Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Impostor
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Impostor » 2019. január 6., vasárnap 21:28

Perez nem szereti a statisztikákat :)
Az első 20-ban csak 1 Real playa van.
Ilyen játékkal Szalai vagy Böde is lehetne az egyik csatárunk, ők is összehoztak volna már ennyi gólt..és az ő fizetésük mellett legalább tudnánk spórolni a stadionra..tényleg Perez nem találkozott mostanság Orbánnal? :D
Na jó bocsi az OFF-ért..

Gól Gólpassz
1. Messi L. Barcelona 16 10
2. Suarez L. Barcelona 11 4
3. Stuani C. Girona 11 0
4. Aspas I. Celta Vigo 10 2
5. Ben Yedder W. Sevilla 9 5
6. Iglesias B. Espanyol 9 2
7. Griezmann A. Atletico Madrid 8 6
8. Gomez M. Celta Vigo 8 4
9. Roger M. Levante 8 0
9. Silva An. Sevilla 8 0
11. Dembele O. Barcelona 7 3
12. Benzema K. Real Madrid 7 2
13. Sarabia P. Sevilla 6 6
14. Morales J. Levante 6 2
15. Charles Eibar 6 1
16. Molina J. Getafe 5 1
16. Oyarzabal M. Real Sociedad 5 1
18. Carrillo G. Leganes 5 0
18. De Tomas R. Vallecano 5 0
20. Mendez B. Celta Vigo 4 5

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 6., vasárnap 21:23

el nem mondható, hogy mit érzek. sikerült egy fél szezon alatt a 3x-os BL bajnokból egy kiesőjelölteket is alig-vagy sehogy nem felülmúló, lötyögő kibaszott nagy nulla csapatot összehozni. perez remélem jól alszik ma is, és ráveri a stadionmakkettre, ami a hálószobájában van. sikerült kibaszni zidane-t, elhajtani CR-t, béla, keylor és még folytathatnám. én ezt az egészet az ő számlájára írom. 
jo a szo
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. január 6., vasárnap 21:17

A nagy dolgokat leírták előttem. Megoldás egy darabig nem lesz.
A konkrét meccsre visszatérve, a kezdőcsapat kihirdetésekor két nevet írtam be a fórumba, Marceloét és Vazquezét, akitől féltem. Láttuk. Nem kellett nagy jóstehetség hozzá.
Nem tudom, pl. Lucas honnan veszi magának a bátorságot, hogy ekkora arcot merjen növeszteni a harmatos játéktudása mellé. Pofázott végig, rugdosott mindenkit, mint a csk. rosszabb napjaiban. Csak ő még semmit nem tett le az asztalra.
Voltak érdekes dolgok végig, jellemezve az egész szezont. Helyzetkihasználást láttuk megint. Már rég nem lehet mit hozzáfűzni. Isco. Röhejes volt a meccs végén, amikor a baszk srác labdával futva rávert vagy 4-5 métert 40 méteren. Az egész meccs egy nagy Benny-Hill show volt. Ha így hirdeti meg előre Perez, talán többen, más célközönség jön ki és más szájízzel távoznak, de futballmérkőzésnek ez kritikán aluli volt. Erőlködés nélkül, könnyedén vertek meg minket hazai környezetben. Arról már nem is beszélek, hogy már teljesen törvényszerű, hogy ha az ellenfél megszerzi a vezetést, onnantól már biztos, hogy nem fogjuk tudni megnyerni a meccset. Régebben ez is máshogy volt.
Pozitívum csak Vini játéka volt, a többiekre nézve szégyen, hogy egy fiatal, rutintalan kiegészítő ember volt a legjobb, aki szintén sok hibával játszott. Pedig a RSoc védelme könnyen zavarba hozható volt, 2-3 villámléptű kölyök az egészet szétzilálta volna. Vinivel sem bírtak, csak hát találtak egy erős szövetségest zöld-fekete mezben, síppal a szájában.
VAR. Nagyon vártam, de eddig rosszul jöttünk ki belőle. Amikor megnézték, szinte mindig rábasztunk és pontokat vesztettünk. Amikor meg meg kellett volna nézni, többször is, akkor meg nem nézték meg. Mint most is. Ezt a meccset konkrétan elcsalták, de akármi is lett volna a vége, nem lehet nem észrevenni, hogy nagyon nagy a baj.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 6., vasárnap 21:16

Yazid írta:Lehet itt puszilgatni perezt, hogy milyen megfontolt meg majd jó lesz, de azért egy európa liga indulás nem tudom, hogy fog beleférni az imázsba. Neadj isten. A fórum megmondta a fotelbôl, hogy így ez húzós lesz, nem igaz, hogy ennyit mertek kockáztatni és akk jöhettek hogy itt a januari transferek, de nyakam rá egy diaz jött. Kb marciusra mar blbôl meg kupából is kieshettünk? Nyugis lesz a tavasz
Hamarabb.
Jelenlegi formakat nezve, ajax jobb.
ZIDANE

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. január 6., vasárnap 21:11

istimester írta: A csapat magja egyszerűen megöregedett. A vezetőség meg vakot és süketet játszott.

És évi 50 gól is eligazolt máshová. Ahogy nézem egész jól tette.
De baszki ezt már kb. 2 nyárral ezelőtt is megírtam a fórumon, hogy a BBC-t fokozatosan le kell cserélni, évente legalább egyiket (és nem csak őket). Ha mi mezei fórumozók látjuk ezt, akkor mit csinál Perez?
Ok, elment CR, és nem akart jönni Mbappé. És akkor nem létezik senki más?
Az a 3 BL is eszetlen szerencse volt, bárki megbontotta volna már 2017 nyarán a csapatot.
Lehet a 3 BL-el takarózni, csak az nem segít rajtunk.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. január 6., vasárnap 21:02

Marcelot szeretem, de ez már tényleg botrány, ahogy játszik. Reguilónt jobb erőltetni kell és Hakimit is időben kell visszahozni már talán a jövő nyáron, hogy pótolva legyen a brazil. Ezzel a két emberrel talán megoldható lesz.

A támadó sor gyötrelmét elnézve viszont azonnal lépni kell valamit, mert jövőre maximum az Európa ligában fogunk indulni, ha ez így folytatódik. Vinícius nekem biztató, de ehhez még kevés, hiába vannak jó pillanatai, ennél egy komolyabb játékos kell, őt pedig szépen fokozatosan beépíteni. Mondjuk az számomra egyértelmű, hogy a jelenlegi helyzetben neki kellene kezdenie és nem Lucasnak, Bale pedig menjen a jobbosra. Szóval visszatérve az elejére, Hazard-t most kéne hozni, bármennyire is nem logikus és kurva költséges lenne, meg kell valahogyan menteni ezt a szezont, vagy ha nem őt akkor Icardit, hogy legyen egy gólvágónk, mert legalább 10 ordító helyzetet hagytunk ki ezen a meccsen is.

Nem várok sokat ettől a szezontól, de azért minimum egy harmadik helyet el kellene csípni a bajnokságban. A BL-ben ez az Ajax is necces, a kupában is lehet a Leganes lesz a vége így, ahogy tavaly is volt...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. január 6., vasárnap 20:55

Egyébként én nyáron hoznám Raúlt, hátha vágna vmi rendet, őt biztosan mindenki tisztelné az öltözőben. A vezérbika Ramos még játszott is együtt a legendával, talán vmiféle Zidane féle misztikum újra létrejönne. :D De a legnagyobb baj sajnos nem is ezzel van, hanem a kerettel.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2019. január 6., vasárnap 20:46

Botrány ami megy idén....hányinger kerülget a csapattól...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. január 6., vasárnap 20:45

Igen az is nagy probléma h a mag, a kulcsjátékosok 30 vagy afölöttiek, és egyik sem lett pótolva. Nincs egy épkézláb támadó a keretben, így persze a gólok sem jönnek. Van baj bőséggel, kíváncsi vagyok h lesz ez orvosolva, ha lesz egyáltalán vhogy.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. január 6., vasárnap 20:39

Realista24 írta:
Tudom, én is ezt mondom, csak máshogy. Hátul megvagyunk minőségben és mennyiségben is, középen is, ezért kéne ezen dolgozni, hogy ne kapjunk gólt, majdnem kettőt meccsenként, főleg kiesőktől.
Nem vagyunk meg hátul. Legfeljebb létszámban.
Anthony írta:
istimester írta: Néhányunkat viszonylag zavar, hogy az élmúlt évtizedben a La Ligában úgy általában mint jég a határ, úgy el vagyunk verve.
Engem az is zavar, hogy egy triplázó csapatot hogy lehet így szétbaszni?
Ilyent azért nem látni minden nap.
A csapat magja egyszerűen megöregedett. A vezetőség meg vakot és süketet játszott.

És évi 50 gól is eligazolt máshová. Ahogy nézem egész jól tette.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. január 6., vasárnap 20:38

el nem mondható, hogy mit érzek. sikerült egy fél szezon alatt a 3x-os BL bajnokból egy kiesőjelölteket is alig-vagy sehogy nem felülmúló, lötyögő kibaszott nagy nulla csapatot összehozni. perez remélem jól alszik ma is, és ráveri a stadionmakkettre, ami a hálószobájában van. sikerült kibaszni zidane-t, elhajtani CR-t, béla, keylor és még folytathatnám. én ezt az egészet az ő számlájára írom.

solarit hagyjuk, neki nincs lófaszba se beleszólása. leült a padra, mert valakinek le kellett. a csapatot 50%-ban nem ő rakja össze. meg van mondva, hogy kik azok akiknek muszáj játszaniuk. emiatt taktikát se változtathat, mert úgy kell mozgatni a csapatot, hogy mindenki ott legyen akinek ott kell lennie. igazolások...hagyjuk is. meg se kérdezik szerintem kell-e valaki.

volt egy csapatunk, amiben egy szem bappé meg egy középpályás kellett volna, és domináltuk volna a játékot még jópár évig. erre minden tönkre lett baszva. engem nem érdekel, hogy ki mit gondol, hogy 3x Bl meg mit akarnak a szurkolók, az szintű beleszarás, amit marcelo, isco meg a csapat fele csinál gyomorfogató.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27392
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. január 6., vasárnap 20:36

___Samy___ írta:. A nagy számok törvénye alapján nekünk is ki kell jöjjön a lépés.
Lesz egy sima meccsunk a szezonban? Zsír. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 6., vasárnap 20:35

Nos, be kell vallani, hogy elég sok csillag áll egyszerre szarul a számunkra. Nem voltak megfelelő igazolások, elment a csapat legjobbja pótlás nélkül, semmi koncepció, semmi erőnlét, semmi elképzelés. Szakmailag tudatlan edzők, kiégett és kiöregedő játékosok. Jelenleg így állunk, szenved mindenki, a legutolsó szurkoloig is. Úgy pedig még fajobb ezt látni, hogy alapjában véve a keret nem ennyire hitvány, mint amilyennek tűnik jelenleg. Most meg meg itt van ez a spori is...

Az viszont elképzelhetetlen, hogy egész évben ennyire szopjunk minden téren. A nagy számok törvénye alapján nekünk is ki kell jöjjön a lépés.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zidane » 2019. január 6., vasárnap 20:33

Gyenge a csapat, kiégett a magja, nincs edzőnk..persze ezek állják a helyüket, de ma a bíró varral összehozott két meg nem adott tizit (igen, Ramosé is egyértlemű volt, nem csak Vinié), meg egy igen könnyű síppal befújt pirosat, mezőnyben is összevissza fújt, teljes homály...na ezaz amiért kár VAR, egy éven belül megbukott. 3. osztályig kéne repíteni, de jövő héten már vigan fog garázdálkodni.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. január 6., vasárnap 20:31

LaMartin írta:Megy a meccs topikból:
kimondhatjuk hogy Courtois kurva jó vétel volt
Mikor volt utoljára, hogy egy gól az ő lelkén száradt?
félreértetted. tényleg kurva jó iagzolás volt. örülök hogy jött

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. január 6., vasárnap 20:31

Lehet itt puszilgatni perezt, hogy milyen megfontolt meg majd jó lesz, de azért egy európa liga indulás nem tudom, hogy fog beleférni az imázsba. Neadj isten. A fórum megmondta a fotelbôl, hogy így ez húzós lesz, nem igaz, hogy ennyit mertek kockáztatni és akk jöhettek hogy itt a januari transferek, de nyakam rá egy diaz jött. Kb marciusra mar blbôl meg kupából is kieshettünk? Nyugis lesz a tavasz

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 6., vasárnap 20:29

KAG írta:
dzsi91 írta:Barszáék egy ilyen meccs után petíciót szoktak indítani a meccs újrajátszásáért. Csövesbánat bíró.

Az a baj, hogy nem ez volt az egyetlen tényező a mai meccsen.
Persze,de mint írtam a barszát évek óta rángatják ki a nyakig érő szarból. Vicc ami megy.Ráadásul már varral.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 6., vasárnap 20:28

Mostantól mehetne VJ a kezdőbe állandóra. Sete, suta, de minden támadónknál többet ér jelenleg. Had fejlődjön, úgy látszik lelkileg elbírja.
Isco-t remélem télen eladjuk. Ha nem, akkor lelátó év végéig. Nem akar ő már itt semmit sem.
Ami viszont érdekes volt, az Lukita játéka. Most már állandósult a szar, lötyögős, Messi-s stílus a bogyó óta, de most még Karimmal is összekapott. Mint egy sértődött ""sztárocska"", úgy viselkedett elsőre. Kíváncsi vagyok, lesz e visszhangja a dolognak.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2019. január 6., vasárnap 20:27

Megy a meccs topikból:
kimondhatjuk hogy Courtois kurva jó vétel volt
Mikor volt utoljára, hogy egy gól az ő lelkén száradt?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 6., vasárnap 20:25

dzsi91 írta:Barszáék egy ilyen meccs után petíciót szoktak indítani a meccs újrajátszásáért. Csövesbánat bíró.

Az a baj, hogy nem ez volt az egyetlen tényező a mai meccsen.
Ha tényleg hajtottunk volna, helyzetek helyzetek hátán (hopsz, ilyen a 18-9 es kiírásban még nem is volt), akkor most én is verném az asztalt.

Igazából majdnem mindenki szó szerint szar volt.
Benzema, Vini és TBO, volt az akire legalább a kzepest rá lehet húzni, többiek tényleg mind szarok, kivétel nélkül.


Parázok nagyon, mert ami itt van, azt egy nyár alatt nem lehet helyrehozni.
Nem szeretném látni, hogy mi leszünk a következő Milan.
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég