Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

ekissm
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: ekissm » 2019. január 12., szombat 12:47

Bárki ezzel egyetért, vagy totál vakon vagyok?

Szerintem a keretünk nagyon erős, csak szarul van használva. Egy jó taktika és egy karizmatikus edző ezzel a kerettel is bármi elérne.

A mi játékunk legfontosabb alapja a gyors, technikus és rengeteget dolgozó széljáték.

Nálam ez lenne a gála kezdő:
Kapus Odri Varane Ramos Reguilon Brahim Case/Llorente Kroos Vini Benzema Mariano

A széeleken az Odri Brahim és Reguilon Vini brutál és hatékony munkát tudna végigvinni. A belső védők és Case nem kéne, hogy kizárjanak, maradhatnának bent. Kroos tök jól tudná mozgatni az elől lévőket.

Cserének meg jöhetne: Marcelo, Carvajal,Nacho, Llorente, Ceballos,Isco, előre Bale Ase vagy Lukács.

Szerintem a kupát tudnunk kéne hozni, top4 kötelező és BL-ben szeretnék nagy meccseket látni.

Nyáron Hazard, edző, Kova és egy jó védő meg mondjuk Depay elég is lenne. Bale meg menjen ahová akar.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. január 10., csütörtök 11:30

wZoLee7 írta:Igen komolyan kezdem ugy erezni, Viniciusbol meg kesz valami. Meg az is elofordulhat, hogy Hazard egy felesleges igazolas lenne, es barmennyire egyertelmu h MBappet kellene hozni, ha ot nem, akkor sem Hazardot fizetnem ki.
Én inkább a kora miatt kezdem ezt érezni, jövő ilyenkor már a harmincadikat tapossa.
Ha jönne is egyedül nem oldja meg elől a problémákat. Brazil se ilyen, nem hiszem hogy egy nagy góltermelő lenne a jövőben. Mbappe meg továbbra is álom.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2019. január 10., csütörtök 11:29

3 védőt 2 posztra, 3 sorozatban simán lehet okosan rotálni.
Ezért van itt Nacho. Amíg Ramos nem kezd el kimenni, addig felesleges csúcson lévő középső védőt hozni 70-100 milliókért. Egy De light-et még érteném olyan szempontból, hogy a jövőnek szól. De 30-hoz közeli sztárvédő igazolása teljesen felesleges szerintem.
Sokkal nagyobb problémák vannak máshol a csapatnál.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 10., csütörtök 8:54

Mit, hogy rotálunk? Nehogy már. Ramos se lesz fiatalabb, meg ő amúgy se menne innen már szerintem sehova.
3 védőt 2 posztra, 3 sorozatban simán lehet okosan rotálni.



Azt hozzá se tenném, hogy aki lelép azért, mert konkurenciát kapott, az mehet is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 10., csütörtök 8:33

Süti írta:Rotálnék. Elvileg 3 fronton kell helyt állni. Sérülés, eltiltás bármikor jöhet.

Igen, és ezt egy Ramos vagy Varane féle arc elfogadná...
Következő nyáron úgy húzna el az egyik, hogy csak pislognánk.
ZIDANE

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. január 10., csütörtök 8:19

wZoLee7 írta: Meg az is elofordulhat, hogy Hazard egy felesleges igazolas lenne, es barmennyire egyertelmu h MBappet kellene hozni, ha ot nem, akkor sem Hazardot fizetnem ki.
Az azért enyhe túlzás, hogy felesleges lenne. Mivel M'Bappe felejtős, akkor ha Hazard felesleges, kit hoznál? :hmmm: Úgy kéne nekünk, mint egy falat kenyér. A Spurs ellen is kiosztottak róla 3 sárgát, ami nyugodtan lehetett volna 5 is. Egyszerűen nem lehet megállítani szabályosan, ha akar és formában van. Nálunk meg rovbantani akarna. Szerintem hatalmasat szólna.

Egyébként, ha marad a 4-3-3, akkor én jobb szélre is hoznék embert. Benzema maradna Marianoval középen, akit többet használnék. Csak kérdés, hogy kit hoznék és, hogy kit passzolnék el.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 10., csütörtök 8:17

Rotálnék. Elvileg 3 fronton kell helyt állni. Sérülés, eltiltás bármikor jöhet.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 10., csütörtök 7:41

Középhátvéd érkezését én nem látom annyira égetőnek, hogy ki legyen csengetve érte 100 milla.

Ramos&Varane duó még bőven jó.
Nacho, bár eddig tényleg keveset kap, de eddig jó volt, csodálkoznék, ha hirtelen most szar lenne.
Akit kukázni kell, az Vallejo. Helyére jöhetne Hermoso és meg is vagyunk.


Vagy, aki most megvenné Koulibalyt 100-ért az Ramost vagy Varanet rakná ki a kezdőből?
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. január 10., csütörtök 2:33

Neymar ide nagyon nem kell.

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Ónó » 2019. január 10., csütörtök 2:06

DeLigt/Koulibaly*...Pogba/Eriksen/DeBruyne*....Hazard/Mbappe*/Neymar...Icardi/Rashford
Ezek kozul barki johetne, a csillagozottak lennének az igaziak. Ha nem sikerulne senkit berántani, akkor szóba kerülhet normális áron egy Lozano vagy Son(benne csak én látok potenciált? Marketing erős pont és a játékhoz is van esze.Lucas helyett12. Ember is lehetne)
Poolból csak Mané kellene, de tul draga lenne.
Verratti a psgbol, vagy Marquinhos akinek talan csak egy Ramos hianyozna, akitol tanulhatna...
Depay és Bertrand Traoré sem rossz játékosok.
Arsenalban csatár túltengés van, Auba vagy Lacazette is előrelépés lehetne.
Fiatalok kozul ev elejen még kifogtam Pellegriből(Monaco) fél órát, azóta sérült, ha felépul belőle nagyon jó kis csatár lehet.
Fulham-Sessegnon baloldali mindenes egyre jobban tolja a Plben.

Lehetne foltozgatni akár télen is már. Nekem egy Lozano és egy gólerős kp elég lenne a télen, vagy egy rutinosabb idosebb támadó kölcsönbe(Falcao :D ).

De nem sírok, tavaly megfogadtam, ha nyeri a Blt a csapat leszarom ezt a szezont.

Vini Brahim Odri és Reguilon remélem sokat szerepelnek majd, jovore pedig el lehet cserelgetni boltolni a felesleget.

Álom?
Bale-Bappe
Modric-Eriksen/Bruyne/Pogba
Benzema-Neymar
Lucas-(...30 jatekos)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. január 10., csütörtök 1:41

Igen komolyan kezdem ugy erezni, Viniciusbol meg kesz valami. Meg az is elofordulhat, hogy Hazard egy felesleges igazolas lenne, es barmennyire egyertelmu h MBappet kellene hozni, ha ot nem, akkor sem Hazardot fizetnem ki.
A franciaert egyebkent en mar nagyon sok mindent megadnek. Akar egy Bale-Asensio parost is bedobnek a psgnek, plusz fizetnek is hozza. Viniciussal parban szep dolgokat tudnanak csinalni.
Mondjuk en tovabbra is azt erzem nyaron nem leszunk eleg tokosek, berjuk a fiatalokkal, egy kozepes edzovel, es ugyan ilyen lesz a kovetkezo ev is. Perez utolso nagy dobaskent meg egy rebuildet tolhatna, egy akkora bank robbantassal h mindenki vegig anyazza a nyarat, nagyon adnam.
Meg egy evnek nem szabad neki a Bale Benzema Vasquez harmassal

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. január 9., szerda 14:14

Este a keretet elnézve gondolom ez lesz:

Navas
Odri Nacho Ramos Reguilon
Case Isco Ceba
LV Benzeman Vinicius

Legalább is én ezt tenném fel, esetleg Valeverdével Ceballos helyett, bár a sorsot nem kellene jobban kísérteni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. január 9., szerda 11:51

RealAsensio írta: Erre a posztra ket nevet mondok:
Én például Dolbergről sem mondanék még le.
Volt valami sérülése tavaly, nem tudom milyen szinten lehet most..
A stílusa tökéletes lenne ide, kár, hogy nem gólerősebb picit.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. január 9., szerda 8:54

Ha mar FM...

Hazard, De Ligt parost en is jo otletnek tartom. Realis opciok lehetnek. Ha a hollandra nincs sansz, oda barmikor talalhatunk potlast, nem szamit hianyposztnak. Nevek is vannak.
Hakimi, Kovacic visszaterhet, ha ugy van. James szerintem keves, de lehet, hogy szintet lepne ha masodik eselyt kapna.

Nem ertek egyet csatarkerdesben. Sem Icardi, sem Kane nem jo megoldas. Tavol vannak a mi focinktol, hosszutavon nem latok bennuk fantaziat. Erre a posztra ket nevet mondok: 1) Mbappe. Barmennyit meger nekunk, o lesz a kovetkezo csillag, Perez helyeben addig baszogatnam a PSG-t meg a Mbappe csaladod, amig at nem koltoznek Madridba. Biztos vagyok benne, hogy ha az oreg elhatarozna magat, meg tudna venni Mbappet. En odaadnam erte Balet es Iscot is, sot Jamest is bele lehetne vonni, es akkor meg penzt is dobnek melle, akar szaz-szazotven milliot is.
2) Ha megis lehetetlen 2019-ben a Mbappe biznisz, akkor Rashford lehetne megoldas. Latok benne fantaziat, technikas, fiatal, fejlodokepes, stabil. Madridban szintet lephet, viszonylag jo aron megszerezheto.

Transzfer listara a kovetkezo jatekosok kerulhetnek: Navas, Bale, James, Isco, Lucas, Vallejo, Modric, Benzema.

————————Courtois/Navas/Lunin
Carvajal/Odri—Ramos/Nacho—Varane/Ligt—Marcelo/Reguilon
——————Kroos/Valverde—Casemiro/Llorrente
———Hazard/Isco/Ceba————Modric/Brahim/Asensio
————Mbappe/Rashford—Benzema/Mariano/Vinicius

Valami ilyesmi lenne az irany nalam, de sok osszetevos, nyilvan nehezen megvalosithato ez a keret, de az irany mindenkepp ez lenne.
:goat:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. január 9., szerda 6:58

Na akkor en is belemegyek picit.
Kapus poszt adott, ebben egyedulalloak vagyunk es a vilag legerosebb parosa kozul valaszthatunk ez biztos. Hogy keylor megy vagy marad szerintem az o dontese, annal jobb hogy ennyit padozzon. De az arsenalos pletykakat nem ertem, ott van leno ea cech akik a szezon elejen meg rotalgatva is voltak, most meg odavinnek pluszba navast is? Vagy kiszoritana azt a lenot akit fel eve vettek? Ha meg nem, akkor meg mar inkabb padozzon itt, mint ott.
Vedelem, szerintem ez az a poszt ahol nevek alapjan a legjobbak megvagyunk, kar hogy egyik se ugy teljesit. Jobbhatved adott az odri carva paros de a odrit tobbet kene jatszatni. Balhatvedbe vissza hakimi, regu kolcsonbe ugy mint iden hakimi. Es legyen marcelo is tobbet rotalva mert mar nagyon nagy visszaesett a teljesitmenye sajnos. Kozephatvedek kozul vallejonak szerintrm lefott a kave, kar erte pedig tehetseges. Ise megszerezni de ligtet oriasi lenne es akkor harmojukat lehetne ugy cserelgetni mint anno a pepe varane ramos triot. De ide ugye hermosot is irjak o viszont szerintem tehermentesiteni jonne mint valos versenyhelyzetet kialakitani. De tovabbra is ez a hatso 4es az ami ha marcelo megfeleloen van motivalva es van csapatvedekes akkor a legkevesbe szorul erositesre.
Az a baj hogy nem tudjuk a kovetkezo edzo mit akar hany kozeppalyast. Tegyuk fel hogy marad ez a 433. Egyeduli alap nalam kroos aki meghatarzo es megkerdojelezhetetlen. Modric megy kifele, szerintem mar tavaly is ment. Szentsegtoro leszek de nekem meg mindig furcsa hogy o volt a tavalyi legjobb, a vbn is nagyot melozott,odarakta magat ahogy nalunk is de olyan messzemenoen kiemelkedo nem volt. Ha ronaldo marad nalunk biztos vagyok benne hogy ove az aranylabfa. Na de mindegy is, lehet elvagyodik mar az interbe. Ha igy van el kell engedni, o az aki tenyleg ki maxolta itt magat, mindent megnyert egyeni es csapat szinten is. Ha meg marad akkor kell moge egy olyan akivel legalabb a jatekpercek felet ra lehet bizni mert modric mar nem birja. Kovacic nalam nem szint tovabbra sem, tudom nalatok isco kozellenseg meg maga az ordog, kova meg tovabbra is a megvalto. Csak nem ertem mire, 2 eve amikor egyertelmuen a es b csapat volt akkor annak a kozeppalyajarol kiemelkedett, a bajnoksagban kozepes csapatok ellen. De azon kivul hogy komoly induloja van, tovabbra se tud felmutatni semmit. Mielott betamadnatok isco sem mostanaban. De nem is az idei evbol indulnek ki mert akkor mindenkit elkene adni, akkor meg mar nem a 25 jatekosunk lett szar hanem mas problema van.
A masik casemiro, en ebben a llorente gyerekben nem hiszek, cserenek jo lehet vkp posztra. Amennyiben az uj edzo ilyen 4231 vagy hasonlot eroltetne akkor egyertelmuen cserelnem caset is a lassusaga miatt. De ra se tudok haragudni, hat mi golt vert a juvenak a dontobe. :D
Bar azt is ketlem hogy a chelsea a ket legjobbjatol megvalna de casemiro a premier leaguebe meg technikas is lenne(tunne) meg labdabiztosnak.
Tehat a kroos casemiro, elobbi egyertelmuen, utobbi jobb hijan alap, es mellejuk rebesgetik erikssent. En erte tovabbra se rajongok. Ceballos pedig annyira jo lenne de az se veletlen hogy mostmar a harmadik edzonel alig kap szerepet. Iscoval egyutt szerintem tavozni fognak. Sok otletem erre a posztra nincs de eriksentol tartok es amikor a spurstol igazolunk akkor levy elhuzza augu vegeig. James is ugye elvileg meg itt van meg kovacic, veluk lesz ami lesz. Kezdobe kevesek, ha padot birjak mint 2 eve akkor maradhatnak. Odegaardbol viszont meg lehet valami.
Na es akkor jon a tamado harmas. Tok jo ez a brahim, vinicius es kesobb rodrygo (de meg asensio is baromi fiatal) de nem latom hogy hogy lesz mindegyiknek elegendo jatekperce. Az biztos hogy balenek kell tavoznia iden eloszor, benzemat ugyse adjuk el es plusz hogy szerintem o az egyetlen aki szo nelkul padozna is nalunk az egykori kezdok kozul. Belole kinezem hogy itt marad 35 eves koraig es szo nelkul birja az epizodszerepet, 10eve itt van, sosem nyilatkozott tudtommal tavozasrol, sosem sirt..nem lo golt de sosem volt golfelelos ha meg igen akkor ronaldo es a rendszer kioltotta. Inkabb az a hibas aki tole varta a "ronaldo golok" potlasat es a wwalesi bárdtol. Na a masik kettos az asensio lucas akik eddig ugy tunik hogy jokor voltak jo helyen mert hogy lucasnak egy normal real madridban maximum a kupa meccseken vagy a bajnokik utolso tiz perceben lenne a helye az biztos. Asensio berobbant, a cr utod, azok a balks bombak.. Es egyelore ki fujt, mint jese. Nem stabil kezdokent o neki adnek egy utolso evet ha ott is ezt hozza mint iden akkor viszlat. Mariano is nagy lutri meg mindig. Viszont lucas melojat egyik se adja vissza de igymeg mar sokan vagyunk a szelen.
Erkezok: hazard. O az akit amit tavaly hozni kellett volna, lehet tavaly 200lett volna iden csak 100-150 lesz de kell. Jelenleg a vilag egyik legjobb jatekosa de lehet hogy o a legjobban formaban levo. Megallithatatlan, es egyedul meg tudja hatarozni a csapata tamadojatekat, es mostmar szorja a golokat is. O ra van szuksegunk. Ha meg sem hozzuk elmert a chelsea iden is irrealis arat ker, akkor hoznam a psv-bol lozanot. Benne is van potencial.
Center: ezek a nevek.. Te jo isten. Az a baj hogy valamelyik elvarasunkbol engedni kell. Nalam icardi a befuto mar tavaly nyaron hozni keett volna ot is. Jelenleg az egyik legjobb csatar, jo a helyzetkihasznalasa es a 16oson belul gyilkos azt a 100-120 milliot szerintem megerne. Inkabb mint hogy egy kanet kergessunk egesz nyaron vagy elhozzunk meginz egy teljesen b megoldast mint mariano akit ledobunk a padra es ugyanugy tovabbra is benzema a kezdo center.
Ez 4 igazolas, ugy hogy el lett adva egy isco-bale paros akikbol meg penzt is lathatunk.
Kapusok: courtois, keylor(vagy lunin), 3. Tok mindegy
Vedelem: carva/odri, varane/nacho, ramos/hermoso, marcelo/hakimi
Kp: erikssen/modric, case/llorente, kroos/kovacic
Szelsok: brahim/vini/rodry, hazard/asensio
Csatar: icardi/benzema
Es akkor meg ott van keretfeltoltesre egy lucas ha valamelyik fiatalt kolcson adjuk, vagy kozepre valverde esetleg james.
Nem rossz keret ez, 2-3-4 igazolassal ujra a legszukebb elithez tartozhatunk egy megfelelo edzovel. Foleg ugy hogy vannam piackepes jatekosaink akiket siman eladhatunk. (Bale, isco, kovacic, james de meg szerintem lucasnak is lenne keroje meg marianonak)

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: flori » 2019. január 8., kedd 21:44

FM-ezzünk kicsit, talán csak ez maradt idénre. :D

Nem vagyok benne olyan jó, mint itt sokan mások, és kicsit borúsabban is látom az átigazolási piacot.

Ha priorizálni kellene kik lennének a nyári főcélpontok, akkor nálam Hazard és De Ligt.

Az előbbi nem kell magyarázni, utóbbi pedig szerintem az egyik legmeghatározóbb játékos lesz a jövőben. Lassan gondolni kell Ramos pótlására is, nagy fogás lenne a holland. A barca elől mindenképpen el kellene hozni, nekik pique után felüdülés lenne. Ami nagyobb baj, hogy horror összeg, Raiola az ügynöke, és nem fog leülni padozni. :D

Nálam az érdemi erősítés itt ki is fújt. Hakimi visszahozatala, és Regui kölcsönadása lehetne még opció.

A védelmet mindenképpen meg kell szervezni a következő szezonban, szinte szánalmas, hogy a világ legjobb védelme lehetett volna ez a négyes, de nulla Zamorát sikerült összehozni. Változtatni kell, nem a képeségekkel van a baj.

Kroos és Casemiro szerintem fix jövőre, Modric meg kérdéses. Eriksen mondják/írják sokan, de engem nem győzött meg, tipikusan PL által felfújt játékosnak tűnik. Pogba soha nem fog itt játszani, Casemirót meg nem igazán érné meg lecserélni Kantéra. De Bruyne szintén felesleges, más jelentős javulást hozó opció meg nem jut eszembe. Palaciost pletykálták ugye, no comment.

Llorrente még mindig kérdés, ahogy Ceballos is.

Támadóknál Benzema szerintem marad, az Icardi-Kane vonalat szerintem el is lehet engedni, itt sem és fent sem fog szóba kerülni. Ami nagyobb baj lesz, és itt írták is, hogy lesz egy csomag suhanc előre, akiktől gőzünk sincs mit várjunk. Rodrygo, Vinícius, Diaz, Asensio, Odegaard... Benzema helyére/mellé mindenképpen kellene valaki, de senkit sem tudok elképzelni. Talán Firminho...

Nehéz nyár lesz, már nem lehet 250 millióból teljesen új keretet varázsolni. Beszűkült a piac, akik meg valóban klasszisok szinte megfizethetetlenek. Szinte csak Hazardt érzem biztos igazolásnak, nehéz dolga lesz Péreznek. Nem fog egy év alatt gyökeresen megváltozni minden, három év biztosan kell, hogy jelentős frissülés legyen a keretben.

Ti mit gondoltok?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. január 7., hétfő 20:10

Zidane’98 írta:Fincsi lesz a kövi év:

1. Lesz két brazil cselgépünk
2. Lesz spanyol cselgépünk (Brahim D.)
3. Lesz egy kiválóan látó, passzoló, kiugrató Ödegaard-unk
4. Remélem lesz hozzájuk egy Mbappé-nk :roll:
Ha csak így menne... :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. január 7., hétfő 20:08

2 fiatal brazilt felesleges itt tartani
mikor kb hasonló posztra jött Diaz is + Asensiot (még) nem rúgják ki nyáron...

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2019. január 7., hétfő 15:33

Zidane’98 írta:Fincsi lesz a kövi év:

1. Lesz két brazil cselgépünk
2. Lesz spanyol cselgépünk (Brahim D.)
3. Lesz egy kiválóan látó, passzoló, kiugrató Ödegaard-unk
4. Remélem lesz hozzájuk egy Mbappé-nk :roll:
Annyit még, hogy Modric biztos távozni fog a kora miatt... kizártnak tartom, hogy ennyi idősen marasztalná(nk) majd Perez.
Tehát középre a régiekből marad majd Kázmér,Kroos, Llorente és Assensio (Isco tuti eladásra kerül) nahh meg Ceballos

Ceballos nekem annyi, hogy rengeteg meló, de semmi extra, az, hogy Ő itt lehet 2 dologra utal, hogy spanyol és a jelenlegi piaci felhozatalra
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2019. január 7., hétfő 15:26

Fincsi lesz a kövi év:

1. Lesz két brazil cselgépünk
2. Lesz spanyol cselgépünk (Brahim D.)
3. Lesz egy kiválóan látó, passzoló, kiugrató Ödegaard-unk
4. Remélem lesz hozzájuk egy Mbappé-nk :roll:
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég