Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. szeptember 30., hétfő 17:10

GT37 írta:
morientes írta: Niang volt az,
Niang tényleg tehetséges játékos de ebben a szezonban semmit nem fog a Milanért tenni mivel elszabták a nevezését a BL-be... Valahol olvastam erről egy apró hírt hogy valamelyik vezető magára vállalta ezt a kicsi baklövést.. :lol:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 30., hétfő 16:56

morientes írta:Benne lehet a pakliban,szó se róla..... :lol:
Tőlem lehettek bajnokok,van hova fejlődni hozzánk képest,ezen a téren... :mrgreen:
Mi meg berántjuk a 10.-et,és történelmet írunk...
:rock: :taps: :iszunk: :zoldsalas:
Jaj, tudtam, hogy ez lesz. :D Megint a történelem... :mrgreen:

Előbb lesz meg nekünk a hetedik, mint nektek a tizedik. :agree: :coffee: :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 30., hétfő 16:52

Simán :mrgreen: Mondjuk azt is el tudom képzelni, hogy Alves össze fog verekedni Balotellivel, aztán kiállítják mind a kettőt. :lol: 
Benne lehet a pakliban,szó se róla..... :lol:
Tőlem lehettek bajnokok,van hova fejlődni hozzánk képest,ezen a téren... :mrgreen:
Mi meg berántjuk a 10.-et,és történelmet írunk...
:rock: :taps: :iszunk: :zoldsalas:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 30., hétfő 16:43

morientes írta:Ahogy Busit,Albat,vagy plane Alvest ismerem,Balotellit kiszóratják max a 35.-ben... :mrgreen:
El Shaarawy nekem nem akkora playa mint sokaknak,tény hogy van benne potencial,de még közel se érett be...Niangot meg sajnos nem ismerem,nem nézek milan meccseket...ha csak a bl-be olykor.Az nem lesz megint mint tavaly,arra ti nagyon fogtok vigyázni... :lol:
10 pont??? :D Bánom én ha 15 is,ha benneteket jól seggbe rúgunk oda-vissza... :coffee:
Simán :mrgreen: Mondjuk azt is el tudom képzelni, hogy Alves össze fog verekedni Balotellivel, aztán kiállítják mind a kettőt. :lol:
Niang volt az, aki tavaly a 4-0-nál egygólos Barça-vezetésnél kapufát rúgott, ha az bemegy, akkor nem hiszem, hogy továbbjutottunk volna. Egyébként nagyon tehetséges gyerek, és még csak 18 éves.
Shaarawyt én remek játékosnak tartom, bár igaz, hogy egy kicsit túl van hypeolva.

Remélem is, hogy vigyázni fogunk... :lol:

Azt azért inkább ne, de abban megegyezhetünk,hogy egyszer megvertek minket, egyszer iksz lesz, viszont miénk lesz a bajnoki cím. :agree: :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 30., hétfő 16:09

Tavaly se láttuk őket olyan ütősnek, aztán csak elvertek minket 2-0-ra... :D Aztán egy csoda volt a visszavágó.
Most talán nem olyan erősek, de nagyon vigyázni kell velük, főleg a Niang-Balotelli-Fáraó csatársorral.
Ahogy Busit,Albat,vagy plane Alvest ismerem,Balotellit kiszóratják max a 35.-ben... :mrgreen:
El Shaarawy nekem nem akkora playa mint sokaknak,tény hogy van benne potencial,de még közel se érett be...Niangot meg sajnos nem ismerem,nem nézek milan meccseket...ha csak a bl-be olykor.Az nem lesz megint mint tavaly,arra ti nagyon fogtok vigyázni... :lol:
10 pont??? :D Bánom én ha 15 is,ha benneteket jól seggbe rúgunk oda-vissza... :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 30., hétfő 15:57

a juve elleni meccs után a barca elleni meccs jön? az fasza lesz. utána meg sevilla... :hmmm:
majd a barca ellen pihentethetünk legalább mint tavaly. :hmmm: :D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 30., hétfő 15:55

morientes írta:A milant nem látom olyan ütősnek,hogy ne tudnátok elkapni oda-vissza...tőlünk kikaptok,de ez még belefér... :mrgreen: ,a vigo nem egy nagy világverő alakulat,ha komolyan gondoljátok a bajnokságot,akkor az sima.Az español meg derbi vagy nem...azé 10-ből 8X megvan...
Tavaly se láttuk őket olyan ütősnek, aztán csak elvertek minket 2-0-ra... :D Aztán egy csoda volt a visszavágó.
Most talán nem olyan erősek, de nagyon vigyázni kell velük, főleg a Niang-Balotelli-Fáraó csatársorral.

A Celtával szerintem sem lesz gond, és igen, az Espanyollal sem szenvedtünk annyira az utóbbi időszakban, tavaly oda-vissza vertük őket, remélem, idén sem lesz másképp.

Ja, hogy kikapunk tőletek? :mrgreen: Végül is mindegy, addigra már úgyis 10+ ponttal fogjuk vezetni a ligát. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 30., hétfő 15:35

Az elég szép.
Nálunk:
október 22. Milan
október 27. Real
október 30. Celta (kakukktojás)
november 3. Espanyol (azért mégiscsak barcelonai derbi :agree: )
november 6. Milan
A milant nem látom olyan ütősnek,hogy ne tudnátok elkapni oda-vissza...tőlünk kikaptok,de ez még belefér... :mrgreen: ,a vigo nem egy nagy világverő alakulat,ha komolyan gondoljátok a bajnokságot,akkor az sima.Az español meg derbi vagy nem...azé 10-ből 8X megvan...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 30., hétfő 14:34

Jó lenne a Juve balfalloszkodna a Galata ellen. Rayo meccsen meg szerintem pontot bukunk.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 30., hétfő 14:13

Realista24 írta:De egy "sorozat" megítélését nem a múltra kell alapozni, mert ennyi erővel az egész bajnokság kőkemény, mert szinte mindenki megvert már mindenkit.
A jelenlegi formát, a keret erősségét nézve sem volt könnyű sorozatnak tekinthető a sorozat, amit írtam, ha erre gondolsz.
Realista24 írta:Ezt már inkább nevezném brutál sorozatnak.
október 23. Juventus
október 27. Barcelona
október 30. Sevilla
november 2. Rayo (kakukktojás)
november 5. Juventus
Az elég szép.
Nálunk:
október 22. Milan
október 27. Real
október 30. Celta (kakukktojás)
november 3. Espanyol (azért mégiscsak barcelonai derbi :agree: )
november 6. Milan

Bár a tiétek nehezebb lesz, kíváncsi leszek, Carlo mennyire fogja tudni akkorra összerakni a csapatot, mert ha nem annyira, akkor lehetnek csúfságok, főleg a Clásicón és a két Juve-meccsen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 30., hétfő 14:07

De egy "sorozat" megítélését nem a múltra kell alapozni, mert ennyi erővel az egész bajnokság kőkemény, mert szinte mindenki megvert már mindenkit.

Ezt már inkább nevezném brutál sorozatnak.
október 23. Juventus
október 27. Barcelona
október 30. Sevilla
november 2. Rayo (kakukktojás)
november 5. Juventus
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 30., hétfő 14:04

Victor írta:idén a Sociedad is egy nagy sz.r eddig.
Igen, szerencsére a kettős terhelés nekik sem tesz jót. De például idén januárban elvertek minket 3-2-re, szóval ők sem tartoznak a kellemes ellenfél kategóriába.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. szeptember 30., hétfő 13:59

ELVIEKBEN brutál sorozat, igaz, a Málaga már nem a régi, de a Sociedad ellen tavaly nagyon megszenvedtünk (meg azelőtt is), és a Sevilla elleni meccsek sem szoktak könnyűek lenni (kivéve az az 5-0 pár éve).
idén a Sociedad is egy nagy sz.r eddig.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 30., hétfő 13:56

Realista24 írta:Brutál sorozat? Málaga, Sociedad, Sevilla? Gondolom csak viccnek szántad.
ELVIEKBEN brutál sorozat, igaz, a Málaga már nem a régi, de a Sociedad ellen tavaly nagyon megszenvedtünk (meg azelőtt is), és a Sevilla elleni meccsek sem szoktak könnyűek lenni (kivéve az az 5-0 pár éve).

Bár lehet, hogy a brutál jelző talán kicsit túlzó ebben a helyzetben. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 30., hétfő 13:53

hogy az év eleji brutál sorozatot (Málaga, Valencia, Sevilla, majd Sociedad) százszázalékos mérleggel le tudtuk hozni.
Brutál sorozat? Málaga, Sociedad, Sevilla? Gondolom csak viccnek szántad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 30., hétfő 13:51

dzsihad91 írta:Azért így ,hogy Messi kidőlt 2-3 hétre és amennyiben nem kotorják elő megint a gumibogyószörpöt katalánék én 1 botlást mindenképp várok a Barcától, már csak a számok miatt is, azért 100%os teljesítmént szerintem max olyan 8-10 fordulóig lehet bírni fortunával együtt.Nincs más esély, verni kell mindenkit, a barca botlani fog, főleg Messi nélkül és mi már túl vagyunk a matracosokon, ők még nem.
Csak egy bajnoki lesz, amin kénytelenek leszünk nélkülözni Messit: a Valladolid lesz az ellenfél, akik pedig nincsenek túlzottan jó formában, úgyhogy a Bolha nélkül is kötelező a győzelem.

Aztán előbb vagy utóbb úgyis bekövetkezik majd az első botlás, ez biztos, de minél később, annál jobb. Az mindenesetre jó jel, hogy az év eleji brutál sorozatot (Málaga, Valencia, Sevilla, majd Sociedad) százszázalékos mérleggel le tudtuk hozni.

Más: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... re-2283995
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára GT37 2013. szeptember 30., hétfő 13:54-kor.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 30., hétfő 12:44

Attól hogy messi kidől két hétre még nem kell várni nagy dolgokat,baj akkor lesz ha nem lesz már.....akkor elindul a régi lemez újra, lehet évtizedeken át megint.

Sajnos messivel nem lehet nagyon mit kezdeni,ha játszik,nehéz megállítani...olyan mint egy szappanos hal.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 30., hétfő 7:24

dzsihad91 írta:Azért így ,hogy Messi kidőlt 2-3 hétre
Hétvégén már kezdő lesz... ismerjük már ezt a 2-3 hetet. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 30., hétfő 2:27

Azért így ,hogy Messi kidőlt 2-3 hétre és amennyiben nem kotorják elő megint a gumibogyószörpöt katalánék én 1 botlást mindenképp várok a Barcától, már csak a számok miatt is, azért 100%os teljesítmént szerintem max olyan 8-10 fordulóig lehet bírni fortunával együtt.Nincs más esély, verni kell mindenkit, a barca botlani fog, főleg Messi nélkül és mi már túl vagyunk a matracosokon, ők még nem.

Egyszerűen nem tudom miért, de jó érzéseim vannak Ancelottival kapcsolatban,nem tudom megmagyarázni miért mert a játék eddig engem nem győzött meg, az irány sem(tiki-taka), de úgy érzem ez jó lesz.

Ittvagytok sokan akik már láttatok jó pár csatát , még akik a CR féle "divatvonulathoz" tartoztak időközben azok is lassan 5 éve madridisták...Hányszor volt az ,hogy szezon elején felmostuk mindenkivel a padlót, aztán tavaszra meg kipukkant a lufi.Március-Május...ebben a szűk 3 hónapban kell toppon lenni,az őszi téli időszak is fontos,abból a szempontból,hogy nem szabad leszakadni(ami most sikerült), de a trófeákat, ezért a 3 hónapért osztják.Nem kell sírni...türelem,12 éve várunk én olyan szinten immunis lettem már a pofonokra, a megalázó vereségekre,vállat vonok aztán az asszony felvidít. :mrgreen: Azoknak akik azért aggódnak ,hogy nem látják merre tartunk, meg hogy Ancelotti mit is akar...Én se látom :D :D De valamiért bízok benne.Abban is biztos vagyok, hogy Ramos és CR nem fog a 10ik nélkül visszavonulni, tehát beláthatólag 5-6 éven belül tuti behúzzuk a 10iket. :mrgreen:
TÜRELEM!!!

Real vs. Barca.:
Messi egyre gyakorabbi sérülései bizakodásra ad nekem okot.Azért 4-5 évig ilyen szinten sérülés nélkül... :hmmm: Ráadásul nem is az a CR-Bale fizikum,hanem viszonylag törékeny alkat... :hmmm: Már azért is hálásak lehetnek a barca szurkolók ,hogy eddig bírta.Mivel ez a hozzászól a megérzéseimről szól (:mrgreen: ), van egy olyan érzésem hogy Messi megint kihagyja a tavasszal a fontos meccseket, csak most nem beszariságból...

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 30., hétfő 0:24

Realista24 írta:"Jólvan, látom már nem vagyok olyan fontos tagja a csapatnak így hát..." - írta Messi sms-ben Pep-nek Ibrával kapcsolatban. A végeredményt ismerjük. :smile:
:) Egyszer úgy is borul minden....mint pl.: a tökéletes és emberfelettinek hitt Armstrong-nál, csak ki kell várni. (Off, de szombaton volt egy igen érdekes riport azt hiszem a fókuszban a sportolók másik arcáról, doppingról, csalásról stb. érdekes volt nagyon)

Ibra egyébként megint jampizott a Der Spiegelnek egy interjút :D "pep fantasztikus edző, de gyáva, nem férfi"

Kérdésre, hogy miért választotta Pep a Bayern-t, ezt mondta: " Mert az egy Csapat, mely tökéletesen működött nélküle is. Egy kész csomag. Igazolt új játékosokat, de nem is volt rá szükség." Mout is elővette, mert hát miért ne :shifty: " Mou-nak nem kell szerepet játszania, nem úgy, mint Guardiolanak, aki azt akarja, hogy tökéletesnek látsszon. Tiger Woods is azt akarta, aztán láthattuk, mi lett a vége. Mou intelligens, jó motivációs képességekkel, míg Pepnek csak filozófiai halandzsái vannak. Mourinho mindig tudta kezelni a különböző típusú személyiségeket és szereti a kemény kihívásokat, mint most a Chelsea-nél, ellenben Pep elkerüli azokat." Végül búcsúzóul adott még egy körmöst a katalánnak. :agree: -Egy nap játszana a Bundesligában? - Jó lenne egyszer játszanom a Bayernben, természetesen csak akkor, ha Guardiola lelép"

Szó volt még pár mondatban a Barcás korszakáról, de azt a könyvéből jól ismerjük. Olyanok, mint az iskolás fiúk, messi a főnök, mindenek felett stb.....
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 119 regisztrált és 0 vendég