Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. december 29., szombat 23:08

Kerlon írta:Szerintem Emery nem rossz, de gyenge a keretuk.
Teljesen jó munkát végez eddig a spanyol. A 22 (?) meccses veretlenségi sorozatuk nem véletlen. Sok sérült és gyenge védelmük van. A támadósor lényegében bárhol megállná a helyét. A középpálya, ha nevekre nem is néz ki jól, Emery mégis tud velük mit kezdeni. Egyedül a védelem az, ahol óriási problémák vannak.

Lényegében hasonlóak, mint a tavalyi Pool, annyi különbséggel, hogy Leno nem rossz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 29., szombat 23:03

Szerintem Emery nem rossz, de gyenge a keretuk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2018. december 29., szombat 22:59

Voltak jó jelek, győztes mentalitást is tudott hozni a csapathoz. Özilt és Ramseyt, Wenger két aduászát kivette a csapatból, és működött is egy darabig, de luxus két ilyen kalibert (oké tudom...) huzamosabb ideig jegelni. A védelem továbbra sincs megoldva, sem csapatszintem, az egyéni hibák meg rendre ott vannak. Monreal és Koscielny öregek, Kolasinac nem tud védekezni, Mustafi hajmeresztő hibákra képes, nem gondoltam volna, hogy a kölyök Holding kiválása ekkora hatással lesz. Bellerin sem fejlődik már évek óta.

Folytatás a Fulham ellen otthon. Most már semmiben sem vagyok biztos.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. december 29., szombat 22:58

Tehát számok neked nem elég konkrétumok, de az hogy KÁOSZ van labdavesztés után, az az....
De a legnagyobb baj hogy a te agyadnak hiányzik egy szelete. És még így is valami istentelen nagy futball szakértőnek gondolod magad, pedig te is az vagy mint itt mindenki. Szurkoló. Ne akard eladni magad itt jobbnak mint emery, carlo vagy akárki erről a fórumról, azok után hogy minden hszben csak ezt a demagóg fikázást tolod. De győzz meg miért nem játszott komoly meccset idén a pool...harmadjára kérdem.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. december 29., szombat 22:41

kierkegaard írta:Az arsenal tenyleg jobban megy iden mint pl tavaly. Siman odafernenek top 4be mert amugy szepen jatszanak de a vedelem egy nulla. Seria b csapatnak kulonb vedelme van.
ki helyett fernek oda siman? mindegyik csapat jobb toluk akik jelenleg a top4ben vannak

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 29., szombat 22:38

Babinho írta: Közhelyek, hát röhej vagy, amikor csak lehúzni tudsz, puffogtatot a megmondó dolgaidat tartalom nélkül. Csak hát ugye azt hogy Carlo kókler hogy lehet alátámasztani, leírhatnád nekem mitől az.... És hogy a Poolnak mitől nem kellett idén fociznia...

Az Arsenalról:
Nőtt a lőtt gólok száma per meccs, tavalyhoz képest. Kevesebb gólt kapnak, bár a mai meccsel ez lehet borult, sokkal kevésbé akarják impotens módon birtokolni a labdát mint Wenger alatt, a passzok kevesebbek, de hatékonyabbak, tudatosabb a meccs stratégia sztem, éppen ezért a fizikailag is jobbnak tűnnek, de könnyen elkepzelheto hogy az edzések is 21.századibbak. Emery képes Aubat és Lacazettet egymás mellett játszani, aminek az eredménye kettejüktől 19 gól idén. Tavaly mindketten csak szenvedtek. És 4 hónapja edző. De több ebben még egyszer mondom nem lesz, mert a keret ennyire hivatott, a vezetőség pedig adott... Kloop hogy állt 4 hónap után?
Tehát egyedül számokba tudsz kapaszkodni, több gól, kevesebb a labdabirtoklás. Én valami konkrétumot olvasnék, ha már magabiztosan röhejnek nevezel.
Milyen játékelemben van javulás? Mert például ugyanaz a káosz van náluk labdavesztés után, mint Wengerrel volt. 6 hónap alatt valami javulást ki lehetett volna alakítani már. Esetleg lehetne egy stratégiával ezt kompenzálni, ami szerinted most tudatosabb.

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. december 29., szombat 22:14

Az arsenal tenyleg jobban megy iden mint pl tavaly. Siman odafernenek top 4be mert amugy szepen jatszanak de a vedelem egy nulla. Seria b csapatnak kulonb vedelme van.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. december 29., szombat 22:05

Babinho írta:nem egy ősz alatt fogja kiheverni a keret.
Egyébként ehhez képest egy brutál őszt lehoztak. Konkrétan augusztustól majdnem december végéig veretlenek tudtak maradni. Azért ez bármelyik csapattól szép teljesítmény. Az utóbbi pár meccsen megzavarodtak, meg ma kaptak egy hatalmas pofont, de remélhetőleg nem veszi el a kedvüket. És szurkolok nekik, hogy meglegyen a BL hely. A Pool meg brutál erős lett, úgy látszik idénre érett be Klopp melója igazán. Szerintem ezt már nem is rontják el, City is kezd bukdácsolni.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. december 29., szombat 21:19

wxyz írta:
Babinho írta: Az Arsenal pedig sokkal jobb képet fest idén mint az elmúlt években, de a tulajok és wenger több éves munkáját nem egy ősz alatt fogja kiheverni a keret. Lehet nem is fogja hiszen nagy pénzeket nem költenek. Ez most ennyire elég, nem hiszem hogy más többet tudna ebből kihozni.
Mitől festenek jobban? Mert azt mondod?
Nem költenek nagy pénzt, csak 100 millió feletti mínusszal zárják ezt az évet.
Közhelyeket bárki tud puffogtatni. Írd már le nekem mitől!
Közhelyek, hát röhej vagy, amikor csak lehúzni tudsz, puffogtatot a megmondó dolgaidat tartalom nélkül. Csak hát ugye azt hogy Carlo kókler hogy lehet alátámasztani, leírhatnád nekem mitől az.... És hogy a Poolnak mitől nem kellett idén fociznia...

Az Arsenalról:
Nőtt a lőtt gólok száma per meccs, tavalyhoz képest. Kevesebb gólt kapnak, bár a mai meccsel ez lehet borult, sokkal kevésbé akarják impotens módon birtokolni a labdát mint Wenger alatt, a passzok kevesebbek, de hatékonyabbak, tudatosabb a meccs stratégia sztem, éppen ezért a fizikailag is jobbnak tűnnek, de könnyen elkepzelheto hogy az edzések is 21.századibbak. Emery képes Aubat és Lacazettet egymás mellett játszani, aminek az eredménye kettejüktől 19 gól idén. Tavaly mindketten csak szenvedtek. És 4 hónapja edző. De több ebben még egyszer mondom nem lesz, mert a keret ennyire hivatott, a vezetőség pedig adott... Kloop hogy állt 4 hónap után?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. december 29., szombat 21:07

AZ Arsenal olyan amatőr, mint volt. Egy United-ben elgalább ott a potenciál, egy Ttham 0 fontnyi költéssel a második, de az Arsenal..10 éve ugyanazt kapod tőlük.

Pool jó, ennyit ér egy jól működő szisztéma, és egy edző, aki kihozza a legjobbat az embereiből.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 29., szombat 20:27

Babinho írta: Az Arsenal pedig sokkal jobb képet fest idén mint az elmúlt években, de a tulajok és wenger több éves munkáját nem egy ősz alatt fogja kiheverni a keret. Lehet nem is fogja hiszen nagy pénzeket nem költenek. Ez most ennyire elég, nem hiszem hogy más többet tudna ebből kihozni.
Mitől festenek jobban? Mert azt mondod?
Nem költenek nagy pénzt, csak 100 millió feletti mínusszal zárják ezt az évet.
Közhelyeket bárki tud puffogtatni. Írd már le nekem mitől!

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. december 29., szombat 20:07

Jó ez a Pool.
Nyerjék ők a PLt.
Kíváncsi vagyok a BLre is.

Nekünk meg vásárolni kell.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. december 29., szombat 19:59

wxyz írta:Hát... én bírom Liverpool játékát, de eddig focizniuk sem kellett. Ez az Arsenal tragédia. A meccs összefoglalójához nagyon passzolna a Benny Hill zene.

Mustafi, hogy lehet még alapember? Sokratis és Lichtsteiner mit keresnek ott? Emeryben mit láttak?
Hitelesebb lennél ha nem minden hszed demagóg tömény fikázás lenne, esetleg pozitívumokat, neked tetsző meccseket, játékosokat is kiemelnél néha, vagy a kritikádat alátámasztanád. De amikor a Poolra azt mondod hogy nem kellett idén focizniuk, miután 20 meccs óta veretlenül vezetik a PLt és a BLben is, ha nehezen is de tovább mentek egy halálcsoportból...
Hát én bírni sem bírom őket mint te, de ezt nem elismerni...
Az Arsenal pedig sokkal jobb képet fest idén mint az elmúlt években, de a tulajok és wenger több éves munkáját nem egy ősz alatt fogja kiheverni a keret. Lehet nem is fogja hiszen nagy pénzeket nem költenek. Ez most ennyire elég, nem hiszem hogy más többet tudna ebből kihozni.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. december 29., szombat 19:35

a hátvédsor nagyon tartalékos az Arsenalnal
alapesteben a nagy részük nem kezdő
úgy jobban festenének...

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2018. december 29., szombat 19:33

wxyz írta:Hát... én bírom Liverpool játékát, de eddig focizniuk sem kellett. Ez az Arsenal tragédia. A meccs összefoglalójához nagyon passzolna a Benny Hill zene.

Mustafi, hogy lehet még alapember? Sokratis és Lichtsteiner mit keresnek ott? Emeryben mit láttak?

Annyira bírom ezt, amint nem megy a szekér rögtön megy a fikázás :lol:

Nem vagyok sem Arsenal sem Emery fan, de sztem Wenger után jó választás volt. Nem kell ebbe az Arsenalba idén többet belelátni mint ami.... 5-6hely.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. december 29., szombat 19:33

Tényleg ne vitassuk el, hogy nagyon jó a Pool, de ez az Arsenal jelenleg nem mérce, semmilyen szinten sem. Elképesztően kisiskolás gólokat kapnak, lényegében passzolni nem tudnak egymáshoz, stb.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 29., szombat 19:21

Hát... én bírom Liverpool játékát, de eddig focizniuk sem kellett. Ez az Arsenal tragédia. A meccs összefoglalójához nagyon passzolna a Benny Hill zene.

Mustafi, hogy lehet még alapember? Sokratis és Lichtsteiner mit keresnek ott? Emeryben mit láttak?

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. december 29., szombat 19:18

mondjuk örülhetnek hogy Manét nem szórták ki az elején azért a torkonragadásért.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. december 29., szombat 19:08

Nagyon össze van idén téve ez a Pool.. :| adnék most már nekik egy pl-serleget :D
Firminot megkörnyékezném Perez helyében.
Som i Serem!
6oat

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. december 29., szombat 18:57

Bocs, úgy látom megelőztek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég