Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. október 2., szerda 16:25

nálunk a szlovák tv-k konkrétan ma is meg tegnap is 5-5 meccset adnak/tak. (Nem a Real nem fért bele az 5-be ma :lol: )

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. október 2., szerda 16:22

ja csak a digi ad kedden is két három meccset meg szerdán is két három meccset míg a sportTV kemény 1 meccset.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 2., szerda 16:18

Arról sem olvastam semmit, hogy az 54(?) milliós Neymar eddig kb. semmit nem mutatott a Barcelonában
hát abból kiindulva, hogy "a média mindig hülyeségeket hord össze", tényleg csoda, hogy nem olvastál, mivel nagyjából az összes meccsén az egyik legjobb volt.

egyébként valaki korábban fenn volt akadva, hogy miért adja a celtic-barcát a tévé, miközben jobb, érdekesebb meccsek is lesznek.

most nézem, hogy ma a digi 2 a szerintem sokak által kíváncsian várt shakhtar-manchester united helyett real-koppenhágát adja, holott az előbbi komoly meccsnek ígérkezik, főleg az mu hullámvölgye miatt, utóbbin meg nagyjából annyi a kérdés, hogy mennyivel fog elhúzni ronaldo messitől a góllövőlistán.

hát nagyjából itt a válasz, a nézettség beszél.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. október 2., szerda 16:09

Mindenkinek, aki még nem látta, melegen ajánlom a következő komédiát 3:34-től (a Milan 11-ese):
http://rutube.ru/video/3649c469b1439f99 ... 08c82f0ec/

Erről a büntetőről az NSO-nak a következő véleménye volt:
A hosszabbítás perceiben azonban Van der Hoornt látta szabálytalannak Eriksson játékvezető, büntetőhöz jutott a Milan, a tizenegyest – az azt kiharcoló – Mario Balotelli értékesítette (nem úgy mint legutóbb a Napoli ellen). A Milan ezzel pontot mentett a 90. percig elég unalmas találkozón.
Ennyi.

És akkor ki az elfogult...az Elche elleni meccs után velünk MI MENT???

De a goal.com se jobb:
However, Balotelli was brought down inside the penalty area in stoppage time by Mike van der Hoorn and the striker made no mistake from the spot, sending Cillessen the wrong way, to seal a point.
Semmi említés, ezzel szemben a mi meccsünkön:
However, the referee made a controversial call to penalise Carlos Sanchez for a tug on Pepe in the penalty area, and Ronaldo fired home from 12 yards to secure the three points in dramatic fashion.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. október 2., szerda 16:04

Arról sem olvastam semmit, hogy az 54(?) milliós Neymar eddig kb. semmit nem mutatott a Barcelonában
talán ha néztél volna Barca meccseket nem írnál ilyet... játékban szerintem nagyszerű, sajnos gyorsabban alkalmazkodott, mint gondoltam, tetszetős a játéka, csak sajnos kezdenek rajta is előjönni a patkányság jelei. pl. tegnapi kiállításnál amit leművelt, fúj.

de játékban sztem semmi panasz nem lehet rá.


meg szerintem felesleges fennakadni azon az Atleticos lesgólon, centiken múlt a dolog, bármelyik bíró elnézhet egy ilyet. ha mi nyerünk így nyilván több cikk jelent volna meg róla, de az értelmesebbek ugyanúgy elismerték volna, hogy ilyen azért gyakran előfordul.

a milan tizi meg no comment. :lol:

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. október 2., szerda 15:58

Ezt én is észrevettem, még mondtam is hogy ez meg mi volt itt a büntető végzésekor. Úgy volt szabálytalan az a gól ahogy csak lehetett. :lol: Nem is volt tizenegyes még ha az is lett volna mindenképp meg kellett volna ismételni. Erről kellene beszélni nem a Pepés dologról ami közel sem volt ilyen, főleg úgy hogy ez a BL-ben történt és pontokról döntött. Itt egyértelműen megfosztották az Ajaxot a 3 ponttól. :angry:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. október 2., szerda 14:07

nem tudom beszéltetek-e a milan tizijéről de engem nem is az fogott meg hogy kamu volt hanem hogy nem fújta vissza a spori. hát mire Mario hozzáér a labdához már majdnem egyvonalban van vele vagy 7 db ajaxos. nézzétek meg. a sporit az összes megelőzte és mégsem ismételtette meg :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. október 2., szerda 13:57

hát nincs mese, ki vagyunk pécézve :kivagyhe:

most néztem vissza a videokat:

balotelli és pepe esete között az a különbség, hogy pepénél mindkettő adott-kapott (és előbb pepe esett lefele, tehát az MÁR szabálytalan volt a védő részéről és csak utána szabálytalankodott pepe), balotelli pedig rátámaszkodott a védőre és letolta a földre, közben átesett rajta... ráadásul balotelli meg is lepődött, h a bíró 11est ítélt :D

a másik meg az nso nagyon aranyos, a nyemar - brown esetet is berakják vitatott esetnek... de egyértelmű, h az nso is brown ellen ítél :-* "A Celtic–Barcelona meccsen a végeredményt is befolyásolhatta a hazaiak csapatkapitányának, Scott Brownnak a kiállítása, aki az 59. percben egy Neymarral vívott párharcot követően rúgó mozdulatot tett a brazil játékos felé, talán kicsit el is találta, amiért egyből pirosat kapott." - holott NEM párharc volt, hanem versenyfutás, NEM rugómozdulat, hanem futómozdulat... egyszerűen csk Neymar érezte úgy, hogy mivel nem tudnak focizni, ezért megint szappanoperázni kell... :shutup:
ezt azonban gondolom nem gondolták át, úgy rakták be:
STATISZTIKÁJA 1.: Barcelona
A Barcelona ellenfelei már a 23. piros lapot kapták a BL-ben, ennél többet egyetlen másik együttes meccsein sem mutattak fel. Legutóbb a Juventus tudta úgy legyőzni a katalánokat, hogy kiállítottak belőle játékost.
mert hát ugye amikor nem megy a barcának, akkor megy majd úgy, h 2 emberrel többen legyenek (bíró + piros az ellenfélnek)

szerk.: ilyet meg utoljára FIFA-ba lattam: http://www.youtube.com/watch?v=3bVPG2J2gIc :mrgreen:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 2., szerda 12:25

Persze, vágom egyértelmű mi a célod vele. Aki kicsit is jobban benne van a fociban, nem csak annyi neki, hogy néz heti egy meccset, vagy mikor kilép a freemailből, akkor a felugró Origon olvasgat egy kicst, az álmából felkeltve is tudja és érzi a megkülönböztetést. A fórumozók meg pláne...

Szerintem ez szélmalomharc.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 2., szerda 12:21

R.M.C.F írta:Tudtok bármiről is? Nyilatkoztatták Mert a gól szabálytalan volt,azzal nyertek......csak kérdezem. Valaki?
Annyit tudok, hogy az MLSZ kézbe vette az ügyet... :coffee:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 2., szerda 12:19

Oké, de ezeket azért tolom be ide,hogy mindenki lássa,miről szól ez a móka.....mennyire másképpen ítélnek meg minket,mint másokat.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 2., szerda 12:14

R.M.C.F. :)

Ez azért elég egyértelmű. Szerintem kár is ezért akár egy mondatot is leírnod, foglalkozni sem kell vele ennyire. Mindenki a világon arra vár, hogy a Madridba bele lehessen kötni, elég, ha a konyhásnéni túlsózza a főzeléket, már megkapjuk, hogy belső harc van, és jön a címlap. Bele kell nyugodni vmilyen szinten, mert ez volt és lesz. Időpazarlás kiakadni, győzködni, írni erről. Kicsit te is már túlreagálod, rögtön harapsz, ami teljes mértékben érthető, nekem sem tetszik, de nem ér annyit, hogy rákényszerítsen arra, hogy ezentúl Betaloc-on éljünk. Ez van....
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 2., szerda 12:08

Egyebet nem tudok elmondani, kérem kap
:lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 2., szerda 11:58

Nemtom én csak arról olvastam, hogy a Real Madrid volt játékosa mekkora isten az Arsenalba. Esetleg arról, hogy a Milan pepés 11-est kapott. Vagy arról, hogy Ancelottinak nehézségei vannak Madridban.
Arról sem olvastam semmit, hogy az 54(?) milliós Neymar eddig kb. semmit nem mutatott a Barcelonában, csak azt hogy mindent odaíégrtünk neki/érte: házat, kocsit, az asszonyt, a Bernabeut, de nem minket választott.
Egyebet nem tudok elmondani, kérem kap

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 2., szerda 11:34

Az AM meccs kapcsán nem láttam a porto edzője kirohanását, a játékosai interjúit a lesről....Rosell sem, szólalt fel? Twitteren Piké mondott valamit? esetleg kérdezték obamát?

Tudtok bármiről is? Nyilatkoztatták Mert a gól szabálytalan volt,azzal nyertek......csak kérdezem. Valaki?

Mert ha ez velük történik,akkor ma zeng a média ugye azt tudjuk????????????????
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 2., szerda 10:23

miVida írta:kérdés: (majd ha lesz valakinek ideje vmikor)
mi van akkor, ha az E csoportban következő fordulóban nyer a Chelsea a Schalke ellen és a Basel a Steaua ellen. Akkor hogy lesz a sorrend? vagy akkor a gólkülönbség fog számítani?
Az UEFA versenyszabályzata alapján, ha két vagy több csapat a csoportmérkőzések után azonos pontszámmal állt, az alábbiak alapján kellett meghatározni a sorrendet:
1.az azonosan álló csapatok mérkőzésein szerzett több pont
2.az azonosan álló csapatok mérkőzésein elért jobb gólkülönbség
3.az azonosan álló csapatok mérkőzésein idegenben szerzett több gól
4.az összes mérkőzésen elért jobb gólkülönbség
5.az összes mérkőzésen szerzett több gól
6.az azonosan álló csapatok és nemzeti szövetségük jobb UEFA-együtthatója az elmúlt öt évben

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 2., szerda 8:22

'sszameg, az egyik gyökér oldalon már úgy szerepel, hogy Balotelli pepésen lehúzta a védőjét, és azért kapott 11-est a Milan

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. október 2., szerda 8:19

kérdés: (majd ha lesz valakinek ideje vmikor)
mi van akkor, ha az E csoportban következő fordulóban nyer a Chelsea a Schalke ellen és a Basel a Steaua ellen. Akkor hogy lesz a sorrend? vagy akkor a gólkülönbség fog számítani?
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 2., szerda 7:00

Az AM győztes gólja les volt? Akkor ma nyilatkozatháborúra kell felkészülni.indenhol ez fog folyni,nyilatkozni fog az ellenfél több játékosa,elnöke stb...a médiában tele lesz erről szóló cikkekkel minden. Ez van,szegény AM. Ma kaptok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 2., szerda 4:11

Igazából a csoportotok elég gyenge.
én a tietektől sem :cens: össze magamat, a juvét adom, de a a galata csak a "török pokolba" kapaszkodhat (1-6 :lol: ) amúgy nem veszélyes a továbbjutásra, míg a koppenhága kb. celtic szintű csapat.

a tavalyi halálcsoporthoz képest ez is alibi, a csoportelsőségért lehetett volna azért harc, de úgy látszik, a juve már az első fordulóban botlott akkorát, hogy ez is a kezetekben legyen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég