Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. december 27., csütörtök 21:02

Remy írta:Hozzá nem nőttek fel? :lol: Ja, igen. :lol:
Ne az idei vb-t nézd bár nélküle kint se lettek volna.

BBeno írta:Ronci "le tudott süllyedni" a csapattársaihoz mikor a döntőben megmondta édernek hogy bemész és a te góloddal nyerjük a meccset. gondolom messi akkor azt várta a többiektől hogy te vagy a legjobb mi kevesek vagyunk hozzád.
Ez nem gyenge. :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 27., csütörtök 20:31

Ronci "le tudott süllyedni" a csapattársaihoz mikor a döntőben megmondta édernek hogy bemész és a te góloddal nyerjük a meccset. gondolom messi akkor azt várta a többiektől hogy te vagy a legjobb mi kevesek vagyunk hozzád.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. december 27., csütörtök 20:29

Hozzá nem nőttek fel? :lol: Ja, igen. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. december 27., csütörtök 20:23

dzsi91 írta:
Victorioo írta:Miért bőgne le máshol? Ezt sosem értettem.
Miért lenne sikeres máshol? Ezt sosem értettem.

Nyilván focizni nem felejtene el,de ő nem tudna se másik játékrendszerhez alkalmazkodni sem elmenni a világ legnagyobb lúzerei közé és lelket önteni beléjük mint Cr a juvénál.

Persze gvárdióla aktuális csapatába bármikor mehetne mert a bolond pep olyan frencsájzt csinált a tikitakából mint a Mcdonalds.

De argentínában klasszisokkal volt körülvéve és próbáltak ott mindent de nem működött sehogy sem.Szerintem ez elég jó érv az ellen,hogy ő máshol tudna-e nagyot alkotni.
Teljesen más a válogatott meg a klub szint. Mellesleg inkább hozzá nem nőttek fel a többiek.
Többibe nem is megyek bele, úgyse fog kiderülni mert nem fog elmenni.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. december 27., csütörtök 19:55

DinhoL írta:Bőven van annyira intelligens játékos, hogy egy másik játékrendszerbe is megállná a helyét. Nem hiszem hogy jó példa egy argentin válogatottal jönni ez esetben, klubcsapat máshogy működik, összetettebb lenne minden. Spanyolbajnokság a legerősebb a világon és ott megállja a helyét, nekem mint szurkolónak ennyi elég. És persze a klubhűség se rossz dolog.

De ez is olyan dolog, hogy aki nem szereti és nem ismeri el az akkor se fogja ha elmegy pl a Juvéba, ahol 90%-ra nyer valamit. Akik meg szeretik azok meg valszeg nem bánják, ha Barcaba vonul vissza. Én is remélem utóbbit választja a kis törpicsek.
(Nem akarok belegondolni milyen lenne egy Karácsony nélküle. :mrgreen: )
Nevess csak..Kidobtam a karifát, meg a gyerek ajándékait is a kukába. Értelmetlen az egész C nélkül. Nem jött sem ő, sem a miki.

Persze nektek legalább maradt egy a Mikulás törpéi közül egy, aki dolgozik a mikulás gyárban és hozza a gólokat.

Nem baj lesz ez máshogy is, ha Perez apó végre megnyitja a puttonyát. :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 27., csütörtök 19:35

DinhoL írta: On the other hand eddig csak a köré felépített és összevásárolt közegben bizonyított.
Ezt a 2007-9es időszakára nem mondanám feltétlen.[/quote]

Akkor még nem is kezdődött el ez a "többmintegyklub"+"drága játékosok (akik amúgy többnyire nagyon jól beváltak, sajnos) megvétele.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. december 27., csütörtök 19:19

Süti írta:
DinhoL írta:Bőven van annyira intelligens játékos, hogy egy másik játékrendszerbe is megállná a helyét. Nem hiszem hogy jó példa egy argentin válogatottal jönni ez esetben, klubcsapat máshogy működik, összetettebb lenne minden. Spanyolbajnokság a legerősebb a világon és ott megállja a helyét, nekem mint szurkolónak ennyi elég. És persze a klubhűség se rossz dolog.

De ez is olyan dolog, hogy aki nem szereti és nem ismeri el az akkor se fogja ha elmegy pl a Juvéba, ahol 90%-ra nyer valamit. Akik meg szeretik azok meg valszeg nem bánják, ha Barcaba vonul vissza. Én is remélem utóbbit választja a kis törpicsek.
(Nem akarok belegondolni milyen lenne egy Karácsony nélküle. :mrgreen: )

On the other hand eddig csak a köré felépített és összevásárolt közegben bizonyított.
Ezt a 2007-9es időszakára nem mondanám feltétlen.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 27., csütörtök 19:16

DinhoL írta:Bőven van annyira intelligens játékos, hogy egy másik játékrendszerbe is megállná a helyét. Nem hiszem hogy jó példa egy argentin válogatottal jönni ez esetben, klubcsapat máshogy működik, összetettebb lenne minden. Spanyolbajnokság a legerősebb a világon és ott megállja a helyét, nekem mint szurkolónak ennyi elég. És persze a klubhűség se rossz dolog.

De ez is olyan dolog, hogy aki nem szereti és nem ismeri el az akkor se fogja ha elmegy pl a Juvéba, ahol 90%-ra nyer valamit. Akik meg szeretik azok meg valszeg nem bánják, ha Barcaba vonul vissza. Én is remélem utóbbit választja a kis törpicsek.
(Nem akarok belegondolni milyen lenne egy Karácsony nélküle. :mrgreen: )

On the other hand eddig csak a köré felépített és összevásárolt közegben bizonyított.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. december 27., csütörtök 19:14

Bőven van annyira intelligens játékos, hogy egy másik játékrendszerbe is megállná a helyét. Nem hiszem hogy jó példa egy argentin válogatottal jönni ez esetben, klubcsapat máshogy működik, összetettebb lenne minden. Spanyolbajnokság a legerősebb a világon és ott megállja a helyét, nekem mint szurkolónak ennyi elég. És persze a klubhűség se rossz dolog.

De ez is olyan dolog, hogy aki nem szereti és nem ismeri el az akkor se fogja ha elmegy pl a Juvéba, ahol 90%-ra nyer valamit. Akik meg szeretik azok meg valszeg nem bánják, ha Barcaba vonul vissza. Én is remélem utóbbit választja a kis törpicsek.
(Nem akarok belegondolni milyen lenne egy Karácsony nélküle. :mrgreen: )
Som i Serem!
6oat

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 27., csütörtök 19:05

Victorioo írta:Miért bőgne le máshol? Ezt sosem értettem.
Miért lenne sikeres máshol? Ezt sosem értettem.

Nyilván focizni nem felejtene el,de ő nem tudna se másik játékrendszerhez alkalmazkodni sem elmenni a világ legnagyobb lúzerei közé és lelket önteni beléjük mint Cr a juvénál.

Persze gvárdióla aktuális csapatába bármikor mehetne mert a bolond pep olyan frencsájzt csinált a tikitakából mint a Mcdonalds.

De argentínában klasszisokkal volt körülvéve és próbáltak ott mindent de nem működött sehogy sem.Szerintem ez elég jó érv az ellen,hogy ő máshol tudna-e nagyot alkotni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. december 27., csütörtök 16:30

Cityben azért jól mutatna szerintem. Brutál lenne az amúgy se gyenge csapat. Nem védeni akarom a törpicseket de nem nagyon van neki már mit bizonyítani. CR se nagy rizikót vállalt a Juvéval.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. december 27., csütörtök 15:12

Dehogy megy majd ő máshova. 13 éves kora óta Barcelonában lakik, nem 30 felett fog majd új közegbe, országba, városba menni szerencsét próbálni. Senkit sem fog érdekelni, hogy csak egy klubban bizonyított, ott lesz neki a klubhűség mint aduász a neve mellett, ha a fanboyok valamivel érvelni akarnak egy vitában. Nem tudom, hogy lebőgne-e, egy Juve szintű csapatban, ami messze kiemelkedik a ligájából tökéletesen működne szerintem. Ha a Napoliba igazolna, hogy nyerjen nekik egy bajnokságot vagy az Interbe, ott lennének gondok. Évről évre megújítják a szerződését így a pénz sem játszhat szerepet egy esetleges klubváltásban. Többet veszíthet mint nyerhet, ha beválik máshol sem lesz már nagyobb játékos mint most, viszont ha lebőgne az ciki lenne, hogy csak a Barcaban ment neki a szekér. Én azt is kinézem belőle, hogy nem vállal már be egy kínai vagy japán túrát mint Iniestáék, hanem szépen visszavonul a Barcából.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. december 27., csütörtök 14:59

Ugyan, olaszban 50 évesen is ligalegjobb lenne, ha Totti 40 évesen közel volt hozzá.

Angliában nyilván kettétörnék 4 perc után.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 27., csütörtök 14:49

Victorioo írta:Miért bőgne le máshol? Ezt sosem értettem.
Amiért a válogatottban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. december 27., csütörtök 14:47

Miért bőgne le máshol? Ezt sosem értettem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 27., csütörtök 14:42

pheco írta:
BBeno írta:
[Marca] Messi: ”Accepting Ronaldo's challenge to join Italian football? I don't need any change. I'm at the best team in the world. My challenges are renewed year after year. I do not need to change teams or leagues to set new goals. I am at home and I do not need to change.”

Hulye lenne elmenni mashova, foleg az utolso eveiben. Lehet ugy jarna, mint a valogatottal.

My contract and salary are renewed year after year. Így helyes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 27., csütörtök 14:32

szerintem mondjuk elég keményen szopatna olasz közegben is.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 27., csütörtök 14:19

szerintem is lebőgne máshol.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. december 27., csütörtök 13:24

BBeno írta:
[Marca] Messi: ”Accepting Ronaldo's challenge to join Italian football? I don't need any change. I'm at the best team in the world. My challenges are renewed year after year. I do not need to change teams or leagues to set new goals. I am at home and I do not need to change.”

Hulye lenne elmenni mashova, foleg az utolso eveiben. Lehet ugy jarna, mint a valogatottal.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 27., csütörtök 13:15


[Marca] Messi: ”Accepting Ronaldo's challenge to join Italian football? I don't need any change. I'm at the best team in the world. My challenges are renewed year after year. I do not need to change teams or leagues to set new goals. I am at home and I do not need to change.”

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 212 regisztrált és 0 vendég