Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2019. január 26., szombat 8:53

Amit kihagytam, azaz hogy a kivásárlási ára coutinhonak 400m euró. Ha kitudják vásárolni az egész ffp intézményét nyugodt szívvel porig égethetik.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2019. január 26., szombat 8:32

Realista24 írta:A PSG újra lecsap. De Jong miatt most megveszik Coutinhot. Aki egyébként nem érzi jól magát.
Én személy szerint annyira nem sajnálnám, pláne ha még plusszal is szállnánk ki belőle. A brazil nem érzi annyira ezt a típusú focit és az árából pedig lehetne venni egy sokkal kompatibilisebb játékost, főleg hogy lassan Suárez és Messi utódját is be kell szerezni.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 26., szombat 7:37

Bosszúból megveszik tőlük a koloncot? :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 26., szombat 7:25

A PSG újra lecsap. De Jong miatt most megveszik Coutinhot. Aki egyébként nem érzi jól magát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 26., szombat 7:20

Petr írta: Ó, Arthur zseniális. A labdát nem lehet tőle elvenni, alig van rontott passza, remekül védekezik és szabályosan, ráadásul előre is egyre jobb és bevállalósabb. Remekül lát a pályán, kevés a rossz elképzelése. Két éven belül világklasszis lesz, bár amit most csinál, az már majdnem az nálam. Legalábbis ebben a játékrendszerben és stílusban, de miért kéne máshova mérni, ha a Barcában játszik.
A Juventus ellen hibátlanul passzoló Iscora emlékeztet.
Úgy nem nehéz rontott passzok nélkül focizni, hogy nincs 5 olyan passzom egy meccsen amin nem visszapassz, vagy oldalpassz a teljesen tisztán lévő társnak.

Busquets, Arthur, De Jong. Három lassú, az ellen térfelén szenvedő középpályás. Nem tudom mi lehet a cél Barcáéknál.

Avatar
Cestus
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017. július 24., hétfő 13:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Cestus » 2019. január 25., péntek 22:31

Realista24 írta:Mi a ferdites?
In addition, the UEFA Club Financial Control Body reserves the right to ask the
licensee to prepare and submit the break-even information for the reporting period
T and additional information at any time, in particular if the annual financial
statements reflect that:
a) employee benefits expenses exceed 70% of total revenue; or
b) net debt exceeds 100% of total revenue.
A 2015-ös UEFA FFP szabályzatban ez szerepel. Szóval egyrészt ahogy dannen írta, ezt túllépni önmagában nem szabálysértés (ellentétben azzal, amit a cikk állít: semmilyen esetben sem léphető túl a 70%).

Másrészt a cikkben lévő 560 milliós total staff costs a KPMG kimutatásából lett szedve (8. oldal), de a klub kimutatásában a 233. oldalon az employee benefits expense részhez 529 millió van írva, szóval a KPMG-jelentésben lévő adatnál beleszámolnak valamit, amit az UEFA nem vesz figyelembe a 70%-os irányelv esetében. Mondjuk az 529-val számolva is 75% körül van ez a szám, az igaz.

A 66% az megint más szám, ott a bevételbe beleszámolta a klub a transzferekből befolyó pénzt (amit az UEFA elvileg nem néz ilyenkor), meg a költségoldal is más.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 25., péntek 21:14

Kerlon írta: Mer? Messi kiöregszik felszabadul egy csomó lóvé és mindenáron meg kell tartani a klasszisaikat. Neymarnál meg a pénz mellett ott volt Messi árnyéka is azért.
Látszik a gyereken,hogy nem az a one club man alkat.+ha esetleg befut még balhésabb lesz.Szerintem simán lépni fog 2-3 év múlva párizsba vagy angliába.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 25., péntek 20:36

Cestus írta:
BBeno írta:Paris United: "According to FFP, a club's wage bill must not exceed 70% of its income. But Barca's is 81%. However, the club has never been punished by UEFA. The reason remains a mystery... As a recent example with De Jong, it was impossible for PSG to compete with Barca's offer due to FFP."

nem tudom hogy valosak e a szamok. nem elleoriztem.

Olvastam a cikket, ebből a diagramból vonták le ezt a következtetést.

Viszont az oszlopdiagramon felvett staff costs =/= wage bill, így amit írnak, ferdítés.
Mi a ferdites?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Cestus
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017. július 24., hétfő 13:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Cestus » 2019. január 25., péntek 18:16

BBeno írta:Paris United: "According to FFP, a club's wage bill must not exceed 70% of its income. But Barca's is 81%. However, the club has never been punished by UEFA. The reason remains a mystery... As a recent example with De Jong, it was impossible for PSG to compete with Barca's offer due to FFP."

nem tudom hogy valosak e a szamok. nem elleoriztem.

Olvastam a cikket, ebből a diagramból vonták le ezt a következtetést.

Viszont az oszlopdiagramon felvett staff costs =/= wage bill, így amit írnak, ferdítés.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 25., péntek 18:03

dzsi91 írta:
wZoLee7 írta: Kivsncsi is vagyok milyen lesz a barca nelkule, elszorakozhatnak valahogy Dembelet addig
Dembelé fix,hogy nem marad ott 4+ évet szóval ezen nem kell aggódni.Bár szerintem nem nagy veszteség az a gyerek. Hasonlóan lépni fog mint neymar szerintem.
Mer? Messi kiöregszik felszabadul egy csomó lóvé és mindenáron meg kell tartani a klasszisaikat. Neymarnál meg a pénz mellett ott volt Messi árnyéka is azért.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 25., péntek 17:36

Paris United: "According to FFP, a club's wage bill must not exceed 70% of its income. But Barca's is 81%. However, the club has never been punished by UEFA. The reason remains a mystery... As a recent example with De Jong, it was impossible for PSG to compete with Barca's offer due to FFP."

nem tudom hogy valosak e a szamok. nem elleoriztem.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 25., péntek 11:14

wZoLee7 írta: Kivsncsi is vagyok milyen lesz a barca nelkule, elszorakozhatnak valahogy Dembelet addig
Dembelé fix,hogy nem marad ott 4+ évet szóval ezen nem kell aggódni.Bár szerintem nem nagy veszteség az a gyerek. Hasonlóan lépni fog mint neymar szerintem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. január 25., péntek 5:44

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:Engem nem érdeke ők vagy mások mindanak, ki mennyit költ, a baj az, hogy ők vezetik a bajnokságot, mi meg bízunk a bl induló helyekben. A szezonunkon valamit mentene ha kiesnének a kupából és valami csoda folytán behúznánk.
Az igazolásaikból meg kitudja mi lesz, ők jelenleg mernek költeni, mi nem is nagyon akarunk. Bízom benne, hogy az öreg MBappera tartogat, brazil faszagyerekek akik vagy bejönnek vagy nem, kp-ra meg akarjuk mi a Eriksent, meg még előre Hazardot, de ő is 30 körül jár már. Ami nyugtató, edzője kb egyik csapatnak sincs
Mindegy mennyit költenek és kire. Messi. Csak ő számít.
Kivsncsi is vagyok milyen lesz a barca nelkule, elszorakozhatnak valahogy Dembelet addig

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 24., csütörtök 21:41

wZoLee7 írta:Engem nem érdeke ők vagy mások mindanak, ki mennyit költ, a baj az, hogy ők vezetik a bajnokságot, mi meg bízunk a bl induló helyekben. A szezonunkon valamit mentene ha kiesnének a kupából és valami csoda folytán behúznánk.
Az igazolásaikból meg kitudja mi lesz, ők jelenleg mernek költeni, mi nem is nagyon akarunk. Bízom benne, hogy az öreg MBappera tartogat, brazil faszagyerekek akik vagy bejönnek vagy nem, kp-ra meg akarjuk mi a Eriksent, meg még előre Hazardot, de ő is 30 körül jár már. Ami nyugtató, edzője kb egyik csapatnak sincs
Mindegy mennyit költenek és kire. Messi. Csak ő számít.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: terry76 » 2019. január 24., csütörtök 21:06

dzsi91 írta:
kodo írta:Amugy hihetetlen mennyire képmutatóak, annyira bizonyítani akarják hogy ok különbek bárkinel.

Más miert tud tisztességel viselkedni, vagy legalább nem mindenáron azt bizonygatni hogy ok mennyivel jobbak mindenkinel?
South parkban volt az a hybrides rész amikor a saját fingjukat szagolták egész nap az emberek. Na nekem olyanok barszáék meg a sok habiszti baromságaik. :D
dzsi91 ,az év hozzászólása,fetrengek!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 24., csütörtök 20:32

kodo írta:Amugy hihetetlen mennyire képmutatóak, annyira bizonyítani akarják hogy ok különbek bárkinel.

Más miert tud tisztességel viselkedni, vagy legalább nem mindenáron azt bizonygatni hogy ok mennyivel jobbak mindenkinel?
South parkban volt az a hybrides rész amikor a saját fingjukat szagolták egész nap az emberek. Na nekem olyanok barszáék meg a sok habiszti baromságaik. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. január 24., csütörtök 19:35

Engem nem érdeke ők vagy mások mindanak, ki mennyit költ, a baj az, hogy ők vezetik a bajnokságot, mi meg bízunk a bl induló helyekben. A szezonunkon valamit mentene ha kiesnének a kupából és valami csoda folytán behúznánk.
Az igazolásaikból meg kitudja mi lesz, ők jelenleg mernek költeni, mi nem is nagyon akarunk. Bízom benne, hogy az öreg MBappera tartogat, brazil faszagyerekek akik vagy bejönnek vagy nem, kp-ra meg akarjuk mi a Eriksent, meg még előre Hazardot, de ő is 30 körül jár már. Ami nyugtató, edzője kb egyik csapatnak sincs

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 24., csütörtök 19:04

Amugy hihetetlen mennyire képmutatóak, annyira bizonyítani akarják hogy ok különbek bárkinel.

Más miert tud tisztességel viselkedni, vagy legalább nem mindenáron azt bizonygatni hogy ok mennyivel jobbak mindenkinel?

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2019. január 24., csütörtök 18:26

Hol is volt már az, mikor Tata Martino és az egész barca család kiakadt Bale árán. :lol: Ebben a világban ennyit költeni, mikor éheznek az emberek.

SPORT címlapok fekete háttérrel, hogy mennyit költ a Madrid, míg a barca csak sajátnevelésekre alapozik. :lol: :lol: 10 évig tartott a nagy mágia, se előtte, se utána nem történt ez meg.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. január 24., csütörtök 18:18

Realista24 írta:Neymar eladása óta 533 milliót költött a Barca.
És mégis akárkivel találkozok, ők még mindig a nevelőklub képében tetszelegnek, kedvenc kifejezésem ezzel kapcsolatban hogy ők csapatot építenek, a Real meg csapatot vesz. Azt hiszem ez már így marad amíg világ a világ. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég