Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 27., csütörtök 23:34

Realista24 írta:A valaha volt legjobbnak lesz emlegetve.
Ha még ott lenne, hogy "az egyik", még okés is lenne. Én kapásból tudok 3 embert mondani akik nálam előttem vannak a sorban.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. december 27., csütörtök 23:32

2020-tól átállnak a páros éves rendezésre. Ezt úgy oldják meg, hogy 2019-ben még megtartják a régi módszer szerint páratlan évben, majd 2020-ban újra és onnan négyévente EB éveiben.
Nem értem mondjuk miért nem lehetett volna kihagyni a 2019-eset vagy a 2020-asat, de mindegy is.

Ha valaki képben van ezzel világosítson már fel.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 27., csütörtök 23:32

___Samy___ írta:
kodo írta:Addig mondogatjátok amíg leesik neki egy Copa. :mrgreen:

Most nézem lesz 2019-ben meg 2020-ban is. :lol:
Wtf?? 19-ben meg 20-ban is lesz Copa? Az hogy jött már ki nekik megint? Vagy addig nyomják minden évben, míg az Argentinok nem nyernek egyet?
De csakis azután fognak nyerni, amikor Messi lemondja a válogatottságot. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 27., csütörtök 23:31

rashidm írta:
Victorioo írta: :mrgreen: :mrgreen: Jól van én hagyom, elfogadom ha ez a véleményed.
Jó dolog ez a "jól van, ""neked van igazad"" " duma. :lol: :lol: Lehet mondani hogy "sosem derül ki, hogy máshol megbukna-e", de azért jelzésértékű hogy a válogatottban hát hogy is mondjam: nem valami fényes. Más a rendszer, egyből nem megy a szekér neki. Csapattársak papíron ugyanolyan szintűek, mégis. Se Bl, VB, Copa. Ez eléggé gyanús.

Engem ez egyáltalán nem zavar, mert félig meddig igaza van az embernek: a valaha volt legjobbak között nem lesz emlegetve. Nálam legalábbis bőven vannak előtte a sorban.
A valaha volt legjobbnak lesz emlegetve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. december 27., csütörtök 23:13

kodo írta:Addig mondogatjátok amíg leesik neki egy Copa. :mrgreen:

Most nézem lesz 2019-ben meg 2020-ban is. :lol:
Wtf?? 19-ben meg 20-ban is lesz Copa? Az hogy jött már ki nekik megint? Vagy addig nyomják minden évben, míg az Argentinok nem nyernek egyet?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. december 27., csütörtök 23:06

Addig mondogatjátok amíg leesik neki egy Copa. :mrgreen:

Most nézem lesz 2019-ben meg 2020-ban is. :lol:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 27., csütörtök 22:57

Victorioo írta: :mrgreen: :mrgreen: Jól van én hagyom, elfogadom ha ez a véleményed.
Jó dolog ez a "jól van, ""neked van igazad"" " duma. :lol: :lol: Lehet mondani hogy "sosem derül ki, hogy máshol megbukna-e", de azért jelzésértékű hogy a válogatottban hát hogy is mondjam: nem valami fényes. Más a rendszer, egyből nem megy a szekér neki. Csapattársak papíron ugyanolyan szintűek, mégis. Se Bl, VB, Copa. Ez eléggé gyanús.

Engem ez egyáltalán nem zavar, mert félig meddig igaza van az embernek: a valaha volt legjobbak között nem lesz emlegetve. Nálam legalábbis bőven vannak előtte a sorban.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 27., csütörtök 22:24

Nevethetsz, de ott se ért sokat a kieseses szakaszban, ahogy a BLben se mar evek ota. Csunya Higuain bacsi elrontotta. :/
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. december 27., csütörtök 21:42

Remy írta:
Ne az idei vb-t nézd bár nélküle kint se lettek volna.

Nézem, főleg a 2014est. Ott aztán tényleg nem nőttek fel hozzá. Ohh, Wait. :lol: Örülhet Messi, h osszehoztak neki egy vb ezüstöt, mert annyit se érdemelt volna. 2010ben is nagyon ott volt. :agree:
:mrgreen: :mrgreen: Jól van én hagyom, elfogadom ha ez a véleményed.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. december 27., csütörtök 21:32

Ne az idei vb-t nézd bár nélküle kint se lettek volna.

Nézem, főleg a 2014est. Ott aztán tényleg nem nőttek fel hozzá. Ohh, Wait. :lol: Örülhet Messi, h osszehoztak neki egy vb ezüstöt, mert annyit se érdemelt volna. 2010ben is nagyon ott volt. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. december 27., csütörtök 21:02

Remy írta:Hozzá nem nőttek fel? :lol: Ja, igen. :lol:
Ne az idei vb-t nézd bár nélküle kint se lettek volna.

BBeno írta:Ronci "le tudott süllyedni" a csapattársaihoz mikor a döntőben megmondta édernek hogy bemész és a te góloddal nyerjük a meccset. gondolom messi akkor azt várta a többiektől hogy te vagy a legjobb mi kevesek vagyunk hozzád.
Ez nem gyenge. :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 27., csütörtök 20:31

Ronci "le tudott süllyedni" a csapattársaihoz mikor a döntőben megmondta édernek hogy bemész és a te góloddal nyerjük a meccset. gondolom messi akkor azt várta a többiektől hogy te vagy a legjobb mi kevesek vagyunk hozzád.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. december 27., csütörtök 20:29

Hozzá nem nőttek fel? :lol: Ja, igen. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. december 27., csütörtök 20:23

dzsi91 írta:
Victorioo írta:Miért bőgne le máshol? Ezt sosem értettem.
Miért lenne sikeres máshol? Ezt sosem értettem.

Nyilván focizni nem felejtene el,de ő nem tudna se másik játékrendszerhez alkalmazkodni sem elmenni a világ legnagyobb lúzerei közé és lelket önteni beléjük mint Cr a juvénál.

Persze gvárdióla aktuális csapatába bármikor mehetne mert a bolond pep olyan frencsájzt csinált a tikitakából mint a Mcdonalds.

De argentínában klasszisokkal volt körülvéve és próbáltak ott mindent de nem működött sehogy sem.Szerintem ez elég jó érv az ellen,hogy ő máshol tudna-e nagyot alkotni.
Teljesen más a válogatott meg a klub szint. Mellesleg inkább hozzá nem nőttek fel a többiek.
Többibe nem is megyek bele, úgyse fog kiderülni mert nem fog elmenni.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. december 27., csütörtök 19:55

DinhoL írta:Bőven van annyira intelligens játékos, hogy egy másik játékrendszerbe is megállná a helyét. Nem hiszem hogy jó példa egy argentin válogatottal jönni ez esetben, klubcsapat máshogy működik, összetettebb lenne minden. Spanyolbajnokság a legerősebb a világon és ott megállja a helyét, nekem mint szurkolónak ennyi elég. És persze a klubhűség se rossz dolog.

De ez is olyan dolog, hogy aki nem szereti és nem ismeri el az akkor se fogja ha elmegy pl a Juvéba, ahol 90%-ra nyer valamit. Akik meg szeretik azok meg valszeg nem bánják, ha Barcaba vonul vissza. Én is remélem utóbbit választja a kis törpicsek.
(Nem akarok belegondolni milyen lenne egy Karácsony nélküle. :mrgreen: )
Nevess csak..Kidobtam a karifát, meg a gyerek ajándékait is a kukába. Értelmetlen az egész C nélkül. Nem jött sem ő, sem a miki.

Persze nektek legalább maradt egy a Mikulás törpéi közül egy, aki dolgozik a mikulás gyárban és hozza a gólokat.

Nem baj lesz ez máshogy is, ha Perez apó végre megnyitja a puttonyát. :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 27., csütörtök 19:35

DinhoL írta: On the other hand eddig csak a köré felépített és összevásárolt közegben bizonyított.
Ezt a 2007-9es időszakára nem mondanám feltétlen.[/quote]

Akkor még nem is kezdődött el ez a "többmintegyklub"+"drága játékosok (akik amúgy többnyire nagyon jól beváltak, sajnos) megvétele.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. december 27., csütörtök 19:19

Süti írta:
DinhoL írta:Bőven van annyira intelligens játékos, hogy egy másik játékrendszerbe is megállná a helyét. Nem hiszem hogy jó példa egy argentin válogatottal jönni ez esetben, klubcsapat máshogy működik, összetettebb lenne minden. Spanyolbajnokság a legerősebb a világon és ott megállja a helyét, nekem mint szurkolónak ennyi elég. És persze a klubhűség se rossz dolog.

De ez is olyan dolog, hogy aki nem szereti és nem ismeri el az akkor se fogja ha elmegy pl a Juvéba, ahol 90%-ra nyer valamit. Akik meg szeretik azok meg valszeg nem bánják, ha Barcaba vonul vissza. Én is remélem utóbbit választja a kis törpicsek.
(Nem akarok belegondolni milyen lenne egy Karácsony nélküle. :mrgreen: )

On the other hand eddig csak a köré felépített és összevásárolt közegben bizonyított.
Ezt a 2007-9es időszakára nem mondanám feltétlen.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 27., csütörtök 19:16

DinhoL írta:Bőven van annyira intelligens játékos, hogy egy másik játékrendszerbe is megállná a helyét. Nem hiszem hogy jó példa egy argentin válogatottal jönni ez esetben, klubcsapat máshogy működik, összetettebb lenne minden. Spanyolbajnokság a legerősebb a világon és ott megállja a helyét, nekem mint szurkolónak ennyi elég. És persze a klubhűség se rossz dolog.

De ez is olyan dolog, hogy aki nem szereti és nem ismeri el az akkor se fogja ha elmegy pl a Juvéba, ahol 90%-ra nyer valamit. Akik meg szeretik azok meg valszeg nem bánják, ha Barcaba vonul vissza. Én is remélem utóbbit választja a kis törpicsek.
(Nem akarok belegondolni milyen lenne egy Karácsony nélküle. :mrgreen: )

On the other hand eddig csak a köré felépített és összevásárolt közegben bizonyított.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. december 27., csütörtök 19:14

Bőven van annyira intelligens játékos, hogy egy másik játékrendszerbe is megállná a helyét. Nem hiszem hogy jó példa egy argentin válogatottal jönni ez esetben, klubcsapat máshogy működik, összetettebb lenne minden. Spanyolbajnokság a legerősebb a világon és ott megállja a helyét, nekem mint szurkolónak ennyi elég. És persze a klubhűség se rossz dolog.

De ez is olyan dolog, hogy aki nem szereti és nem ismeri el az akkor se fogja ha elmegy pl a Juvéba, ahol 90%-ra nyer valamit. Akik meg szeretik azok meg valszeg nem bánják, ha Barcaba vonul vissza. Én is remélem utóbbit választja a kis törpicsek.
(Nem akarok belegondolni milyen lenne egy Karácsony nélküle. :mrgreen: )
Som i Serem!
6oat

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 27., csütörtök 19:05

Victorioo írta:Miért bőgne le máshol? Ezt sosem értettem.
Miért lenne sikeres máshol? Ezt sosem értettem.

Nyilván focizni nem felejtene el,de ő nem tudna se másik játékrendszerhez alkalmazkodni sem elmenni a világ legnagyobb lúzerei közé és lelket önteni beléjük mint Cr a juvénál.

Persze gvárdióla aktuális csapatába bármikor mehetne mert a bolond pep olyan frencsájzt csinált a tikitakából mint a Mcdonalds.

De argentínában klasszisokkal volt körülvéve és próbáltak ott mindent de nem működött sehogy sem.Szerintem ez elég jó érv az ellen,hogy ő máshol tudna-e nagyot alkotni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég