Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 3., csütörtök 0:16

ettől a Juvétól nagyon komolyan tartani kell.
Most veszettek lesznek, mert nyomás lesz rajtuk.
Beállnak majd bekkelni, 11 emberrel, megölik a Madrid játékát...
Kegyetlenül durva meccs lesz..
Jelenleg maximum egy heroikus győzelmet tudok csak elképzelni Real oldalról, azaz max 3 pontot.. (2 meccsen) De mondom, heroikus 3 pontot. Igazából az egész mérkőzés úgy lenne nagyszerű, ha mondjuk Iscót felrúgnák a meccs elején, jó 20 méterrel a kaputól, és Cronaldo azt bevágná. Kb ennyi a sansz..
Szal.. max 3 pontot..Többet nem várok.. :-(

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 2., szerda 23:10

Contééknak meg kinézhet az európaliga, ha ellenünk meg maximum 1 egységnyi pontot szereznek, akkor meg pláne, a törökök oda-vissza a dánokat és voálá.. :mrgreen:
Nagyon adnám.
Juve ellen meg tegyük csak oda a csontot 4 pont előny ide vagy oda. Presztízs jelleggel bíró meccs, volna amit törleszteni feléjük.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. október 2., szerda 23:05

GT37 írta: A Bayern viszont tényleg nagyon durván tolta, barçás elemek, gyors passzok, de megmaradtak az ívelgetések és a villámgyorsan felépített támadások is, a Ribéry-Robben páros meg még mindig brutál.
ez oké, de rafinha mit keres ott? :lol:

arra leszek kíváncsi götze hogy fog beférni az egyenletbe
Nem illik.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. október 2., szerda 23:04

Contééknak meg kinézhet az európaliga, ha ellenünk meg maximum 1 egységnyi pontot szereznek, akkor meg pláne, a törökök oda-vissza a dánokat és voálá.. :mrgreen:

milyen csinos lenne. :Đ :Đ
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 2., szerda 22:58

R.M.C.F írta:.A védő nehéz helyzetben van,mert a támadó kivülről helyezkedik és nem látja a mozgását,az indulását.....
ez oké, de ha ott hagynak és észreveszed hogy kapura tör a csatár akkor nem állok ott és csípőre tett kézzel végignézem azt ahogy kicselezik a kapusomat és begurítják üres kapura. a minimum lett volna hogy visszapsrintel és mutatja hogy bocs, elbasztam.
na mindegy. nálam a forduló gólja cé második feje után.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 2., szerda 22:56

Ugyanezt a szélre kihúzódós szélről lesvonalon befelé mozduló támadómozgást láttuk a barcánál is...majd ment az ütempassz.A védő nehéz helyzetben van,mert a támadó kivülről helyezkedik és nem látja a mozgását,az indulását.....

pepnek csórinak nem sok találmánya van,de ezt adom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 2., szerda 22:51

R.M.C.F írta:Müller gólját odaadom Guardiolának.....ez onnan való,ami jó az jó,függetlenül attól,hogy életem legtúlértékeltebb edzője.
jó oké szép volt.
de láttad hogy mit csinált clichy? ott állt mutogatott eszébe se jutott hogy legalább fusson müller után, oké nem lett volna esélye utolérni de sokkal nehezebb úgy befejezni egy ilyet hogy ott sprintelnek rád.
úgy kellett volna neki mint az eb-n ramosnak amikor balo szerelte.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 2., szerda 22:50

Santi írta:Jézusom milyen góllal kapott ki a Plzen. :mrgreen: :lol:
Puskás-díj :lol:

A Bayern viszont tényleg nagyon durván tolta, barçás elemek, gyors passzok, de megmaradtak az ívelgetések és a villámgyorsan felépített támadások is, a Ribéry-Robben páros meg még mindig brutál.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 2., szerda 22:49

BBeno írta:hiába botlott megint a Juve. rakat helyzetük volt . nem lövik be.

azt hiszem nem mondok újat ha azt mondom hogy ellenünk biztos hogy összejön nekik minden úgyhogy nagyon fel kell belőlük készülni mert ezeknek az lesz az aranynapjuk. ebben biztos vagyok. győzni kell.
Ha a védelem marad (max Pepe-Ramos csere) és a kp is annyiban változik, hogy eltünik Khedira akkor én nem tartok annyira... Jó meccs lesz az tuti, mert össze sem lehet vetni majd ezekkel, de ebből a Juvéból hiányzik valami mostanság...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 2., szerda 22:48

Müller gólját odaadom Guardiolának.....ez onnan való,ami jó az jó,függetlenül attól,hogy életem legtúlértékeltebb edzője.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. október 2., szerda 22:45

Jézusom milyen góllal kapott ki a Plzen. :mrgreen: :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. október 2., szerda 22:45

hiába botlott megint a Juve. rakat helyzetük volt . nem lövik be.

azt hiszem nem mondok újat ha azt mondom hogy ellenünk biztos hogy összejön nekik minden úgyhogy nagyon fel kell belőlük készülni mert ezeknek az lesz az aranynapjuk. ebben biztos vagyok. győzni kell.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 2., szerda 22:34

Nagyon jó kis meccs lett ez a City-Bayern... :agree:
Negredo nagyon szép gólt lőtt, szerintem elég jól is játszott, ha Silva szabadrúgása a kapufa helyett a hálóba megy meleg lehetett volna az utolsó 5-7 perc a Bayernnek!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 2., szerda 22:32

a bayern kicsit széthullott a végére, de meglepően lazán vették a city-t. :ozil:

a juve pedig nem semmi vergődést bemutat, szerintem a dánok és most a törökök ellen együtt megvolt az 50 kapura lövésük, erre 3 gólocska, és 2 pont. :mrgreen:
szinte már tétje se lesz az egymás elleni meccseiteknek.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. október 2., szerda 20:04

Khedirát azért tette be mert talán a bivalyerős koppenhágai kp-val még megbírkózik bár efelől is vannak már kétségeim, hogy miért Ramos került ki azt nem értem csak azt tom gondolni, hogy a dánoktól nem számít nagy ellenállásra azért sincs Isco a kezdőben...
Remélem jól sül el a dolog tény még ilyen felállással is bőven verni kéne ezeket!!!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 2., szerda 19:56

Mr. Bidé,csak tájékoztatásképpen közlöm,tisztában vagyok vele hogy miért lehet ez. Ezeket azért írom,mert azoknak is szeretném bemutatni,akik ezt nem látják,nem veszik észre....vannak sokan.


De azért kösz,hogy aggódsz értem. Rendes tőled.

:agree:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Banán » 2013. október 2., szerda 19:55

Ma aztán fontos volt Khedirát betenni Isco helyett és véletlen sem kaphatott volna az egyik fiatal spanyol lehetőséget ott elől. :mrgreen:

Avatar
Mr. Bidé
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. augusztus 7., szerda 15:05
Kedvenc játékosaid: Maradona,Messi Jancsika Károly
Kedvenc csapatod: F.C.B. F.T.C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mr. Bidé » 2013. október 2., szerda 19:22

R.M.C.F írta:Oké, de ezeket azért tolom be ide,hogy mindenki lássa,miről szól ez a móka.....mennyire másképpen ítélnek meg minket,mint másokat.
Miért nem tudod már felfogni és elfogadni hogy a világ legnagyobb és legsikeresebb csapatának van a legtöbb ellendrukkere tehát a Madridot utálja a legtöbb újságíró és újság olvasó. Ezért van sokkal nagyobb hangja egy negatív esetnek. Sok az irigy ellendrukker mit nem értesz ezen?
Azért mert te minden nap ezt leírod még nem fog változni max. előbb utóbb bekattansz de az a gyanúm lassan már azok is akik olvassák az ilyen jellegű írásaid. Törődj bele amíg a Madrid nem az NB3-ban játszik addig ez így is marad.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. október 2., szerda 17:28

Akkor az én tippem: a digi adja az angol bajnokikat. Egy angol csapat szurkolója jó eséllyel a digihez már átjelentkezett, ha tudott, ellenben ugye a spanyol bajnokik a sporton mennek. Ha azt látja valaki, hogy minden barca vagy madrid bl meccset a diginél nézhet (ahol egyébként ott a sport 1-2 is), akkor esetleg átigazol szépen a digihez, hogy kedvenc csapatát nézze. Kicsi az esély, hogy valaki pár számára "semleges" jó meccsért szolgáltatót váltana, de ha a kedvenc csapatáról van szó...
Legalábbis az ottani fejesek helyében én ezt csinálnám! :P

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 2., szerda 16:32

azt vágom, mondjuk nekem például digim van, de sport 1-2 nincsen, én akkor akadtam volna ki, ha a digi adja a barca meccsét, és az arsenal-napolit a sport 1, mert azért csak kényelmesebb fotelből, tévében nézve számomra.

de például ma (sportszakmailag) mi indokolja a real-kobenhavn meccset a shakhtar-mu helyett ?
az egyik szinte biztosan sima, nagy gólkülönbségűnek tűnő meccs (mutatja az 1.05x odds is), a másik pedig kiélezett, három esélyes találkozó, ráadásul nem hinném, hogy a mu annyival "népszerűtlenebb" lenne, mint a real.

most ezt nem hőbörgés miatt mondom, mert én úgyis a city-bayernt nézem, és akkor is azt nézném, ha a másikon a united meccse menne, csak arra céloztam, hogy biztos meg van az okuk (statisztika, jogdíjak, akármi) arra, hogy az adott meccset adják.

nem hiszem, hogy mit tudom én a szerkesztő kedvenc csapatát kell nyomatni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég