Serie A

Foci a Real Madridon túl...
wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 20., vasárnap 12:18

Süti írta:[
És hogy nem lennénk előrébb vele? Most kit fogsz betenni ha Benzema kiesik 3 hétre? Konkrétan van egy fél csatárunk. Akkor kit kellene hozni?
A hozzáértésedet nem is fogom megkérdőjelezni, azon úgyis röhög a fél fórum.
Vegyük meg azért drágán, mert akkor lesz valaki ha megsérül Benzema? Meggyőző indok.

Nagyon nem érted te ezt a sportot, ezért nem kellene arcoskodni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 20., vasárnap 12:10

Süti írta:Én nem írtam olyat, hogy oda se kerül. Ha ezek után meg csak a statok pontos számszerűségére tudsz érdemben reagálni, az azért sokatmondó.
Te jöttél semmitero statokkal. Erre akartam reagálni mivel a többi már szubjektív.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 20., vasárnap 12:04

Én nem írtam olyat, hogy oda se kerül. Ha ezek után meg csak a statok pontos számszerűségére tudsz érdemben reagálni, az azért sokatmondó.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 20., vasárnap 11:58

Süti írta:
Realista24 írta:
Mondjuk ha már ilyen magas lóról beszélsz, akkor legalább normálisan hasonlítanád össze a dolgokat, és nem egy vénember statjait egy 25 évesével, aki egy hónap múlva már 26, de ne zavarjon. De ennyi erővel mondhatod, hogy Raúl x éve nem rúgott gólt a Realban :lol:

Karim meg úgy hozza a nagyjából 0,5-ös átlagot, hogy mellette volt egy Ronaldo, Icardi mellett ki volt/van? :lol:
Nem mellesleg Icardi 206/121 az Interben, vagy 176/109, ha csak bajnokság. Szóval még a számokat sem tudom honnan vetted. Én a wikiről.

De régen volt már itt elnök Calderón, kívánom nektek, hogy éljétek át újra, mondjuk akkor én is szívni fogok de legalább jót röhögök rajtatok :lol:
Egyrészt nem Benzemára akartam kihegyezni, bár az, hogy az egész kommentből téged ez triggerelt, nyilván nem lep meg.
A számokat wikiről vettem én is, lehet az nem volt frissítve. Mindegy, bármelyiket nézed, vastagon 0,5 fölött van. És hogy ki mellett ki volt? Karim mögött a világ legjobb középpályája, meg minden meccsen legalább 2 kimaradt ziccer. Icardi mellett meg ki van? Politanok, meg Borja Valerok. Aztán valahogy mégis 0,5 felett van a statja.
Fyi, bármennyire nem tartom akkora korszakos játékosnak mint itt sokan, Benzema nálam is elférne a padon. A mondandóm lényege egyáltalán nem ez volt, hanem hogy ilyen statokkal egy ilyen interből hogy lehet ennyire kutyázni valakit.
De ez minen szóba került csatárra igaz, a fórum egy bizonyos részének mindenki egy bot, hiába rúgja stabilan a gólokat máshol.
Minden meccsen ket kimaradt ziccer? Hát elvileg oda sem kerül nem?

Ha még statot hozol, legalább nézz utána.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 20., vasárnap 11:51

Kerlon írta:Icardi
Benzema

Icardinak tavaly volt egy kiemelkedő szezonja, amúgy a középszar olasz liga, középerős olasz csapatában hozta magát. 11-esekkel gondolom egál is lehetne. Amúgy meg nézzétek meg a játékát, talán még Kanenel is egyszerűbb és gyengébb. (Fizikumban főleg)
Icardi legutóbbi 4 szezonjai:
29 gól, 26 gól, 16 gól, 27 gól.
1 kiemelkedő szezon?
Senki nem mondta, hogy a játéka nem egyszerű, cserébe hatékony.


(wxyz)
És hogy nem lennénk előrébb vele? Most kit fogsz betenni ha Benzema kiesik 3 hétre? Konkrétan van egy fél csatárunk. Akkor kit kellene hozni?
A hozzáértésedet nem is fogom megkérdőjelezni, azon úgyis röhög a fél fórum.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 20., vasárnap 11:45

Süti írta:Egy közepes építkező interben 166 meccs 104 gól. 25 évesen. (Benzema most tart 134-nél, egy korszakos Real Madridban...majd 300 meccsen. :lol: ) Mikor mindenki tudja hogy őt ki kell szolgálni, ahogy aki látta idén az intert azt is, hogy ez a csapat képtelen rá. De biztos egy bot semmi 0, az idei statjaiból kiindulva. :lol:
Irány a futballszakma srácok, sok babér teremhet ott nektek. :shutup:
Senki nem írt arról, hogy egy bot lenne-e. Arról van szó, hogy semmi indok nincs arra ami azt bizonyítaná, hogy vele bármivel is előrébb lenne a csapat. Annyira gyilkos cenyó, ami a nagy erénye, az indok a legigazolása mellett, hogy jelenleg büntetők nélkül ugyanolyan gólátlaga van, mint az öregedő, más szerepkört játszó Benzemának.

A folyamatos, más hozzáértését megkérdőjelező beszólásaidat pedig inkább engedd el.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 20., vasárnap 11:43

Icardi
Benzema

Icardinak tavaly volt egy kiemelkedő szezonja, amúgy a középszar olasz liga, középerős olasz csapatában hozta magát. 11-esekkel gondolom egál is lehetne. Amúgy meg nézzétek meg a játékát, talán még Kanenel is egyszerűbb és gyengébb. (Fizikumban főleg)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 20., vasárnap 11:37

Realista24 írta:
Mondjuk ha már ilyen magas lóról beszélsz, akkor legalább normálisan hasonlítanád össze a dolgokat, és nem egy vénember statjait egy 25 évesével, aki egy hónap múlva már 26, de ne zavarjon. De ennyi erővel mondhatod, hogy Raúl x éve nem rúgott gólt a Realban :lol:

Karim meg úgy hozza a nagyjából 0,5-ös átlagot, hogy mellette volt egy Ronaldo, Icardi mellett ki volt/van? :lol:
Nem mellesleg Icardi 206/121 az Interben, vagy 176/109, ha csak bajnokság. Szóval még a számokat sem tudom honnan vetted. Én a wikiről.

De régen volt már itt elnök Calderón, kívánom nektek, hogy éljétek át újra, mondjuk akkor én is szívni fogok de legalább jót röhögök rajtatok :lol:
Egyrészt nem Benzemára akartam kihegyezni, bár az, hogy az egész kommentből téged ez triggerelt, nyilván nem lep meg.
A számokat wikiről vettem én is, lehet az nem volt frissítve. Mindegy, bármelyiket nézed, vastagon 0,5 fölött van. És hogy ki mellett ki volt? Karim mögött a világ legjobb középpályája, meg minden meccsen legalább 2 kimaradt ziccer. Icardi mellett meg ki van? Politanok, meg Borja Valerok. Aztán valahogy mégis 0,5 felett van a statja.
Fyi, bármennyire nem tartom akkora korszakos játékosnak mint itt sokan, Benzema nálam is elférne a padon. A mondandóm lényege egyáltalán nem ez volt, hanem hogy ilyen statokkal egy ilyen interből hogy lehet ennyire kutyázni valakit.
De ez minen szóba került csatárra igaz, a fórum egy bizonyos részének mindenki egy bot, hiába rúgja stabilan a gólokat máshol.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 20., vasárnap 11:01

Süti írta:Egy közepes építkező interben 166 meccs 104 gól. 25 évesen. (Benzema most tart 134-nél, egy korszakos Real Madridban...majd 300 meccsen. :lol: ) Mikor mindenki tudja hogy őt ki kell szolgálni, ahogy aki látta idén az intert azt is, hogy ez a csapat képtelen rá. De biztos egy bot semmi 0, az idei statjaiból kiindulva. :lol:
Irány a futballszakma srácok, sok babér teremhet ott nektek. :shutup:
Mondjuk ha már ilyen magas lóról beszélsz, akkor legalább normálisan hasonlítanád össze a dolgokat, és nem egy vénember statjait egy 25 évesével, aki egy hónap múlva már 26, de ne zavarjon. De ennyi erővel mondhatod, hogy Raúl x éve nem rúgott gólt a Realban :lol:

Karim meg úgy hozza a nagyjából 0,5-ös átlagot, hogy mellette volt egy Ronaldo, Icardi mellett ki volt/van? :lol:
Nem mellesleg Icardi 206/121 az Interben, vagy 176/109, ha csak bajnokság. Szóval még a számokat sem tudom honnan vetted. Én a wikiről.

De régen volt már itt elnök Calderón, kívánom nektek, hogy éljétek át újra, mondjuk akkor én is szívni fogok de legalább jót röhögök rajtatok :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 20., vasárnap 10:56

Süti és KAG jól összefoglalta amit amúgy is leakartam írni és gondolok. a lényeg hogy kell egy ember aki tud gólt lőni, mert ez a 20 meccsen 30 gól szégyen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 20., vasárnap 10:54

pheco írta:Vagy csak annyira unja a forum egy resze Benz 4 eve tarto szenvedeset, hogy mar egy Icardi szintu verfrissitesnek is orulne? :-(

4?
Egesz karrierje egy hullámvölgy volt neki, amiota itt van.
4 eve csak a mélyrepülés van, de elotte se volt konstans teljesitmeny leadasara kepes.


Talan 2 szezonja volt, amire azt lehet mondani, hogy na, valahogy a tobbinek is ugy kellene kinéznie.

Valahogy nem tudott kiteljesedni soha, gondolom mentalis akadályok miatt, mert kepessegei alapjan boven topnak kellett volna lennie.
ZIDANE

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 20., vasárnap 10:44

Egy közepes építkező interben 166 meccs 104 gól. 25 évesen. (Benzema most tart 134-nél, egy korszakos Real Madridban...majd 300 meccsen. :lol: ) Mikor mindenki tudja hogy őt ki kell szolgálni, ahogy aki látta idén az intert azt is, hogy ez a csapat képtelen rá. De biztos egy bot semmi 0, az idei statjaiból kiindulva. :lol:
Irány a futballszakma srácok, sok babér teremhet ott nektek. :shutup:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. január 20., vasárnap 10:34

wxyz írta:Icardival nagyot megy a fórum egy része. 3 góllal rúgott többet idén, mint Benzema, egy gyengébb ligában, rá kihegyezett csapatban, büntetőrúgóként.
De ő kell, mert gyilkos cenyó, és lehet vele zsugázni, mert argentín.

Nem gondoltam, hogy valaha is egyet értek veled valamiben, de most ez a helyzet.
Ja és igen, BBeno a csk szalag arra vonatkozott, hogy ő ott a helyi harrykane.
Love football, hate antifa.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. január 20., vasárnap 10:30

Vagy csak annyira unja a forum egy resze Benz 4 eve tarto szenvedeset, hogy mar egy Icardi szintu verfrissitesnek is orulne? :-(

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 20., vasárnap 10:27

Icardival nagyot megy a fórum egy része. 3 góllal rúgott többet idén, mint Benzema, egy gyengébb ligában, rá kihegyezett csapatban, büntetőrúgóként.
De ő kell, mert gyilkos cenyó, és lehet vele zsugázni, mert argentín.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 20., vasárnap 10:24

Fogtok ti még Benzema emlékére boldog könnyeket hullajtani, amikor idehozunk egy ekét, aki még góllövésben sem jobb (sokkal).
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 20., vasárnap 10:05

az a 20 meccs az 16. és a CSK szalag nem tudom mennyit adhat hozzá a gólszámhoz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. január 20., vasárnap 9:58

Most nézem, hogy az agyonsztárolt Icardinak van 9 gólja a ligában 20 meccsen, úgy, hogy rajta van a karszalag, ő lövi a büntetőket. Fizikuma, sebessége nem kiemelkedő, mehet érte a 100 milla. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 17., csütörtök 14:52

V. Mester 77 írta:Nekem sem megy, nem tudok biztosat mondani rá. De akárhogy is, eddig jól jártak vele
Vitathatatlan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. január 17., csütörtök 14:49

Nekem sem megy, nem tudok biztosat mondani rá. De akárhogy is, eddig jól jártak vele
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég