Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 18., kedd 16:43

szerintem nem ellened szólt, hanem még egy wxyz kommentre ahol így jellemezte zz-t. de én kimaradok ebből :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. december 18., kedd 15:09

Realista24 írta:
dannen írta:szerintem van benne igazsag, hogy zizou nem a legjobb taktikai edzo, nem hiszem, hogy ez polgarpukkasztas lenne.
eleg csak visszagondolni ramos szavaira amikor conte jott volna;

"There are coaches with whom we’ve won titles and a coach’s ability to manage the dressing room is more important than their knowledge."

ezen pl. senki nem haborodott fel. gyakorlatilag ki lett mondva, hogy zidane jobb az oltozo kezeleseben, mint amilyen taktikus.

egyebkent ez ugyis akkor dol majd el amikor elmegy mas csapatokhoz.
Persze, nem mágnestábla huszár, viszont látja és érti a játékot és ezért jól bele tud nyúlni. Ez az edzői munka.
Nem érti, igen szerény képességű.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 18., kedd 14:59

dannen írta:szerintem van benne igazsag, hogy zizou nem a legjobb taktikai edzo, nem hiszem, hogy ez polgarpukkasztas lenne.
eleg csak visszagondolni ramos szavaira amikor conte jott volna;

"There are coaches with whom we’ve won titles and a coach’s ability to manage the dressing room is more important than their knowledge."

ezen pl. senki nem haborodott fel. gyakorlatilag ki lett mondva, hogy zidane jobb az oltozo kezeleseben, mint amilyen taktikus.

egyebkent ez ugyis akkor dol majd el amikor elmegy mas csapatokhoz.
Persze, nem mágnestábla huszár, viszont látja és érti a játékot és ezért jól bele tud nyúlni. Ez az edzői munka.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 18., kedd 12:26

Hiába beszéltek itt Kloppról vag ZZről, januárban jön vissza a special one. :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. december 18., kedd 11:58

Olyanokat írtok a másikról, olyanokra válaszoltok amit nem is állított.
Pont ez az, hogy Klopprol nem láttam azt sehol leírva, hogy fasza edző amúgy, de...ZZ esetében pedig nem egy negatív dolog lett leirva. Erre mondtam, hogy ez így nem mérvadó.

Amúgy meg sok mindenkinek meg lehet tippelni a csereit, ez még nem jelent sablont. Sokféle képpen lehet használni egy cserét. Azzal meg nem értek egyet, hogy akkor kezdtünk el élni, mikor az ellenfél fizikálisan összeesett. Ez rendre tudatos volt, szinte mindegyik meccsen visszatérő dolog volt.

Az viszont jogos, hogy taktikailag nem volt elit. Azonban nem csak ennyiből áll egy edző feladata. 3 BL-t nyertünk, valószínű jól csinálta a dolgokat.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. december 18., kedd 11:52

Bayern elleni tavaszi meccseken azt vegyuk figyelembe, hogy ketszer kellett felporognie a csapatnak es akkor jott is hamar a gol. Elso meccsen 1-0 utan jott Marci egyenlitese. Majd a visszavagon a korai gol utan azonnal mi iranyitottuk a jatekot, jott is Benzi gol. Az ne legyen mar baj, hogy elonyben nem tamadtunk esz nelkul.
Kitomtuk a Juvet egy dontoben, majd utana Torinoban is. Bayernt is megfingattuk zsinorban ketszer. Csak, hogy a legnagyobb mumusokat emlitsem.
ZZ-nel papiron jobb edzok nem tudtak mit kezdeni ezzel az oltozovel vagy rovid tavon igen, de aztan beletort a bicskajuk(Mou, Carlo)
Ha ezt magyarazni kell, ott baj van. Lehet, hogy ZZ is ugy jar, mint Pep, hogy atuto siker nem lesz neki hosszu evekig, de amit itt lerakott azt ne kerdojelezzuk mar meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 18., kedd 11:44

Rendben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 18., kedd 11:36

Realista24 írta:
Mi a zsebretétel? Hát b+ mi más, ha nem az, hogy emberemlékezet óta nem estünk ki a BL-ből :lol: :lol: és közben játszottunk minden nagy ellen, az összes edzőlegenda ellen, kivéve a Barcelonát. Egyik sem jutott túl rajtunk.

Felkészült, vén rókák, tapasztalt arcok. Mindegyiknek beletört a bicskája Zidane-ba és a csapatba. Most én kérdezek, ez mind csak erőnlét miatt volt?
A győzelem nem jelenti egyeneset azt, hogy az ellenfél edzője el lett verve. Zsebre tételt, nagy edzői sikert pedig páne nem.

Ha végignézem az idei tavaszt egyedül a középszer Emeryt verte meg. Az első meccsen jó húzás volt, hogy a szélsőket a padra tette és ők voltak a 3 csere. A visszavágón jól védekezte és kontrázta le őt.
Juventus ellen Allegrit mondanám jobbnak a visszavágó miatt, ahol Madzukic két góljával nagyot húzott.
Heynckes Bayernje lefocizott minket, szerencsével mentünk tovább.
A döntőt Salah sérülése, Karius szerencsétlensége, Bale semmiből jött villanása döntötte el.

Neki az volt az erőnléten kívül a nagy erénye, nálam ez emeli Lopetegui fölé, hogy tisztában volt a korlátaival és ezt kompenzálta egy minimalista felfogással. Visszahúzta a csapatot, kontráztunk, mert tudta jól, hogy kezdeményezni nem tudunk, labdavesztések után jól lehet támadni minket. Általában azután váltottunk, próbáltunk kezdeményezni csak, ha kezdett nálunk fáradtabb lenni az ellenfél.
dzsi91 írta:Mondjuk kurva jól nyúlt bele a meccsekbe, nem is tudom hányszor végezték ki a cseréink az aktuális ellenfelünket.Például Béla bl döntős szereplését semmi nem indokolta a pool ellen Zz mégis őt küldte be, akkor is ha fasirtban voltak.
Ez nem igaz.
Rendre rugalmatlan volt a kerethasználata. A cseréit legtöbbször meglehetett tippelni. Állandó téma volt a megy a meccs topicban, hogy tippelgették mikor ki fog pályára lépni. Majdnem mindig sikerült is eltalálni.
Az, hogy becseréli a legjobb padon ülő tamadóját nem kiemelendő húzás. Ennyi erővel milyen jó huzás volt már tőle, hogy Kroost mindig a kezdőbe rakta.
RealMadridFanatic írta:Llorrente meg császár, mert kettő vakok és gyengénlátók elleni meccsen nem értékelhetetlent nyújtott. Pedig én aztán nem csípem Casemiro játékát, de összehasonlítani nem lehet a két játékost
Senki nem írt olyat, hogy Llorente császár. Nem létező véleménnyel vitatkozol.
___Samy___ írta:Most ugye Klopp minden jó tulajdonsága fel lett sorolva, hogy milyen jó, közben neki is megvannak a hibái, csak mi ezeket nem feltétlenül látjuk, hisz nem Pool drukkerek vagyunk. ZZ minden hibáját pedig tapasztaltuk, hisz nap, mint nap olvashattuk, láthattuk őt a csapatunk élén. Azért ez az összehasonlítás igy nem teljesen mérvadó.
Követem a Liverpoolt, kritikus a hozzáállásom velük is. Pont 2-3 hete kritizáltam az eltűnőben lévő letámadásukat és néhány játékosukat. Olyanokat írtok a másikról, olyanokra válaszoltok amit nem is állított.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. december 18., kedd 11:09

pheco írta:
Tádám írta:José out! Official





felkészül ZZ?
Szerintem nyaron Juve edzoje lesz majd ZZ. Jobban jar ott, mint ezzel a MU-val.

Ugynoke is megmondta h anglia fele nem kacsingat.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. december 18., kedd 11:08

Dehogy lesz ő Juvés, Cé nem hagyná. Ja azt hittem José atyára írod. :mrgreen:

Mehet Kínába vagy Amerikába.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. december 18., kedd 10:59

Tádám írta:José out! Official





felkészül ZZ?
Szerintem nyaron Juve edzoje lesz majd ZZ. Jobban jar ott, mint ezzel a MU-val.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 18., kedd 10:59

Tádám írta:José out! Official





felkészül ZZ?

Viccnek is rossz. :D
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. december 18., kedd 10:54

José out! Official





felkészül ZZ?
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 18., kedd 10:00

Anthony írta:R24, könyörülj már meg a fórumon, please! :roll:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. december 18., kedd 9:59

R24, könyörülj már meg a fórumon, please! :roll:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. december 18., kedd 9:56

Az a baj, mint már sokszor korábban. Most ugye Klopp minden jó tulajdonsága fel lett sorolva, hogy milyen jó, közben neki is megvannak a hibái, csak mi ezeket nem feltétlenül látjuk, hisz nem Pool drukkerek vagyunk. ZZ minden hibáját pedig tapasztaltuk, hisz nap, mint nap olvashattuk, láthattuk őt a csapatunk élén. Azért ez az összehasonlítás igy nem teljesen mérvadó.

De ugyanez van az itt játszó, illetve az áhított emberekkel kapcsolatban. Ugyanaz a séma.

Kloppot annyiban lehet jobb edzőnek mondani, hogy ő már rutinos oregroka Zidane-al szemben. Attól, hogy ZZ itt lett sikeres, itt mutatta meg az edzői tudását, az meg nem jelenti azt, hogy kisebb feladat lett volna, mint az, hogy Klopp a melyből hozta fel a Poolt. Azért ezeket a srácokat össze kell tartani, nagyon sok az alfahim, könnyen el tud szállni bárki. Ennek ellenére egy nagyon jó közeg alakult ki, és a sikerehseg is fennmaradt. Nem egy edző ment tönkre emiatt korábban, szóval ezt nagyon nem könnyű dolog így összehozni.

Amúgy dzsi jól leirta, hogy miben is volt jó a francia.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. december 18., kedd 9:50

Vicces, pár mondatos égbekiáltó baromságok indoklás nélkül, játszva a nagymenő szakértőt, akit nem lehet megtéveszteni zsinórban 3 történelmi jelentőségű, a modernkori labdarúgásban példátlan BL-söpréssel. Kicsit Pintus felhozta az erőnlétet, Zidane végigszotyizta az itteni éveket, mert Ő szerény képességű edző.

Llorrente meg császár, mert kettő vakok és gyengénlátók elleni meccsen nem értékelhetetlent nyújtott. Pedig én aztán nem csípem Casemiro játékát, de összehasonlítani nem lehet a két játékost.

És nem, nem fogok reagálni és kifejteni semmit, mert van egy határa a hülyeségnek és a feltünési viszketeségnek, amikor megálljt kell parancsolni. :|
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 18., kedd 9:39

Realista24 írta:
wxyz írta:De mi volt a zsebre tétel, és kik ellen?
Én néztem a BL meccseket, de úgy az erőnléten kívül olyan kiemelkedő edzői munkát nem lehetett látni a csapaton. Nekem, egy osotoba fórumozónak leírhatnád!
Mi a zsebretétel? Hát b+ mi más, ha nem az, hogy emberemlékezet óta nem estünk ki a BL-ből :lol: :lol: és közben játszottunk minden nagy ellen, az összes edzőlegenda ellen, kivéve a Barcelonát. Egyik sem jutott túl rajtunk.

Felkészült, vén rókák, tapasztalt arcok. Mindegyiknek beletört a bicskája Zidane-ba és a csapatba. Most én kérdezek, ez mind csak erőnlét miatt volt?
Mondjuk kurva jól nyúlt bele a meccsekbe, nem is tudom hányszor végezték ki a cseréink az aktuális ellenfelünket.Például Béla bl döntős szereplését semmi nem indokolta a pool ellen Zz mégis őt küldte be, akkor is ha fasirtban voltak. Ja és attól,hogy baszó erőnléte van egy csapatnak még nem természetes,hogy hátrányban olyan szinten feltudtunk pörögni amit még nem láttam. Tökéletesen bontotta szakaszokra a meccseinket, pontosan tudtuk hogy kell beosztani az energiánkat mikor kell felpörögni mikor kell tartani a labdát stb... Egy ilyen kerettel nem nagyon kellett megreformálni a labdarúgást valami új csilivi taktikával. Egyszerű és nagyszerű volt amit ZZ csinált, Casemiroval meg egyensúlyt hozott az erőbe akármennyit is volt szidva a brazil.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 18., kedd 9:29

kodo írta:
dannen írta:allegrit adnam, szerintem brutal kis csapatot csinalna belolunk. ha a juve nem nyer blt akkor ki is rakjak es megy a helyere zizou, o meg johet ide.
Mi a garancia arra, hogy őt elfogadná az öltöző?

Mondjuk valóban ő lehet a realitás a nyáron vagy Jogi.
Nincs rá garancia de higgadt és tekintélytparancsoló faszinak tűnik aki taktikailag is rendben van de még is mentes a Mourinho és Conte féle ámokfutásoktól.

Szerintem ő nyáron mindenképp távozik torinoból, ha nyernek bl-t akkor azért mert beteljesítette a próféciát ha meg nem akkor azért.Szerintem az utóbbi miatt fog távozni amúgy Cé meg nyáron feltölti az új csapatát cimbikkel mivel az idő már sürgeti őt és minél előbb kell a bl cím.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 18., kedd 9:24

wxyz írta:De mi volt a zsebre tétel, és kik ellen?
Én néztem a BL meccseket, de úgy az erőnléten kívül olyan kiemelkedő edzői munkát nem lehetett látni a csapaton. Nekem, egy osotoba fórumozónak leírhatnád!
Mi a zsebretétel? Hát b+ mi más, ha nem az, hogy emberemlékezet óta nem estünk ki a BL-ből :lol: :lol: és közben játszottunk minden nagy ellen, az összes edzőlegenda ellen, kivéve a Barcelonát. Egyik sem jutott túl rajtunk.

Felkészült, vén rókák, tapasztalt arcok. Mindegyiknek beletört a bicskája Zidane-ba és a csapatba. Most én kérdezek, ez mind csak erőnlét miatt volt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég