Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. február 7., csütörtök 10:33

Realista24 írta:Sokak szerint ez tizit ért volna
https://pbs.twimg.com/media/Dywy9bDUYAAKkAC.jpg

az volt, csak Vini nem esett el, ment tovább. és megjátszotta a labdát.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. február 7., csütörtök 10:32

tisztán látszik hogy hozzá se ér csak a szél kapott bele a mezébe

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 7., csütörtök 10:24

Sokak szerint ez tizit ért volna
https://pbs.twimg.com/media/Dywy9bDUYAAKkAC.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. február 7., csütörtök 10:05

tipikusan kihagytunk ordító helyzeteket, 2. félidőre modric, benz elfáradt, mint a kutya annyi is lett a dinamikának meg a támadásainknak.

llorente nem egy gyors, de casemirohoz képest mint valami balett táncos. jelen helyzetben ég és föld a 2 ember. egy barcának a bernabeu nem jelent semmit, ez az 1-1 nekünk lesz kivégzés, pláne ha messi kezdeni fog.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. február 7., csütörtök 9:39

Tipikusan kihagytuk az összes helyzetet..
Az eredmény sem valami jó, egy otthoni 2-2-vel kiesünk, főleg ha Messi is kezd azért necces lesz.

Ha azt nézem, hogy sima vereséget vártam ez egy teljesen jó eredmény, hiába nyertünk pár meccset a bajnokságban a tavalyihoz képest akkor is egy szedett-vedett csapat vagyunk, minden jobb eredméynek örülni kell.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. február 7., csütörtök 9:32

Bale topicba indult, de áthoztam ide a vége miatt.

Ami a legelszomorítóbb volt, hogy (Bale) bejött, és a támadásaink nagy része balról azonnal átkerült a jobb oldalra ahol egyrészt ott volt Carvajal aki épp nincs élete formájában, plusz LV aki addigra már kifutotta magát, és amúgy is mindig vissza kellett zárnia Albával így nem ért fel.

Ezáltal (meg Marcelo visszaesésével) a kezdeti taktika ami jól müködött (Marcelo felmegy bugizni Vinivel és Benzemával, Ramos kilép a helyére, és vagy Llorrente lép vissza vagy LV jobbszélen) felborult.
Pedig az eredeti elkézelés jó volt, hogy LV-t tette be jobbra mert neki nem büdös viszsadolgozni Albával, és így helyenként 5 védövel álltunk fel védekezésnél. Apró szépséghiba, hogy egyszer csúszott nagyobb hiba a rendszerbe és abból is gólt kaptunk. Mondjuk kellet hozzá egy kis szerencse is, hogy pont Malcolm elé pattanjon. Aki egyébként talán a Barca legjobbja volt tegnap.

Casemiro nagyon vakon volt, amikor elbambult és Messi elvette töle a labdát azt hittem hülyét kapok.

Összességében jár a pacsi Solarinak, ezt most jól összerakta. Az elsö félidöben kis szerencsével (vagy rutinnal Vini részéröl) rúghattunk volna még kettöt, a második félidö meg inkább a Barcáé volt, bár a végén mi si megnyerhettük volna. Összességében igazságosnak tartom az x-et, még ha több is volt benne. Bernabeuben nehéz lesz, remélem nem ülünk rá, mert nem hiszem, hogy nullán tudjuk öket tartani, de eszetlenül sem mehetünk bele egy adok kapokba, mert akkor mindneképp nyerni kell, a döntetlen már nem jó.

Még messze van, ki tudja, hogy állunk majd sérültekkel, meg hogy fog állni a bajnokság, de gondolom ha addig nem csökken a Barca elönye és Messi egészséges akkor játszik, ö pedig boríthatja az asztalt.

U.i nem gondoltam, hogy valaha leírom, de pacsi a bírónak és az asszisztenseknek, hogy Malcolm ziccerénél engedték, és csak a helyzet vége után fújták be a lest, ezáltal megadva a lehetöséget a gólra + a varral való ellenörzésre (amire szükség is lett volna mert nem volt les). Valahogy így kellene ennek a rendszernek müködnie. Biztos fejre estek a meccs elött vagy valami...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 7., csütörtök 9:18

Benzema, Kroos, Modric, Ramos, Varane, Llorente, Vini, ok azok, akik jol teljesitettek, illetve Navas is fogott nagyokat, a golban viszont benne volt, szerintem. A legnagyobbat viszont Lucas hibazott, eleve nem lepett ki a leshatarrol, hanem befutott az emberevel, aztan nem jol szamitotta ki a labda ivet, ebbol lett a helyzet. Utana mar mindegy volt, biztos voltam benne, hogy golt kapunk belole. Majdnem lerugtam a tv-t a helyerol, olyan ideges voltam Vazquezra :-@ :-@
1-0 utan lehetett volna 2-0 sot 3-0, 3-1, masodik felidot kibekkeltuk volna, igy kihoztunk egy 1-1-et, amit elore alairtam volna, de a meccs kepet tekintve tobb volt benne.
:goat:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. február 7., csütörtök 8:50

Nem sokat lattam a meccsből stream miatt, de Casemiro életveszélyes volt.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. február 7., csütörtök 8:49

Nekem nem volt bajom a tegnapi játékkal, de a második gól kegyetlenül hiányzott.
Bolond Lahoz se fújta szét a meccset. Ramos sárgáján kívül ő is rendben volt.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. február 7., csütörtök 8:43

Legalább az eredmény nem gáz, még ha vannak is hibák bőven. Casemirot, Marcelot, Balet jegelném a visszavágóra teljesen.
Love football, hate antifa.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 7., csütörtök 8:34

Utána még nem tudom mire fel oriztuk az 1-0-at. Nem tetszett az egészben, hogy ennyire magunkra húztuk őket, mikor tisztán látszott, ha nekik megyünk, akkor csak szedelegnek.

Egész meccsen nem lehet csinálni a letámadást a Barca ellen. Zavarba hoztuk őket, ez tény, meg is voltak a ziccerek, be kellett volna rúgni.

Nem tudok haragudni Viniciusra, leírták előttem, kölyökfejjel, első ilyen szintű rangadón, bizonyítási vágytól fűtve megremegett a lába (amúgy is hajlamos még buta, váratlan hibákra). Amúgy nagyon jó volt, veszélyes, a rutinos Piquén is látszott, hogy full komolyan veszi, Semedot lesárgázták róla és sokszor csak követni tudta. Még egyszer, mindezt gyakorlatilag kölyökként.

Nagyon kellemesen lepett meg Solari, majdnem azt hozta, amit én is (és még sokan innen) szerettem volna, csak Marcelo maradt bent, ami ha nem is volt egetrengető hiba, azért szerintem jobban jártunk volna Requilónnal.
Ezen kívül amit kitalált az is jó volt, az elején nagyon agresszív letámadás, meg is voltak a ziccerek, aztán átadtuk a területet (részben tudatosan, részben azért mert a Barca stílusából adódik, hogy minden csapat ellen vannak olyan periódusaik amikor dominálnak és tartják a labdát), jól felépített meccs volt szerintem.

Amúgy ez az Arthur is sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy futballista. Ráadásul elég jó kis spíler. Az viszont azért árnyékot vet a gránátvörös-kékek jövőjére, hogy Messi nélkül szinteket esik vissza ez a csapat. Dembelé még jó lehet, de nyilván nem Messi-kaliber. Ez persze természetes, nagyon nagy játékos az argentin, lesz még itt fejvakarás amikor szögre teszi.

Bale duplanulla volt, de én tegnap őt raktam volna be a kezdőbe Lucas helyett.
Ezt már meccs előtt is beszéltük, de Bale nem olyan fegyelmezett, mint LV, Alba meg nagyon veszélyes. Amikor jött Messi és lett valaki aki képes mélységből berakni az ütempasszt üresbe, fel is lendült a bal oldaluk. Teljesen jó volt így, Bale amúgy is már valami kötetlen támadóposztra száll be, vagy ezt kérik tőle. És még ebből is lehetett volna profitálni, ha néha időben kapja.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. február 7., csütörtök 8:26

Bale duplanulla volt, de én tegnap őt raktam volna be a kezdőbe Lucas helyett. Vini nyomhatta volna végig. És még az is lehet, hogy képes lett volna gólt lövetni a walesi csodagyerekkel. (Ha már Karimot fel tudta boostolni :mrgreen: ) Lucas pont, hogy az utolsó 20-25 percre kellett volna a lendület miatt.

Másik hiba, hogy nem Regu kezdett Marcelo helyén.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 7., csütörtök 8:18

Vini 18 évesen El Clasicón kezdőben játszott, ahhoz képest, hogy tavaly ilyenkor valami sörmeccsen villoghatott maximum.
Ez az év erre tökéletes, szokja a terhet, basszák le a társak, aztán jövőre ezeket már jól használja ki, és megkukizunk mindenkit.
Nekem ő pozitív volt. Pláne hogy a rutinos Bale legalább akkora balfaszságokat csinált, de cserébe lendületet se hozott a játékba. Big joke a pali.


KAG te meg másszál ki a gépemből, így kár leírni, hogy dupla lesz. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. február 7., csütörtök 8:17

Realista24 írta:Vinicius volt az egyik legjobb. Igen, hozott rossz döntéseket és elsutaskodta a helyzeteket de. Mindig ott volt, helyzetbe került, életveszélyes volt.

Százszor inkább ő mint Bale.

Valahogy így.
Elfelejtük azért, hogy csak 18 a srác.
Gondoljatok bele, hogy mennyire gyerekek voltatok ennyi idősen... lehet akkor úgy tűnt, hogy már nem, de így visszagondolva kurvára igen.
Most jött egy új kontinensre, élete első clasicoja, ráadásul elég nagy nyomás is került rá, mivel jól teljesít és mindenki tőle várja az extrát főként.


Ha ezeket számításba vesszük, bőven kurva jó meccset hozott.



Ja igen, Balet nem szeretném többet a kezdőben látni.
Hőtérképet esetleg valaki tud hozzá? Elég sokat mondó lenne. :ike:
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 7., csütörtök 8:09

___Samy___ írta:Az a kezdő, amit Solari felrakott, az csak azért nem 10-es, mert Marcelo kezdett. Amúgy hibátlan. Igazából rohadt idegesítő dolog ez, mert az első félidőben ha rugunk hármat, egy szavuk sem lehetett volna. Utána még nem tudom mire fel oriztuk az 1-0-at. Nem tetszett az egészben, hogy ennyire magunkra húztuk őket, mikor tisztán látszott, ha nekik megyünk, akkor csak szedelegnek. Majdnem rá is fáztunk.
Finoman megfogalmaztad, amit én. Solari helyében én pár játékossal azért üvöltöttem volna a félidőben. Viniciuson meg nem egy, hanem inkább 3 ziccer/2az1 ment el, amiből csak az a szomorú, hogy egyet sem oldott meg jól.

Toni-Luka kettőssel én rettentően elégedetlen vagyok, bár ahogy írták többen is valszeg Solari visszafogta őket, mert kb csak az első 3as ment fel támadni.

Bosszantó ez a meccs, mert sokkal többet ki lehetett volna belőle hozni. Pozitívum, hogy ezért kell bosszankodni és nem azért, mert lesimáztak minket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 7., csütörtök 7:40

Az a kezdő, amit Solari felrakott, az csak azért nem 10-es, mert Marcelo kezdett. Amúgy hibátlan. Igazából rohadt idegesítő dolog ez, mert az első félidőben ha rugunk hármat, egy szavuk sem lehetett volna. Utána még nem tudom mire fel oriztuk az 1-0-at. Nem tetszett az egészben, hogy ennyire magunkra húztuk őket, mikor tisztán látszott, ha nekik megyünk, akkor csak szedelegnek. Majdnem rá is fáztunk.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. február 7., csütörtök 7:38

Annyira tipikus volt ez a meccs, ahogy megleptuk a Barcat, jol kezdtuk a meccset, megszereztuk a vezetest, ott volt a labakban a 2-0, de szepen hagytuk oket meccsbe jonni, ki is egyenlitettek. Szerencsere felkuldtek a felig serult Messit, azzal kb meg is halt a meccs.

Navas nagyokat fogott, de teljesen erthetetlen volt, amikor perceken keresztul abbol allt a jatekunk, hogy Navas elore rugta a labdat es a Barca johetett a tamadassal. De ezt egymas utan legalabb 4-5 alkalommal eljatszottuk, pedig elotte a foldon passzolva olyan szepen felvittuk a labdat tobbszor is..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 7., csütörtök 7:37

Vinicius volt az egyik legjobb. Igen, hozott rossz döntéseket és elsutaskodta a helyzeteket de. Mindig ott volt, helyzetbe került, életveszélyes volt.

Százszor inkább ő mint Bale.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. február 7., csütörtök 7:28

Az eredmény jó! Hazai pályán is szoros lesz és nehéz, nagyon jót tenne a csapatnak ha továbbjutnának :agree:

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. február 7., csütörtök 7:20

Az első félidő szerintem rendben volt, sikerült helyzeteket kidolgozni, ha kicsit koncentráltabb Vini sima 2-0-val mennek félidőre. A második félidő viszont értékelhetetlen... Nem gondoltam volna, hogy a Marcelo-Carvajal páros ilyen szinten leépül és 2 fiatal sráccal a helyükön sokkal nyugodtabb tudok lenni. Bale meg a szokásos, egy nagy 0.
Az eredmény összeségeben nem rossz, hazai pályán nyerni kell 1 góllal.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég