Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. január 4., péntek 11:23

Realista24 írta:Amúgy aranyos ahogy mindenki a tamadokkal foglalkozik mint legfobb hiba holott nincs meccsünk kapott gól nélkül. A csapatvedekezes is nulla meg a hátsó részleg teljesítménye is. Két idegenben rúgott gól általában elég kell hogy legyen. Főleg egy kieso ellen.
+1. Marcelora épít minden ellenfelünk, aki amúgy sokszor hátrányban is van, hiszen elölről vagy középről senki nem segít be neki. De tegnap egyedül is etette a csoki fiú.
A második félidőben szetesett a játékunk, ez Isconak és később Valverde beállásának is köszönhető volt, tehát a kp vesztette el szerintem a meccset tegnap. Sehova nem értek oda, Valverde folyamat fáziskésésben volt, borzasztóan helyezkedett, Isco meg alibiből sétált vissza, labdát nem akart és nem is tudott szerezni. Ha megszereztük máshogy akkor oda le lehetett tenni neki, de utanna már nem indított támadást, nem is tudott elindulni vele. Támadásnál volt hogy hátrébb helyezkedett mint Kroos, rém gyenge volt.
A kezdő 11ünk borzasztó, de hogy a padon semmilyen minőség sincs az tuti, egyszerűen nincs kihez nyúlni,aki beall az biztos hogy hátraveti a csapatot. Így nincs lehetőség nagyon a változtatásra sem, sem meccs előtt, sem meccs közben. Ezen Diaz nem fog segíteni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 4., péntek 11:12

Amúgy aranyos ahogy mindenki a tamadokkal foglalkozik mint legfobb hiba holott nincs meccsünk kapott gól nélkül. A csapatvedekezes is nulla meg a hátsó részleg teljesítménye is. Két idegenben rúgott gól általában elég kell hogy legyen. Főleg egy kieso ellen.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. január 4., péntek 11:09

Realista24 írta:
Anthony írta:Csak a szokásos csoda a Real ellen...

De Cazorla eset tényleg durva, őt azért nem irigylem, amiken keresztül ment..csak a legjobbakat lehet kívánni neki.
Állítólag ez volt az első fejesgólja karrierje során a ligában :lol: :lol: :lol:
van vagy 160 centi. egyértelmű hogy cssk nekünk fejelhet gólt

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 4., péntek 10:35

Realista24 írta:
Azt írják, hogy Allegri offos lesz, ha bukik a BL-ben, mármint a Juvénál offolják.
Szerintem Ha megnyerik akkor is szabad lesz.Beteljesítette küldetését.Amúgy is megfáradt már a dolog a 2 bukott döntő meg a tavalyi kiesésük után.Most Cr visszahozta őket lélekben és ha behúzzák szerintem Mindenku elégedetten szakít majd kineveznek a helyére valakit aki képes lehet szinten tartani egy bl győztes csapatot,nyilván Zidanet.

Ha kizúgnak a picsába már matracék ellen (ez az én verzióm) akkor pláne kell Zidane és tovább üldözik a torinói “decimát”.

Csak akkor hoznám amúgy ha bl győztesként érkezne erőtől duzzadva,magabiztosan.mint annó Mourinho.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 4., péntek 10:28

Anthony írta:Csak a szokásos csoda a Real ellen...

De Cazorla eset tényleg durva, őt azért nem irigylem, amiken keresztül ment..csak a legjobbakat lehet kívánni neki.
Állítólag ez volt az első fejesgólja karrierje során a ligában :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 4., péntek 10:23

Karim Benzema has scored more headed goals than any other La Liga player this season in all competitions (five).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. január 4., péntek 10:09

A tegnapi meccs végleg rávilágított arra,hogy nyáron takarítani kell.
Modric is lószart se csinál,főleg a védekezése kuka neki.Be áll területet védeni aztán szögdel jobbra meg balra.Kroos is bűn gyenge neki is a védekezése semmi szinte.
Előre fele meg mindenki tudja hogy mi a helyzet.
Nyáron jópár sztártól meg kell szabadulni és el kell kezdeni építeni egy éhes csapatot.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. január 4., péntek 9:54

Csak a szokásos csoda a Real ellen...

De Cazorla eset tényleg durva, őt azért nem irigylem, amiken keresztül ment..csak a legjobbakat lehet kívánni neki.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 4., péntek 9:54

Tényleg nem lehet mit írni... szokásos dolgok ismét, amiket már hozzászólásba vettetünk sokan, sokszor.

Marcelo &Támadó részleg valami botrány, amit idén leművel.
Többiek legalább hozzák a stabil, közepesen szart.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 4., péntek 9:39

Santi Cazorla spent 636 days on the sidelines and was told he should be "satisfied" just to walk again after numerous operations. Last night, he netted a brace against Real Madrid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. január 4., péntek 9:27

Szeirntem sem egy top edző, de a mai elérhető felhozatalból felfelé lóg ki. Ha úgy van meg kell csípni, tud koncepciót építeni, meg sztárokkal dolgozni.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 4., péntek 9:24

kodo írta:
Realista24 írta:
Azt írják, hogy Allegri offos lesz, ha bukik a BL-ben, mármint a Juvénál offolják.
Szerintem ha nyernek meg ő áll fel padrol, hogy job done.


De nem várom őket a negyeddöntőbe se, szóval koran le lehet legalabb zsírozni. Erdekes, mert engem Allegritol is vert a víz korabban, de egyszerűen nincs sok mas lehetőség.
Pláne, hogy elvileg ők már lezsírozták ZZ-t.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 4., péntek 9:21

Realista24 írta:
Azt írják, hogy Allegri offos lesz, ha bukik a BL-ben, mármint a Juvénál offolják.
Szerintem ha nyernek meg ő áll fel padrol, hogy job done.


De nem várom őket a negyeddöntőbe se, szóval koran le lehet legalabb zsírozni. Erdekes, mert engem Allegritol is vert a víz korabban, de egyszerűen nincs sok mas lehetőség.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 4., péntek 9:17

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Nem láttam a tegnapi meccset, de látom igazából semmi nem változik. Továbbra is az a baj, hogy a játékosaink egyénileg nem a legjobbak, főleg a támadók, valamint egy taktika nélküli edzőnk van, akinek fingja sincs, hogy mit kellene csinálni.
Mióta zöld vagy, írsz értelmeseket is. :mrgreen:

Ez így van, meg kellene állapodni tavasz vége fele egy jó edzővel, továbbra is a Klopp, Allegri, Pochettino hármasból választanék, majd az ő elképzelései alapján igazolni 3-4 minőségi játékost.
Azt írják, hogy Allegri offos lesz, ha bukik a BL-ben, mármint a Juvénál offolják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. január 4., péntek 9:16

Kerlon írta:Nem láttam a tegnapi meccset, de látom igazából semmi nem változik. Továbbra is az a baj, hogy a játékosaink egyénileg nem a legjobbak, főleg a támadók, valamint egy taktika nélküli edzőnk van, akinek fingja sincs, hogy mit kellene csinálni.
Mióta zöld vagy, írsz értelmeseket is. :mrgreen:

Ez így van, meg kellene állapodni tavasz vége fele egy jó edzővel, továbbra is a Klopp, Allegri, Pochettino hármasból választanék, majd az ő elképzelései alapján igazolni 3-4 minőségi játékost.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 4., péntek 9:00

Nem láttam a tegnapi meccset, de látom igazából semmi nem változik. Továbbra is az a baj, hogy a játékosaink egyénileg nem a legjobbak, főleg a támadók, valamint egy taktika nélküli edzőnk van, akinek fingja sincs, hogy mit kellene csinálni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. január 4., péntek 8:57

Én valahogy abszolút nem idegeskedek ezek miatt, ami manapság megy. Egyrészt mióta áttették a Splíer 2-re a meccseink nagy részét, nem tudom nézni, streamre meg általában nincsen kedvem. De asszem valahol jól is járok, mert nem idegelem szét magam az unalmas, vacak meccseken! :D

Másfelől ezek az eredmények egyrészt várhatóak voltak, másrészt meg sajnos kellenek. Perez máshogy nem fog magához térni - talán magához fog, ha egyszer sz*rok a csapat eredményei. Egyszerűen nem megy az, hogy sok-sok évig ugyanaz az alapcsapatot teszik fel, jóformán semmi változtatással.

Modricot és Marcelot ugyanúgy kéne játszatni, mint CR-t a legutolsó 1,5 évében. Néha le kell tenni őket a padra és max az utolsó fél órára betenni őket, ha nagyon kell.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. január 4., péntek 8:48

Erre csak egy szavam van: szégyen.

Itt nem kell edzőre mutogatni, egy Villareal ellen felteszel random 11 embert a pályára 0 utasítással, akkor is hozni kéne a meccset ha odateszik magukat, 17-ik helyen levő csapatról beszélünk, könyörgöm...

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. január 4., péntek 6:56

Mikor lefekudtem 1-2nél tudtam hogy x lesz úgyis. Azért az ajax nem lesz sétagalopp odaát, korai bucsú is befigyelhet

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. január 4., péntek 0:25

Sajnálatosak az eredmények és a játék, de hosszútávon ezzel járunk jól.

A Courtois, Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, Nacho, Kroos, Casemiro, Odriozola, Modric brigádon kívül nálam mindenkinél rezeg a léc. A horvátot és a brazilt már rég másképp kellene használni.

Reméljük valóban csípi már a fenti emberek szemét is, mert nagytakarítás kell, anélkül szenvedős évek jönnek ismét a csapatra.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 245 regisztrált és 0 vendég