Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. december 21., péntek 21:45

Faust írta:
V. Mester 77 írta:Én az Isco - Özil cserén égek ki :lol:

Bár mirror szval nem hinnem, h van alapja
Azért egy Zsozé - Özil comeback odabacna eléggé. :lol: :lol: :lol:
+ egy jo Higuain ha mar tamadot kell igazolni :D

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 21., péntek 21:44

RaúlCF írta:abszolút ügyes gyerek bagóért. nem értem miért vannak itt kiakadva ettől. hurr durr 10 millás gyerek miatt nem veszünk valakit 200 milláért vagy csak ez most egy jó lehetőség. még nincs is átigazolási idő de már nem jön nagy név.

Perez abszolút felelősen vezeti a klubot ha kell majd költ ami belefér. könnyű leírni hogy hozza ezt hozza azt csak ez még mindig nem fifa elég sok összetevő van egy dealben. Mbappéért is letette a pénzt de nem minket választott ez van. nyilván látja mi megy idén tényleg azt gondolja itt bárki is hogy ezt hagyni fogja? egy kis bizalmat megérdemel. majd ha 3 év múlva is szarok vagyunk lehet károgni. addig meg az ilyen okos igazolások igenis kellenek. zárójelbe meg Viniciustól odáig van mindenki meg miért nem játszik többet Brahim meg ötöd áron minek jön. :coffee:
Az a baj, hogy megint olyan posztra igazolunk, ami nincs nálunk. James, Isco, Asensio, Ödegaard mind ugyan az a poszt. Mellesleg én még Bale-t is ide sorolnám, mert a Tottenhamben a csatár mögött szabadon hozta a jó mutatókat. Ceba is hasonló, de őt hátrébb lehet rakni, ott is elmuzsikál. Ezeket a tkp-sokat tuszakoljuk ki szélre és csóváljuk a fejünket, közben meg Karim is folyamatosan visszalépked szervezni és baszhatjuk az ellenfél 16-osát. A kacska Vini-t azért akarja mindenki a kezdőbe és örül neki, mint majom a farkának, mert van benne tempó és neki mer menni a védőknek jelenleg egyedüliként a csapatból. Ilyen szélsők kellene Karim mellé.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 21., péntek 20:06

Diaz vagy 10-es vagy szélső, ami pont Ödegaard (bár én 433-ban Modric helyén nézegetném jövőre, Cebával rotálva). Attól, hogy Rodrygo meg Vini alapból bal szélen játszanak nem jelenti, hogy a másikon nem fognak, ami ütközik Ödegaard meg Diaz posztjával. És akkor még mindig ott van Asensio, aki mindkét szélen játszik, plusz Espanyolba 10-es volt, még mindig nem ment el se Isco, se Bale, se Lukács.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. december 21., péntek 20:02

egyikkel sincs azonos poszton. még Ödegaard van közel hozzá de ő is a legtöbb meccsen jobb szélen játszik a Vitesseben és előtte a Heerenveenben is

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 21., péntek 19:53

Mer minek hozzuk ide 10 milláért (vagy ingyen, nem az összeg a fontos) mikor van Vini és nyáron még jön Rodrygo meg Ödegaard? Egyikből se láttunk semmit, így sincs helye egyiknek se, de a 4-nek együtt pláne nem lesz. Aztán, ha véletlen tényleg jönne Hazard vagy még előre valami kiforrottabb játékos, egyik se fog játszani.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. december 21., péntek 19:53

Faust írta:
V. Mester 77 írta:Én az Isco - Özil cserén égek ki :lol:

Bár mirror szval nem hinnem, h van alapja
Azért egy Zsozé - Özil comeback odabacna eléggé. :lol: :lol: :lol:

Instant érvágás :lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. december 21., péntek 19:46

abszolút ügyes gyerek bagóért. nem értem miért vannak itt kiakadva ettől. hurr durr 10 millás gyerek miatt nem veszünk valakit 200 milláért vagy csak ez most egy jó lehetőség. még nincs is átigazolási idő de már nem jön nagy név.

Perez abszolút felelősen vezeti a klubot ha kell majd költ ami belefér. könnyű leírni hogy hozza ezt hozza azt csak ez még mindig nem fifa elég sok összetevő van egy dealben. Mbappéért is letette a pénzt de nem minket választott ez van. nyilván látja mi megy idén tényleg azt gondolja itt bárki is hogy ezt hagyni fogja? egy kis bizalmat megérdemel. majd ha 3 év múlva is szarok vagyunk lehet károgni. addig meg az ilyen okos igazolások igenis kellenek. zárójelbe meg Viniciustól odáig van mindenki meg miért nem játszik többet Brahim meg ötöd áron minek jön. :coffee:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. december 21., péntek 19:45

V. Mester 77 írta:Én az Isco - Özil cserén égek ki :lol:

Bár mirror szval nem hinnem, h van alapja
Azért egy Zsozé - Özil comeback odabacna eléggé. :lol: :lol: :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. december 21., péntek 19:35

R. Carlos írta:De amíg a City kispadjáról akarunk igazolni, addig nem sok reményt látok erre.
Állítólag Guardiola oda és vissza van a Brahim gyerekért, nagyon jól cselez, lő, G. rengeteget foglalkozott vele, hogy fejlessze, és mindent megpróbáltak, hogy megtartsák. Én mondjuk sose láttam játszani, és gondolom sokszor nem is lépett pályára, de mondjuk még elég fiatal is.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. december 21., péntek 19:19

V. Mester 77 írta:Én az Isco - Özil cserén égek ki :lol:

Bár mirror szval nem hinnem, h van alapja
Iscot valahogyan Hazardra kéne cserélni már most télen. De amíg a City kispadjáról akarunk igazolni, addig nem sok reményt látok erre.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 21., péntek 19:19

KAG írta:
Kerlon írta:Én azt nem értem, hogy minek hozunk ide egy fiatalt, amikor érett játékosok kellenek, plusz ha guardiola se nyúl hozzá, akkor mi miért tennénk.
Pénzügyi jelentések ellenére, nemem egyre gyanusabb, hogy azert jonnek ilyen igazolasok, mert erre van penz.
Ez nekem is régóta birizgálja a csőrömet. Legutóbbi 3 év átigazolásából is legalább 70-80 millió pluszba vagyunk. Azóta már felszabadult CR "horribilis" fizetése is és alapból nem vagyunk elszállva fizuk terén. Csak adtak valami aprópénzt a 3 BL serlegre is, erre valahogy mégsem kerek az egész story.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. december 21., péntek 19:02

Én az Isco - Özil cserén égek ki :lol:

Bár mirror szval nem hinnem, h van alapja
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. december 21., péntek 19:01

Remy írta:19 éves, a milliárdos City Guardiolaval együtt magas ivből szarik a gyerekre. Felnőtt meccsei alig vannak. Én 10 milliót is sajnalnék egy ilyen igazolásra.

Hozzuk vissza a norvégot, aztan probalgassuk őt. Minek idehozni még egy helyfoglalót.

Isco Asnensio el, a beerekett penz töredékéből pedig meg lehetne probalni a gyereket.
Nem ezzel van a gond... Az a baj hogy ezek a nevek mellett nem erkezik A+os játékos
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. december 21., péntek 18:56

19 éves, a milliárdos City Guardiolaval együtt magas ivből szarik a gyerekre. Felnőtt meccsei alig vannak. Én 10 milliót is sajnalnék egy ilyen igazolásra.

Hozzuk vissza a norvégot, aztan probalgassuk őt. Minek idehozni még egy helyfoglalót.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. december 21., péntek 18:50

dannen írta: ha csak ugy ertetted, hogy egy tehetseges fiatal spanyol akibol sztar lesz akkor a potencial meg van benne.[/color]
igen, erre gondoltam
az a baj, hogy 19 éves, és felnőtt szinten még nem nagyon játszott :hmmm:
mindegy, hátha beválik, sokba nem fog kerülni

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 21., péntek 18:45

Évi 25 millió mínusz miatt nem telik egy 80 milliós jatekosra? Nem lehet azért igazol úgy ahogy, mert azt gondolja jónak?
Kerlon írta:ha guardiola se nyúl hozzá, akkor mi miért tennénk.
Mert az nem jelent semmit. Például Sancho is azért távozott, mert nem akart neki lehetőséget adni.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. december 21., péntek 18:39

Hát nyilván, ha a stadionra spórol, akkor meg kell húzni pár évig a nadrágszíjat. :-(

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. december 21., péntek 18:20

Babinho írta:Ez nem a Felcsút ahol mismásolnak a számokkal. Ott van a honlapon a beszámoló.

Ja, azert derult ki a fel ligarol, hogy "adótoptimalizál". :lol:
Az ember mindig többet akar es okoskodik.
Ez nem csak itthon van így.

Persze ezzel nem azt mondom h perez, zsebre vagta az egeszet, de felettebb gyanus, hogy nem igazolunk a helyzetunk ellenere senkit es nem is nagyon cikkeznek.

De ugy evek ota nincs nagy, jelentos arc.
ZIDANE

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. december 21., péntek 17:06

Ez nem a Felcsút ahol mismásolnak a számokkal. Ott van a honlapon a beszámoló.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. december 21., péntek 16:51

KAG írta:
Kerlon írta:Én azt nem értem, hogy minek hozunk ide egy fiatalt, amikor érett játékosok kellenek, plusz ha guardiola se nyúl hozzá, akkor mi miért tennénk.
Pénzügyi jelentések ellenére, nemem egyre gyanusabb, hogy azert jonnek ilyen igazolasok, mert erre van penz.
En is erre gondoltam tegnap. De akkor nem is fantazial Perez Neymarrol? Mondjuk ha csak ra hajlando nagy penzt elverni, es masra nem, akkor inkabb ne jojjon draga jatekos.. :lol:
De azert jol esne egy Hazard-MBappe pack..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég