Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 16., szerda 18:14

Eriksen szerződése is lejár jövő nyáron.

Kemény lenne, ha 150 millióból ő és Hazard itt kötne ki. Én valahogy benne abszolút jó Modric pótlást látok. Ami gáz, hogy továbbra is csatár kéne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2019. január 16., szerda 17:09

Érdekes kérdések ezek. Amennyire egyre fiatalabbakért adnak nagyon komoly pénzeket, és egyre fiatalabban feltűnnek már a játékosok, mintha a másik oldalon is kitolódna kicsit a játékos pályafutás. Sokkal több meghatározó játékos van szerintem 30 fölött is, és értük is egyre inkább fizetnek a csapatok. emlékszem pár éve az a Mathieau vagy hogy hívják ment a barcába 20 millióért, és akkor az nagy dolog volt, hogy 30 év fölött nem sokszor fizettek ennyi pénzt.
Ez valószínűleg köszönhető a jobb orvosi és fizikai felkészítésnek, táplálkozás tudománynak, meg hogy még profibb az egész labdarúgás körítése.

Ettől függetlenül a kora akkor is már csökkentenie kéne az árát Hazardnak, ahogy a lejáró szerződés. Én is bízom benne, hogy 80 millió körül elhozzuk. Ha rebellisebb típus lenne, akkor biztos tudnánk annyiért hozni, talán kevesebbért is, így majd meglátjuk.
Hazardnál a kora inkább indokolja a magas árat.
És miért?

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. január 16., szerda 14:39

AdamTaylor írta:A kora miatt szerintem pont, hogy nem kéne túlzónak lennie. Zidane is ebben a korban jött, de hogy ne lehessen annyival lesöpörni, hogy a kőkorszakban minden más volt CR is kb ennyi idősen lépett szintet a BL-ben. De csak hogy az emberünknél maradjunk, a válogatottban is ezen a vb-n volt a legmeggyőzőbb eddig.

Nagyon fura azt látni, hogy tinédzserekért indokolt bankot robbantani, de olyan játékosokért akik már értik is a játékot túlzó.

Hazardnál a kora inkább indokolja a magas árat. A szerződéséből visszamaradó rövid idő az ami inkább indokolatlanná teszi.
ZZ kicsit más kategória, nem hasonlitanám össze a kettőt.
Cr példa megint érdekes. Ott a csapat ugrott egy szintet nem ő.
Abban egyetértek, jelenlegi piacot nézve kit mennyiért vesznek, adnak, akkor nem túlzó.

AdamTaylor
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 10:34
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2019. január 16., szerda 14:28

A kora miatt szerintem pont, hogy nem kéne túlzónak lennie. Zidane is ebben a korban jött, de hogy ne lehessen annyival lesöpörni, hogy a kőkorszakban minden más volt CR is kb ennyi idősen lépett szintet a BL-ben. De csak hogy az emberünknél maradjunk, a válogatottban is ezen a vb-n volt a legmeggyőzőbb eddig.

Nagyon fura azt látni, hogy tinédzserekért indokolt bankot robbantani, de olyan játékosokért akik már értik is a játékot túlzó.

Hazardnál a kora inkább indokolja a magas árat. A szerződéséből visszamaradó rövid idő az ami inkább indokolatlanná teszi.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. január 16., szerda 13:54

RealMadridFanatic írta:Lehet én vagyok eltévedve, de azért ezek a "csak" 100 millió, meg ennyiért ajándék szövegek kicsit túlzók annak fényében, hogy egy év marad vissza a szerződésükből nyáron.
Ja, már csak a kora miatt is túlzó, viszont tényleg hozni kell, nincs jobb opció.
Vele kapcsolatban csak az zavar, hogy ő sem egy góltermelő gép.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. január 16., szerda 13:48

Lehet én vagyok eltévedve, de azért ezek a "csak" 100 millió, meg ennyiért ajándék szövegek kicsit túlzók annak fényében, hogy egy év marad vissza a szerződésükből nyáron. Azért Neymar, Mbappé, Pogba meg a 100 millás igazolások még több éves szerződésekkel rohangáltak amikor megvették őket.

Nem azt mondom, hogy ne hozzuk 100-ért is Hazardot, mert kell, mint egy falat kenyér több értelmes támadó is, de bőven áron felül jönne a kora (bár szerintem manapság 32-33 éves korig lehet top teljesítményt leadni) és a szerződésének időtartama miatt.

Remélem azért fog tenni Ő is érte, hogy jöhessen és megáll inkább ilyan 80 millió körül. Tudom, hogy tiszteli a Chelseat és nyilatkozta már, hogy az sem baj, ha ott marad és lesz klublegenda, de mindenki tudja, hogy ide szeretne jönni, gyerekkora óta szereti Madridot és ez az utolsó dobása. Amennyiben nyáron nem jön, utána már nem fog. Így közölhetné az angol vezetőséggel, hogy akár elengedik nyáron, akár nem, nem fog hosszabbítani, ezzel helyzetbe hozva a Realt is.

A dán meg személy szerint nem győzött meg, nem is Modric stílusú játékos (ami persze nem feltétlen baj), számomra kevés egy Real "fazonszabászának". Amilyen árak repkednek vele kapcsolatban (persze egyelőre ezek légbőlkapottak valószínűleg), én nem erőltetném. Akciós áron jöhet, mert úgy bukni nem nagyon lehet, de 100 milliókat egész biztosan nem adnék érte.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. január 16., szerda 13:40

Hat ha csak 112 Hazard ara akkor nincs min gondolkodni.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 16., szerda 13:35

Hazard mindenképp kell, viszont Eriksen érkezése nálam az új edzőtől függne. Szerepel-e a dán az elképzeléseiben, milyen összetételű kp-t akar stb.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. január 16., szerda 13:12

Pad'em írta:AS szerint Eriksen-re egyre nő a sanszunk. Nem halad a hosszabbítása, és állítólag jönne is ide a dán. Egy 75-100 millió között ha tudjuk hozni, akkor szerintem megéri és előrelépés a középpályánknak. Isco és James árából fedezni is tudnánk.
Azért, ha egy Eriksen, Hazard pakk biztos lenne nyáron, az már elég nagy pozitívum lenne, mondjuk Én még egy csatárt feltétlen(Icardi) igazolnék. :)

Végre a kezdőbe igazolnánk és minőségi játékosokat.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. január 16., szerda 13:05

AS szerint Eriksen-re egyre nő a sanszunk. Nem halad a hosszabbítása, és állítólag jönne is ide a dán. Egy 75-100 millió között ha tudjuk hozni, akkor szerintem megéri és előrelépés a középpályánknak. Isco és James árából fedezni is tudnánk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 16., szerda 10:28

kit érdekel luca zidane? annyi potyája volt már hogy belőle úgy sem lesz semmi. nem szeretetszolgálat vagyunk. (bár átigazolásoknál mindig ez a kép formálódik rólunk)
Fél évig szokta ott a spanyol első osztályt
mármint fél évig látta hogy milyen a padról egy első osztályú meccs. ez mondjuk kemény tudás lehet amit felszedett. mondom, kidobott félév. ennél csak jobban profitált volna ha nálunk marad.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 16., szerda 10:24

Ja, ennyire egyszerű. :lol:
Nálunk játszana. És Lucát hova teszed?
Fél évig szokta ott a spanyol első osztályt, edzéseket, közeget. 19 évesen. Valóban okot ad az óriási felháborodásra. Inkább el is engedem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 16., szerda 10:04

aki nem hajlandó belemenni az 50%-ba azzal nem kell üzletet kötni ennyire egyszerű. padoztatni mi is tudjuk, sőt játszatni is, csak két osztállyal lejjebb, de legalább itt edzene. ez így egy kidobott félév volt amiből lehet még kidobott 1 év is, ha nem lépnek perezék
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 16., szerda 10:00

Szerintem meg ha kiemelkedne az ottani kapusok közül, akkor ő védene.
Ez nem így történt, tavaszra szerintem jön is vissza.
Kapusnál 50%-ra keretet kötni meg indokolatlan, mert bizalmi pozíció, kevés helyen cserélgetik.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 16., szerda 9:56

ha éves keret van akkor nagyon bele kell húzniuk mert 50%-ot min. ki kéne kötni ilyen szerződéseknél tehát kb a tavaszt végig kezdenie kéne amire lássuk be nem sok esély van, hiszen kevesebb gólt kaptak a bajnokságban mint mi.

ha edzésen kevés: akkor meg a leganes első dolga lett volna januárban visszaküldeni hogy a gyerek marha kevés nekünk nem kell tessék, inkább megoldjuk a padoztatást házon belül. szerintem. persze lehet hogy nem így van, de eddig úgy néz ki
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 16., szerda 9:44

Ha éves keret van, akkor hogy lenne tele vele a sajtó? Írtam más indokot is. :ike:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 16., szerda 9:40

ha benne van a szerződésben és nem teljesítik akkor nyilván szépen tejelnek nekünk kötbért és már rég rengeteg cikk lenne hogy a leganes milyen pontokat szegett meg a szerződésekben és perez mutogathatna rájuk. még javíthatnak ezen a blamán és visszahívhatják januárban. ennél még az is többet ér hogy a felnőttekkel edz és a castillában véd hétről hétre.

SKY SOURCES: @realmadrid goalkeeper Kiko Casilla to undergo a medical today ahead of transfer to @LUFC. #SSN
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 16., szerda 9:28

És mi van, ha beleírták, csak nem érdekli a Leganést? Láttad a kölcsönszerződés részleteit? Vagy mi van ha szarul teljesít az edzésen?
Vagy igazából mindegy, csak mehessen a fika.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 16., szerda 8:58

kapusoknál más a helyzet mint mezőnyjátékosoknál, nyáron írtam hogy semmi értelme feltétel nélkül kölcsönadni. ő hibájuk hogy egy ilyen apróságot kihagynak a kölcsönadásnál.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 16., szerda 8:52

BBeno írta:
remek, megfontolt sportszakmai döntést hoztak itt is perezék

A kölcsönjátékosaink 99%-a fixen játszik mindig, akárhova adjuk. Biztos Perezék nem értenek hozzá, jelentkezned kéne a pozira.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég