Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. január 18., péntek 19:17

Courtois ma már edzett

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. január 18., péntek 19:16

KAG írta:Navas is off.
Pont, mikor eladtuk Casillat. :lol: :lol:
Faszira évek óta nem volt szükség, amikor kéne 1x, már nincs.
Gecc. :lol:
Ez a szezon nagyon komoly. :mrgreen: :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 18., péntek 18:44

Zidane legalább meccsben van. Vagy nincs?


Courtoist nem lehet osszedrotozni?

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. január 18., péntek 18:42

KAG írta:Navas is off.
Pont, mikor eladtuk Casillat. :lol: :lol:
Faszira évek óta nem volt szükség, amikor kéne 1x, már nincs.
Most akkor Zidanet fogják bevetni vagy lépnek valamit és visszahozzák gyorsba Lunint(már ha ez lehetséges)?
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 18., péntek 18:42

Jokor megyek meccsre, geci. :mrgreen:


Benzema azert lesz?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 18., péntek 18:40

Navas is off.
Pont, mikor eladtuk Casillat. :lol: :lol:
Faszira évek óta nem volt szükség, amikor kéne 1x, már nincs.
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 18., péntek 18:30

Hazard a legjobb korban van nem is értem miről megy a téma. 28 éves ereje teljében és a legjobb évei még előtte vannak szerintem.A generáció váltás nem annyiból áll hogy összehányunk egy zsák tinit és várjuk,hogy összeérjenek.Hazard segíthet egy viniciusznak de még egy mbappénak is footballistává vállni és 1 évet be lehet áldozni 2-3at viszont már nem anélkül,hogy legalább az irányt látnánk. Carvajal-Varane-Casemiro ha maradnak mind fontosak lesznek a fiatalok számára.És kellenek még olyan igazolások akik a csúcson vannak nem pedig majd egyszer valamikor ott lehetnek.

Az,hogy miért kukáztunk ki egy évet teljesen nem tudom.Stadion vagy vihar előtti csend biztos kell legyen valami megmagyarázható oka mert nem nagyon találok rá jelenleg.Azért egy irányt minimum be kellett volna lőni.Szerintem meg sem fordult senkinek a fejében amikor CR távozott(legalább is nekem biztos nem),hogy itt nem fog érkezni minimum 1 world class játékos.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. január 18., péntek 16:33

Nem egészén értem mi a helyzet jelenleg koncepció terén. Eladtuk CR-t, nagyon kifelé nézeget Marcelo és Modric is, Ramos sem fiatal. Ez számomra úgy tűnik mintha éppen a csapat gerince cserélődne, ergo generációváltás közepén áll a csapat. Szintén passzol a kirakósba, hogy fiatal tehetségeket kezdtünk el igazolgatni, ugye Vini, Rodrygo, Palacios (ő talán még nincs bejelentve) és több ilyen sráccal kapcsolatos híresztelést olvastam. Ez így eddig nekem összeáll egy értelmes képpé, mint egy közép-hosszútávú terv. Nagyjából olyan 3-6 éves futamidővel számítanék, hogy mikor kellene ismét BL döntőben szerepelni ha beválnak ezek a srácok többnyire.
Ehhez képest számomra kicsit kilóg Eden Hazard aki igen komoly téma. 28 éves, élete szezonját futja, tökéletes erősítés egy csapatnak aki MOST akar nyerni. Hogy szemben áll-e a Real Madrid eszményével az, hogy a Real Madrid éppen az adott bármelyik pillanatban nem akar nyerni? Igen.
Ennek ellenére úgy látom, hogy azt az ideát, mely szerint a triplázó csapatból szeretnénk még kifacsarni további trófeákat, Cristiano nyári távozásával eldobtuk.
Az NBA-ben használatos kifejezés a "retool", az én szememben Hazard leigazolása erre lenne kísérlet.
Amit Vinicius érkezése és csapatba építése jelent, az a "rebuild", melyhez véleményem szerint nem 28 éves jelenlegi világsztárok igazolása kell.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2019. január 18., péntek 15:50

Ez egy olyan kérdés amire nincs ember a földön aki biztosat mondhat. Ettől függetlenül elég szembetűnő az a tendencia hogy a játékosok egyre idősebben is képesek ugyanolyan magas szintű teljesítményt leadni top klubokban. Egyfelől ez az ami miatt jobban hiszek benne, másfelől az a tény, hogy nem nyert még BL-t. Most van lehetősége belenyúlni egy olyan szerződésbe ami ezt közelebb hozhatja neki. Pl itt egy új projekt szerintem kifejezetten kecsegtető lehet számára. Szóval motivációs oldalon is inkább az ő irányba billen nálam a mérleg nyelve.

Meg nálam valahogy az a kép rajzolódik ki, hogy a fiatalokkal inkább csak mellényúlunk. Varane volt az utolsó akit meg tudtunk tartani mint fiatalon idekerült játékos. Mindenki más el lett adva, mert kiégtek, vagy nem ütötték meg a szintet. Esetleg Carvajalt lehetne mondani, de ő innen ment el kölcsönbe, tudta mire számíthat amikor visszajött. Jelenleg ugye Asensio van válságban és nem úgy néz ki, hogy ő lenne az aki változtat ezen a sormintán. Pedig amikor rendesen játékban volt láthattuk, hogy nem gyengébb Dembelénél, de Mbappen kívül senkinél a korabeliekkel összevetve. Azóta fejben totál szétesett szerencsétlen. Ez amit idén lehozott a pályán, meg a sajtó előtt az no comment.[/quote]


Azért Hazard is évek óta top teljesítményt nyújt az angol bajnokságban egy Chelsea-ben. Olyan edzőkkel akik sose a támadójátékot preferálták. Szerintem itt a Realban kiteljesedhet és aranylabdát nyerhet.
Jókor jönne ide. Egy új sikeréhes csapat arca, vezére lehet. Jó korban van teljesen. Plusz 100 milla a mai árak mellett egy top 5 játékosért egyátalán nem sok.

Amúgy is kell a Madridnak egy új arc aki miatt megéri kimenni megnézni a meccseket és leülni a tv elé. Jelenleg ez Ronaldoval teljesen eltünk. Hiába Modric aranylabdája miatta nem ülnek le az emberek meccset nézni. Jelenleg a Madrid nagyon sótlan. Alig van olyan játékos aki szórakoztatná a közönséget.Isco lehetne az de az ő ideje úgynéz ki lejárt Madridban. Bale szintén egy megszokott bútordarab lett. Sőt talán már a megszokás miatt is van ez. Kell a vérfrissítés a csapatnak. Kellenek az új arcok,impulzusok. Nem hiába kiváncsiak ennyire Viniciusra az emberek.

Asensio szerintem egy James féle karriert futhat be. Lassú a srác és inkább beképzelték az emberek,hogy ő átveheti Ronaldo helyét. Van egy jó ballába meg ad magára...


Mbappét szerintem egy ideig ellehet engedni. Nagyon fiatal még. PSG-t választotta és ott is fog maradni még jó ideig. Egyértelműen benne van a legnagyobb potenciál a támadók közül.

Jelenleg egy Hazard,Icardi,Eriksen,Hermoso,Alex Telles pakkot hoznék.

AdamTaylor
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 10:34
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2019. január 18., péntek 14:56

Victorioo írta:Hazard tényleg toppon van most, de valahogy nem érzem, hogy ez 3-4 év múlva is igy lesz.
Ez egy olyan kérdés amire nincs ember a földön aki biztosat mondhat. Ettől függetlenül elég szembetűnő az a tendencia hogy a játékosok egyre idősebben is képesek ugyanolyan magas szintű teljesítményt leadni top klubokban. Egyfelől ez az ami miatt jobban hiszek benne, másfelől az a tény, hogy nem nyert még BL-t. Most van lehetősége belenyúlni egy olyan szerződésbe ami ezt közelebb hozhatja neki. Pl itt egy új projekt szerintem kifejezetten kecsegtető lehet számára. Szóval motivációs oldalon is inkább az ő irányba billen nálam a mérleg nyelve.

Meg nálam valahogy az a kép rajzolódik ki, hogy a fiatalokkal inkább csak mellényúlunk. Varane volt az utolsó akit meg tudtunk tartani mint fiatalon idekerült játékos. Mindenki más el lett adva, mert kiégtek, vagy nem ütötték meg a szintet. Esetleg Carvajalt lehetne mondani, de ő innen ment el kölcsönbe, tudta mire számíthat amikor visszajött. Jelenleg ugye Asensio van válságban és nem úgy néz ki, hogy ő lenne az aki változtat ezen a sormintán. Pedig amikor rendesen játékban volt láthattuk, hogy nem gyengébb Dembelénél, de Mbappen kívül senkinél a korabeliekkel összevetve. Azóta fejben totál szétesett szerencsétlen. Ez amit idén lehozott a pályán, meg a sajtó előtt az no comment.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2019. január 18., péntek 14:39

kodo írta:Ez a 7.5 milliós Hermoso ár meddig érvényes?

Szerintem csak nyárig.

Én mindenképp érvényesíteném ennyiért. Elég jó szezont hozott az Espanyolban és idővel simán benne van, hogy a Spanyol válogatott első számú hátvédje lesz.

7.5 milla meg ajándék a mostani piacon... nincs nagy kockázat benne. Militao 50 misis ára meg azért nem gyenge... 50 milla az új 30 úgy néz ki. Régebben Portotól Bencicától rendre 30 ért hoztuk el a játékosokat ma már 50-túl indul...

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 18., péntek 14:04

Ez a 7.5 milliós Hermoso ár meddig érvényes?

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2019. január 18., péntek 14:04

realistahuni írta:Targoncás azért bitang jó védő lett, pedig ha jól rémlik anno itt a fórumon is cinkeltük a Higuain féle Nápoly korszakban a hibái miatt. :lol:
Padra nem fog jönni, kezdőből most pedig nem vehetjük ki Ramost.

Hát nem tudom mennyire lenne értelme most kiadni 50 misit a Portos srácra.

Ramos még szerintem 2 évig stabil kezdő marad. Varane pedig adott. A világ egyik legjobb védője és még mindig roppant fiatal.
Nacho 29 éves, de tökéletes harmadik számú védő aki pl. tavaly szerintem pokolian jó szezont hozott le. Nem véletlen, hogy többször is kezdő volt.
Melléjük én szerintem Koulibaly fölösleges lenne Koulibaly.

Elég robosztus védő nem is túl gyors. Szerintem itt ő nem lenne annyira jó. Viszont cserébe kb. elnyomhatatlan és lefejelni sem egyszerű.

Hermoso szerintem nagyon diszkont áron van. 7.5 misit akkor is megér, ha visszahozzuk és rögtön eladjuk 25-30 millióért.

Militaot nem annyira ismerem. 50 Millió szerintem sok egy olyan játékosért aki max harmadik számú lehetne még itt 1-2 évig. Bár tény, hogy Ramos kifele megy és a Nacho sincs idén túl jó formában. Plusz ugye már annyira nem is fiatal.

Én nyáron Hermosot hoznám. Aztán ha nem vállik be jövőre lehetne hozni valami nagyobb kalibert. Akkor már Ramos is egy évvel idősebb lesz.

Nyáron szerintem a priorítás a Hazard, Eriksen pakk valamint egy csatár. Remélhetőleg nem Piatek meg Dost kaliber.... Inkább Icardi. Valamint egy bhv is kellene.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. január 18., péntek 13:30

Targoncás azért bitang jó védő lett, pedig ha jól rémlik anno itt a fórumon is cinkeltük a Higuain féle Nápoly korszakban a hibái miatt. :lol:
Padra nem fog jönni, kezdőből most pedig nem vehetjük ki Ramost.
Love football, hate antifa.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. január 18., péntek 13:27

Olvasom a védős hírt, de keveslem a létszámot :)
Ha jól értelmezem a csapat jelenlegi helyzetét, akkor Jézus kuka és Ramos is kifut legfeljebb 2 szezonon belül. Ebből talán a Hermoso-Jézus csere tűnik alapvetőenek. Targoncás Koulybali is jöhet. Kíváncsi vagyok, hányszor írnák le újra, hogy Pérez nem szereti a négereket.
Kerlon írta:
Süti írta:Úristen, Nacho is 29 már... Repül az idő. :| :shutup:
Viszonylag késő nérett meg az első kerethez ő.
24-25 éves korára. Teljesen okés ezen a poszton.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 18., péntek 13:23

Süti írta:Úristen, Nacho is 29 már... Repül az idő. :| :shutup:
Viszonylag késő nérett meg az első kerethez ő.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 18., péntek 10:56

Úristen, Nacho is 29 már... Repül az idő. :| :shutup:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. január 18., péntek 9:34

kodo írta: Sokan annyira odavannak itt hogy hihetetlen. Lopeteguivel el lett szabva mar az ev, Solari csak azert van mert nem volt mas opcio. Nyartol lehet ujra probalkozni. Nem sok jatekunk van, nem csoda, fel keret hianyzik es egytol egyig fontos jatekosok. Sokkal jobban menne a szekér ha egészséges lenne mindenki es nem Cristokhoz kene nyúlni.
Amikor egeszseges volt (majdnem) mindenki, akkor se voltunk jobbak. Sot, megkockaztatom, a fiatalokkal legalabb lenduletesek vagyunk, es legalabb eselyt kapnak a bizonyitasra. Azert osszel volt olyan, amikor a Benzema, Bale, Lucas, Isco, Asensio otos fogattal vallatni lehetett volna...
:goat:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. január 18., péntek 9:29

goal.com írta:Real Madrid primed to land cut-price Hazard
1 hour ago
07:05
Chelsea will be forced to drop the asking price for superstar attacker Eden Hazard in the summer in a huge boost for Real Madrid's transfer plans.

The Londoners have slapped a £150million valuation on the Belgian wizard but the asking price will drop well below €100million at the end of the season with Hazard's contract expiring in 12 months, according to France's Le10Sport.

Hazard has made no secret of his admiration for Real Madrid over the past few months and has rejected several contract extensions from Chelsea..

Amiről beszéltünk. Bízok benne, hogy igaz lesz és tényleg 100 millió alatt hozunk egy lejáró szerződésű játékost. Leírni is szörnyű milyen pénzek repkednek. :(
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. január 17., csütörtök 18:05

Victorioo írta:Amúgy pont ez az, miért felejtettek volna el focizni?
Mert hirtelen elment 2 legenda a csapattól nem rég.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég