Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. október 1., kedd 16:27

szerintem kacsa mind a két falcaos hír.
Én meg azt mondom; a napnál is világosabb, hogy legkésőbb jövő nyáron, de érkezik egy új csatár! :roll: Aztán, hogy az Falcao, Suárez, Mandžukić vagy épp egy másodkategóriás fazon lesz-e már egy más kérdés; én a magam részéről inkább az elitre szavazok és sanszosan a klubvezetők illetve a csapat is! :coffee:
cé meg ne mondja meg hogy ki jöjjön. ő csak foglalkozzon a játékkal, ne szóljon bele ilyenekbe.
Persze alapvetően ez az idillikus állapot (és valóban egyszer sem biztos, hogy igaz ez a történet), ugyanakkor honnan a fenéből tudjuk, hogy mi volt a teljes "ára" ennek a szerződéshosszabbításnak (számomra egyértelmű, hogy nagyobb befolyást, szavat kapott a csapaton és a klubon belül is)? Hozzáteszem egy azon ember, Mendes képviseli mind2 játékost (CR mecénása <--> kölcsönösen jól jár mindenki, adok-kapok alapon) valószínűleg ez (+ a sportolókat terhelő új francia adótörvények, stb.) adja meg a pletyka alapját is, illetve arról se feledkezzünk meg, hogy Cristiano korábban már Di María esetében és érdekében is hasonlóképp szót emelt a vezetésnél, szóval véleményem szerint teljesen kizárni sem lehet a dolgot, még akkor sem, ha picit valóban meredeknek tűnik ...
vhogy nem tudom elképzelni róla, h gondolt egyet edzés után felszaladt perez irodájához, bekopogott, h főnök intézzetek már egy csatárt, mondjuk radamelt.
Na, ezt én sem.
sokkal inkább kikérték a véleményét
Így van, sanszosabb! :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. október 1., kedd 16:30-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. október 1., kedd 16:23

cé meg ne mondja meg hogy ki jöjjön. ő csak foglalkozzon a játékkal, ne szóljon bele ilyenekbe.
vhogy nem tudom elképzelni róla, h gondolt egyet edzés után felszaladt perez irodájához, bekopogott, h főnök intézzetek már egy csatárt, mondjuk radamelt.

sokkal inkább kikérték a véleményét.

de még az is lehet, h kacsa. szóval felesleges köcsögözni sztem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 1., kedd 16:03

a vezetőség azért, mert eddig az ment, hogy megbíznak benzemában. nem kell új csatár. jó lesz ez így.
aztán eltelt 1 hónap, benzema nem viszi hátán a csapatát (nem, negatívan se lóg ki) és már azt beszélik hogy ki legyen az új csatár.

cé meg ne mondja meg hogy ki jöjjön. ő csak foglalkozzon a játékkal, ne szóljon bele ilyenekbe.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 1., kedd 15:59

mocsok írta:de ha nem akkor cé is .csög meg a vezetőség is balfasz.
miért?

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 1., kedd 15:57

szerintem kacsa mind a két falcaos hír.

de ha nem akkor cé is .csög meg a vezetőség is balfasz.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. október 1., kedd 15:49

Amúgy szerintem Falcao képességekben nem jobb, viszont fejben... Sokkal jobb. Benzema mióta Madridban van fejben nagyon gyengének tűnik...
Egyszerűen kretén. Én tényleg azt nem értem, hogy a játékosok miért nem csinálnak legalább úgy, mintha hú de nagyot küzdenének. Benzema is elrohangál egyébként, annyit kéne csinálnia, hogy pár utolérhetetlen labdára is elindul, becsúszva próbálja utolérni, meg a védőhöz is úgy menne, hogy csúszna egyet, kapna egy sárgát, aztán szevasz. De ennyi cirkusz kell a népnek, aztán már mindenki mondaná, hogy legalább odateszi magát. :roll:

Egyébként ha akarunk is csatárt, az hivatalosabb oldalról még lebegtetve sem lesz. Van még 3 hónap, amit mindenképpen a jelenlegi játékosokkal kell letudni, akiknek nem feltétlenül válna előnyére, ha most tudnák már, hogy újabb sztárcsatár jön. Persze lehet pozitívan is kijönni a dologból, de kockázatos... :|

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 1., kedd 15:22

GT37 írta:Na, megint feljött a Falcao-téma... :lol:

Szerintem egy ilyen szintű csatárra lenne még szükségetek, és majdhogynem tökéletesnek lehetne nevezni a támadóalakzatot.
GB---Isco---CR
-----Falcao-----

Távol álljon tőlem, hogy lebecsüljem Benzema képességeit, de Falcao egész egyszerűen más szint, legalábbis szerintem.

Mondjuk az biztos, hogy szép summát kellene fizetni érte, ami nem tudom, mennyire fér bele egy ilyen szintű nyári költekezés után. (Igaz, Özilért kaptatok még nagyon sok millió eurót... :lol: Abból már majdnem ki is jönne szvsz a kolumbiai.)
Szerencsére nem csak a kiadások mentek nagy tételben, szóval Falcao beleférhet. Amúgy meg kell várni Jackson Martinez idei teljesítményét, mert őt olcsóbban is el lehet már hozni. Amúgy szerintem Falcao képességekben nem jobb, viszont fejben... Sokkal jobb. Benzema mióta Madridban van fejben nagyon gyengének tűnik... Elveszett szinte minden szép a játékából, de azért az ösztönös mozdulatain látszik, hogy a tudás az ott bujkál valahol benne... Eddig sajnos örök ígéret ő is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. október 1., kedd 15:11

GT37 írta: Mondjuk az biztos, hogy szép summát kellene fizetni érte, ami nem tudom, mennyire fér bele egy ilyen szintű nyári költekezés után.
Tavaly pluszban jöttünk ki idén még -40 millió körül kb, szóval a költekezés annyira nem drámai.
De úgyse jön télen Falcao szóval mindegy igazából.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 1., kedd 15:08

Na, megint feljött a Falcao-téma... :lol:

Szerintem egy ilyen szintű csatárra lenne még szükségetek, és majdhogynem tökéletesnek lehetne nevezni a támadóalakzatot.
GB---Isco---CR
-----Falcao-----

Távol álljon tőlem, hogy lebecsüljem Benzema képességeit, de Falcao egész egyszerűen más szint, legalábbis szerintem.

Mondjuk az biztos, hogy szép summát kellene fizetni érte, ami nem tudom, mennyire fér bele egy ilyen szintű nyári költekezés után. (Igaz, Özilért kaptatok még nagyon sok millió eurót... :lol: Abból már majdnem ki is jönne szvsz a kolumbiai.)

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. szeptember 30., hétfő 23:33

Khedirától én is beszarok most már a szurkolók, tv-ben kommentátorok és mindenki látja, hogy rohadtul nem elég sokszor még kis csapatok ellen se de mégis kezdő egy ilyen meccsen és természetesen hozza szokásos formáját.
Senki nem játszott jól de mégis vannak akik kiemelkedően fosok és bár nem kell mindjárt mindenkit eladni mert lehetnek kiegészítő emberek csak nem kell kezdetni őket vagy ha igen akkor gyengébb csapatok ellen :vivo:
Benz meg jól kezdett és most rosszul játszott de attól még nem kell bűnbaknak kikiáltani.
Fel kell hívni rá a figyelmét, hogy fusson többet és harcoljon sokszor úgy elnyomják mint egy szaros kis kezdőt ez nem megengedhető realban ha erre nem képes akkor még egy Morata is ki fogja szorítani!!!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 30., hétfő 23:09

Jajj, hagyjuk már ezt, Khediránál egy töröttlábú 17 éves Casemiro is jobban teljesítene valószínűleg, lehet, hogy még nem egy klasszis a srác, de van egy nagy előnye Khedirával szemben. Tud focizni.
Csak az a baj,hogy vannak olyan kollegak,akinél ez nem számít,mert attól hogy Kázmér tud focizni,még nem tudja megadni a kp stabilitását,úgy mint Khedira. :roll: Akik szerint Casemiro Khedirahoz képest kevés...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 30., hétfő 22:46

Érdekes ez a cikk a 4 megbélyegzett játékosról. A magam részéről csak annyit, hogy én Khedirát nyáron fixen eladnám, mert képességekben nem illik a Real Madridba és a spanyol bajnokságba sem. Egyébként úgy gondolom, hogy nála sem kell átesni a ló túlsó oldalára, mert egy angol, vagy német típusú csapatban megállná a helyét, csak ugye itt a mérce jogosan a mi csapatunk, ahová semmilyen mértékben nem passzol az ő játéka. Fejben szerintem nincs gond vele, mármint szerintem akar, csak ennél tényleg nem tud többet. Itt legalábbis. Arbeloa megint más tészta, mert szerintem ő is akarna bizonyítani, de egyszerűen kevés. Ha összekapja magát, akkor ő is tud meggyőző lenni, de huzamosabb ideig nem tudja átmenteni a formáját és összességében elmondhatjuk, hogy sok hiányossága van, de ezek közül is a legnagyobb, hogy a támadásokban abszolút antitalentum. Padon maradhat. Coentraot én kedvelem, habár tudom, hogy ezzel most sokatok nem fog támogatni. Nálam a portugál még mindig a második legjobb a posztján (igen, az első Marcelo), de minimum TOP5-ös. 1-1 játékosnak felnagyítódnak a rosszabb meccsei, és bár a hétvégi valóban egy rossz meccs volt Fabiotol, de amikor a Mou érában huzamosabb ideig játszott, akkor sok jó meccse volt és egyébként is elmondható róla, hogy remek balszélső védő. Itt a kontrasztot Marcelo adja aki viszont még nála is jobb, ezért van sokakban hiány, egyébként ha Marcelo nem is létezne, akkor most a legkevesebb bajunk lenne Coentrao. Ezzel nem védem őt, én is aláírom, hogy Marcelo jobb (főleg ami a támadás részét illeti, a védekezésben nem vagyok biztos), de ebben a keretben vannak nagyobb problémák, mint Coentrao, akinek szerintem a képességeivel nincs különösebb baj (azt leszámítva, hogy támadhatna jobban, de ilyen téren sem kell egy Arbeloahoz hasonlítani, mert nála hatékonyabb), nála inkább fejben keresendőek a problémák, mert szerintem még ennél is tudna jobban játszani (nem, nem az A. Madrid elleni meccsére gondolok), de igazából ő nem érzi itt magát jól, és már nyáron is lépni akart, csak ugye az üzlet nem jött létre az MU-val. Nem véletlen azok a nyilatkozatai sem, hogy már kezdettől fogva nem érzi a bizalmat, szerintem ezek a dolgok erősen hozzájárultak, hogy nem tud itt 100%ig kibontakozni és nem lett egy nagy madridista. Habár tavaly már egy jó Coentraot láthattunk, de nem a legjobbat. Persze a legjobb sem fogja felvenni a kesztyűt a támadásokban Marceloval, de azért emlékszem én még, amikor a portugál válogatottban úgy ment át 1-2 emberen, mint kés a vajon, szóval ilyen téren sem teljesen antitalentum, de tény, nem egy Marci szint. Szóval értelmetlen a vita, mert tényleg a brazilnak kell kezdenie, Coentraot pedig ide sem kellett volna hozni, igazából nálam ez Mou egyik nagy hibája volt, mert tudhatta volna nagyon jól, hogy valaki csak szívni fog, és ez nem olyan, mint amikor Moratak vagy Callejonok ülnek a padon. Coentrao egyszerűen nem padra való játékos, ezért is kell nyáron eladni és így lesz a legjobb mindenkinek. Benzema... nála annyi kiegészítést szeretnék tenni, hogy a fejben lévő problémáját én nem azzal azonosítanám, hogy nem jó a hozzáállása és esetleg meccsek helyett szívesen tekerné a csípőjét inkább egy partyn, menő csajokkal és szesszel. Szerintem Benzema hozzáállásával idén nincs probléma, de én úgy összességében sem éreztem azt nála, hogy esetleg nem akar a pályán lenni és megküzdeni az ellenféllel. Oké, volt pár lötyögősebb meccse (kinek nem?), de alapjáraton nem bélyegezném meg őt ezzel, mert szerintem ez nem jellemző rá. Benzema mindig is visszajárt a kp-ra labdát szerezni, a kombinatív játékban pedig gyakran részt vett, a ziccereket pedig vagy belőtte, vagy kihagyta. Ez utóbbit inkább azért, mert fejben nem okés a gyerek, de nem azért, mert túl laza, vagy könnyelmű és nem törődöm, hanem egész egyszerűen a nyomás hatására nem tud kibontakozni. A cikk jól írja, a képességeivel nincs baj. Fejben keresendő a hiba, és elsősorban az önbizalmánál, ami szerintem a pályán nincs meg neki. A pályán kívül tökös gyereknek tűnik, van csilivili verda, jó nőci, vagány napszemüveg, valami neves buli és máris megy a camera shot. De a pályán nincs meg benne ez a csibészség és vagányság, mintha teljesen más fiú lenne. És még egyszer mondom, ez nem összekeverendő azzal, hogy ő esetleg lusta, mert szerintem nem erről van szó. Csak kevés érzelmet lehet leolvasni az arcáról, nem áll neki csapkodni 1-1 kihagyott ziccer után, de szerintem nagyon is érdekli őt. Ez álmai csapata, hát miért ne érdekelné őt? Félő, hogy a kifütyülés sem tesz jót neki... tudom, hogy pátyolgatni sem kellene már, de Mou első évéhez hasonlóan, elkéne hitetni vele, hogy igenis nagy játékos és képes megoldani a Real Madrid csatárgondjait. Sajnálnám, ha ilyen "hülyeségek" miatt (ami egyébként nem is hülyeség, mert sok játékosnak megvan a képessége egy bizonyos szintre, de fejben képtelen felnőni) nem teljesedne ki itt.
But he is a good boy...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. szeptember 30., hétfő 22:23

tibi18 írta:
vagy csak látják hogy Benzema gyengén játszik,
a "saját fiúnk" pedig nagyon motivált stb. :hmmm:
nem gyengébb, mint a csapat 90 %-a. Moratanal pedig ezerszer jobb! Nem értem ezeket a Benzema ellenes hangokat, bár ne is reagáljatok. Nem is ide való lenne, le is írtátok már páran párszor, meg nem is érdekel! :D

Benzemanak kell kezdenie és kész. (sztem)

tény, sokkal jobb képességű játékos benzema, de sokra megyünk vele ha b*szik futni, nem hajt, a helyzeteit meg rendre elrontja. mondjuk kötve hiszem, hogy épp moratával leszünk előrébb.

de carvajal és casemiro is több lehetőséget érdemelnének ennél, meg ha már ennyire ragaszkodtunk jeséhez, akkor játszatni is illene.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. szeptember 30., hétfő 21:50

vagy csak látják hogy Benzema gyengén játszik,
a "saját fiúnk" pedig nagyon motivált stb. :hmmm:
nem gyengébb, mint a csapat 90 %-a. Moratanal pedig ezerszer jobb! Nem értem ezeket a Benzema ellenes hangokat, bár ne is reagáljatok. Nem is ide való lenne, le is írtátok már páran párszor, meg nem is érdekel! :D

Benzemanak kell kezdenie és kész. (sztem)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. szeptember 30., hétfő 21:39

Gascoigne írta: Az átlag spanyol szurkoló ijesztően ostoba. És végeredményben az ő szavuk dönt.
vagy csak látják hogy Benzema gyengén játszik,
a "saját fiúnk" pedig nagyon motivált stb. :hmmm:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 30., hétfő 21:28

Jó ez a megbélyegzett játékosok cikk. Az utolsó két bekezdéssel különösen egyetértek, Ancelotti hétről hétre meglep minket.

Számomra is érthetetlen, hogy a kezdeti lámpaláz után formába lendülő Carvajal vajon miért nem játszott kezdőként az utóbbi meccseken? Még mindig az a tőparaszt Arbeloa futkosik ott a jobboson, akit lassan rossz nézni játék közben. Támadni nem nagyon tud, mostanában már belemegy tök fölösleges cselekbe, és lekaszál mindenkit, aki szembejön vele vagy szerelnie kéne. Én azt hittem, hogy végre vettünk egy fiatal -friss EB győztes- jobbhátvédet, és Arbeloát végre elfelejthetjük, max néha rotálásból beugrana vagy ilyesmi. Ehelyett megint meccsek óta Arbeloa kezd.

Casemiro esetében már nehéz állást foglalni, amikor megkapta a lehetőséget, akkor tényleg élt vele, jól játszott, de tudja a franc, hogy hosszútávon is megállná-e a helyét vagy sem. De azért Khediránál talán jobb lenne, őt már évek óta rossz nézni.

Coentrao pedig kényszerből kezdő, egyértelmű, hogy Marcelo lenne az alapember, ha most nem lenne sérült. Ilyen szempontból viszont -most már egyértelmű- hogy óriási fasság volt leigazolni egy cserehátvédet 30 millióért, mai napig nem értem azt a transzfert. Nem rossz Coentrao sem, de ő is, mint a többi portugál, egy alattomos sunyi paraszt. Szóval nem rossz, de Marcelo klasszisokkal jobb.

Jesé mellőzése talán a legkevésbé meglepő, de engem mégis kicsit meglep. Meggyőzték hogy maradjon, szerződést is hosszabbítottak vele, de úgy néz ki Ancelottinál is Morata a kis kedvenc, pedig Jesében szerintem több van. Én inkább őt nyomatnám, véleményem szerint tehetségesebb játékos.

Aztán majd idővel kiderül, hogy Ancelotti is hasonló betegségben szenved, mint Mourinho, mert ha igen, akkor bajok lehetnek.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. szeptember 30., hétfő 19:03

Az AS olvasóinak 85.75%-a szerint Alvaro Moratának a kezdő tizenegyben lenne a helye. A spanyol lap weboldalán indított közvéleménykutatásnak közel 17.000 résztvevője volt, és csak nagyon kis arányuk gondolja úgy, hogy Benzemának még idő kell. A Santiago Bernabéu is hallhatóan hasonló véleményen volt az Atlético elleni derbi alatt.
Az átlag spanyol szurkoló ijesztően ostoba. És végeredményben az ő szavuk dönt.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. szeptember 30., hétfő 18:49

van bőven elég baj a csapattal.
minek még kockáztatni azzal, hogy az eddig parádésan védő kapust padra ültessünk egy meccs nélküli kapus miatt.
azért az a poszt nem az ahol meccsenként lehetne cserélgetni. szerintem ezt carlo jól kitalálta. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 30., hétfő 18:33

mocsok írta:
(Ez a mondat meg mindenki esetében igaz, kivéve Casillaséban : D Ő a buzi, hogy 15 évig isten volt most meg "minek neki lehetőség amikor Lopez is the new God". De ne térjünk ki megint a kapusokra, csak mondtam na. : D)
azért a khedira-casemiro és a lopez-casillas eset teljesen más.
khedira gyenge, míg casemiro jól játszott amikor lehetőséget kapott.

kapusoknál meg diego lopez isten. egyszerűen semmi ok nincs arra, hogy ne ő védjen. folyamatosan bizonyít.
mellesleg casillas is meg fogja kapni a lehetőséget. övé a bl.
Csak kb. Casillas Pinto szerepében van. Ehhez mérjük a dolgokat... :) Amúgy szerintem Casemiro érdekes kérdés. Lelkes, technikás, jól fejel, de még se éreztem eddig, hogy ő lenne a megoldás. Sok elkésett szerelési kísérlete van meg ilyenek... Mondjuk remélem, hogy még látjuk hosszabb időre a pályán, mert megérdemli az esélyt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. szeptember 30., hétfő 18:23

(Ez a mondat meg mindenki esetében igaz, kivéve Casillaséban : D Ő a buzi, hogy 15 évig isten volt most meg "minek neki lehetőség amikor Lopez is the new God". De ne térjünk ki megint a kapusokra, csak mondtam na. : D)
azért a khedira-casemiro és a lopez-casillas eset teljesen más.
khedira gyenge, míg casemiro jól játszott amikor lehetőséget kapott.

kapusoknál meg diego lopez isten. egyszerűen semmi ok nincs arra, hogy ne ő védjen. folyamatosan bizonyít.
mellesleg casillas is meg fogja kapni a lehetőséget. övé a bl.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 111 regisztrált és 0 vendég