Mariano

Archívum
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 6., hétfő 8:42

Mi a konszenzus emberünk szezonjáról?

A jövőjét is le akartam írni, de az eldőlni látszik?!
Nem illik.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. május 4., szombat 10:44

BBeno írta: sztem nem kerdes. hazarde a 7es. vagy megkapja modrictol de azt nem hiszem hogy megmerik jatszani. vagy baletol veszik el a 11est? megse olyan konnyu kerdes ez :mrgreen:

Modric maradjon csak a 10-esben. Hazard 11.

És asension landol majd a 7es :lol: najo. Azt ne
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 4., szombat 10:39

sztem nem kerdes. hazarde a 7es. vagy megkapja modrictol de azt nem hiszem hogy megmerik jatszani. vagy baletol veszik el a 11est? megse olyan konnyu kerdes ez :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. május 4., szombat 10:38

Ha bejön ez a jovic biznisz, Mariano átmegy a Frankfurtba, azzal ő sem biztos, h rosszul jár. Biztosan többet játszik, és a bl is meglehet nekik jövőre.


Másik kérdés. Ki lesz az új 7-es? :hmmm:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. február 14., csütörtök 19:03

Kerlon írta:Rettentően ügyetlen.
nem biztos hogy marad jövőre
keresni kéne helyette másik csatárt :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 13., szerda 22:56

Rettentően ügyetlen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 7., csütörtök 9:21

Jó, akkor továbbra se értelek, de azért lássuk be, ez nem az első eset.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 7., csütörtök 8:59

Süti írta:Akkor félreértettük egymást, azt hittem arra gondoltál az elég szomorú meg elég gáz alatt, hogy szégyellje magát. :mrgreen:
Hát de ez a komment ezt konkrétan leírta:

Nekem nincs vele bajom, mert cserének tényleg elég. Az viszont elég szomorú, hogy az első bajnoki találtra eddig kellett várni. Se a sérülések, se a kezdeti nem játszatása nem segített ezen, de rettentően gáz ez így eddig.
:mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 7., csütörtök 8:37

Akkor félreértettük egymást, azt hittem arra gondoltál az elég szomorú meg elég gáz alatt, hogy szégyellje magát. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 7., csütörtök 8:35

Süti írta:
Kerlon írta: Szerintem már alapvetően az gáz, hogy csak 220 perce van fél év alatt.
Nem gondolnám, hogy erről ő tehet.
Tök mindegy kitehet róla, vettünk egy cserecsatárt, akit ilyen-olyan okokból nem használtunk/nem tudtunk használni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 7., csütörtök 8:14

Kerlon írta: Szerintem már alapvetően az gáz, hogy csak 220 perce van fél év alatt.
Nem gondolnám, hogy erről ő tehet.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. február 6., szerda 19:41

Kerlon írta:
Süti írta:Nem volt 220 perce se, mikor bedobálták is rendszeresen olyankor mikor a csapat már nem akart/tudott semmit csinálni. Olyan gáznak nem érzem.
Szerintem már alapvetően az gáz, hogy csak 220 perce van fél év alatt.
A hetes gázabb rajta. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 6., szerda 19:39

Süti írta:Nem volt 220 perce se, mikor bedobálták is rendszeresen olyankor mikor a csapat már nem akart/tudott semmit csinálni. Olyan gáznak nem érzem.
Szerintem már alapvetően az gáz, hogy csak 220 perce van fél év alatt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 6., szerda 19:35

Nem volt 220 perce se, mikor bedobálták is rendszeresen olyankor mikor a csapat már nem akart/tudott semmit csinálni. Olyan gáznak nem érzem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 6., szerda 19:18

Nekem nincs vele bajom, mert cserének tényleg elég. Az viszont elég szomorú, hogy az első bajnoki találtra eddig kellett várni. Se a sérülések, se a kezdeti nem játszatása nem segített ezen, de rettentően gáz ez így eddig.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 5., kedd 8:13

Nem divat utálni őt, de a konstans vonal felé cselen kívül mit láttál tőle az elmúlt 1 évben, ami ezt igazolná?
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. február 4., hétfő 22:37

kiserik írta:Egy 26 éves csere csatártól mégis mit vár az ember? Tipikus center, aki jól lő, jól fejel, jól érkezik, erőszakos, nem is lassú és pörög, mint egy mérgezett egér. Ha 2 percre teszik be, akkor 2 percig, ha 120 percet kell lenyomnia, akkor 120 percig. Nem pofázik, nem nagyzol. Örül, hogy a kispadunkon ülhet és mindent megtesz a csapatért. Mi kell még? Tegnap is majdnem elsírta magát, hogy sikerült gólt szereznie.
Pont ezt írtam, hogy egy jó csere, ha a földön nem bírjuk megverni az ellenfelet. Nincs itt semmi kritika, meg beleállás csak ténymegállapítás.
Amúgy látszik, hogy nem láttad nagyon kezdőként, mert akkor ő se megy ám így végig. Ezt a nagy pörgést csak csereként tudja csinálni, mikor bejön az utolsó 20 percre a fáradt ellenfelek ellen. Ugyan az, mint Asensio, ő is csereként tud hasznos lenni, de ha kezdeted, akkor a friss ellenfél ellen beleszürkül.
Süti írta:Jelenleg Váckezünk fele olyan technikai képzettséggel fix kezdő, ha egészséges.
Ezen a véleményen is mennyire látszik, nem objektív (jó, tudom, szerinted meg az enyém nem az :D) Lucas szerintem jóval képzettebb, bár tudom itt a fórumon most nagyon divat őt utálni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 4., hétfő 14:06

Most komolyan beleállnak itt páran? :lol:

Én tegnap azon röhögtem, hogy milyen szerencsétlen, de hogy itt páran már világi sutának állítják be, az azért kőkemény :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 4., hétfő 13:48

ToniKroos írta:
RealAsensio írta:Enyhe tulzas. Egyaltalan nem ugyetlen a labdaval a talajon. Elismerte o is, hogy ideges volt es feszult, ilyen barkivel elofordulhat. Jot nevettem rajta, mert vicces volt, de attol o meg nem lesz szarabb jatekos, mert hibazott 2-3 alkalommal, hosszu pihenes utan.
jaj hagyjuk már ezt semmi túlzás nincs benne. Viniciusra azt mondjátok sokszor ügyetlen, akkor Marianora ez duplán igaz. Nem érdekel, hogy ideges volt-e, nem csak most volt ügyetlen, korábban is az volt, csak kompenzál avval, hogy megy előre, mint egy állat. Mikor Lyonban volt ott is elmondták, hogy kis területen nem tud játszani, sokat kell fejlődnie benne. Valószínűleg ő ebben már nem fog, így sose lesz kezdő szint, a végén ha baj van, akkor a beadások miatt be lehet cserélni, de több nincs benne.
Egy 26 éves csere csatártól mégis mit vár az ember? Tipikus center, aki jól lő, jól fejel, jól érkezik, erőszakos, nem is lassú és pörög, mint egy mérgezett egér. Ha 2 percre teszik be, akkor 2 percig, ha 120 percet kell lenyomnia, akkor 120 percig. Nem pofázik, nem nagyzol. Örül, hogy a kispadunkon ülhet és mindent megtesz a csapatért. Mi kell még? Tegnap is majdnem elsírta magát, hogy sikerült gólt szereznie.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 4., hétfő 13:31

ToniKroos írta:
RealAsensio írta:Enyhe tulzas. Egyaltalan nem ugyetlen a labdaval a talajon. Elismerte o is, hogy ideges volt es feszult, ilyen barkivel elofordulhat. Jot nevettem rajta, mert vicces volt, de attol o meg nem lesz szarabb jatekos, mert hibazott 2-3 alkalommal, hosszu pihenes utan.
jaj hagyjuk már ezt semmi túlzás nincs benne. Viniciusra azt mondjátok sokszor ügyetlen, akkor Marianora ez duplán igaz. Nem érdekel, hogy ideges volt-e, nem csak most volt ügyetlen, korábban is az volt, csak kompenzál avval, hogy megy előre, mint egy állat. Mikor Lyonban volt ott is elmondták, hogy kis területen nem tud játszani, sokat kell fejlődnie benne. Valószínűleg ő ebben már nem fog, így sose lesz kezdő szint, a végén ha baj van, akkor a beadások miatt be lehet cserélni, de több nincs benne.
Ok.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég