Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. január 27., vasárnap 9:26

R. Carlos írta:Én csak azért imádkozom, hogy ne sérüljön le. Mindig valahogy ez szokott a legnagyobb korlát lenni az ilyen fiatal játékosoknak. A teljesítménnyel nincs probléma és szerintem nem is lesz, ha nincs sérülés. Ha Bale visszatér, akkor sem kell őt leültetni a padra. Mehet a walesi a jobbosra és a Bale - Benzema - Vinícius támadó hármassal kell játszani.

Kicsit off, újabb támadót télen nem fogunk venni szerintem. Mariano felépül a sérüléséből, és őt is többet be kellene vetni.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. január 27., vasárnap 9:25

Én csak azért imádkozom, hogy ne sérüljön le. Mindig valahogy ez szokott a legnagyobb korlát lenni az ilyen fiatal játékosoknak. A teljesítménnyel nincs probléma és szerintem nem is lesz, ha nincs sérülés. Ha Bale visszatér, akkor sem kell őt leültetni a padra. Mehet a walesi a jobbosra és a Bale - Benzema - Vinícius támadó hármassal kell játszani.

Kicsit off, újabb támadót télen nem fogunk venni szerintem. Mariano visszatér a sérülésből, és őt is többet be kellene vetni.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. január 26., szombat 16:51

Realista24 írta:Vinicius against Girona won a penalty, assisted Benzema, created the most chances (6), most dribbles (3), won most fouls (3). He participates in a goal every 80 minutes overtaking Bale (115 mins), Karim (132), Asensio (163) & Lucas (242). He has also started last 6 matches.
ezek a mutatók és a kemény meló akkor fog igazán kifizetődni neki, ha az Ajax ellen is ő kezd...
Asensio vagy Bale és LV pedig a padon :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 26., szombat 16:32

Vinicius against Girona won a penalty, assisted Benzema, created the most chances (6), most dribbles (3), won most fouls (3). He participates in a goal every 80 minutes overtaking Bale (115 mins), Karim (132), Asensio (163) & Lucas (242). He has also started last 6 matches.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 26., szombat 14:21

Az se rossz, de szerintem valami pörgős focisabb spanyolt kéne már neki találni. Vegye fel a ritmust, mert az esze meg van az 100%.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 26., szombat 12:44

Kerlon írta:
Remy írta:Ez egy ilyen év. Rodrygot és Odegaardt is ezert hoztam volna iden a csapathoz. Most viszonylag nagy esélyük lett volna bekerulni a csapatba es játszani.

Ha nyáron bevasarlunk, jó, nyilvan eladas is lesz, de nem hiszem, hogy jövőre is belefér egy ilyen "tanuló" év.

Na, mindegy, Vininek jár a taps. Alakul.
Fiatal még mindegyik, szóval még jövőre is mehetnek kölcsönbe. Főleg Ödegaardnak kéne már valami spanyol csapat.
Sztem neki német csapat kéne. Martinnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 26., szombat 12:42

Remy írta:Ez egy ilyen év. Rodrygot és Odegaardt is ezert hoztam volna iden a csapathoz. Most viszonylag nagy esélyük lett volna bekerulni a csapatba es játszani.

Ha nyáron bevasarlunk, jó, nyilvan eladas is lesz, de nem hiszem, hogy jövőre is belefér egy ilyen "tanuló" év.

Na, mindegy, Vininek jár a taps. Alakul.
Fiatal még mindegyik, szóval még jövőre is mehetnek kölcsönbe. Főleg Ödegaardnak kéne már valami spanyol csapat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 26., szombat 12:06

Sehol nem írtam, hogy ne dicsérjétek. Az osszehasonlításnak nincs értelme.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. január 26., szombat 11:03

Zárjuk be a topicot, majd ha bejelenti a visszavonulasat, akkor lehet rola beszelni. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Vinícius Junior

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. január 26., szombat 10:41

wxyz írta:
pheco írta:Hanyszor jatszott mar szarul egy Girona szintu csapat ellen Bale, Benz, Isco, Ase stb? 18 eves gyerek szebb dolgokat csinal, mint a nagy sztarjaink, szoval nem hiszem, hogy gond lenne azzal, ha dicserik.
Majd, ha focizott annyit mint ez a négyes, akkor lehet csinálni ilyen összehasonlítást. Asensio is jól kezdett, ugyanígy hasonlította a fórum egy része őt is a nagyobb nevekhez.
Ha valaki jol jatszik ne dicserjuk, mert a kesobbiekben lehet szarul fog jatszani? Nem semmi logika.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 26., szombat 7:45

Pad'em írta:
Minden meccs kihívás idén. A kellemes Sevilla 3-0-ra vert el minket szezon elején. Ahhoz képest, hogy azt hittük, hogy a Bernabeuban is elvernek minket, úgy tűnik kezdi összeszedni magát a csapat.
Nem láttam azt a meccset, de meglepődnék ha a Sevilla nem más taktikával és szinten játszott volna akkor.
pheco írta:Hanyszor jatszott mar szarul egy Girona szintu csapat ellen Bale, Benz, Isco, Ase stb? 18 eves gyerek szebb dolgokat csinal, mint a nagy sztarjaink, szoval nem hiszem, hogy gond lenne azzal, ha dicserik.
Majd, ha focizott annyit mint ez a négyes, akkor lehet csinálni ilyen összehasonlítást. Asensio is jól kezdett, ugyanígy hasonlította a fórum egy része őt is a nagyobb nevekhez.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. január 25., péntek 12:47

Engem Robinhora emlekeztet. Nem a mozgasa, hanem a sebessege, a dinamikaja, a varatlan huzasok, na meg a nemzetisege es a borszine.
:goat:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. január 25., péntek 8:24

Kellemes meglepetés a gyerek, főleg miután sokan már az idejövetele előtt temették és szidták, hogy esetlen, botladozik stb.
Szerintem ezt épp most kezdi a maga javára fordítani, emiatt a ritmustalan, ütemtelen mozgása miatt a védőknek is jóval nehezebb dolga van kiszámítani a húzásait.
Sokat kell még fejlődnie, főleg a kapura való veszélyben, lövésekben, de 18 évesen a Real Madridban, amit mutat, ez több, mint bíztató. Lehet, hogy nem lesz egy next CR, de van benne potenciál.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. január 25., péntek 8:05

Ez egy ilyen év. Rodrygot és Odegaardt is ezert hoztam volna iden a csapathoz. Most viszonylag nagy esélyük lett volna bekerulni a csapatba es játszani.

Ha nyáron bevasarlunk, jó, nyilvan eladas is lesz, de nem hiszem, hogy jövőre is belefér egy ilyen "tanuló" év.

Na, mindegy, Vininek jár a taps. Alakul.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 25., péntek 8:04

Asensio és Bale hogy állnak a visszatéréssel? Az igazi bumm az lenne Vininek, ha az Ajax ellen tudna lerakni valamit az asztalra.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. január 25., péntek 7:55

Köszi :salute:

egyelőre a legkellemesebb meglepetése a szezonnak
Csak így tovább gyémántfog! :taps:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 25., péntek 7:40

V. Mester 77 írta:Egyébiránt a topik neve melle odakerülhetne a száma, nem? :)
Done.

Óriási mázlista a srác, kérdés, hogy tud-e élni vele. Kicsit Casemiro jut eszembe róla, aki először megbukott itt, majd a körülmények szerencsés "áldozataként" alapemberré nőtte ki magát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Vinícius Junior

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. január 25., péntek 7:37

már az elég lett volna amit csinált, hogy folyamat figyelniük kellett rá, mikor indul be, merre mozog, mert életveszély. ez az amit asensio meg bale se tud azért hígfos mikor játszanak.


18évesen bedobva kényszer miatt és helyt áll azért nem rossz

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. január 25., péntek 7:32

Egyébiránt a topik neve melle odakerülhetne a száma, nem? :)
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. január 25., péntek 1:06

pheco írta:
Jim írta:tényleg jó volt, de a Girona ellen játszottunk na :lol:
Hanyszor jatszott mar szarul egy Girona szintu csapat ellen Bale, Benz, Isco, Ase stb? 18 eves gyerek szebb dolgokat csinal, mint a nagy sztarjaink, szoval nem hiszem, hogy gond lenne azzal, ha dicserik.
Ne fáradj, szegény Punisher nem spanyol.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég