Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. január 25., péntek 15:15

Ez azért talán már több mint "talán":
https://www.marca.com/en/football/real- ... b457c.html
- és ő szélsőhátvéd is.

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2019. január 25., péntek 11:55

Süti írta:Militao hol hivatalos?
Bocsánat, igazad van Süti! Én vettem annak :mrgreen: Valejo milliomodik sérülése után
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 25., péntek 11:53

Remy írta:Pont ez az. 3-4 év van Hazardban. Addig Viniék 21-22 évesek lesznek, az még mindig lutri korosztaly.

Bőven ráérnek. Kell a rutin és a tapasztalat előre, mert anélkül azért nehéz komolyabb eredményeket elerni.

A masik oldal meg, hogy nem tehetsz fel mindent arra, h majd a két brazil bevalik, és tényezők lesznek hosszútávon. Mi van, ha nem? Ha lecsuszunk Hazardrol, nehéz lesz elhozni majd mast ertelmes összegért.
És 3-4 évig Viniék mit csinálnak? Szotyiznak a padon semmit sem fejlődve? Látjuk rajta, hogy meccsről meccsre fejlődik, ami előtte nem volt, míg padon ült. Vagy ott van Mbappe: addig ember számba se vették nagyon, míg le nem sérült a fél Monaco és nem volt kit betenni. Sima ifista volt a kispadon. Aztán kényszerből elkezdték játszatni és láss csodát. Teher alatt nőtt a pálma. Vagy elmennek ide-oda (kölcsönbe kis csapathoz nem fognak, bakker, hát 50-50 millát fizettünk értük), és utána meg remegve álmodozunk majd róluk, meg vesszük vissza nagy pénzért?
Kerlon írta: Az van, ami idén. Lásd Asensio.
Azért Asensio más tészta. Tipikus spanyol. Mindenki kiröhögött, mikor megemlítettem, hogy nem gyors, erre láttuk, hogyan tud kapura menni kiugratás után :lol: Sajnos a spanyoloknál kicsit félrement az utánpótlás nevelés. Mind tiki-takán szocializálódott, technikás, de lassú, gyenge fizikumú játékosok. Meg kell nézni pl a franciákat. Erősek, gyorsak, technikásak. Amolyan CR formák. A spanyolok inkább Xavi, Iniesta félék. Nem hiszem, hogy valaha is felér majd a csúcsra. Ezért is félek kicsit ettől a Diaz gyerektől is, bár őt még nem láttam.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 25., péntek 11:49

Militao hol hivatalos?
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2019. január 25., péntek 11:46

Nálam így néznek ki a fix keretben lévő emberek jövőre és a fix távozók (indokkal!):

Kapusok:
1. Tibó - jól teljesít, nincsenek kabaréba illő hibák
2. Navas - Nem sértődött meg, hálás ha kevés lehetőséget is kap, biztos maradása eldőlt Casilla távozásával, biztos vagyok benne, hogy a vezetőség közölte Cas-sal, hogy neki kell menni vagy egyértelmű jelét adták azzal, hogy a kupát Navas kapta meg
3. Luca - Ő Pereznek kell, amíg az öccse (Teo) idősebb mem lesz, Miért, mert ha van egy Zidane kölyök, úgy könnyebb visszacsalni apucit egy 2. felvonásra, amit Zidane is kiemelt, hogy nem zárja ki a visszatérést :mrgreen:
4. Lunin - addig “kölcsönökben” fog védeni, amíg Navas el nem megy a Madridtól, ez szerintem 2 max 3 év lesz

Hátvédek:

Carvajal - nem kérdés, tiszta szívvel hajt mindig és a teljesítménye sem kritizálható számomra
Odri - végre egy friss igazolás, aki ráadásul fiatal kora ellenére kiválóan, stabilan, megbízhatóan teljesít mind védekezésben, mind támadásban

Ramos - nem kérdés ( még 2-3 évig)
Varane - nem kérdés aranyat ér
Nacho - nem kérdés nagy Madridista mindig megbízható teljesítménnyel
Militao - eldőlt, hivatalos, reméljük a következő Pepe lesz (teljesítményben) :mrgreen:
Valejo - ezzel az utolsó sérülésével eldőlt, hogy kölcsönbe fog menni, hogy fejben vissza billenjen, illetve önbizalomra kapjon, ezt igazolja a Pepe utód leigazolása
Marcelo - nem kérdés, lefőtt a kávé teljesítményben, ez azon nem változtat mi mindent köszönhetünk neki is eredményekben illetve látványosságban az elmúlt évekből, de erre a posztra kell egy olyan első számú, aki támadásokhoz is hozzá tud tenni és hoz egy elfogadható szintet védekezésben ( ezt Ő is érzi bizony )
Regu - fiatal kora ellenére nagyon stabil védekezésben, tökéletes 2. számú bh.

Közepünk:
Ebéd után
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. január 25., péntek 11:36

sebydani írta:Nem lenne érdemes jobboson is kipróbálni Viniciust, hogy érzi ott magát? Ha jönne Hazard övé lesz a bal úgyis, Vini meg - még - nem annyira veszélyes a kapura, inkább összjátékban, tempóban van ott.
Mikor tegnap LV átment párszor a baloldalra, vártam hogy majd Vini fog jobbszélsőt játszani... kíváncsi vagyok én is rá a másik oldalon.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2019. január 25., péntek 11:08

Kerlon,

Szerintem az van, hogy Pereznek van egy A terve és egy B terve a nyárra:

A terv: Mbappé
B terv: Hazard

És nagyon dörzsölt üzleti érzékkel teszi! Miért?
Mert Perez megegyezett Hazard-dal ( ugye a klubjával még nem!) és mi történt? A kis Bappé gyerek rögtön üzent a sajtón keresztül, hogy itt vagyok és lehet a jövőm ( nyáron) a Madrid...
Magyarul Perez Hazard-dal fogja presszionálni Bappé-t, hogy vagy jössz most vagy utána nem lesz hely...

Bappè se hülye, pont az volt a baja, hogy nincs a kezdőben hely, MOST NYÁRON lesz, de utána megint bizonytalan, hogyha a két brazil jól teljesít melléjük csak egy csatár kell majd a KEZDŐBE!

És ne gyertek azzal, dehát a brazilok balosok, fiatalok még, megtanulják majd a jobbost is :D
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 25., péntek 10:34

Remy írta:Pont ez az. 3-4 év van Hazardban. Addig Viniék 21-22 évesek lesznek, az még mindig lutri korosztaly.

Bőven ráérnek. Kell a rutin és a tapasztalat előre, mert anélkül azért nehéz komolyabb eredményeket elerni.

A masik oldal meg, hogy nem tehetsz fel mindent arra, h majd a két brazil bevalik, és tényezők lesznek hosszútávon. Mi van, ha nem? Ha lecsuszunk Hazardrol, nehéz lesz elhozni majd mast ertelmes összegért.
Az van, ami idén. Lásd Asensio.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. január 25., péntek 10:33

Pont ez az. 3-4 év van Hazardban. Addig Viniék 21-22 évesek lesznek, az még mindig lutri korosztaly.

Bőven ráérnek. Kell a rutin és a tapasztalat előre, mert anélkül azért nehéz komolyabb eredményeket elerni.

A masik oldal meg, hogy nem tehetsz fel mindent arra, h majd a két brazil bevalik, és tényezők lesznek hosszútávon. Mi van, ha nem? Ha lecsuszunk Hazardrol, nehéz lesz elhozni majd mast ertelmes összegért.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 25., péntek 10:15

Realista24 írta:
kiserik írta:Költői kérdés, okfejtés:

Ha Vini az elkövetkező fél évben folyamatosan tudna fejlődni és esetleg szintet lépni, mellé nyáron jön Rodrygo, akit néhányan jobbnak tartanak, nem merülhet fel a kérdés, hogy van e szüksége a csapatnak egy újabb balszélsőre? Mire is van inkább szüksége a keretnek? Jobb oldal? Csatár? Biztos, hogy egy 29 éves balszélső legyen a nyári sztárigazolás? :hmmm: Érdekes fél év elé nézünk...
Szerintem van, az egyik legfőbb indokom az, hogy egy olyan játékosról beszélünk, akinek a vágya a Real Madrid, aki jó, és aki címeket akar nyerni. Növeli a versenyszellemet.
Nem tudom. Nekem nem lenne ilyen egyértelmű. Alap feltevés volt, hogy Vini szintet lép. Dobjunk el megint 2 tehetséget (akikre amúgy 100 milliót költöttünk), akik közül az egyik bizonyított és megállta a helyét a kezdőben folyamatos fejlődés mellett? Jobb oldal, csatár kérdés? Gyökkettő Asensiókkal hagyjatok :lol:
Hazard balszélső. Ha jön, akkor kb 3 évig végigjátssza az évet, valószínűleg folyamatosan romló tempóval ( + sztárgázsi + magas átigazolási összeg).

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. január 25., péntek 10:05

Nem lenne érdemes jobboson is kipróbálni Viniciust, hogy érzi ott magát? Ha jönne Hazard övé lesz a bal úgyis, Vini meg - még - nem annyira veszélyes a kapura, inkább összjátékban, tempóban van ott.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 25., péntek 10:00

Csabi írta:Bale-től és Iscótól mindenképp meg kell szabadulni. Ők már belefáradtak a Real Madridba, nem tudnak újat mutatni, csak alanyi jogon várják a nevük elhangzását a kezdő 11 felsorolásánál. Ráadásul belőlük reális értéket tudunk hozni. Ezen kívül pár felesleges kiegészítőembertől is meg kell válni.
+ Marcelo pad. Ha bevállalja. Ha nem, akkor Juventus.

Nagyon remélem, hogy a kasszában van kb 250 millió igazolásokra. Azon kívül az eladásokból bejövő pénzt (főleg Bale, Isco jó esetben) is bele lehet forgatni a jövőbe. Ráadásul van két viszonyolag jónak tűnő cserealapunk Kovacic és James személyében is. Én egyiket se hoznám vissza, árcsökkentésre viszont jók lehetnek. Előbbit egyből húznám bele a Hazard deal-be. Nálam az ő leigazolása alap. Ha Kovacict sikerülne bevenni az üzletbe, akkor a szerződésére való tekintettel, lehet hogy egy 50 millió körüli összegből megúsznánk.

Rajta kívül a Bernardo Silva/Ruben Neves párosból próbálnék be egyet. Nem ugyanaz a poszt, de a csapat struktúráját most lehet alakítani. Mindkettő drága lenne, de a közzéppályára kell a változás. Modric öregszik, a többiek pedig nem tudják hozni a 'magic' faktort, amit a kis horvát. Nem tudja ezt se Ceballos, se Valverde, se Llorente. Ödegaardot visszahoznám meglátjuk alapon. Jövőre meg így állnék fel:

Curtois, Odriozola, Ramos, Varane, Regi(?), Ceballos, Kroos, Silva, Hazard, Benzema, Vinicius.

Pad: egykapus, Carvajal, Militao, Nacho, Marcelo(?), Casemiro, Ödegaard, Modric, Asensio, Brahim D., Mariano D., Rodrygo.

Out: Vazkez, Bale, Isco, Navas ( :'( )
Kölcsönbe: Llorente, Valverde
In: Hazard, Silva, Militao, balhátvéd.

Aztán meg lehet Perec leigazolja Neymart 350 millióért és nem lesz másra pénz csak mogyoróra. :mrgreen:
Az a középpálya védekezésben szerintem nagyon kevés lenne. De még mindig Benzemával számolsz a kezdőben, szóval elnézek bármit. :mrgreen: Mbappe-t kéne nagyon behúzni szerintem, amúgy a keret összetétele jónak mondható. Bár Carvajal szerintem még jobb, mint Odri, de ez a legkellemesebb problémánk. Viszont a Vini-Hazard kettős balról jó, ezért ütik egymást.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. január 25., péntek 9:55

Szerintem Asensio jobb a bal oldalon. Amikor ott jatszott sokkal veszelyesebb volt. En ha felepul ott probalkoznek vele Vazquez helyen. Itt a forumon sokan lemondtak mar rola, de en meg varnek ezzel, egy evet legalabb.

Bale egyertelmuen felesleges. Az ev nagy reszeben serult vagy nincs formaban. Igy nincs ertelme itt tartani ekkora fizetessel. Remelem Perez kepes lesz elengedni. Helyette johet nyugodtan Hazard. Ahogyelottem irtak kell a rutin es tudas elore, nem lehet csak csikokkal nekiindulni.


Januarban en nem igazolnek. Felesleges... Ideiglenes edzonk van es nem magyon van valasztek se. Nyarig ki kell huzni azzal aki mar itt van.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. január 25., péntek 9:45

A legnagyobb cél az kéne legyen, hogy Bale-t adjuk el.

Nyilván az is nagy kérdés, hogy kell-e Hazard-Vini-Asensio a balszélre. Meg kell nézni tud-e valaki máshol játszani, illetve mi lenne Asensio jövője? De ezek távlati dolgok.

Engem inkább az érdekelne, hogy nem lépünk semmit januárban? Az szép dolog, hogy Benzema néha képes jobban is játszani, és hogy elvileg jól értik egymást Vinivel. De kérdem én, biztos hogy csapágyasra tudjuk hajtani Benzemát? Minden meccset végig fog tolni, vagy mi? Tudom itt van Mariano, de ő is sérült, illetve eddig nem mutatott semmit, nem kapott lehetőséget. Biztos nem kell senki oda előre?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 25., péntek 9:08

kiserik írta:Költői kérdés, okfejtés:

Ha Vini az elkövetkező fél évben folyamatosan tudna fejlődni és esetleg szintet lépni, mellé nyáron jön Rodrygo, akit néhányan jobbnak tartanak, nem merülhet fel a kérdés, hogy van e szüksége a csapatnak egy újabb balszélsőre? Mire is van inkább szüksége a keretnek? Jobb oldal? Csatár? Biztos, hogy egy 29 éves balszélső legyen a nyári sztárigazolás? :hmmm: Érdekes fél év elé nézünk...
Szerintem van, az egyik legfőbb indokom az, hogy egy olyan játékosról beszélünk, akinek a vágya a Real Madrid, aki jó, és aki címeket akar nyerni. Növeli a versenyszellemet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. január 25., péntek 8:56

Ha be lehet rántani Hazardot normális összegért (a már említett 50-60 + Kovacic), akkor nem kérdés, hogy kell-e. Hazard már bizonyított a legjobbak közt, kipróbált, bejáratott. Most tudja hozni a frissítést. Nem feltételekhez szabott.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 25., péntek 8:30

Költői kérdés, okfejtés:

Ha Vini az elkövetkező fél évben folyamatosan tudna fejlődni és esetleg szintet lépni, mellé nyáron jön Rodrygo, akit néhányan jobbnak tartanak, nem merülhet fel a kérdés, hogy van e szüksége a csapatnak egy újabb balszélsőre? Mire is van inkább szüksége a keretnek? Jobb oldal? Csatár? Biztos, hogy egy 29 éves balszélső legyen a nyári sztárigazolás? :hmmm: Érdekes fél év elé nézünk...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. január 25., péntek 8:12

Bale-től és Iscótól mindenképp meg kell szabadulni. Ők már belefáradtak a Real Madridba, nem tudnak újat mutatni, csak alanyi jogon várják a nevük elhangzását a kezdő 11 felsorolásánál. Ráadásul belőlük reális értéket tudunk hozni. Ezen kívül pár felesleges kiegészítőembertől is meg kell válni.
+ Marcelo pad. Ha bevállalja. Ha nem, akkor Juventus.

Nagyon remélem, hogy a kasszában van kb 250 millió igazolásokra. Azon kívül az eladásokból bejövő pénzt (főleg Bale, Isco jó esetben) is bele lehet forgatni a jövőbe. Ráadásul van két viszonyolag jónak tűnő cserealapunk Kovacic és James személyében is. Én egyiket se hoznám vissza, árcsökkentésre viszont jók lehetnek. Előbbit egyből húznám bele a Hazard deal-be. Nálam az ő leigazolása alap. Ha Kovacict sikerülne bevenni az üzletbe, akkor a szerződésére való tekintettel, lehet hogy egy 50 millió körüli összegből megúsznánk.

Rajta kívül a Bernardo Silva/Ruben Neves párosból próbálnék be egyet. Nem ugyanaz a poszt, de a csapat struktúráját most lehet alakítani. Mindkettő drága lenne, de a közzéppályára kell a változás. Modric öregszik, a többiek pedig nem tudják hozni a 'magic' faktort, amit a kis horvát. Nem tudja ezt se Ceballos, se Valverde, se Llorente. Ödegaardot visszahoznám meglátjuk alapon. Jövőre meg így állnék fel:

Curtois, Odriozola, Ramos, Varane, Regi(?), Ceballos, Kroos, Silva, Hazard, Benzema, Vinicius.

Pad: egykapus, Carvajal, Militao, Nacho, Marcelo(?), Casemiro, Ödegaard, Modric, Asensio, Brahim D., Mariano D., Rodrygo.

Out: Vazkez, Bale, Isco, Navas ( :'( )
Kölcsönbe: Llorente, Valverde
In: Hazard, Silva, Militao, balhátvéd.

Aztán meg lehet Perec leigazolja Neymart 350 millióért és nem lesz másra pénz csak mogyoróra. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. január 23., szerda 1:03

flori írta:Akinek van ideje, ma Benfica-Porto. Pepe és Militao is kezd, bár utóbbi kiszorult a szélre a portugál miatt.
En azt olvastam, hogy mindket jobbhatved serult es ezert jatszik a szelen.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. január 22., kedd 22:21

flori írta: Pepe és Militao is kezd, bár utóbbi kiszorult a szélre a portugál miatt.
Pepe jobb nála? :ozil:
az durva ...
nehogy egy újabb Danilo legyen...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég