Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 7., hétfő 18:38

Realista24 írta:Jose Mourinho has told Florentino Perez that if he wants him, he has no problem taking over the team now. Mourinho would want reinforcements at CB as well as a scorer.
Geci visszatér és leszámol Ramossal. :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 7., hétfő 18:37

rashidm írta:
Csabi írta:majd ha kiesünk az ajax ellen, és harcolni kell a 4. helyért. NEADJ...nem érünk be 4. helyre, akkor megint meghúzza magát, mert félteni fogja a seggét.
Szerintem kezdjünk el erre készülni, mert a jelenlegi forma alapján ez fog bekövetkezni.
És mennyivel jobban fogunk járni minthogy valamelyik rivális poroljon ki minket.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. január 7., hétfő 17:51

Realista24 írta:Jose Mourinho has told Florentino Perez that if he wants him, he has no problem taking over the team now. Mourinho would want reinforcements at CB as well as a scorer.

Nyárig jöhet, kupát elhozzuk. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. január 7., hétfő 17:51

Tartok tőle hogy reálisan az öreg Hozé Armando felé fog kacsintgatni. Úgyhogy élvezzük ki a mostani játékot addig is. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 7., hétfő 17:35

Jose Mourinho has told Florentino Perez that if he wants him, he has no problem taking over the team now. Mourinho would want reinforcements at CB as well as a scorer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 7., hétfő 17:19

KAG írta:https://en.as.com/en/2019/01/07/footbal ... 74459.html

Na az ilyet egy életre tiltanám el, azonnal.
pár órával ezelőtt lehozta az Rnews is a twitterről
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 7., hétfő 17:14

https://en.as.com/en/2019/01/07/footbal ... 74459.html

Na az ilyet egy életre tiltanám el, azonnal.
ZIDANE

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. január 7., hétfő 10:06

Csabi írta:majd ha kiesünk az ajax ellen, és harcolni kell a 4. helyért. NEADJ...nem érünk be 4. helyre, akkor megint meghúzza magát, mert félteni fogja a seggét.
Szerintem kezdjünk el erre készülni, mert a jelenlegi forma alapján ez fog bekövetkezni.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. január 7., hétfő 10:06

Mint ahogy Zidane sem tudta vagy akarta levezényelni a generációváltást, úgy azt gondolom semmilyen madridi kötődésű edző nem tudná. Most nem bratyó kell, arra Solari is jó lenne. Egy külsős, sokat látott, tapasztalt, világos elképzelésű edzőre van szükség, mint annó Mourinho. (Na azért ne ő legyen megint :lol: ).

Nyáron az első számú opció volt Pochettino, aki szerintem idén sem fog érkezni, ő túl puha most ehhez a feladathoz, amellett, hogy nagyon jó edző. Perez második hívása nyáron, Zidane felmondása után Allegri volt. Szerintem a sorrend most sem fog változni, a híváslista fix :) , de most Allegri igent fog mondani, és ez egy nagyon jó döntés lesz. Nem biztos, hogy vele fogjuk a legtöbb kupánkat nyerni, de szerintem képes egy új koncepció alapjait letenni, nagy tisztelet övezi, bajnokságban és bl-ben is sokat látott edző.
Addig néhány játékos még elgurítja Perez bogyóját, így hót idegből majd ráadja az áldását az eladásokra és új igazolásokra remélhetőleg.

A BL legyen meg, ennyi csak :lol: :lol: :lol: tavaly ez még a történelni triplás győzelmet jelentette, ma már a bajnoki 4. helyet :lol: :lol:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. január 7., hétfő 10:04

Nehéz ezt innen megítélni, és biztosan szeret is ebbe-abba belekotyogni Perez, sőt Zidane sem csak a vicc kedvéért mondta be az unalmast hirtelen, de azért nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen sikeres üzletember, az építőipar egyik legnagyobb cégének feje, a klubfutball csúcsának elnöke ilyen szinten buta lenne.

Biztos szereti a hatalmat, de már bőven volt ideje ráébredni, hogy a nagy sikerek akkor jönnek, amikor a megfelelő szakembert hagyja dolgozni. Nem tudom elképzelni, hogy a cégénél is megy okoskodni a tervezőmérnököknek, hogy ide ne ezt a gerendát rakd, hanem a másikat, mert az úgy is jó. Nyilván sántít a példa, és a focihoz mindenki ért, ott bele lehet okoskodni, de ennél többet nézek ki belőle.

ZZ-nél az is benne lehetett, hogy tényleg elfáradt, nem akarta a sajátjait kirakni, pedig pontosan látta, hogy jönni fog a lejtmenet, amennyiben nincs a keret komolyan frissítve. Azt is biztosan tudta, hogy Cé lelép, Ő meg aztán tényleg a legjobban érzékelhette, hogy mit jelentett a portugál a csapatnak. Perez meg gondolom kicsit ködösen a 3 BL után felvetett 1-2 dolgot, amivel nem értett egyet a francia, és a fentiek összessége borította a bilit.

Azt meg korábban írtam, hogy az itt is emlegetett mámor a sikerek után elvitte a vezetőséget, és úgy értékelték, hogy "még egy bőrt le lehet húzni" erről a generációról, Cé és ZZ nélkül is. Merész feltételezés volt, nem jött be. Nyáron lesz esély javítani. Ami a bökkenő, hogy a sikerkorszakunk alatt a futballpiac jelentősen átalakult, és a korábban "megszokott" dominanciánk szertefoszlott. Ez nagyban nehezíteni fogja a következő sikercsapat felépítését, mert azt be kell látnia a vezetőségnek, hogy ez az új irány (a fiatalokba fektetés) nem fog hirtelen sikereket hozni. Ami öröm az ürömben, az Hazard és Eriksen lejáró szerződése (bár utóbbi nekem nem meggyőző), esetleg Icardi záradéka, ha nem hosszabbít (bár Őt sem tartom sokra).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2019. január 7., hétfő 10:06-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. január 7., hétfő 9:56

majd ha kiesünk az ajax ellen, és harcolni kell a 4. helyért. NEADJ...nem érünk be 4. helyre, akkor megint meghúzza magát, mert félteni fogja a seggét.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 7., hétfő 9:50

Én örülök annak, hogy ti ilyen pozitívan tudtok hozzá állni az edző kérdéshez. Nekem sajnos már büdös az, hogy ha szarul megy, akkor az edző a hibás és rúgjuk ki.
ZZ Bale sérülése után nem tette vissza egyből a kezdőbe, sőt, utalt rá, hogy neki nincs rá szüksége. Kijelentette, hogy meg van elégedve Keylorral és nincs kapuskérdés. Több ízben is szemezett Hazarddal. Volt itt szó másról is, akit külön kért a vezetőségtől. Erre a végén ő állt fel, Bale maradt vezérnek, Keylor ment a padra és senki nem jött, akit szeretett volna.
Érdekes még, hogy kiderült Solarinak nincs semmit beleszólása szinte semmibe és Conte is azért utasította vissza a megkeresésünket, mert hasonló feltételekkel kellett volna ""dolgoznia"". Jose után Flo papa újra rájött, jobb, ha ő tartja a kezében a dolgokat. ZZ-nél kicsit engedékeny volt az elején, mert féltette a popsiját, de aztán benne is tudatosította, hogy ki itt a főnök. Jöhet ide akár ki, szabad kezet nem fog kapni, ebben biztos vagyok, de gyanús, hogy ezt már tudja az egész világ, így meg nehéz lesz top edzőt igazolni bábnak.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. január 7., hétfő 9:05

kiserik írta:
Realista24 írta:
Zidane elég sokmindenben döntött a keretet illetően.
Mégpedig? Kik is ZZ nagy igazolásai? Kiket épített be a kezdőbe? Casemirót berakta. Ok. De pl Bale-be bele tört a bicskája.
Valószínűleg eleinte több teret kapott, hogy elvállalja azt a szarkupacot, aztán szép lassan visszavette az öreg a gyeplőt.
belat padoztatta kb. amikor perez azt mondta a döntő után hogy játszania kell, fogta magát és felállt. én ezt nem nevezném beletort a bicskája kategóriának.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 7., hétfő 8:39

kiserik írta:
Realista24 írta:
Zidane elég sokmindenben döntött a keretet illetően.
Mégpedig? Kik is ZZ nagy igazolásai? Kiket épített be a kezdőbe? Casemirót berakta. Ok. De pl Bale-be bele tört a bicskája.
Valószínűleg eleinte több teret kapott, hogy elvállalja azt a szarkupacot, aztán szép lassan visszavette az öreg a gyeplőt.
Pont ez a lényeg, hogy megvédte az egész keretet, nem hozatott ide újabb és újabb játékosokat, mert látta, hogy mire képesek együtt.
A döntések nem csak igazolásokat jelentenek, ennél sokkal összetettebb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 7., hétfő 8:03

Ja. És akkor James meg Navas? Vagy Casemiro? Lucas is kapott nem kevés szerepet. Isco is padra lett vágva huzamosabb időre. Szóval én nem mondanám, hogy ott Perez dirigált volna többnyire.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 7., hétfő 7:39

Realista24 írta:
Zidane elég sokmindenben döntött a keretet illetően.
Mégpedig? Kik is ZZ nagy igazolásai? Kiket épített be a kezdőbe? Casemirót berakta. Ok. De pl Bale-be bele tört a bicskája.
Valószínűleg eleinte több teret kapott, hogy elvállalja azt a szarkupacot, aztán szép lassan visszavette az öreg a gyeplőt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 6., vasárnap 23:35

kiserik írta:
Yazid írta:Elvileg itt lett kitalálva allegri vagy egy pochettino esetleges jövetele? Arra mi a garancia, hogy ôket szabadon fogják engedni garázdálkodni igazolások stb terén? Mert igye zidanenak se volt engedve, ezen csak úgy agyaltam
Semmi. Ezért nagyon kicsi szerintem az esély top edzőt hozni. Mindenki tisztában van azzal hogy Flo papa nem engedi ki az irányítást. Nemrég vissza is lettünk utasítva keményen.
Zidane elég sokmindenben döntött a keretet illetően.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 6., vasárnap 23:06

Yazid írta:Elvileg itt lett kitalálva allegri vagy egy pochettino esetleges jövetele? Arra mi a garancia, hogy ôket szabadon fogják engedni garázdálkodni igazolások stb terén? Mert igye zidanenak se volt engedve, ezen csak úgy agyaltam
Semmi. Ezért nagyon kicsi szerintem az esély top edzőt hozni. Mindenki tisztában van azzal hogy Flo papa nem engedi ki az irányítást. Nemrég vissza is lettünk utasítva keményen.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 6., vasárnap 22:01

Süti írta:
Hogy jön ehhez a holland liga? Azt írtad, mindegy, hogy ki az ellenfél (bocs, milyen bajnokságban játszik). Ez meg nem igaz. :|
Úgy jön ehhez a holland liga, hogy a vélemény amire írtál, egy holland ligás véleményre reagált.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 6., vasárnap 22:00

BBeno írta:Stadium Attendance today is 53,412 spectators (66% of capacity). Another case in the series of low attendances since the start of the season.

tavaly 63.811 volt a nézőszám.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég