Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. január 12., szombat 19:20

Már mikor megmondtam, az első igazolásnak egy rendes edző kell h legyen, addig marhára mind1 kik vannak a pályán. A másik, hogy Pérez elgondolkodhatna végre, kikhez ragaszkodik ostoba módon és kiket kellene végre elhoznia

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 12., szombat 18:53

Igen, ez nekem is ilyen WTF kategória volt.
Öcsém, pont az lenne a dolgod. :lol:
ZIDANE

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. január 12., szombat 18:42

Tényleg nem gondoljátok, hogy probléma van azzal, ha egy "edző" olyat mond, hogy senki nem vagyok ahhoz, hogy tanácsot adjak bárkinek is. :lol: Hát ez mi, de komolyan, ennyierővel minek edző? Mondjuk Solari tényleg csak dísznek van.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. január 12., szombat 18:35

tostao írta:
Kerlon írta:Jellemtelen nagyon. Pont egy ilyen alamuszi ember "kell" a Real élére.
Miért lenne jellemtelen?

Ezt most en sem ertem.

Menjen at benitezbe??
Hogy lojje modric a labdat. Hogy cselezzen benzema. Vagy mit kene mondania?

Bezzeg mikor zizou ugyanezt lekozolte ő volt a zisten.

Ne legyetek mar olyan mint a media. Tolnak azok eleg szarsagot igyis. Nemkell itt is elkezdeniy
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
tostao
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:40

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: tostao » 2019. január 12., szombat 18:19

Kerlon írta:Jellemtelen nagyon. Pont egy ilyen alamuszi ember "kell" a Real élére.
Miért lenne jellemtelen?

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. január 12., szombat 18:02

Nincsenek akkora lemaradásaink, hogy ne lehetne behozni. És ez a sok "jóllakott sztár", az elmúlt félévben betlizett annyit, hogy újra megéhezzen egy kis sikerre... De egy ilyen szerencsétlenség csak útjában van bármiféle fellendülésnek...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 12., szombat 17:41

Anthony írta:
SzB írta:1. Ha Solari lennék, odamennék Perezhez, és megkérném, szóljon del Bosque mesternek, hogy a Madrid iránti hűsége alapján, nyárig vállalja el helyettem a csapatot, és én visszamennék az utánpótláshoz.
Hát a mai nyilatkozata után mindenképpen érdekes kérdés, hogy minek is van ő tulajdonképpen itt?
Senki sem vagyok ahhoz, hogy tanácsot adjak bárkinek is. Tapasztalt, elit játékosokról beszélünk, akik komoly címeket nyertek már.
Jellemtelen nagyon. Pont egy ilyen alamuszi ember "kell" a Real élére.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. január 12., szombat 17:36

Ne becsüld le ezt a keretet, akiért adnak 60-70 milliót, az már világsztárnak számít, és ilyen spíler van nálunk több mint egy csapatra való. Az más kérdés, hogy nálunk esetleg most nem játszik olyan jól. És van egy fogadásom arra, hogy 7-8 drágább játékos el fog menni a nyáron. Különösen, ha ennyire szétesik a csapat.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. január 12., szombat 17:10

miért menne el nyáron 7-8 világsztár? :ozil: (annyi nincs is sőt...)
Isco biztos megy, remélem Bale is a többiek inkább maradnak
főleg ha új edző jön

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. január 12., szombat 17:01

SzB írta:1. Ha Solari lennék, odamennék Perezhez, és megkérném, szóljon del Bosque mesternek, hogy a Madrid iránti hűsége alapján, nyárig vállalja el helyettem a csapatot, és én visszamennék az utánpótláshoz.
Hát a mai nyilatkozata után mindenképpen érdekes kérdés, hogy minek is van ő tulajdonképpen itt?
Senki sem vagyok ahhoz, hogy tanácsot adjak bárkinek is. Tapasztalt, elit játékosokról beszélünk, akik komoly címeket nyertek már.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 12., szombat 16:32

wxyz írta:Tökmindegy mi a felállás, ha nincs taktika és elképzelés.
Nem sokszor értünk egyet, de ezt most adom. Rég nem felallasbeli probléma van itt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 12., szombat 16:20

SzB írta:1. Ha Solari lennék, odamennék Perezhez, és megkérném, szóljon del Bosque mesternek, hogy a Madrid iránti hűsége alapján, nyárig vállalja el helyettem a csapatot, és én visszamennék az utánpótláshoz.
2. tudván, hogy a Celtá-nak lyukas a középpályája, de két középcsatára van (remélhetőleg Aspas sérülése nem hosszú lejáratú), javasolnám, hogy Maxi Gomez-t kérjük el nyárig, cserébe pedig adjuk oda érte Ceballos-t, Valverdét (őket csípem, de túl sok egyforma középpályásunk van) és Lucas Vazquez-t. Gomez látszik most az egyetlen megszerezhető gólképes és profi csatárnak, mást nem igen engednek el sehonnan, akkora a piac húzása, hogy nyárig mindenki igyekszik bezárni a kapukat.
3. Javasolnám, hogy vegyük kölcsön Ibrát a Galaxytól szintén nyárig (két éve kellett volna idehozni...).
4. Egy Curtois - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Casemiro, Kroos, Isco - (és akkor:) Maxi Gomez, Ibrahimovic csapattal (pad: Nacho, Asensio, Vinicius, Bale, Benzema és a maradék) még ma is agyon kellene vernünk a világot. A legkiégettebb profi is motiválható, csak meg kell találni a módját. És állítólag a mi elnökünk egy bazi nagy császár - nos akkor itt az idő, tegye meg!
5. Nyárra pedig nagytakarítást javasolnék - bár lesz az magától is. Hét-nyolc világsztár fog elmenni tőlünk (sajnos Isco és valószínű Asensio és Ceballos is, Modric, és szerintem Kroos sem marad, James, Kovacic, és minden bizonnyal Marcelo, Navas és ha minden jól megy Bale, Benzema, - ez testvérek között is több mint félmilliárd bevétel), abból a pénzből azért futja majd helyettük 3-4 szuper játékosra - és azért spájzoltunk néhány tehetséges fiatalt, akikre mostmár építhetünk...

Fifabu ki

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. január 12., szombat 15:47

Egy 160perc/gólos játékos nem tudom mennyit segitene rajtunk.

"A csapat a 4-3-3-hoz alkalmazkodott, de lehetőség van más szisztémában is játszani.”

Talán a hiányzók miatt végre változtat.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 12., szombat 15:16

És tud is valamit ez a Gomez, vagy csak azért vegyük meg, mert most van egy latin akinek jönnek a gólok?

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. január 12., szombat 15:10

1. Ha Solari lennék, odamennék Perezhez, és megkérném, szóljon del Bosque mesternek, hogy a Madrid iránti hűsége alapján, nyárig vállalja el helyettem a csapatot, és én visszamennék az utánpótláshoz.
2. tudván, hogy a Celtá-nak lyukas a középpályája, de két középcsatára van (remélhetőleg Aspas sérülése nem hosszú lejáratú), javasolnám, hogy Maxi Gomez-t kérjük el nyárig, cserébe pedig adjuk oda érte Ceballos-t, Valverdét (őket csípem, de túl sok egyforma középpályásunk van) és Lucas Vazquez-t. Gomez látszik most az egyetlen megszerezhető gólképes és profi csatárnak, mást nem igen engednek el sehonnan, akkora a piac húzása, hogy nyárig mindenki igyekszik bezárni a kapukat.
3. Javasolnám, hogy vegyük kölcsön Ibrát a Galaxytól szintén nyárig (két éve kellett volna idehozni...).
4. Egy Curtois - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Casemiro, Kroos, Isco - (és akkor:) Maxi Gomez, Ibrahimovic csapattal (pad: Nacho, Asensio, Vinicius, Bale, Benzema és a maradék) még ma is agyon kellene vernünk a világot. A legkiégettebb profi is motiválható, csak meg kell találni a módját. És állítólag a mi elnökünk egy bazi nagy császár - nos akkor itt az idő, tegye meg!
5. Nyárra pedig nagytakarítást javasolnék - bár lesz az magától is. Hét-nyolc világsztár fog elmenni tőlünk (sajnos Isco és valószínű Asensio és Ceballos is, Modric, és szerintem Kroos sem marad, James, Kovacic, és minden bizonnyal Marcelo, Navas és ha minden jól megy Bale, Benzema, - ez testvérek között is több mint félmilliárd bevétel), abból a pénzből azért futja majd helyettük 3-4 szuper játékosra - és azért spájzoltunk néhány tehetséges fiatalt, akikre mostmár építhetünk...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 12., szombat 14:09

Tökmindegy mi a felállás, ha nincs taktika és elképzelés.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. január 12., szombat 13:45

4-4-2ben a szélen a Vini-Brahim páros védekezésben elég karcsú lenne. Ha hozzáadod Odrit JHV-ben még nagyobb a lyuk. Az eddig látottak alapján legalábbis, támadásban amit hozzátesz azt könnyen elveheti a védekezésével.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 12., szombat 12:53

Alapvetően ezt fújom év eleje óta. Karim kp és Mariano között, szélen 2 melós szélső, kp-n meg Kroos-Llorente/Case. A vezetésünk nem így látja. Ragaszkodni kell a 433-hoz.

ekissm
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: ekissm » 2019. január 12., szombat 12:47

Bárki ezzel egyetért, vagy totál vakon vagyok?

Szerintem a keretünk nagyon erős, csak szarul van használva. Egy jó taktika és egy karizmatikus edző ezzel a kerettel is bármi elérne.

A mi játékunk legfontosabb alapja a gyors, technikus és rengeteget dolgozó széljáték.

Nálam ez lenne a gála kezdő:
Kapus Odri Varane Ramos Reguilon Brahim Case/Llorente Kroos Vini Benzema Mariano

A széeleken az Odri Brahim és Reguilon Vini brutál és hatékony munkát tudna végigvinni. A belső védők és Case nem kéne, hogy kizárjanak, maradhatnának bent. Kroos tök jól tudná mozgatni az elől lévőket.

Cserének meg jöhetne: Marcelo, Carvajal,Nacho, Llorente, Ceballos,Isco, előre Bale Ase vagy Lukács.

Szerintem a kupát tudnunk kéne hozni, top4 kötelező és BL-ben szeretnék nagy meccseket látni.

Nyáron Hazard, edző, Kova és egy jó védő meg mondjuk Depay elég is lenne. Bale meg menjen ahová akar.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. január 10., csütörtök 11:30

wZoLee7 írta:Igen komolyan kezdem ugy erezni, Viniciusbol meg kesz valami. Meg az is elofordulhat, hogy Hazard egy felesleges igazolas lenne, es barmennyire egyertelmu h MBappet kellene hozni, ha ot nem, akkor sem Hazardot fizetnem ki.
Én inkább a kora miatt kezdem ezt érezni, jövő ilyenkor már a harmincadikat tapossa.
Ha jönne is egyedül nem oldja meg elől a problémákat. Brazil se ilyen, nem hiszem hogy egy nagy góltermelő lenne a jövőben. Mbappe meg továbbra is álom.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég