Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 9., szerda 20:37

ferni írta:
RealAsensio írta:Gareth Bale, a Real Madrid tortenelmenek legdragabb jatekosa. Nagyon messze van attol, amit vartam tole, gyakorlatilag kudarc az egesz ember. Nehany fontos villanast hozott ossze Madridban, amire kb barki kepes volt, ha szerepet kapott. A statja nem rossz, elso ranezesre, de nem adja vissza igazan, mekkora fek a csapatban. A hozzaallasa kritikan aluli, nagykepu es flegma. Nem fog hianyozni, ha egyszer lelep.
Egy percig nem tudok rá mérges lenni.
Egy nagyon gatya éve volt, mikor végig sérült volt kb a BLben meg a bajnokságban is, ZZ második évében, de ezen kívül mindig hozzátette a magáét, volt itt Kupa győzelem, abból a 3 BLből vaskosan kivette a részét.

Komolyan mondom, nem is értem, hogy lehet így beszélni róla.

Igen, mondjuk ki, egy faszkalap, de ahogy csak a legnagyobbak tudják, akkor villogott, mikor sokszor nagyon kellett és vele együtt történelmet írt a csapat.

Nem is értem, hogy lehet rá haragudni meg úgy bárkire is.



Komolyan mit hittek egyesek, a mostani aranykorszakunkat követi rögtön egy másik 0 év kihagyással???

A 2006os Barca után kellett katalánéknak 2 év pihi, hogy összeszedjék magukat, (akkor nyert Calderón alatt zsinórban 2 bajnokságot a Real), pedig egy Puyol, Valdes, Eto'o trió megmaradt a kezdőben a 3 év múlva lévő BL döntős csapatban.
Pedig nemhogy a klubban, már az első csapatban is ott volt 2006ban a Messi, Iniesta, Xavi trió, de mégis kellett a Barcának 2 év pihi, mire beértek. Pluszban hozzájuk csapódott Busquets meg visszavették Piquét és 3. évre újra összeálltak.

Nálunk is meg van a mag, akikre évek múlva is építhetünk, meg vannak a fiatalok, egy rakással, hála Pereznek, valószínűleg nem lesz egy Ini, Xavi, Messi triónk, de nem vagyunk szar helyzetben, bárki robbanthat, mert rengeteg emberünk van, meg pl Asensionak is 2 nagy saller kéne, mert sokkal több van benne.

Inkább kell ez az év, mint hogy a szart toldozzuk, foltozzuk százmilliókért, újra kell kezdeni, de ehhez idő kell. Mondom a Barcának idő kellett miközben már a klubban (első csapatban 2-3 éve!!!) ott voltak a jövő nagy sztárjai, pl a valaha volt egyik legjobb hármasnak tartott Xavi Ini Messi trió.


Kicsit gondolkozzanak már el azok az emberek, akik kárognak bakker.
Tényleg, itt a Barca példája, ennél jobbat nem is lehetne felhozni és nekik is kellett 2 kuka év, pedig az alapanyag rég a csapatnál volt.

Semmi baj nincs a csapatnál, ez a természetes, most kell igazán támogatni őket és nem bántani.
Perez lehet épp most tette a legjobbat a klubbal, hogy hagyta parlagon a szezont, majd a jövő eldönti igaza volt-e, de az öregnek minden húzása majdnem bejött az elmúlt 5 êvben, vagy a szarból is jól jött ki még ha néha szerencse is kellett hozzá.
Nem gondoltam hogy egy ilyen hosszú hszeddel egyet fogok érteni teljesen :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. január 9., szerda 19:50

Kíváncsian várok egy hasonló gólt a következő szezonokban, ugorkaszezonos meccsen akár, bármelyik más játékosunktól, mint amit a Barca és Bartra ellen levágott. Meg volt pár ilyen gyorsulásos gólja, helyzete még több. Ne érjen kupát, csak hadd gyönyörködtetje a szemem.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. január 9., szerda 19:24

RealAsensio írta:Most mi van? :lol: :lol: :lol:

Jo jo, kicsit tuloztam, de nekem akkor se fog hianyozni, es szerintem egyaltalan nem hozta vissza sem anyagilag, sem teljesitmenyben azt, amit vartak tole.
Engem nem igazán érdekel, hogy neked ki fog hiányozni, de ha azt írod, hogy bárki képes olyanokra, amiket Bale csinált, akkor ki foglak röhögni, ez ilyen egyszerű.

Én meg nem vártam tőle semmit egyébként, amikor leigazoltuk, csak azonnali bukást. Én pélául sokkal többet kaptam tőle, mint remélni mertem volna. Sajnálom, ha te meg többet láttál bele annál, mint amit letett Madridban, ami egyébként továbbra is elég fasza szerintem.

Úgy, hogy akkor sem és azóta sem kompatibilis a játéka a csapattal és nem volt ide való a játéka.

:sziv: :mrgreen:

ferni +1 :salute:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. január 9., szerda 18:29

RealAsensio írta:Gareth Bale, a Real Madrid tortenelmenek legdragabb jatekosa. Nagyon messze van attol, amit vartam tole, gyakorlatilag kudarc az egesz ember. Nehany fontos villanast hozott ossze Madridban, amire kb barki kepes volt, ha szerepet kapott. A statja nem rossz, elso ranezesre, de nem adja vissza igazan, mekkora fek a csapatban. A hozzaallasa kritikan aluli, nagykepu es flegma. Nem fog hianyozni, ha egyszer lelep.
Egy percig nem tudok rá mérges lenni.
Egy nagyon gatya éve volt, mikor végig sérült volt kb a BLben meg a bajnokságban is, ZZ második évében, de ezen kívül mindig hozzátette a magáét, volt itt Kupa győzelem, abból a 3 BLből vaskosan kivette a részét.

Komolyan mondom, nem is értem, hogy lehet így beszélni róla.

Igen, mondjuk ki, egy faszkalap, de ahogy csak a legnagyobbak tudják, akkor villogott, mikor sokszor nagyon kellett és vele együtt történelmet írt a csapat.

Nem is értem, hogy lehet rá haragudni meg úgy bárkire is.



Komolyan mit hittek egyesek, a mostani aranykorszakunkat követi rögtön egy másik 0 év kihagyással???

A 2006os Barca után kellett katalánéknak 2 év pihi, hogy összeszedjék magukat, (akkor nyert Calderón alatt zsinórban 2 bajnokságot a Real), pedig egy Puyol, Valdes, Eto'o trió megmaradt a kezdőben a 3 év múlva lévő BL döntős csapatban.
Pedig nemhogy a klubban, már az első csapatban is ott volt 2006ban a Messi, Iniesta, Xavi trió, de mégis kellett a Barcának 2 év pihi, mire beértek. Pluszban hozzájuk csapódott Busquets meg visszavették Piquét és 3. évre újra összeálltak.

Nálunk is meg van a mag, akikre évek múlva is építhetünk, meg vannak a fiatalok, egy rakással, hála Pereznek, valószínűleg nem lesz egy Ini, Xavi, Messi triónk, de nem vagyunk szar helyzetben, bárki robbanthat, mert rengeteg emberünk van, meg pl Asensionak is 2 nagy saller kéne, mert sokkal több van benne.

Inkább kell ez az év, mint hogy a szart toldozzuk, foltozzuk százmilliókért, újra kell kezdeni, de ehhez idő kell. Mondom a Barcának idő kellett miközben már a klubban (első csapatban 2-3 éve!!!) ott voltak a jövő nagy sztárjai, pl a valaha volt egyik legjobb hármasnak tartott Xavi Ini Messi trió.


Kicsit gondolkozzanak már el azok az emberek, akik kárognak bakker.
Tényleg, itt a Barca példája, ennél jobbat nem is lehetne felhozni és nekik is kellett 2 kuka év, pedig az alapanyag rég a csapatnál volt.

Semmi baj nincs a csapatnál, ez a természetes, most kell igazán támogatni őket és nem bántani.
Perez lehet épp most tette a legjobbat a klubbal, hogy hagyta parlagon a szezont, majd a jövő eldönti igaza volt-e, de az öregnek minden húzása majdnem bejött az elmúlt 5 êvben, vagy a szarból is jól jött ki még ha néha szerencse is kellett hozzá.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. január 9., szerda 18:29

Pipita írta:
Nehany fontos villanast hozott ossze Madridban, amire kb barki kepes volt, ha szerepet kapott.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most mi van? :lol: :lol: :lol:

Jo jo, kicsit tuloztam, de nekem akkor se fog hianyozni, es szerintem egyaltalan nem hozta vissza sem anyagilag, sem teljesitmenyben azt, amit vartak tole.
:goat:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. január 9., szerda 18:21

Nehany fontos villanast hozott ossze Madridban, amire kb barki kepes volt, ha szerepet kapott.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hibázni könnyű, de azt javítani nagyon nehéz, neki most sikerült, korábban nem ment.
Én is megadom neki a pontot, nagy csapatot hozott össze és hagyott élni 5 évig. :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 9., szerda 17:59

Ne vicceljünk már, Béla egy barom de olyanokat művelt kulcspillanatokban amikre nagyon kevesen képesek. Bőven visszahozta az árát számomra de sokkal több volt benne.

Szerintem amúgy 100 milla felett adjuk el.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. január 9., szerda 17:49

Gareth Bale, a Real Madrid tortenelmenek legdragabb jatekosa. Nagyon messze van attol, amit vartam tole, gyakorlatilag kudarc az egesz ember. Nehany fontos villanast hozott ossze Madridban, amire kb barki kepes volt, ha szerepet kapott. A statja nem rossz, elso ranezesre, de nem adja vissza igazan, mekkora fek a csapatban. A hozzaallasa kritikan aluli, nagykepu es flegma. Nem fog hianyozni, ha egyszer lelep.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 9., szerda 17:03

Pipita írta:
Ilyenek pl:
BBC
Mármint a BBC összehozása alapból egy szakmai hiba? Vigyázz, mit mondasz, minden idők (MINDEN IDŐK!!!) egyik (egyik?) legsikeresebb hármasáról jelentesz ki nagyon erős dolgokat.

R, én azért az Ancelotti - Benitez cserét is felírnám Perez számlájára, amiből nevetségesen jól jött ki, de az akkor is egy védhetetlen lépés volt. Meg James megvétele, ezen gondolkozom napok óta, én ezt a két hibát tudom felhozni Mourinho kirúgásától tavaly májusig bezáródó időszakból, pedig én aztán azért is Perezt hibáztatom amiért Soros Györs amúgy a hibás.
Igen, Rafa hiba volt, viszont egyrészt szerencséje volt, másrészt utána úgy háttérbe vonult és hagyta ZZ-t dolgozni, hogy meg is lett az eredménye. Hibázni könnyű, de azt javítani nagyon nehéz, neki most sikerült, korábban nem ment.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 9., szerda 16:34

Pipita írta:
Ilyenek pl:
BBC
Mármint a BBC összehozása alapból egy szakmai hiba? Vigyázz, mit mondasz, minden idők (MINDEN IDŐK!!!) egyik (egyik?) legsikeresebb hármasáról jelentesz ki nagyon erős dolgokat.

R, én azért az Ancelotti - Benitez cserét is felírnám Perez számlájára, amiből nevetségesen jól jött ki, de az akkor is egy védhetetlen lépés volt. Meg James megvétele, ezen gondolkozom napok óta, én ezt a két hibát tudom felhozni Mourinho kirúgásától tavaly májusig bezáródó időszakból, pedig én aztán azért is Perezt hibáztatom amiért Soros Györs amúgy a hibás.

Forgasd ki, vszleg kretén vagyok és erre gondoltam :lol:
Amikor már hullott szét az egész, de még mindig foltozgattuk, meg takaróztunk mindennel, hogy na majd most a két B atom lesz, na ott kellett volna őket lecserélni.
ZIDANE

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. január 9., szerda 16:02

ateeemadrid írta:Hasonlóan érzek vele kapcsolatba én is, azért elég sok fontos pillanatban mutatta meg magát, ennyire kétarcú játékosunk nem tudom volt-e már. Sokatmondó, hogy a nemrég nyert BL döntőben meglőtte a futballtörténelem egyik legkomolyabb gólját, mégis a következő szezonban a drukkerek 90%-a pezsgőt bontana ha lelépne. :lol:
Nalam hul az a pezsgo 4 eve :lol:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. január 9., szerda 14:22

Hasonlóan érzek vele kapcsolatba én is, azért elég sok fontos pillanatban mutatta meg magát, ennyire kétarcú játékosunk nem tudom volt-e már. Sokatmondó, hogy a nemrég nyert BL döntőben meglőtte a futballtörténelem egyik legkomolyabb gólját, mégis a következő szezonban a drukkerek 90%-a pezsgőt bontana ha lelépne. :lol:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 9., szerda 14:22

Valószínűleg penzbuntit kap azért, mert a múltkor korábban lelecelt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ___Samy___ 2019. január 9., szerda 14:22-kor.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. január 9., szerda 14:18

Egy percig nem bánom, hogy a BBC létezett, azt sem bánom, hogy Bale itt tolja. Jóval többet vártam tőle ugyan, de azért így is okozott kellemes meglepetéseket, nem egyszer.

DE.

- Nyáron lépnie kellett volna, CR helyett, vagy CR mellett. Ez a legnagyobb hiba vele kapcsolatban. Nem az, hogy játszatják, vagy hogy voltak szar meccsei. Minden idők egyik legsikeresebb, történelmileg igencsak jelentős időszakban volt tagja a Real Madridnak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. január 9., szerda 14:13

Nem kedvelem a stilusát, sokszor szidom de az elmúlt évek sikereiben ő is ott volt vastagon.
3 bl döntőn játszott kulcsszerepet, utolsó spanyol kupánkat ő döntötte el. Ezek miatt jó emlékeim lesznek róla de nyáron remélem távozik.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. január 9., szerda 13:58

Ilyenek pl:
BBC
Mármint a BBC összehozása alapból egy szakmai hiba? Vigyázz, mit mondasz, minden idők (MINDEN IDŐK!!!) egyik (egyik?) legsikeresebb hármasáról jelentesz ki nagyon erős dolgokat.

R, én azért az Ancelotti - Benitez cserét is felírnám Perez számlájára, amiből nevetségesen jól jött ki, de az akkor is egy védhetetlen lépés volt. Meg James megvétele, ezen gondolkozom napok óta, én ezt a két hibát tudom felhozni Mourinho kirúgásától tavaly májusig bezáródó időszakból, pedig én aztán azért is Perezt hibáztatom amiért Soros Györs amúgy a hibás.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. január 9., szerda 11:01

Ezért írom, hogy idén hibázott először az elnökünk. Szerintem.
Igen, sajnos elég nagyot. Írom ezt most úgy, hogy lehet a háttérben olyan dolgok készülnek, hogy majd nyáron leesik az álla mindenkinek, csak a 4. hely legyen meg mert ha nem indulunk a BL-ben akkor az egy két jétékos értsd: hazard, naymar, -(bappe nem hiszem, hogy 5-6 évig mozdítható lesz)- elgondolkodik, hogy jön vagy sem mert akkor már nem olyan vonzó egy BL nélküli szezon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 9., szerda 10:54

Gaborone1 írta:
De az megvan, hogy Zidane nem akart a kereten változtatni és nem Pérez.
De akart, csak nem kapust meg Bale-t kibaszni is akarta és nem erőltetni ahogy Perez ezt elképzeli. (zárójelben, szerintem CR-t sem akarta, hogy elmenjen) Viszont, Hazardot vagy Manét is akarta, de Perez stadiont, Neymart és/vagy Bappét akart/akarja.
Hazardot megpróbálta az öreg, majd nem fizetett érte jogosan 200 milliót vagy többet. Mbappét is dicsérte ZZ, meg is próbálta, nem jött össze. Manét körbeudvarolta Zidane, de túl komoly hírek nem is voltak vele kapcsolatban. Ennyit Zidane kinevezése óta a pletykákról.

Ellenben Jamest kitette, Navast megvédte minden helyzetben, Bale-t is csak akkor játszatta, amikor jónak látta. Mindenkiből kihozta a maxot. Aztán jött a CR eset, majd a lemondás, eligazolás. Ezért írom, hogy idén hibázott először az elnökünk. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. január 9., szerda 10:50

De az megvan, hogy Zidane nem akart a kereten változtatni és nem Pérez.
De akart, csak nem kapust meg Bale-t kibaszni is akarta és nem erőltetni ahogy Perez ezt elképzeli. (zárójelben, szerintem CR-t sem akarta, hogy elmenjen) Viszont, Hazardot vagy Manét is akarta, de Perez stadiont, Neymart és/vagy Bappét akart/akarja.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 9., szerda 10:15

KAG írta:
Realista24 írta:Rossz szakmai döntés idén született csak, mert az 5 év 4 BL cím magáért beszél.

Idén elszámolták magukat úgy fest, jövőre lehet javítani, mellette viszont a jövőt szépen építik szerintem.

Én nem igy látom.
Rengeteg mai hiba, mar evek ota körvonalazódott csak a nagy sikerek miatt, leszarták odaát.

Ilyenek pl:
BBC, amit negkoronaztak azzal, hogy az egyetlen épkézláb tagot elengedtek belőle.

A pad gyengülése

Marcelo tehermentesítése.
De az megvan, hogy Zidane nem akart a kereten változtatni és nem Pérez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég