Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. december 28., péntek 11:02

BBeno írta:
Anthony írta:Perez nem szeret posztra igazolni, minek azt..
dehogynem. mindet egy posztra. :lol: kapus posztot feltöltötte már a nyáron. most a balszél van terítéken
Mondjuk a 4 BL győztes csapatunkat biztos az ilyen okos szurkolók igazolták le, nem Perez. De nagy hiba volt Courtois is....
#meeer'szappantartóragyűjt

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 28., péntek 10:35

Anthony írta:Perez nem szeret posztra igazolni, minek azt..
dehogynem. mindet egy posztra. :lol: kapus posztot feltöltötte már a nyáron. most a balszél van terítéken
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. december 28., péntek 10:35

Anthony írta:Perez nem szeret posztra igazolni, minek azt..

Igen persze, de talán nem ártana kicsit erre is figyelni... Elég furcsa lett mostanság az igazolási politikánk.

Courtois-t is bekellett húzni, de ő is olyan posztra érkezett ahol bőven megvoltunk....
Diaz szintén az egyik legnagyobb tehetség és emellett még olcsón elérhető, de hova ?

Lunin szerencsétlen is jól megszívta... Behúztuk majd mellé a belgát is elhoztuk....

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. december 28., péntek 10:31

Icardit mindenképpen bekellene próbálni. Eleinte nem szerettem az Argentint, de egyértelműen a jelenlegi mezőnyben Top csatár.

Jó korban van és az Intert kb egymaga húzza előre. Most is amit lemúvelt a Napoli ellen... Rögtön középkezdés után kapura lőtt és a felső lécet találta telibe.... Azért ehhez kell önbizalom na meg technika... Ha, beakad a szezon gólja.

Szerintem jelenleg az egyik legjobb megoldás lenne. Igazából nincs túl sok elérhető befejező a piacon, márpedig nekünk szükségünk lenne egy vérbeli kilencesre. Benzema már 9? éve itt van kell a vérfrissítés....

Levandowski lehetne még alternatíva,de ő már azért az utolsó Top éveit tapossa. Az ára pedig közel sme lenne diszkont.

Icardi viszont évek óta hozza magát. Nem egy labdazsonglőr sőt a személyisége sem túl szimpatikus, de évről évre fejlődik.
Kane szerintem nem elérhető és nem is hiszem,hogy váltana mostanság.


Egyébként Eriksent kellene megszerezni még... Tökéletes Modric utód lenne.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. december 28., péntek 10:29

Perez nem szeret posztra igazolni, minek azt..

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. december 28., péntek 10:24

Realista24 írta:Brahim Diaz (19) will sign a 6 year contract with Real Madrid worth €3.5M annually in the coming days if nothing goes wrong for €15M + variables. It’s been 4 years since Madrid last signed a player in the winter market.

Örülök neki, de kiváncsi leszek,hogy hol lesz a helyük. Diaz,Vini,Rodrygo... Mindegyik ugyanaz a korosztály kb. egyik sem fogja valószínűleg lefedni a jelent.

Viszont,ha szeretnénk még emellé Hazardot szerződtetni úgy nem tudom,hogy kap elég lehetőséget a két brazil valamint Diaz....
Főleg,hogy még emellett ott van Asensio illetve Bale,Lucas is.

Bár tény,hogy ennyi pénzért ekkora tehetséget bekellett húzni. A srác ahogy nézem több poszton is bevethető,de elsősorban ő is a bal széen szeret ahol Rodrygo Vini és Asensio is... Na meg persze Hazard is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 28., péntek 9:38

Brahim Diaz (19) will sign a 6 year contract with Real Madrid worth €3.5M annually in the coming days if nothing goes wrong for €15M + variables. It’s been 4 years since Madrid last signed a player in the winter market.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 27., csütörtök 20:39

Jim írta:Hermoso és Hakimi egy próbát megérne hátra
a legjobb ár/értek arányú igazolások lennének
csak nyerni lehetne velük :)
Hakimi még másfél évig szerintem tök esélytelen. Hermosot meg mindenképpen meg kellene venni, mert ha nem is tartjuk itt, de akkor is reálisan nyerhetnénk rajta 15-20 milliót.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. december 27., csütörtök 20:22

Hermoso és Hakimi egy próbát megérne hátra
a legjobb ár/értek arányú igazolások lennének
csak nyerni lehetne velük :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 27., csütörtök 20:06

matador írta:Kh-nak Giménezt kell hozni a matractól, erős, határozott, hatalmas szíve van, minden szinten bizonyított, 23 évesen bőven fiatal.
Most hosszabbított, Simeone felfedezettje, minden bizonnyal szívesen jönne és az Atletico is boldogan adná el nekünk.


Én meg remélem, hogy abszolút nem igazolunk télen fél megoldásokat, hanem kivárnak a nyárig.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. december 27., csütörtök 19:57

Szerintem télen egyáltalán nem fogunk igazolni. Perez nem fog bele menni értelmetlen költekezésbe télen.
Őszintén szólva én nyáron sem várok nagy csodát...amíg le nem csendesedik a stadion projekt, addig nem fog jönni újabb galaktikus...

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. december 27., csütörtök 19:57

Süti írta:Ha Hakimiból szezon végére fixen LB-t faragnak, akkor szerintem is elég lehet. Regulátor gyerek is jó, 50-et ilyesmire nem kellene elszórni.
Szerintem is. Legfőképpen nyáron támadóra kell költeni. A piac szerinti legjobbat kell elhozni.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 27., csütörtök 19:19

Ha Hakimiból szezon végére fixen LB-t faragnak, akkor szerintem is elég lehet. Regulátor gyerek is jó, 50-et ilyesmire nem kellene elszórni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. december 27., csütörtök 18:55

ateeemadrid írta:Azért Hakimi csak a német legfőbb bajnokesélyes csapatban játszik hétről-hétre, ráadásul emellett a BL-ben is, illetve azért tavaly is játszott már nálunk pár meccsen. Reguilón meg Marcelo sérülése alatt rendre jó teljesítményt hozott. Én sem azt mondom, hogy fixen megvan a brazil utódja, de az esélyt szerintem bőven megérdemlik.

Ezzel szemben Javi Sanchez játszott 1-2 kupameccsen, meg egyszer a BL-ben ahol kaptunk egy történelmi verést az oroszoktól. Más kategória. A realitás az, hogy van egy idősődő Ramosunk, akit érdemes lenne már pihentetni, és kemény 1 Nacho van a padunkon, aki egyébként sem lesz soha alapember
Szerintem értjük egymást már.

Hermosot el kell hozni a télen diszkont áron, ha nem válik be is pluszban kiszállhatunk belőle. Akkor a tehermentesítés meg lenne oldva, az pedig, hogy ki lesz Ramos utódja elég összetett kérdés.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 27., csütörtök 18:22

Ígéret van, más nincs még. Ennyi erővel Javi Sanchezt is kikiálthatjuk Ramos utódnak, attól még jelenleg nem lesz az egyik sem.
Azért Hakimi csak a német legfőbb bajnokesélyes csapatban játszik hétről-hétre, ráadásul emellett a BL-ben is, illetve azért tavaly is játszott már nálunk pár meccsen. Reguilón meg Marcelo sérülése alatt rendre jó teljesítményt hozott. Én sem azt mondom, hogy fixen megvan a brazil utódja, de az esélyt szerintem bőven megérdemlik.

Ezzel szemben Javi Sanchez játszott 1-2 kupameccsen, meg egyszer a BL-ben ahol kaptunk egy történelmi verést az oroszoktól. Más kategória. A realitás az, hogy van egy idősődő Ramosunk, akit érdemes lenne már pihentetni, és kemény 1 Nacho van a padunkon, aki egyébként sem lesz soha alapember.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. december 27., csütörtök 18:13

ne hozzuk egyiket sem
keresgéljünk még a fiatalok között
a Marcelo Reguilón párosnak még +1 évet adnék

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. december 27., csütörtök 17:53

ateeemadrid írta:
Semmivel sem égetőbb kérdés a középhátvéd, mint Marcelo pótlása
Csak annyival, hogy a keretben már 2 potenciális utódja is van, még Ramosnak 1 se. :)
Ígéret van, más nincs még. Ennyi erővel Javi Sanchezt is kikiálthatjuk Ramos utódnak, attól még jelenleg nem lesz az egyik sem.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: matador » 2018. december 27., csütörtök 17:35

Kh-nak Giménezt kell hozni a matractól, erős, határozott, hatalmas szíve van, minden szinten bizonyított, 23 évesen bőven fiatal.
Sportfilozófia: Roger Federer

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 27., csütörtök 16:42

ha mindenképp igazolni akarnak akkor inkább Gaya(23) vagy Lato(21) a Valenciából mint egy 22 éves félszezonos arcot.
Firpo ne jöjjön, mert félszezonos arc, de Lato jöjjön, aki még annyit se játszott :hmmm:
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 27., csütörtök 16:02

Semmivel sem égetőbb kérdés a középhátvéd, mint Marcelo pótlása
Csak annyival, hogy a keretben már 2 potenciális utódja is van, még Ramosnak 1 se. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég