Marcos Llorente - 18

Archívum
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 25., kedd 23:41

RealAsensio írta:
Realista24 írta:Továbbra is egy kis magamutogató idegesítő kisgyerek. Agyam eldobom tőle, legújabb karácsonyi üdvözlete :lol:
https://twitter.com/marcosllorente/stat ... 3253591040
Vigyazzal hogy beszelsz rola, lehet hogy a kovetkezo 10 ev Real Madridjanak alapkove lesz. :D
Dehogy lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. december 25., kedd 18:32

Realista24 írta:Továbbra is egy kis magamutogató idegesítő kisgyerek. Agyam eldobom tőle, legújabb karácsonyi üdvözlete :lol:
https://twitter.com/marcosllorente/stat ... 3253591040

Á lá "Children of Dune" ending. Csak Leto II Atreides hercegnek nem volt olyan szép haja, mint neki, amikor a sivatagban félpucéron rohangált. :D
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. december 25., kedd 18:25

Realista24 írta:Továbbra is egy kis magamutogató idegesítő kisgyerek.
a személyisége lehet nem teszik mindenkinek
de meglepően hasznosan játszik mostanában
örüljünk annak :salute:

azért messze van 1 Neymar 1 Ibrahimovic idegesítő stílusától ....

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. december 25., kedd 13:27

Az jó volt, amikor a góljánál belőtték a séróját. :D
Nem tudom, valahogy ő nem idegesít úgy mint az ilyen Neymar félék..
Egyébként én már-már lemondtam róla, de mostanában nagyot megy, kényszerszereplés ide vagy oda.
A döntőben kíváncsi lennék mennyi támadást akasztott meg az araboknak, de őket tuti idegesítette, hogy mindenhol ott volt.
Kíváncsi lennék rá majd egy nagyobb csapat ellen is, szerintetek Solari kirakja a kezdőből, amint jön egy komolyabb ellenfél?.. :hmmm:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. december 25., kedd 13:21

Realista24 írta:Továbbra is egy kis magamutogató idegesítő kisgyerek. Agyam eldobom tőle, legújabb karácsonyi üdvözlete :lol:
https://twitter.com/marcosllorente/stat ... 3253591040
Vigyazzal hogy beszelsz rola, lehet hogy a kovetkezo 10 ev Real Madridjanak alapkove lesz. :D
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 25., kedd 10:54

Továbbra is egy kis magamutogató idegesítő kisgyerek. Agyam eldobom tőle, legújabb karácsonyi üdvözlete :lol:
https://twitter.com/marcosllorente/stat ... 3253591040
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 25., kedd 10:38

R. Carlos írta:Tekintettel arra, hogy ugyanaz a posztja mint Casemironak és erre a posztra szükségünk van (lásd Eibar elleni meccs, amikor Ceballos játszott) ebben a rendszerben
Ez nem így működik. Az Eibar letámadással vert el minket, amire nem egy VKP az ellenszer. Azon a meccsen Llorente is égett volna..
Az a vereség Solarié. Mivel földön nehezen tudunk építkezni, a letámadás elleni legkönnyebb ellenszert kellett volna használnia. Hátrébb húzni a csapatot, átengedni nekik a területet és a labdát. De nem, ő hagyta, hogy az ellenfél labdát szerezzen és lendületből tudják tamadni a zavarodott helyzetbe került játékosainkat.

A helyén kell kezelni őt. Casemirohoz képest előrelépés, vele ellentétben jó érzéke van a védekezéshez és labdabiztosabb. De előre kevésnek látom, hasonlóan alibi, mint Kovacic.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. december 25., kedd 10:18

Amíg ennyire nulla a csapatvédekezésünk, addig mindenképp kell egy VKP.
Többen is azt hittük, hogy ez CR miatt ilyen gyenge, de kiderült, hogy nem.


Llorente meg amúgy elég komolyat ugrott az utóbbi pár hétben.
Kellemes csalódás a srác, nem gondoltam volna. Nyár elején 2 passzt nem tudott rendesen lerakni.
ZIDANE

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. december 25., kedd 10:00

Tekintettel arra, hogy ugyanaz a posztja mint Casemironak és erre a posztra szükségünk van (lásd Eibar elleni meccs, amikor Ceballos játszott) ebben a rendszerben, én nagyon örülök, hogy bevált, élt a lehetőséggel és lehet rá számítani.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 24., hétfő 15:48

RealAsensio írta:Az AS Roma elleni meccs ota kirobbanthatatlan a kezdobol. Ez sorozatban 8 meccset jelent :ozil:
Ezt így én nem írnám le, mert gyakorlatilag a kényszer miatt került be, amivel mondjuk nagyjából élt is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. december 24., hétfő 15:36

Az AS Roma elleni meccs ota kirobbanthatatlan a kezdobol. Ez sorozatban 8 meccset jelent :ozil:
:goat:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. december 9., vasárnap 19:01

Ahhoz képest, hogy én már kb. el is felejtettem hogy a játékosunk, nagyon korrekt mód játszik. Ma is egyetlen az pozitívum ő volt.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. december 9., vasárnap 16:33

RealAsensio írta: Valaki olyat is mondott hogy van eselye egyszer a legjobbak kozott lennie.

Ja, az en voltam. :D Tartom tovabbra is, jo lehet a srac. Csak ne szalljon el magatol.
Szerintem már egyszer elszállt. Most van a landolás. :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. december 9., vasárnap 16:31

poronty írta:1-2 hete még azt mondogatták itt néhányan, hogy spanyol 2. osztály szint a srác :lol: :lol:

Mindig van valami divat mondas aztan jönnek dicsérni ha valaki elrak 2-3 jó meccset. Ilyenek a drukkerek nincs ezzel gond.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. december 9., vasárnap 16:27

poronty írta:1-2 hete még azt mondogatták itt néhányan, hogy spanyol 2. osztály szint a srác :lol: :lol:
Valaki olyat is mondott hogy van eselye egyszer a legjobbak kozott lennie.

Ja, az en voltam. :D Tartom tovabbra is, jo lehet a srac. Csak ne szalljon el magatol.
:goat:

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 9., vasárnap 16:26

1-2 hete még azt mondogatták itt néhányan, hogy spanyol 2. osztály szint a srác :lol: :lol:
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. december 9., vasárnap 16:24

Egyaltalan nem ugyetlen a srac.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. december 3., hétfő 8:23

___Samy___ írta:Már anno az sem volt véletlen, hogy neki volt a legtöbb labdaszerzese az Alavesben az egész bajnoki idényben. Csak a bizalom kell neki, és egész korrekt kis játékos lesz. Okosabban játszik, mint a brazil, cserébe fizikailag kevesebb.

Jó lesz az.

Ez az ev már úgyis eléggé szar lett, tökéletes időpont arra, hogy a fiatalokat nyomassuk, Solari pedig nem mellőzi őket.
Azért szerintem 5 pont hátrányban még nem kell eladni a bajnokságot :) Tény, hogy hullámzóak vagyunk, de minden más ellenfél szintén az. Egy stabilabb jó sorozattal hiphop a tabella élén lehetünk.

A kérdés az, hogy a sérüléseket, hogyan reagálja le majd az edző. Mert sérülések lesznek ugyanúgy a közel jövőben is. Továbbá, hogy a fáradt kezdőket mikor pihenteti majd. Ceballost Casemiro posztján akarta nyomatni az Eibar ellen, nem jött be. Aztán jött Llorente, aki két jó meccset lehozott eddig és kevésbé feltűnő a brazil hiánya. Most úgy látszik, hogy a kimerült Modricot és Kroost kellene pihentetni és van 3 nagyszerű kp csere erre, akiket ki kéne próbálni, de minimum többet játszatni. Valverde eddig nagyszerűen ugrott be csereként, illetőleg neki is van a ligában tapasztalata, mint Llorentének. Mielőtt elengednénk azzal az indokkal, hogy nem való ide, lehet ki is kéne jobban próbálni. Lehet Kovacic szintjét bőven megüti a gyerek és még fiatal is. Ha ez kiderülne, akkor nagy veszteség érne minket ha eladnánk.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. december 2., vasárnap 23:12

ateeemadrid írta:Az szerintem is erős túlzás, hogy bármikor is a legjobbak között lehetne, de kiegészítőembernek még jó lehet.
én sem nagyon bíztam már benne, de Solari valahonnan elővette
jó kiegészítő ember még lehet belőle, kezdő azért nem valószínű

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. december 2., vasárnap 17:29

Nem kell mindenki minden poszton a legjobb legyen. Az a lényeg, hogy láthatóan taktikailag fegyelmezett a srác és betartja amit kér az edző, nem vállalja túl magát. Casemironál ahogy nőtt a hype, úgy kezdett kezdett csökkenni a fegyelem, sokszor fennragadt, lövöldözte a labdákat a lelátóra. Most remélhetőleg lesz egy jó vetélytársa a posztra, mert eddig nem nagyon volt.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég