Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. január 28., hétfő 10:06

Vini: az utóbbi 2 meccsen az arcoskodás jeleit kezdtem felfedezni nála, szóval nem baj, ha picit lehütjük a kedélyeket
Big joke.
Nem muszáj szeretni a másikat de elismerni azért el kellene.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. január 28., hétfő 9:36

biztos volt róla szó az utóbbi hetekben a barcás balhé miatt, de nem igazán követtem. varane letöltheti az eltiltást a kupában girona ellen?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. január 28., hétfő 9:34

V. Mester 77 írta:Varane piros, kiesett meccsekre ( mennyire is? )
Sergio sérülése mennyire komoly?
Marcelo rettenetes mód szállt be
Lucas kirobbanthatatlan, ezzel párhuzamosan Vini megy vissza a padra.

Ezek voltak nekem a negatívumok

Luka és Karim szarnyalltak, Regullion szinten pozitív

Varane: szerintem már nincs olyan szabály, hogy egyböl piros minimum 3 meccs, szóval gondolom 1, mert nem volt durva.
Vini: az utóbbi 2 meccsen az arcoskodás jeleit kezdtem felfedezni nála, szóval nem baj, ha picit lehütjük a kedélyeket
Lucas: küzd, hajt (akár egy bedobásért is) - imádom. Ennek ellenére neki kn a 12-13. embernek kellene lenni. Csereként bejönni, gyengébb ellenfelek ellen és kupában tehermentesíteni. De most nincs kit tehermentesíteni, mert nincs a helyére egy bika támadó.

Tényleg - Asensio mikor lesz újra?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. január 28., hétfő 8:58

Varane piros, kiesett meccsekre ( mennyire is? )
Sergio sérülése mennyire komoly?
Marcelo rettenetes mód szállt be
Lucas kirobbanthatatlan, ezzel párhuzamosan Vini megy vissza a padra.

Ezek voltak nekem a negatívumok

Luka és Karim szarnyalltak, Regullion szinten pozitív
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 28., hétfő 8:45

mindegy hogy nem volt szandekos. jogos piros. peches volt varane.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. január 28., hétfő 8:37

a piros lap szerintem is túlzás, semmi szándékosság nem volt a kontaktban. az egyetlen érv mellette, hogy utolsó emberként akadtak össze... de nagyon esni akart az espanyolos.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 28., hétfő 8:11

dzsi91 írta:Jól toljuk mostanában. Duplázunk.
*triplázunk dzsi. :coffee:


Varane esete szerintem bohóc, a pali attól esett el, hogy a saját lábába belerúgott. Nyilván meg se nézték. De a sárgalapok szisztémája is egy nagy vicc volt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. január 28., hétfő 7:42

Jim írta:voltak szép megmozdulások főleg Benzemától és Modrictól :salute:
Varane kiállítása véleményes, hozzáért egyáltalán az ellenfélhez? :hmmm:

Marcelot fölösleges volt Reguilon mellé behozni, csak rontott a helyzeten, nincs formában..
kérdés, miért nem Isco/Ceballos jött Modric helyett :hmmm:

Nem nagyon reklamált, ha jól rémlik szóval gondolom volt egy lehelletnyi kontakt, úgy meg védhető, még ha nem is szándékosan buktatta
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. január 28., hétfő 0:38

Csak szerintem nem volt piros Varane esete? https://youtu.be/DWSnM5Q32iA

Lehelletnyit ért hozzá, tisztán látszott hogy eldobta magát a gyerek. A Var természetesen csak ellenünk van használatban. Nevetséges, szánalmas brigád. Ezen a bírón is látszott, hogy tombolán nyerhette a képesítését, 2 méterről nézte, hogy izomból lekönyöklik Reguilónt, még csak sárga se - pár percre rá Ramos sárga a semmire.

Benzema eddigi talán legjobb meccsei idén. Reméljük minél tovább kitart, zseniálisan játszott. :salute: Ő és Modric hozták a mait. Vini gyenge volt ma, Lucas V szokásos - lelkes lótifuti, effektív haszon alig. Kroos alibijéből is kezd elegem lenni, Ceballos hasznosabb lenne most a kezdőben, márcsak a sebessége miatt is

Így, hogy jön vissza Bale, gondolom Vini kikerül aminek nem örülök, sokkal jobb a brazillal Benzema. Reguilón is remek volt megint + Odriozola nálam kezdi megingatni Carvajal biztos kezdőhelyét. Marci látványosan Torinoban van már fejben bár ha így folytatja max Kínában fog kelleni. Imádom, meg respekt az elmúlt 10 évért de össze szedhetné magát kicsit tavaszra

Girona ellen remélem láthatjuk Brahimot is már. Asensioval mi van? Nem mintha hiányozna
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. január 27., vasárnap 23:43

voltak szép megmozdulások főleg Benzemától és Modrictól :salute:
Varane kiállítása véleményes, hozzáért egyáltalán az ellenfélhez? :hmmm:

Marcelot fölösleges volt Reguilon mellé behozni, csak rontott a helyzeten, nincs formában..
kérdés, miért nem Isco/Ceballos jött Modric helyett :hmmm:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 27., vasárnap 22:47

Jól toljuk mostanában. Duplázunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. január 27., vasárnap 22:44

70 percig nagyon nagy meccset toltak a fiúk. Valahogy így lehetne pótolni Ronaldot, virtuózitás, kreatívitás és remek összejátékok. Modricot hónapok óta nem láttam ilyen frissen és jól játszani, Benzema meg... Bárcsak egy egész pályafutást tudott volna így hozni, a legjobbak közt emlegetnék.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. január 20., vasárnap 11:47

Gareth meddig serult amugy? Vinicius kb addig fog lehetoseget kapni, utana max 10-20 percek. Kar pedig mar kezdtem is elfelejteni a walesit.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. január 19., szombat 23:45

Valaki biztos meghekkelte az accountomat, mert ma már másodszor kelek Karim védelmére..

Ha jön egy gólponterős csatár és Hazard, attól még Karim ott marad az első sorunkban. Egyszerűen azért, mert játéktípusban ő illik oda, másrészt létszámban sem lennénk meg nélküle. A második vonal a Vinicius-Diáz-LV/Asensio. Persze, ha maradnak a csapatban, a jelen keretből indultam ki :)
Balet mem számoltam , eligazol vagy a fél szezont úgyis sérült. Hogy Asensioval mi lesz, azt csak a jó Isten tudja. Jelen szezonját nézve LV jóval hasznosabb játékos. Pedig ugye...

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. január 19., szombat 23:12

Nem csak a ziccerek befejezését, hanem kapuralőni minden szögből, főképp befelé cselezés után. Belsővel elhelyezni, stb. Erre van most főképp szükség, mert a legtöbb váratlan és a legnagyobb sebesség benne van, és ahhoz képest szerencsés is, hogy mennyi hülye eladott labdája van, vagy sikertelen csele, mert vagy ő szerzi vissza, vagy valahogyan visszapattan elé, szóval edzésre ezek mehetnek szigorúan neki, és akkor simán duplázhat minden meccsen, nem csak öngólokat lövethetne. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 19., szombat 23:09

Ceba egy számára kicsit idegen szerepkörben játszik idén kb. mindig. Ha meglesz a helye, szerintem óriási erőssége lesz a csapatnak. Óriási teherbírása van, és esze is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. január 19., szombat 22:40

Realista24 írta:Ma nekem amúgy Ceba, Modric és Ramos tetszettek a legjobban, és végre Courtois is olyan határozott volt, mint amilyennek lennie kell.
Jók voltak, viszont én Cebától többet várok, még mindig nem láttam úgy játszani nálunk, mint amikor ellenünk tolta a betisben, tudna ő több váratlant is húzni, lehet megint szöszire kéne váltania és jönne a skill boost :mrgreen: .
De én Vinit is a legjobbak közé venném, életveszély a pali, azért Jézust sem sokan futják meg így na :D , viszont tényleg éjjel-nappal a befejezéseket gyakoroltatnám vele, mert ezek a kihagyott helyzetek nem mindig fognak beleférni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 19., szombat 22:29

Ma nekem amúgy Ceba, Modric és Ramos tetszettek a legjobban, és végre Courtois is olyan határozott volt, mint amilyennek lennie kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. január 19., szombat 22:26

Így igaz. jó lehet Vini, de rengeteget kell csiszolni rajta még. Kényszer szülte megoldás, hogy most a pályán van, nem pedig kölcsönben valahol. De nem vall szégyent, főleg ami a hozzáállását illeti. A szertelenségén szerintem egy Real féle profi csapat (még ha ebben a szezonban ez a fogalom furcsán is hangzik) sokat fog alakítani. Gyors, lendületes kölyök, ez most nagyon kell, sok a lassú játékosunk. Sok még a hiba, de egy tejfogas játékosról beszélünk.
Egyébként inkább nézem őt, ahogy egész meccsen aktív, mutatja magát, próbálkozik, mint a legnagyobb "sztárunkat", a nagy rehabos Garethet, amint félidőkre eltűnik, aztán meg bármitől képes megsérülni 3 hétre. Vinit kell inkább nyomatni, ez a szezon már úgyis olyan, amilyen, jó tanulóév lehet neki. Ha meg minden jól megy, a walesi már remélhetőleg nem lesz része a Real Madrid jövőjének, a brazilnak viszont megvan erre az esélye. Egyéni dolog, de nekem külön szimpatikus, hogy Ceballossa nagyon jól megértik, keresik a labdával egymást, lesznek még itt nagy zsugák. Idő kell még, játékpercek és megfelelő társak, mert még azért túl sok a hiba.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. január 19., szombat 21:50

Én is várom, hogy hozzá kerüljön a labda, mert lehet, hogy foci lesz belőle. És az tök jó. Hazardnak viszont láttam most két meccsét, amire azt mondom, hogy az a várakozás, amivel sokan itt az érkezése elé néznek, nem engedi meg, hogy nálunk ilyen meccsei legyenek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég