Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. február 7., csütörtök 14:20

Meccs előtt egyből aláirtam volna ezt az eredményt, utólag mégis van egy kis hiányérzetem mert elsőben lett volna esély eldönteni. Erre a teljesitményre már lehet alapozni.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. február 7., csütörtök 13:37

én is elégedett vagyok. post messi-cr időszak elclasicókból láttunk egy példát. ilyen lesz a legtöbb. hazai pálya miatt a barca jobb volt, de az 1-1 jó eredmény.

de mivel nekik még mindig van messi, továbbra is őket tartom esélyesnek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 7., csütörtök 13:32

Realista24 írta:A többség sima vereséget várt, mégis alig van pozitív szó. Fura.

Én elégedett vagyok. Több mint a maximumot kihoztuk az előzetes jelekhez képest.
Kerlon szól:
Bosszantó ez a meccs, mert sokkal többet ki lehetett volna belőle hozni. Pozitívum, hogy ezért kell bosszankodni és nem azért, mert lesimáztak minket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 7., csütörtök 13:16

Realista24 írta:A többség sima vereséget várt, mégis alig van pozitív szó. Fura.

Én elégedett vagyok. Több mint a maximumot kihoztuk az előzetes jelekhez képest.
Még nem volt időm írni meló miatt. :D

Én pozitívnak éltem meg a tegnapi meccset abszolút.

Volt több egyénileg kimagasló teljesítmény is.Jól működtünk mint csapat, a körülményekhez képest.

Marcelo volt az egyetlen igazán negatívum és sajnos egyedüliként lógott ki a sorból nagyon negatívan.Ha nincs az a buta gól és kis szerencse is van,nyerhettünk is volna.Bár nekünk is volt szerencsénk lsd kapufa.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 7., csütörtök 13:03

Realista24 írta:A többség sima vereséget várt, mégis alig van pozitív szó. Fura.

Én elégedett vagyok. Több mint a maximumot kihoztuk az előzetes jelekhez képest.

En is így vagyok vele
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 7., csütörtök 12:54

A többség sima vereséget várt, mégis alig van pozitív szó. Fura.

Én elégedett vagyok. Több mint a maximumot kihoztuk az előzetes jelekhez képest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 7., csütörtök 12:46

Sevillának is kedvezett az odavágó, aztán láthattuk a végét. 1-1, innen még bármi lehet. Meg kell őket bacni, aztán nincsen kérdés.
Gólt kell szerezniük, szét lehet őket kontrázni, ahogy tegnap is, csak kicsit pontosabban a befejezéseknél.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. február 7., csütörtök 12:43

LiamGallagher írta:Mi vaaaan? A visszavágó úgy fog kezdődni, hogy a Real áll továbbjutásra, miért a Barcának kedvező ez az eredmény? :hmmm:
Azert, mert csak 1 idegenben lott golunk van. Ami csak akkor elony, ha nem szuletik gol a meccsen, amire azert valljuk be, viszonylag keves az eseny. Viszont ahogy bekapunk egy golt, nekik mar a dontetlen is eleg a tovabbjutashoz. (persze lehet 1-1 es tizik)
Santi írta:De viccet félretéve, idegenben jó az X, ahogy szokták mondani, de nekünk ami a visszavágóra kedvező az nem az 1-1es eredmény, hanem a hazai pálya és a közönség a csapat mögött. Ez az, amit a javunkra kell fordítani a Bernabeuban és ha ez sikerül, akkor meglesz a döntő.
Az utobbi par ev alapjan clasicokon a hazai palya inkabb hatrany. Persze Solarinal ez akar valtozhat is.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. február 7., csütörtök 12:39

Az 1-1 az ugye papíron azért kedvező, mert egy 0-0-val továbbjuthatunk, na most ezt tudjuk, hogy mennyire szokott egy Real-Barca 0-0 lenni, így aztán ilyen szempontból semmivel se kedvezőbb nekünk az eredmény, sőt továbbmegyek, egy 2-2-vel ki is eshetünk, ha így nézzük máris nem kedvező az az eredmény ugye? :mrgreen:

De viccet félretéve, idegenben jó az X, ahogy szokták mondani, de nekünk ami a visszavágóra kedvező az nem az 1-1es eredmény, hanem a hazai pálya és a közönség a csapat mögött. Ez az, amit a javunkra kell fordítani a Bernabeuban és ha ez sikerül, akkor meglesz a döntő.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 7., csütörtök 12:36

LiamGallagher írta:Mi vaaaan? A visszavágó úgy fog kezdődni, hogy a Real áll továbbjutásra, miért a Barcának kedvező ez az eredmény? :hmmm:
pesszimistapeter kórnak hívják
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. február 7., csütörtök 12:26

Miért kedvez az 1-1 a katalánoknak? Én úgy tudom továbbjutásra állunk, "úgyis fognak gólt lőni" persze ez könnyen lehet, de mi is fogunk :) nehéz meccs lesz de mi vagyunk jobb pozicióban, simán benne volt a meccs előtt, hogy kikapunk nem mi voltunk az esélyesek de ezzel az 1-1 el 50-50 re adnám az esélyeket most.. És reméljük Messi nem fog ki jó napot mert ha igen akkor gondok lesznek.. Sajna elképesztő a pasi ha jól játszik tarthatatlan.. :(

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 7., csütörtök 12:25

úgy kezdődik igen. aztán megkapjuk a kötelező gólunkat marciról vagy ramosról és máris jöhetünk mi :mrgreen: de 27-e messze van még. rendesen ki lesznek facsarva hó végére az fix.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. február 7., csütörtök 12:20

Mi vaaaan? A visszavágó úgy fog kezdődni, hogy a Real áll továbbjutásra, miért a Barcának kedvező ez az eredmény? :hmmm:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. február 7., csütörtök 12:14

Ahhoz kepest h sima vereseget vartam a.dontetlen nagyon is jo...erdekesek vagytok, barcelonaban hoztunk egy dontetlent, miert olyan lehetetlen akkor hazai palyan nyerni? Ha nem kapunk golt es eggyel nyerunkt paran arra is leirnatok h ez bizony a barcanak jo :lol:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4883
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. február 7., csütörtök 12:04

Ahogy mar sokan irtak, ez az eredmeny a Barcanak kedvez, keves az egy idegenbeli gol. Golt ugyis fognak loni a Bernabeuban, es onnantol mar bajban vagyunk.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. február 7., csütörtök 11:55

Az 1. félidő nagyon pofás volt, azzal a játékkal továbbra is a legjobbak között lennénk, de látszik, hogy ezt már sokáig nem tudjuk tartani. Összességében az eredmény nem valami fényes, lényegében a döntetlen a katalánoknak kedvez, hazai pályán meg amúgy sem remeklünk ellenük, szóval szerintem egyértelműen esélyesebbek a továbbjutásra.

Vini veszélyes volt, de a szokásos gyenge döntéshozatala miatt nem tudtunk bizonyos szitukban ziccert kialakítani, ennek ellenére továbbra is hasznos a támadósorban, és a gólban is fontos szerepe volt neki is. KAK továbbra is jó, csak a szokásos. :D Én LV-t nem kritizálnám, sokszor bántom, de amit tegnap melózott az elég komoly volt, ráadásul játékban is jobb napot fogott ki, lehet a visszavágón is erre a támadó 3-asra lenne szükség. Marcelo úgylátszik végleg kiégett, kár érte, de Reguit kell nyomni mindenképp mostantól a komoly meccseken is.

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. február 7., csütörtök 11:46

RealAsensio írta:Benzema, Kroos, Modric, Ramos, Varane, Llorente, Vini, ok azok, akik jol teljesitettek, illetve Navas is fogott nagyokat, a golban viszont benne volt, szerintem. A legnagyobbat viszont Lucas hibazott, eleve nem lepett ki a leshatarrol, hanem befutott az emberevel, aztan nem jol szamitotta ki a labda ivet, ebbol lett a helyzet. Utana mar mindegy volt, biztos voltam benne, hogy golt kapunk belole. Majdnem lerugtam a tv-t a helyerol, olyan ideges voltam Vazquezra :-@ :-@
1-0 utan lehetett volna 2-0 sot 3-0, 3-1, masodik felidot kibekkeltuk volna, igy kihoztunk egy 1-1-et, amit elore alairtam volna, de a meccs kepet tekintve tobb volt benne.
Hát hallod LV nem hiszem hogy haragudni kellene amennyit melozott egész meccsen + fasszentos gól. Akinek csalánnal vernem a pöcsét egy napig az Marci. Nettó 0 volt egész meccsen előrejatekban és védekezésben (ez utóbbi számára ismeretlen fogalom már) egyaránt. A gól? Hol volt Marci? Ja vagy 7-10 m Malcolm mögött poroszkált. Ha valakit elő kell venni a golert mert úgy szokás mifelénk akkor főképp Marci a hunyó na meg kisebb mértékben Ramos mert nem tudom mit bohockodott a kapú torkában (a korábbi mentesen az szép volt) de a rövidet azt üresen hagyta, esetleg Navas is lehetett volna ügyesebb meg persze LV.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. február 7., csütörtök 11:40

Akkor lett volna esélyünk?
Ne is nézd meg a visszavágót, mert úgyis kikapunk..

Camp Nouban 1-1et kihozni az jó eredmény, faszért temetitek annyian a csapatot. :ozil:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. február 7., csütörtök 11:36

pheco írta:
dzsi91 írta:Az eredmény közepes a játékunk bíztató.Otthon továbbmegyünk.
Mondjuk otthon legendasan szarok vagyunk a Barca ellen az utobbi evekben :lol:
egyet úgyis kapunk onnan meg már baxhatjuk, még egyet be kellett volna lőni akkor lett volna esélyünk

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. február 7., csütörtök 11:23

dzsi91 írta:Az eredmény közepes a játékunk bíztató.Otthon továbbmegyünk.
Mondjuk otthon legendasan szarok vagyunk a Barca ellen az utobbi evekben :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég