni ezt a törvénymódosítást, ha tömegesen mondják azt hogy ez nekik így nem kell. Inkább érdekelne az ő véleményük, ha ők kezdik el ugyanezt csinálni, na akkor lesz baj. De szerintem gyorsan le fog ez csengeni, a tinik, fiatal 20-asok csak megpróbálnak belefingani egyet a nullás lisztbe. Erre a hétvégére kiváncsi leszek, ha gyorsan-frissen akar történni valami, akkor most lesz rá alkalom, de szerintem legalább pár hónap kell ahhoz, hogy lehessen látni, milyen hatással van ez a tömegre. Nem csak az a 2-3 ezerre, aki tegnap a Kossuth téren volt, hanem arra a maradék 1-2 millióra, akit érinthet, mert olyan a munkája.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 13., csütörtök 12:42

megmondom őszintén nekem Puzsérból kicsit sok volt már, felkúrt, hogy ő minden témában jártas, és mindent jobban tud másoknál, de az utóbbi időben egyre inkább szimpatikus az arc. :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. december 13., csütörtök 12:42

A musorvezetoknek vajon szandekosan van kiadva, hogy ertetlenkedjenek? Kellemetlen nezni ezeket a visszakerdezeseket.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. december 13., csütörtök 11:37

Lol, szegények. Puzsér felmosta velük a padlót :lol:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. december 13., csütörtök 9:21

Én ma megyek fel pestre. RM sállal :D

Menni kell nyomni kell amig lehet ezt.
Az ellenzektol kicsit hianyolom hogy valamilyen tervvel aljjanak elo. Hol tüntessünk es milen cellal stb.

En szemely szerint a medianal kezdenem.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. december 13., csütörtök 9:07

Kurva jó volt a tünti, gyertek ma is, hagyjátok otthon a petárdákat :mrgreen:

Láttam egy hala madrid sálas bőrkabátos srácot miután kiszorítottak a Kossuth térről és nekiálltak kukát gyújtogatni meg táblákat tépni. Köztünk vagy? Ki vagy? :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 13., csütörtök 6:19

Most miről van szó megint?

Adott egy probléma/kerdes, amit le lehetett volna irni egy sorban, de a szokásos stílust sikerült hozni, amiért mar hatvanszor szoltak neki.

Majd a válaszra adott válaszból kiderül, hogy meg csak le sem írta a lényeget, de minden mást igen.

Azt mar hozza sem teszem, hogy minden információ ott van a neten, ami ehhez szükséges. De utambocsa, az autószerelő is megmondja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég