Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 6., vasárnap 8:03

kiserik írta:
Realista24 írta:Én meg csak a folyamatos sírás látom... :ike:
Hát igen. Az elkényeztetett szurkoló olyan, mint a gyerek. Ha felpofozzák, elpityeredik. Már pedig most mi rendre kapjuk a pofonokat a csapatunktól :'( :kacsint:
Tökéletes példa, mert az elkényeztetett gyerek egyből elfelejti hogy mit kapott egy perce ha adott pillanatban nem az van amit ő akar.

A többség itt fel.sem fogja hogy mit ért el a csapat. Csak a sírás megy, mert az élet más mint a fifa ahol AZ Evertonnal is BL címet lehet nyerni world class módban.

Szinte mindenki azt írta tavaly hogy ha megint címét védünk, nem érdekli mi lesz iden. Hát látom :lol: na ilyen egy elkényeztet gyerek, mint ti. Nem érdemel semmit, nemhogy 3 BL címet zsinórban, melle egy bajnoksággal ...szurkoljatok a Barcanak. Ez a legegyszerűbb megoldás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 6., vasárnap 7:57

Realista24 írta:Én meg csak a folyamatos sírás látom... :ike:
Hát igen. Az elkényeztetett szurkoló olyan, mint a gyerek. Ha felpofozzák, elpityeredik. Már pedig most mi rendre kapjuk a pofonokat a csapatunktól :'( :kacsint:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. január 6., vasárnap 7:55

Messi előtt is szopatva voltunk javarészt Barcáéktól amúgy. :lol:
Akkor volt egy Ronaldinho aki lazán pakolt el 3 gólt Nekünk, na meg Eto'o.

Nem féltem Őket, sorra nyerik a bajnokságot, kupát Mi meg azt mondjuk, hogy Ők rosszabbul állnak, legenda nélküli életre hamarabb készülünk fel. oké. :lol:

Rossz ezt látni, hogy akármennyire "szarok", meg egy szinten vagyunk, az utóbbi években akkora pofonokat osztottak, hogy elhánytuk Magunkat kb.

(Btw nem felejtettem el a 4 BL címet és emiatt hatalmas respect, de jólenne néha katalánokat is megverni vagy dominálni kicsit Spanyolban is.)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 5., szombat 23:09

Én meg csak a folyamatos sírás látom... :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. január 5., szombat 22:48

En jelenleg azt latom, hogy nekik van egy Messijuk, nekunk mar nincs CR-unk.

Nekik van egy Coutinho - Dembele parosuk, akik ha nem is lesznek aranylabdasok es mellejuk (valoszinuleg) meg kellenek is nagyobb huzo nevek, viszont stabilan 2 emberrol van szo, akikre lehet alapozni a jovoben is. (a 4 tamado posztra gondoltam) Ha Ceballost ide veszem, akkor ez a szam nalunk legjobb esetben is 1.

Ezek miatt erzem azt, hogy jelenleg(!) elorebb tartanak, viszont meg mindig megvan a lehetosegunk, hogy nyaron okosan igazoljunk. Es elvileg valamivel tobb penzunk is van erre.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 5., szombat 22:03

Az, hogy nem lett egyből pótolva meg nem jelenti azt, hogy sosem lesz. Az mindenesetre igaz, hogy illett volna már a nyáron.

CR a lehető legjobbkor ment el érzésem szerint. Tejeltek is érte rendesen, vensegere pedig nem maradt itt a csapat nyakán. Őt azért huzamosabb ideig nehéz lett volna padra rakni. Nyáron tovább kell lépni, és akkor jók leszünk.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. január 5., szombat 20:57

BBeno írta:ja hogy ez pozitivumnak szamit hogy nekunk mar nincs Ronaldo? szerintem arra minden csapat kepes hogy elengedje a legjobbjat es aztan ne potolja senkivel. szamomra ez sehogy sem elony.
Ez így van.
Ha sikerült volna elhozni Bappét, és lepasszolni Bale-t, akkor jó eséllyel marad Zidane, és évekig meglett volna az esély, hogy domináljunk.
De így...én nem látom a közeljövőben is ki lehet a csapat meghatározó játékosa...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 5., szombat 20:55

Mivel mind Messi, mind CR a pályafutása vége felé jár, így mondhatjuk azt, hogy igen, meg akar jól is kijohetunk ebből a helyzetből, ha hamarabb tullepunk a goat-on.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 5., szombat 20:53

ja hogy ez pozitivumnak szamit hogy nekunk mar nincs Ronaldo? szerintem arra minden csapat kepes hogy elengedje a legjobbjat es aztan ne potolja senkivel. szamomra ez sehogy sem elony.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2019. január 5., szombat 20:55-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 5., szombat 20:45

Egyébként egy normális edzővel a mostani keretünk bőven ütőképes lehet. Benzemat ha padra vágjuk, helyette hozunk egy golbaszot, Modricot meg Marcelot pedig egyre kevésbé játszatjuk, meg ott lehetünk jövőre is a tűz közelében.

A Barca meg nekem Valverdevel nagyon döcögősen megy, hiába lettünk leszopatva 5 góllal, meg hiába nyertek hazai porondon mindent. Ott is van bőven szar, csak ezek az eredmények elfedik. Úgy, mint nálunk a tavalyi BL győzelem.

Mi jelenleg annyival vagyunk előrébb, hogy már nincs CR. Hamarabb elkezdtük a legenda utáni életet, mint ők.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 5., szombat 19:11

Realista24 írta: Azt kihagytad hogy jó eséllyel ők nem fognak pénzt csinálni Messibol.
Mondjuk mellette felszabadul évi 80 millió. Az is igaz.
Ja plusz az sem elhanyagolható,hogy nálunk ha minden jól megy pont akkortájt fog összeállni a következő generáció amikor messi visszavonul vagy eligazol,szóval nekik is könnyen nyakig érhet a szar egyik napról a másikra.Meglátjuk Perezék mit ügyködnek simán benne van,hogy ezt a szezont beáldoztuk de rövid időn belül feltankoljuk a keretet.

Coutinho nem rossz játékos de nem is egy nagy eresztés ez a dembelé gyerek meg ha hozna is 1-2 kiemelkedő szezont náluk biztos vagyok benne,hogy nem fog ott maradni.Túl balhés meg elég buta gyereknek nézni.Hasonló story lenne az övé is mint neymaré ha befutna.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 5., szombat 18:59

dzsi91 írta:Szerintem a jövőre nézve a barsza sokkal szarabbul áll.Ők már elvertek egy vagyont átlagnál kicsivel jobb játékosokra és ott is messi fedi el a gondokat úgy mint nálunk CR.

Mi elvileg tele vagyunk dellával és azért Carvajal Varane Courtois Kroos tengely még bőven használható lenne a következő években. Meg most mi mentálisan is a béke segge alatt vagyunk Zz távozása után, azért a mostani keretben is sokkal több van mint amit a sezonban produkálnak.

Kellet volna támadót igazolni Cr távozása után és sokkal szebben festene a dolog, sőt szerintem ugyanúgy tovább robogtunk volna mint eddig.
Azt kihagytad hogy jó eséllyel ők nem fognak pénzt csinálni Messibol.
Mondjuk mellette felszabadul évi 80 millió. Az is igaz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 5., szombat 18:57

Szerintem a jövőre nézve a barsza sokkal szarabbul áll.Ők már elvertek egy vagyont átlagnál kicsivel jobb játékosokra és ott is messi fedi el a gondokat úgy mint nálunk CR.

Mi elvileg tele vagyunk dellával és azért Carvajal Varane Courtois Kroos tengely még bőven használható lenne a következő években. Meg most mi mentálisan is a béke segge alatt vagyunk Zz távozása után, azért a mostani keretben is sokkal több van mint amit a sezonban produkálnak.

Kellet volna támadót igazolni Cr távozása után és sokkal szebben festene a dolog, sőt szerintem ugyanúgy tovább robogtunk volna mint eddig.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 5., szombat 17:44

A franciák, nevezzük őket annak :mrgreen: mindig is termelték a klasszisokat, szinte minden poszton, persze a védelem és a középpálya kiemelkedik. Legalábbis amióta én követem a focit, mindig volt több extraklasszis játékosuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2019. január 5., szombat 17:37

Realista24 írta: Egy gólt felhozni :lol: Ha nem lőtt volna nekünk gólt, akkor kutyaütő? Vagy Matyi world class mert gólt lőtt nekünk? Ez szar érv volt, mindamellett én jó játékosnak tartom, aki ha be tud illeszkedni, tökéletes zongoracipelő lehet.
Félre ne értsd, csak egy példát hoztam neki, Matyi még mindig kísért ha arra gondolok mikor szélsőt játszott. Egyébként a francia játékosok képzik lassan azt az elitet, amit a 2000es évek elején a brazilok. (habár gyanítom ez neked nem újdonság. :mrgreen: )
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 5., szombat 17:26

MesQueUnClub írta:
wxyz írta:De, Rabiot kutyaütő. A PSGben is csak úgy lett tavaly kezdőjátékos, hogy elmentek előle az emberek és Neymarék leigazolása miatt nem maradt pénz a középpályát megerősíteni. Coutinho Asensio szint.
Ők is fiatalítanak, Denis Suárez, Halilovic, Alcacer, Digne, Deulofeu megbuktak. Malcolm nem játszik, ki tudja Lenglet megüti-e majd a szintet. Arthur semmivel nem jobb játékos mint a mi fiatal középpályásaink.

Semmivel nem igazolnak jobban nálunk.
Értem én a viccet de Asensiot és Coutinhot egy qualitásnak tekinteni eléggé komolytalan. Noha a brazil jelenleg nincs a top formájában, de azért vicces. Digne nem bukott meg, ő egy csere játékos volt, aki többet akart játszani így el lett adva, Denist és Rafinhát én is eladnám. Halilovic egy ígéret volt, nem jött be, Arthur meg majd kiderül mire viszi. Ellenben Rabiot meg annyira kutyütő, hogy a BL-ben gólt lőtt a Madridnak.
Egy gólt felhozni :lol: Ha nem lőtt volna nekünk gólt, akkor kutyaütő? Vagy Matyi world class mert gólt lőtt nekünk? Ez szar érv volt, mindamellett én jó játékosnak tartom, aki ha be tud illeszkedni, tökéletes zongoracipelő lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 5., szombat 17:24

Újabb hasonlóság André Gomesel, őt is azért tartotta jónak a fórum egy része , mert párszot jónak látták ellenük.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2019. január 5., szombat 17:26-kor.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. január 5., szombat 17:19

MesQueUnClub írta: Ellenben Rabiot meg annyira kutyütő, hogy a BL-ben gólt lőtt a Madridnak.
Meg kb. a mezőny legjobbja volt azokon a meccseken..

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2019. január 5., szombat 17:12

wxyz írta:De, Rabiot kutyaütő. A PSGben is csak úgy lett tavaly kezdőjátékos, hogy elmentek előle az emberek és Neymarék leigazolása miatt nem maradt pénz a középpályát megerősíteni. Coutinho Asensio szint.
Ők is fiatalítanak, Denis Suárez, Halilovic, Alcacer, Digne, Deulofeu megbuktak. Malcolm nem játszik, ki tudja Lenglet megüti-e majd a szintet. Arthur semmivel nem jobb játékos mint a mi fiatal középpályásaink.

Semmivel nem igazolnak jobban nálunk.
Értem én a viccet de Asensiot és Coutinhot egy qualitásnak tekinteni eléggé komolytalan. Noha a brazil jelenleg nincs a top formájában, de azért vicces. Digne nem bukott meg, ő egy csere játékos volt, aki többet akart játszani így el lett adva, Denist és Rafinhát én is eladnám. Halilovic egy ígéret volt, nem jött be, Arthur meg majd kiderül mire viszi. Ellenben Rabiot meg annyira kutyütő, hogy a BL-ben gólt lőtt a Madridnak.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 5., szombat 17:04

De, Rabiot kutyaütő. A PSGben is csak úgy lett tavaly kezdőjátékos, hogy elmentek előle az emberek és Neymarék leigazolása miatt nem maradt pénz a középpályát megerősíteni. Coutinho Asensio szint.
Ők is fiatalítanak, Denis Suárez, Halilovic, Alcacer, Digne, Deulofeu megbuktak. Malcolm nem játszik, ki tudja Lenglet megüti-e majd a szintet. Arthur semmivel nem jobb játékos mint a mi fiatal középpályásaink.

Semmivel nem igazolnak jobban nálunk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég