Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 30., hétfő 18:36

madridronie írta: Pár mondatban talán így lehet a legtömörebben megfogalmazni a jelenlegi helyzetet! Illetve Álvaro Benito véleményével tudok nagyon azonosulni; miszerint "a Real Madrid az előszezon során jobb volt, mint most. A csapat azóta viszont megtorpant, megzuhant. Nem tudni, látni, hogy jelenleg mit is szeretne Ancelotti és véleményem szerint egyelőre a játékosok sem nagyon tudják. Nincs ötlet és igazán alternatívák sem."
Nem tudom... nekem úgy tűnik, hogy Özil lelépése óta teljesen mást játszunk, mint amit előtte. Érdekes mód visszaestünk. Nem a német távozása miatt, de kb. lehet Bale érkezésével keverte meg a lapokat Ancelotti...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 30., hétfő 18:27

dannen írta:
miVida írta:a galata meccs után nem mondta ezt senki...

már akkor is voltak páran, akik azt mondták, hogy elég csalóka az az eredmény és hát az is volt. őszintén szólva még ott is a mou féle kontrafocival vertük őket szét a második félidőben, az első félidőben szokásosan nem tudtunk mit kezdeni a felálló védelemmel szemben.

ezeket fb-n olvassátok? első félidőben szépen lehetett látni mit játszik a csapat...a védekezésben voltak érdekes húzások, de a második félidőre teljesen megtört a galata, sikerült őket kifárasztani a labda járatásokkal...utána meg sebességből meglettek verve...ha a védelem javulna, ez a közepes csapatok ellen nyerő lenne, de egy atl.madrid ellen kevés

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 30., hétfő 17:23

a galata meccs után nem mondta ezt senki...
na de most őszintén szólva én se vagyok lenyűgözve a csapatunktól, de egyrészt idényeleji forma, másrészt új edző, harmadrészt 3-4 új játékos a squad-ba, negyedrészt pedig kezdenek végre felnőni a kiscsapatok ellenfelekké, ami pedig csak élvezhetőbbé teszi a LaLikát :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 30., hétfő 14:27

jaj gyerekek mekkora a baaj!!!!! :wtf:
Páran kevésbé szeretnék érzékelni, hogy itt elsősorban nem az eredménnyel van gond; sokkal inkább a kilátástalan és sokszor (quasi a szezonkezdet óta tartó) elképzelés nélkülinek tűnő produktummal--> ami persze idővel remélhetőleg változik, de jelen pillanatban legjobb indulattal sem mondhatjuk azt, hogy jóság van és minden a legnagyobb rendben, jó irányba haladnak a dolgok! :coffee:
No defensive intensity or attacking clarity
A Real tactical shambles
Pár mondatban talán így lehet a legtömörebben megfogalmazni a jelenlegi helyzetet! Illetve Álvaro Benito véleményével tudok nagyon azonosulni; miszerint "a Real Madrid az előszezon során jobb volt, mint most. A csapat azóta viszont megtorpant, megzuhant. Nem tudni, látni, hogy jelenleg mit is szeretne Ancelotti és véleményem szerint egyelőre a játékosok sem nagyon tudják. Nincs ötlet és igazán alternatívák sem."
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 30., hétfő 13:51

http://eurosport.yahoo.com/video/euro-p ... 23069.html

jaj gyerekek mekkora a baaj!!!!! :wtf:









:x
a nagy megmondók... :roll:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 30., hétfő 13:47

Csak annyit írok, hogy egy vereség és pár gyengébb meccs miatt még nem kell temetni a csapatot. Ennyi meccs alapján, főleg az őszi szezon elején nem lehet nagy következtetést levonni
Az El Confidencial gyönyörűen lehozott egy cikket, miszerint Carlo és Perezék is :ozil: ilyen fejjel konstatálták az elmúlt hetek teljesítményét és baromira nem értik, hogy mi okozhatott ekkora törést és visszafejlődést a felkészülési időszakhoz képest a játékosokban és a mutatott hozzáállásban, produktumban is! :coffee: Arról nem is beszélve, hogy az összes valamirevaló sportoldal (Millones 0 - Fútbol 1 by AS és társai) ugyanazokat a hibákat és negatív dolgokat vágja Carlo és a srácok fejéhez, illetve veti a csapat szemére, mint amik itt is folyamatosan elhangzanak! Lassan kerek 100 napja vette át a csapat irányítását az olasz és a hivatalos szezonkezdet azóta talán egyszer (otthon a Bilbao ellen) játszottunk úgy, hogy elégedetten állhattunk fel a fotelból; a védekezésünk botrány (rengeteget vesztettünk agresszivitásban előre és hátra is), támadásban meg legjobb indulattal is csak egyéniségekről és esetlegességről beszélhetünk (a kontrák száma is durván minimalizálódott), emellett több embernek érezhetően nem ízlik az új szisztéma stb.. Összességében elmondható, hogy ezidáig inkább az erőlködés, a fejetlenség és a káosz jellemzi a csapatot és annak egyelőre kevésbé létező taktikáját! :roll: Ezek után szerintem nem meglepő a számos kritika, ami természetesen nem egyenlő azzal, hogy a csapatot már most temeti a nagyérdemű, mert erről véleményem szerint szó sincs, sőt! B-)
Tavaszig még várjunk...addig össze kell csiszolódni
Mostanában évről-évre úgyis csak ez a szöveg marad a Real drukkereknek! :roll: A szerdai ajándék 2 pont nélkül már most gyönyörűen beállítottuk volna Mou és a csapat tavalyi fantasztikus szezonnyitányát ...... Türelmesnek, szerintem elég türelmesek vagyunk, ugyanakkor a jelenlegi tények ettől még nem vigasztalnak. :x
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. szeptember 30., hétfő 13:16

Még nem kell temetni senkit és főleg nem a csapatot egyértelmű, hogy még nem szoktak össze a fiúk de amellett sem lehet elmenni, hogy elmúlt 2 meccsben Carlonak is bőven bent van a keze a foly. Khedira, Arbeloa erőltetésével. :vivo:
Én bízom benn, hogy meglátja kire számíthat igazán és tényleg lesz ősszel még olyan kegyetlen sorozat ahol elválik ki képes jó teljesítményre és ki folytatja a szarakodást...
Tény, hogy nem volt meg hosszú ideig a stabilitás de Perez 10-ben azért hozta Mourinhot, hogy stabilan sikeres csapatot építsen ami egész jól működött a tavaly nyári alapozásig :/
Ancelottit is már akarta korábban és most megszerezte csak reméljük sikerül neki valami hosszútávút alkotnia amire nagy szüksége lenne a klubnak!!!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 30., hétfő 12:52

A probléma nem CA , vagy nem egy két játékos formája....hanem az ami megy kb 10 éve, a rendszertelenség,az új edző,új szisztéma .......
Tegnap olvastam vissza a brazil ronaldo egyik mélyebb interjúját anno amikor itt volt.....és ő is megemlítette hogy a több edzőváltás az nagyon megviselte a csapatot.

Tavaszig még várjunk...addig össze kell csiszolódni,ez az AM évek óta egyben van. Harcosak,akarnak,és jók is. Oké,nálunk nem jobbak,de megbaxxhatjuk ha még is nyernek,és meg is érdemelték.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. szeptember 30., hétfő 12:43

Én nem mentegetem a csapatot. Csak annyit írok, hogy egy vereség és pár gyengébb meccs miatt még nem kell temetni a csapatot. Ennyi meccs alapján, főleg az őszi szezon elején nem lehet nagy következtetést levonni

2 éve is hasonlóan gyengén kezdtünk, aztán mégis bajnokok lettünk

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 30., hétfő 12:38

cart írta:Nem támadok, csak engem idegesít az, hogy bár milyen szarul játszik a csapat, valaki mindig előjön azzal, hogy nem volt szerencsénk, vagy a bíró elcsalta a meccset. Én is a Real Madriddal szimpatizálok, de reálisan nézve arra a nulla teljesítményre amit előadott a Real hízelgő az 1 gólos vereség, mert nem csak annyival volt jobb az Atletico szombaton.

Én bírom azokat a számítási módszereket ahol a győzelem megítéléséhez, kizárólag az ellenfél gólhelyzeteit számolják csak.
:D

De jogos az egyébként hogy a real szar volt,az is hogy az AM megérdemelte,de amik itt mentek azok akkora ostobaságok hogy a hasamat fogtam végig...lemostak minket,meg ilyenek,hát nem egy meccset néztünk akkor azt kell mondjam itt pár alaknak.

Egyelőre még itt nem lesz komoly játék,én szeretném ha tavaszra már ez komoly lenne. Az szerintem nem egy eltúlzott igény.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: cart » 2013. szeptember 30., hétfő 12:19

Nem támadok, csak engem idegesít az, hogy bár milyen szarul játszik a csapat, valaki mindig előjön azzal, hogy nem volt szerencsénk, vagy a bíró elcsalta a meccset. Én is a Real Madriddal szimpatizálok, de reálisan nézve arra a nulla teljesítményre amit előadott a Real hízelgő az 1 gólos vereség, mert nem csak annyival volt jobb az Atletico szombaton.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. szeptember 30., hétfő 12:11

cart írta:Neked az nem volt elég szerencsés, hogy kb 4 100-as helyzetet kihagyott az Atletico? Akkor lehet inkább rulett versenyt kéne nézned.
Miért kell rögtön támadni?

de ha már szerencse. Ha Diego Costa nem lövi be az első gólt ki tudja, hogy alakul a meccs.... lehetett volna ugyanúgy vereség is, de ha mi rúgjuk az elsőt akár össze is zuhanhatott volna az ellenfél és egy több gólos győzelem is lehetett volna akár
Vagy vegyük a Galata meccset amit már írtam is. Ha ott az ellenfélnek van szerencséje, belövik a helyzeteiket, akkor a gála helyett vereség lett volna
de irthatnék számtalan példát más csapatokról is

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 30., hétfő 12:07

cart írta:Neked az nem volt elég szerencsés, hogy kb 4 100-as helyzetet kihagyott az Atletico? Akkor lehet inkább rulett versenyt kéne nézned.
A szerencsésen és szerencsésebben között van egy kis különbség..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 30., hétfő 11:52

Lehet igazad van, de biztos lenne legalább pár ember akik el lennének ájulva a csapattól, ha nyertünk volna
Azért írtam, hogy 80%. :)

A többség egyetért abban, hogy jelen pillanatban egyfajta krízisben van, ennek okáról azonban már megoszlanak a vélemények.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: cart » 2013. szeptember 30., hétfő 11:51

Neked az nem volt elég szerencsés, hogy kb 4 100-as helyzetet kihagyott az Atletico? Akkor lehet inkább rulett versenyt kéne nézned.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. szeptember 30., hétfő 11:47

cart írta:
Wertz írta:Ha meg esetleg szerencsésebben alakult volna a meccs és nyertünk volna ilyen játékkal, akkor az istenítés menne
Milyen szerencsésebben? 5 gólt lőhetett volna az Atletico kb.
Milyen szerencsésebben? Ezen mit kell kérdezni? :hmmm: :lol: Hát úgy, hogy nem lövik be az egyetlen góljukat
Ha mondjuk most is úgy kijött volna a lépés, mint a Galata ellen, lehetett volna győzelem is a vereség helyett
Úgy érzem nagyon félreismerted az itteni fórumozókat. A többség (80%) nem hinném, hogy elégedett lett volna a játék képével, akár nyerünk, akár döntetlen.
Lehet igazad van, de biztos lenne legalább pár ember akik el lennének ájulva a csapattól, ha nyertünk volna

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: cart » 2013. szeptember 30., hétfő 11:41

Wertz írta:Ha meg esetleg szerencsésebben alakult volna a meccs és nyertünk volna ilyen játékkal, akkor az istenítés menne
Milyen szerencsésebben? 5 gólt lőhetett volna az Atletico kb.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 30., hétfő 11:38

miVida írta:1. nem utálom, mert nem utál ő se engem, csak annyi, hogy NEM REAL MADRID szint attól, hogy bejön friss emberként az öregek közé az utsó 15 percre és kap egy tökéletes beadást,
3. ami igen, RITKA votl, és Benzema az, ha kap egy rendes labdát akkor NEM HIBÁZIK... Benzemaval nincs baj a kapu előtt, akármilyen elfogultak vagytok. Volt neki már ollós gólja, emelte már be a kapus fölött ő is, az utolsó passzai halálosak... nincs baj Karimmal
2. viszont Ronaldo az utóbbi időben igen, jól mondta itt vmelyik előttem, GÓLGÉPPÉ változott és semmi különbséget nem tud teremteni a cseleivel... sajtos... VISZONT, ahogy hehe írta (valszeg az előzőt is) ha megint elkezdene JogaBonitózni, meg zsonglőrözni meg tököm tudja, akkor Benzemaval nem lenne semmi gondja senkinek, mert ő csak megtenné a feladatát, Ronaldo megcsinálja a piszkos munkát, Karim pedig befejezi a támadást. Ha viszont nem változtat Ronaldo, akkor nyugodtan álljon be csatárnak, szerintem elég biztos lesz a tkp sor Isco,Bale,DM-val :|
4. Azt viszont elfogadom, hogy a Koppenhága ellen esetleg Morata kezdjen, mer azoknak még én is verek 3at (NA jó én nem pont csatár vagyok, de akko is)...

5. kedira iz dö práblöm (meg más prábölje is) - Most vagy Casemironak kell felnőnie oda, vagy kell hozni hamarosan egy Vidalt (remélem a Juve fenntartja jelenlegi BL formáját és téli átigazolási szezonra már nem lesz esélyük a BL továbbjutásra :mrgreen: ) - ATTÓL FÜGGETLENÜL, hogy Perez kijelentette, h nem veszünk részt a téli átigazolási időszakban... hát majd koppan, ha elhúz tőlünk a Barca és az Atletico is... :(
1. Azert a nem RM szint es fos kozott van egy kis kulonbseg. En se tartom olyan sokra es a sajat korosztalyan belul is vannak boven jobbak, de azert az utanpotlas tornakon csak sikerult valahogy kiemelkednie. Megerdemel egy minimalis bizalmat.
2. Ezen nincs mit magyarazni: Ronaldo csatar poszton egy atlagos jatekos. A legnagyobb erenyeit nem tudja kamatoztatni, eddig se az volt vele a gond amikor csatar poszton jatszott, hogy nem kap eleg labdat, hanem egyszeruen a vedok gyurujeben felorlodik.
3. Az hogy nincs baj Karimmal az egy kicsit tulzas. Tenyleg nem olyan rossz mint ahogy azt a tobbseg beallitja, de azert olyan hihetetlen formaban sincs.
4. Persze, meg nagyanyam is 5-ot rugna neki :mrgreen: De jelen esetben tenyleg Morata es Jese jatszatasa tunik esszerunek.
5. Ha addigra elhuz tolunk a Barca es az Atleti, akkor a BL es a kupa fogja elvezni a prioritast. Vidal pedig pont a BL-ben nem jatszhat. Arrol nem is beszelve, hogy telen biztosan nem fogja eladni a Juve, de meg nyaron is csak tobb honap huza vona utan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 30., hétfő 11:35

Ha meg esetleg szerencsésebben alakult volna a meccs és nyertünk volna ilyen játékkal, akkor az istenítés menne
Úgy érzem nagyon félreismerted az itteni fórumozókat. A többség (80%) nem hinném, hogy elégedett lett volna a játék képével, akár nyerünk, akár döntetlen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. szeptember 30., hétfő 11:25

Nem tudom mit kell ennyire sírni egy vereség miatt. El lett taktikázva a meccs és nem jött ki a lépés, míg az ellenfélnél ennek a 2 dolognak az ellentéte történt. Ilyen vereség bármilyen csapatnál előfordulhat, főleg egy alakulóban lévőnél.

Ha meg esetleg szerencsésebben alakult volna a meccs és nyertünk volna ilyen játékkal, akkor az istenítés menne


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég