Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 284
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. január 7., hétfő 16:11

Azt gondolom a csapat továbbra sem olyan rossz mint amilyen eredmények jönnek. Ebben bőven benne van a balszerencse is, egy jó példa erre a tegnapi jv-tevékenység. Biztos vagyok benne hogy ha megad a 2ből csak 1 tizit, akkor nem kapunk ki, így meg kis híján 3 lett közte. Nem reálisak az eredmények egyszerűen. Barca elleni kiütés sem úgy nézett ki 75 percig, utána jött egy nagy összeesés. :-(
Persze hogy nehéz optimistának lenni, ha a körülmények mind kedvezőtlenek, de tavaly is, főleg ősszel bőven volt szenvedős meccs és mégis jól sikerült a végén. Illetve ha már itt járunk, nyilván az sem volt véletlen, ZZ-CR párossal is volt nehézség, tehát nem kizárólag az "elszúrt" nyár miatt van most a gödör.
Szerintem a legnagyobb probléma hogy nincs mélysége a keretnek, kevés az ember akiket nyugodtan be lehet dobni, 2 éve a duplázásnál ez volt a kulcs. A kezdő 11 még most is elég minőséggel rendelkezik, ellenben nem lehet pihentetni, és ennek az eredménye lehet az intenzitás és koncentráció hiánya.
(A VB még egy lapáttal rátett azért)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 7., hétfő 16:09

Nem tudom, hogy ez fake vagy sem, de gondolom ha fake, akkor hamarosan cáfolják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 7., hétfő 16:03

Realista24 írta:Legalább tudjuk a videóbíró miért nem szólt :lol:
https://twitter.com/Ultra_Suristic/stat ... 9081495552
Wtf ha ez igaz fitogtassunk már erőt faszom. Hát már néhány újságíróval is el kellett volna szórakoznunk az elmúlt években,nem hogy ezekkel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2019. január 7., hétfő 15:54

Süti írta:Na jó, ha ez a pali jövő héten is munkát kap, én elmegyek szenet bányászni kambodzsába. :lol: Takarodjmár...
Azért egy ilyen a La liga brand-jét kegyetlenül lejáratja, ez azért kegyetlenül a kulisszák mögött történt... :sly:
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. január 7., hétfő 15:47

Hiába vesszük meg őket, akkor is utálnak. :-( :-( :-(

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 7., hétfő 15:42

Na jó, ha ez a pali jövő héten is munkát kap, én elmegyek szenet bányászni kambodzsába. :lol: Takarodjmár...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2019. január 7., hétfő 15:41

Realista24 írta:Legalább tudjuk a videóbíró miért nem szólt :lol:
https://twitter.com/Ultra_Suristic/stat ... 9081495552
Elképesztő (!!) ezért nincs ( nem volt) bunda a La ligában, mert bundázás estén is a szívük (gyűlöletük) után mennének, nem annak megfelelően mint amire a bundust kapták
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 7., hétfő 15:30

Legalább tudjuk a videóbíró miért nem szólt :lol:
https://twitter.com/Ultra_Suristic/stat ... 9081495552
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. január 7., hétfő 8:39

___Samy___ írta:Nem emlékszem már pontosan, de mintha többek között családi problémák miatt sem vállalt el minket, nem akarta elhagyni Olaszországot. Nem tudom ez most mennyire változott nála.

Nekem is rémlik valami ilyesmi, de lehet keverem. Amit találtam és elvileg Ő mondta az ennyi:
Speaking to Stile Mese magazine, Allegri said: "I said 'no' to Real Madrid because I made a commitment with the president.

"Therefore, my maximum respect for Juventus and given word were why I rejected the call of Real Madrid, the biggest club in the world and the dream for every coach.

"I'd be a hypocrite if I said I wasn't honoured by their consideration, but I'm absolutely convinced that I made the right decision.
Ebben csak a Juve iránti hűségére hivatkozva dobta vissza a labdát, de az udvarias stílus, legnagyobb klub és minden edző álma szövegek alapján nem hinném, hogy esélytelen lenne.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 7., hétfő 8:34

Nem emlékszem már pontosan, de mintha többek között családi problémák miatt sem vállalt el minket, nem akarta elhagyni Olaszországot. Nem tudom ez most mennyire változott nála.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. január 7., hétfő 8:32

___Samy___ írta:De nem csak a mi csapatunkat veheti át. Azért mert fel kell állnia, ha nem nyernek BL-t, attol meg sztem nem biztos, hogy idejön.

Ez igaz, de olyan sok opció nem lesz szerintem. Citynél nem lesz váltás szerintem, PSG-nél sem hiszem, hogy Tuchel egy év után lépne, Pool nyilván nem, szerintem Sarri is legalább egy évet kap még. Barcánál végül szerintem marad Valverde. MU lehet esetleg rivális, de akár véglegesíthetik is Solsjaert, ha a klubjával is sikerül dűlőre jutni, de ezen nem múlna valószínűleg. Bayern is esélyes, ők komolyabb fenyegetést jelentenének valószínűleg.

A fentiek ellenére sem hiszem, hogy meggyőzhetetlen.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 7., hétfő 8:30

De nem csak a mi csapatunkat veheti át. Azért mert fel kell állnia, ha nem nyernek BL-t, attol meg sztem nem biztos, hogy idejön.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. január 7., hétfő 8:26

___Samy___ írta:Nem tudom, nekem Raul nem az az edző alkat, valahogy egy kicsit langyi. Allegri nem lenne rossz választás. Bár ha már a legelején visszautasított minket, akkor a jelenlegi helyzetben miért venné át?

Mert ha idén sem nyernek BL-t, akkor szerintem adja magát nyáron Zidane a Juvénak. Ő is "hazamegy", ott van Cé, ZZ kipihent lesz, hazai sorozatokat hozzák megerőltetés nélkül, ha meg ott is BL-t nyer, az azért még tovább emeli a legenda státuszát. Ha meg nem, akkor semmi nem történik, lesz pár olasz bajnoki címe is edzőként. A Juve sem tud bukni vele igazából, eléggé adná magát a dolog.

Mivel nem tudok jobb alternatívát, így Allegrivel kiegyeznék, esetleg még Pochettino, de Őt gondolom egy vagyon lenne elmozdítani a Spurs padjáról. Az mindenesetre elég világos, hogy Solari ide kevés, mint ahogy a Lopetegui-féle edzők is. Nem fog sajnos mindig bejönni egy Zidane-féle klubhoz közeli ember, főleg, hogy a francia minden idők egyik legnagyobb labdarúgója volt és klublegenda pluszban.

Egyébként továbbra is örülök, hogy bár a meccs közben szétkúr az ideg, a végére eszembe jut, hogy zsinórban 3 BL, 5 év alatt 4. B-)
Nem tudok a játékosokra haragudni, itt a vezetőség nézte be csúnyán a nyarat. Egyel tovább akarták húzni a megújulást, mint kellett volna. Úgy fest sajnos nem jött be, Bale soha nem lesz vezér, Modric is jóllakott, fiatalabb sem lesz már, akik meg kiváló kiegészítők voltak, vagy tökéletes elemek a keretben, nem képesek vezérré válni.
BL helyekre odaérünk idén, tesztelni kell a fiatalokat, Viníciust, Diazt nyomatni, annak ellenére, hogy egyikükön sem érzem, hogy nagy spíler lesz, de idén már mindegy ez.

Tegnap egyébként ügyes volt a brazil. Az egy kicsit a mai foci kritikája is, hogy ez a kicsit sete-suta gyerek 18 évesen is üde színfolt, már csak azzal is, hogy rá mer rontani a védőkre. Szerencsére a sebessége azért megvan, döntéshozatalban fog fejlődni, így azért hasznos játékossá nőheti ki magát.

A ciki az lesz, ha nyáron sem nyúl bele a keretbe a vezetés. Elég a fiatalokból már, még esetleg Ödegaardot visszahoznám, hátha. Hazard létszükség, meg legalább még egy támadó. Modric pótlására is kell valaki, de nekem Eriksen kevés. Nem látom benne az extrát, amit pl. pont a horváton lehetett érezni már a Tottenhamben is.


Ja, még a végére, egy teljesen "reális" lista nyárra: Alaba, Kanté, Hazard, Icardi ( :kivagyhe: ). :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2019. január 7., hétfő 8:30-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 7., hétfő 8:05

Nem tudom, nekem Raul nem az az edző alkat, valahogy egy kicsit langyi. Allegri nem lenne rossz választás. Bár ha már a legelején visszautasított minket, akkor a jelenlegi helyzetben miért venné át?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 7., hétfő 7:20

A Raúlnak nem jött el az ideje.Nyilván nemtom milyen edző lesz, de ő utálta a galaktikus érát meg az egész filozófiát. Nekünk meg pont ez kell most,összevásárolni galaktikusokat és keríteni valakit aki csapattá gyúrja őket 1-2 éven belül.Ő valszeg spanyolokhoz nyúlna meg a castillához mint lopi.Raúlnak egy nyugisabb időszak kell egy már nagy vonalakban kész kerettel mint zidanenak volt.

Amúgy Carlot visszahoznám ha allegri vagy pochettino offos.Meg amúgy perez Akár Zidanenak is könyöröghetne nyáron,hogy visszajöjjön. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 7., hétfő 0:03

kiserik írta:Itt kezdődik a probléma. Újítsuk meg a keretet, de a kedvencek maradjanak. Persze, mert Luka meg Marcelo le fog csücsülni szó nélkül a padra. Sajnos, nem sajnos, de akiknek menni kellene az Bale, Isco, Asensio, Luka, Case, Marcelo. Aztán lehetne beszélni megújításról. Amennyiben Luka, Marcelo elfogadja a padot, akkor maradhatnak.
Nem kell játszaniuk évi 60 meccset. Nem full kispados embereket kell faragni belőlük.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. január 6., vasárnap 23:43

Én azt mondom, hogy egy jó 4-5 játékos minimum kell a kezdőbe.
Meg pár csere sem fájna.
Kb ugyanott vagyunk mint 10 éve.
Akkor 2 nyarat kellett végigigazolni mire összeállt egy pofás történet.
Most is így állunk.
Jelenlegi árak mellett ez olyan 4-500 miska. PSG 2.
Ez van.
Előbb kellett volna kiszórni Balet, Benzemát,...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 6., vasárnap 23:14

na az az 5 pont gyorsan 10 lett.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. január 6., vasárnap 23:11

én nem láttam azt a fene nagy akarást. de legyen akart. de nem tudott. ha már takarítunk akkor takarítsunk.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 6., vasárnap 23:09

RaúlCF írta:
kiserik írta:Itt kezdődik a probléma. Újítsuk meg a keretet, de a kedvencek maradjanak. Persze, mert Luka meg Marcelo le fog csücsülni szó nélkül a padra. Sajnos, nem sajnos, de akiknek menni kellene az Bale, Isco, Asensio, Luka, Case, Marcelo. Aztán lehetne beszélni megújításról. Amennyiben Luka, Marcelo elfogadja a padot, akkor maradhatnak.
egy ilyen felsorolásból hogy maradhat ki Benzema?
Úgy, hogy ma is azok között volt, akik akartak focizni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég