Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 28., péntek 13:14

Azt nem értem miert nem mondtak azt hogy akkor a 2019-es elmarad lesz helyette 2020-ban
dehogynem érted. nyeretetni kell messivel egyet. ez a lényeg. kitalálnak mindent csak hogy rendezhessenek minél többször
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. december 28., péntek 13:12

dzsi91 írta:Szerintem azon nincs mit vitázni,hogy messi a valahavolt egyik legjobb játékos aki űzte ezt a sportot.Pont úgy mint Cé.Lehet vitázni,hogy ki volt a jobb de 100 év múlva sem lehet majd az egyiket a másik nélkül megemlíteni egy családi vacsorán.
Ja, én sem értem min megy a vita :roll:
Mindent senki nem nyer meg, akármilyen jó is legyen, "csak" a spanyol bajnokságban aratott? Na és? Manapság ezt is kellene értékelni, hogy valaki nem váltogatja a klubokat (tudom, a fizu, meg máshol úgysem menne, de ezt már hallottuk).

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. december 28., péntek 13:09

Messivel nyeretni kell, simple as that. :lol:
ZIDANE

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. december 28., péntek 13:02

Realista24 írta:
kodo írta:2020-tól átállnak a páros éves rendezésre. Ezt úgy oldják meg, hogy 2019-ben még megtartják a régi módszer szerint páratlan évben, majd 2020-ban újra és onnan négyévente EB éveiben.
Nem értem mondjuk miért nem lehetett volna kihagyni a 2019-eset vagy a 2020-asat, de mindegy is.

Ha valaki képben van ezzel világosítson már fel.
Én úgy nézem, hogy 4 évente lesz ez is. 2020, aztán 2024.
De a 2020-as előtt lesz egy '19-es is. :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 28., péntek 12:30

Szerintem azon nincs mit vitázni,hogy messi a valahavolt egyik legjobb játékos aki űzte ezt a sportot.Pont úgy mint Cé.Lehet vitázni,hogy ki volt a jobb de 100 év múlva sem lehet majd az egyiket a másik nélkül megemlíteni egy családi vacsorán.Ez inkább a barszásokat bántja majd mert ők úgy lettek idomítva,hogy messi az alltime greatest.Nem az,az egyik legjobb Cr meg a másik legjobb,és akkor még ott vannak a többiek.

Egy Copát amúgy nem sajnálnék tőle,egyrészt az a torna szart sem ér,persze majd csinálnak köré akkora hypeot ha megnyeri mintha vb-t nyert volna de mind1 :D másrészt mégiscsak ultragáz lenne ha 10 vagy nemtom hány copából ami volt pályafutása során egyet sem nyernek meg.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. december 28., péntek 12:11

messi amugy most nincs epp visszavonulva? vagy hogy van ez?
Realista24 írta: Amúgy meg úgy írnak itt róla, mintha sosem nyerték volna meg az argentinok, aztán a második legtöbb győzelmük nekik van, eggyel kevesebb csak mint az első uruknak. :lol:
hala isten fianak, messinek :lol: B-)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 28., péntek 9:35

kodo írta:2020-tól átállnak a páros éves rendezésre. Ezt úgy oldják meg, hogy 2019-ben még megtartják a régi módszer szerint páratlan évben, majd 2020-ban újra és onnan négyévente EB éveiben.
Nem értem mondjuk miért nem lehetett volna kihagyni a 2019-eset vagy a 2020-asat, de mindegy is.

Ha valaki képben van ezzel világosítson már fel.
Én úgy nézem, hogy 4 évente lesz ez is. 2020, aztán 2024.

Amúgy meg úgy írnak itt róla, mintha sosem nyerték volna meg az argentinok, aztán a második legtöbb győzelmük nekik van, eggyel kevesebb csak mint az első uruknak. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 28., péntek 9:33

Babinho írta:Hát ettől talán Messi tud aludni, ezért nem megy el az olaszokhoz, és hidd el ettől nem lesz kevesebb. Főleg hogy klubszinten viszont mindegyik felé nőtt, ami az egyéni és csapatsikereket érinti, hiába csak egy barcelonaban hozta ezt össze...
Klubszinten lehet, hogy jobb volt néhányuknál, de nem annyival, mint amilyen hátrányban van a többi válogatott eredményéhez képest.

De Messi a legjobbak között van, all time top20, amennyire én tudom, ismerem és követem az ilyen jellegű dolgokat.

All time top3nak sosem láttam értelmét, hiszen annyi kor van, amiről semmit nem tudunk. Ha all time-ot nézek, akkor legalább 20 játékost veszek figyelembe, nagyjából sorrend nélkül, a top3 mindig egyéni kedvencekből fog összeállni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 28., péntek 9:30

kodo írta:Addig mondogatjátok amíg leesik neki egy Copa. :mrgreen:

Most nézem lesz 2019-ben meg 2020-ban is. :lol:
total vicc ez a copa. tenyleg addig rendezik amig az argentinok megnyerik nagy nehezen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. december 28., péntek 9:24

Hát ettől talán Messi tud aludni, ezért nem megy el az olaszokhoz, és hidd el ettől nem lesz kevesebb. Főleg hogy klubszinten viszont mindegyik felé nőtt, ami az egyéni és csapatsikereket érinti, hiába csak egy barcelonaban hozta ezt össze...

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 28., péntek 9:17

Babinho írta:És megint Messi-CR vita, de jóóó, már rég volt :smile:
Most végre kiderül ki a jobb :mrgreen:

Amúgy Messinek teljesen igaza van. Otthon van, így is mindent megnyert, és a fél világ szerint isten fia. Majd pont a világ másik felének kedvéért elmegy egy csoves Olaszországba bizonyatani... Mit? Mert CR azt mondta? Hááhhh...
Köszöni ő inkább letol egy full karriert barcelonaban ahol a visszavonulása után még a stadiont is atnevezik Messire :ike:
Oke hogy törpe meg argentin meg katalan, de ne vitassuk már el a jelentőségét, eredményeit és tehetségét. Pont annyi érv van amellett hogy ő a legjobb mint Cr, pele, maradonna vagy zidane mellett. Ez soha senki nem fogja eldönteni.
Az általad felsoroltak pl pont amiatt vannak előrébb Messihez képest, mert nem csak a klubcsapatukban (és nem csak egy csapatban) alkottak maradandót.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. december 28., péntek 9:13

És megint Messi-CR vita, de jóóó, már rég volt :smile:
Most végre kiderül ki a jobb :mrgreen:

Amúgy Messinek teljesen igaza van. Otthon van, így is mindent megnyert, és a fél világ szerint isten fia. Majd pont a világ másik felének kedvéért elmegy egy csoves Olaszországba bizonyatani... Mit? Mert CR azt mondta? Hááhhh...
Köszöni ő inkább letol egy full karriert barcelonaban ahol a visszavonulása után még a stadiont is atnevezik Messire :ike:
Oke hogy törpe meg argentin meg katalan, de ne vitassuk már el a jelentőségét, eredményeit és tehetségét. Pont annyi érv van amellett hogy ő a legjobb mint Cr, pele, maradonna vagy zidane mellett. Ez soha senki nem fogja eldönteni.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. december 28., péntek 9:05

Sajat koraban a legjobb? :lol:

Hat ki az anyam az a CR akkor?
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 28., péntek 8:21

ateeemadrid írta:Már most sokan emlegetik mindenidők legjobbjaként, ez nagyon nem fog változni. Az már más kérdés, hogy szerintem is komolytalan, ha a saját korában sem tud egyértelműen a legjobb lenni. :lol:
A saját korában a legjobb, ezzel nincs gond. Azzal viszont már nekem igen, ha valaki azt mondja, hogy "előtte sem volt, és utána sem lesz jobb játékos" vagy ahogy szokták mondani a "valaha volt legjobb". Így javítanám akkor a korábbi bejegyzésemet.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 28., péntek 1:21

Ebben is van valami, de én is azok közé tartozom, akik szerint azért régebben több, magasabb szintet képviselő játékos rohangált a pályán, azért az ilyen Neymar, Hazard stb. vonal nem véletlen vannak fényévekkel lemaradva Cétől és Messitől, legyenek akármilyen jó játékosok. Mondhattam volna másokat is, csak most ők jutottak eszembe, mint sztárjelöltek. Ez persze az ő érdemükből nem von le semmit, és ettől függetlenül arról sem vagyok meggyőződve, hogy ezt a szintet amit ők hoznak évről évre akárki más megtudná csinálni.

Na de amúgy végtelenségig lehetne erről beszélgetni, szóval hagyjuk. :D

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2018. december 28., péntek 1:11

ateeemadrid írta:Már most sokan emlegetik mindenidők legjobbjaként, ez nagyon nem fog változni. Az már más kérdés, hogy szerintem is komolytalan, ha a saját korában sem tud egyértelműen a legjobb lenni. :lol:
Mondjuk azért ilyen nem igazán volt előtte, hogy 2 ilyen játékosnak egyszerre legyen a zenitje és ez kitartson 10 éven keresztül. Mindezt úgy, hogy mind 2 mellett olyan társak legyenek, amilyen csapatok szintén ritkák a történelem során.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 28., péntek 0:56

Már most sokan emlegetik mindenidők legjobbjaként, ez nagyon nem fog változni. Az már más kérdés, hogy szerintem is komolytalan, ha a saját korában sem tud egyértelműen a legjobb lenni. :lol:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2018. december 28., péntek 0:54

rashidm írta: Engem ez egyáltalán nem zavar, mert félig meddig igaza van az embernek: a valaha volt legjobbak között nem lesz emlegetve. Nálam legalábbis bőven vannak előtte a sorban.
Ezt azért te se gondolod komolyan.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 28., péntek 0:16

DinhoL írta:
Ezt a 2007-9es időszakára nem mondanám feltétlen.
Ez elég vékony.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 27., csütörtök 23:36

rashidm írta:
Realista24 írta:A valaha volt legjobbnak lesz emlegetve.
Ha még ott lenne, hogy "az egyik", még okés is lenne. Én kapásból tudok 3 embert mondani akik nálam előttem vannak a sorban.
Jó, hát nálam Karim is előrébb van :mrgreen: de mit számít?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég