Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. február 9., szombat 18:18

Ja es topikot Reguilonnak, nagyon jo a srac! Macri meg mehet a komolytalan ellenfelek ellen, jelen allapotaban.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 9., szombat 18:17

Most már azért hivatalos,hogy beindultunk.Szerintem azért összerándult pár haternek a gyomra,hogy ugye nem? Idén csak nem? :lol:

2 nagyon nehéz pályán értünk el jó eredményt és a lehető legjobbkor tértünk észhez.Még akár jól is elsülhet a szezon.

Morata akkor eddig 2/2 vereség? Úgy hogy a matrac előtte nem kapott ki egy fél évig? :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. február 9., szombat 18:16

Parde volt a mai.

Mindenkitol.

Solarinak jar foleg a pacsi a kezdoert. :agree:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. február 9., szombat 18:14

Egy szabálytalan gólra futotta henteséknek. Sok parádés teljesítmény volt, lefelé nem nagyon lógott ki senki. Solarinak meg köszi, hogy volt annyi esze, hogy Vinit nyomatja és Marcelot padra dobta. Ez mentheti meg a csapat szezonját.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. február 9., szombat 18:14

nagy győzelem jó játékkal. eddig a 2 nagy meccsen jól vizsgázik Vini csak így tovább.
nálam MOTM csont nélkül Reguilon. amit kapott és amilyen érett játékot letett részemről megoldódott Marci pótlása házon belül. :salute:

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2019. február 9., szombat 18:13

Dejóérzés... hónap óta először. Solarinak helyén van a töke, hogy kirakta a fékeket.
:salute: :salute:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. február 9., szombat 18:12

Ez igazi csapatmunka volt, büszkék lehetünk most a srácokra. Solarinak pacsi azért, szépen lassan összekapta a brigádot, bár Pintus keze is biztos vastagon benne van a dologban. Jól esett, hogy helyrerakták ezt a szarházi ganxta brigádot, csak így tovább. :)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 9., szombat 18:11

Szép győzelem, nagyon nagyon fontos időpontban, és le se tudtak rúgni tőlünk senkit, akármennyire próbálták.

Szép volt srácok. B-)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 7., csütörtök 20:55

Amugy nem tudom mit izeltek, ha a Barcarol van szo, egy oda-visszavagos parbajban legalabb egyszer le kell gyozni oket, es meg az se biztos hogy eleg, de alap, hogy egyszer legalabb utni kell oket. Golt igyis ugyis kapunk, arra nem jatszhatunk, hogy csak golt ne kapjunk. Meg kell oket verni, ez az egyetlen lehetseges ut, ezt kell kituzni celul. Meg kell oket verni. A Bernabeuban, sajat kozonseg elott sikerulhet dontobe jutni, hatalmas elmeny lenne a madridiaknak, akkor mar nem lenne full kudarc ez a szezon. Nagy moralis loketet adna a szezon hatralevo reszere. Szoval hajra :-@
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. február 7., csütörtök 20:07

reeed_ati írta:egyrészt előrelépés, hogy nem kaptunk ki a camp nouban,
amúgy vicces, de az utóbbi években jobban szerepelünk a Camp Nouban mint otthon. :D szóval annyira nem is meglepő, h nem kaptunk ki.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. február 7., csütörtök 19:15

Elég vegyes érzelmeket vált ki belőlem a tegnapi klaszsikus, egyrészt előrelépés, hogy nem kaptunk ki a camp nouban, másrészről meg roppant bosszantó, hogy már megint itt volt egy elszalasztott lehetőség.

Vinire nem tudok haragudni, totál tapasztalatlan még, innen a sok hiba a játékában, de amilyen sebességen műveli ezt a játékot, az bőven kiemeli őt, hiába a sablon, nem tudják lekövetni.
Másrészről még így is 5x hasznosabb és veszélyesebb volt, mint a walesi "világklasszisunk".

Aki engem baromira zavar az Marcelo, hiába nagy kedvenc, de tegnap is beragadt egyszer a téves lesbefújásnál, ha azt benyaljuk, akkor az ő sara, aztán cseszett visszafutni az egyenlítő gólnál.
Nem igazán bírt el a Malcolm gyerekkel sem, mi lesz akkor a sokkal jobb Dembelével, ha visszatér??
Fájó ezt leírni, de a mostani Marcelo nem való a Real kezdőjébe.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. február 7., csütörtök 17:48

A legmeghatarozobb jatekosunk Modric szerintem eleg halvany teljesitmenyt hozott ezen a meccsen. Ennek ellenere is inkabb nekunk allt a zaszlo. Kar a bekapott gol miatt, de mivel Marcelo kezdo volt en ezt elore bekalkulaltam. Szinte mindig kapunk miatta egy golt, kozvetve vagy kozvetlen hibabol. Az x jo, foleg idegenben, de a Barce ellen szerintem nincs olyan nagy jelentosege hogy 1 golos elony dontetlen vagy 1 golos hatrany, nem lehet ra alapozni a kovetkezo meccsen... Majd 27-en az aktualis forma eldonti ki megy tovabb. Tiszta lap, nyerni kell es akkor tovabbjutunk, ez szerintem eleg pozitiv.

Az uj csapat/korszak epitgeteset nagyon jol megalapozhatna ez a mini siker az elso szezonban. A keret erosseget, az edzonk tudasat, az idei ev esemenyeit is figyelembe veve realisan nezve erre a trofeara van eselyunk, szoval remelem sikerul bejutni a dontobe.


Meg annyit hogy szerintem nem volt egy jo meccs. Tingli tangli volt kicsit. A barca eleg halvany volt es a masodik felidore mi is beleszurkultunk. Szeretett rivalisunktol szerintem a BL-ben es a bajnoksagban ellenunk ennel joval tobb puskapor varhato.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 7., csütörtök 17:14

Itt csak a Barca bukhat, csak legalább játszunk olyan jól, mint tegnap.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. február 7., csütörtök 17:13

ateeemadrid írta:Páran már leírták, hogy miért nem olyan jó ez az 1-1, lényegében kötelező a győzelem a hazai pályán, vagy kiesünk. Az meg azért soha nem könnyű dolog, arra meg nem alapozhatunk, hogy kapott gól nélkül lehozzuk a meccset, nemtudom mikor volt olyan Clasico utoljára, ahol nem kaptunk gólt.
Pláne annak tükrében, hogy a közelmúltban nem egyet, és nem is kettőt kaptunk tőlük mindig. De azért bizakodó vagyok. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. február 7., csütörtök 16:58

ateeemadrid írta:Páran már leírták, hogy miért nem olyan jó ez az 1-1, lényegében kötelező a győzelem a hazai pályán, vagy kiesünk. Az meg azért soha nem könnyű dolog, arra meg nem alapozhatunk, hogy kapott gól nélkül lehozzuk a meccset, nemtudom mikor volt olyan Clasico utoljára, ahol nem kaptunk gólt.
Még Mourinhoval a kupadonto, amikor hosszabbitasban Ronaldo rugta az egyetlen golt Di Maria beivelesebol. :mrgreen:

De legutobb valamelyik szuperkupa meccset is lehoztuk kapott gol nelkul.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 7., csütörtök 14:43

Alapvetően pozitívan éltem meg tegnap a meccset, a Barca sem az eredmény miatt, sem az ő mutatott játékuk miatt nem lehet bizakodó.
A mi gólunk a folyamatosan vezetett támadásokból született, a csetlő-botló Vinicius többször is veszélyt teremtett, de jól játszott Lucas és Benzema is. Viniciust nem kritizálnám, mert kihozta a maxot magából és sokkal többet annál, mint amit vártunk tőle. Az hogy a kezdőben van, az Bale, Asensio és Isco szégyene, nekik kell felróni a formát, nem a brazil jelenlegi képességeinek. Ezért kell Hazard...A középpálya fel tudott érni a támadásokkal olykor, olykor, távoli lövéssel is próbálkoztak néhányszor lepattanóból, ezek pozitívumok még ha gól nem is lett belőlük. Az ő középpályásaik ugyan párharcokat nyertek (Arthur-Modric páros nagy csata volt), de komoly veszélyt nem jelentettek és védekezésben is engedték a mi támadóinkat ficánkolni főleg az első félidőben. Llorente néhány passznál izgult, de alapvetően jól oldotta meg a feladatát, Modric nagyot harcolt, Kroosból hiányzott egy kis plusz, főleg hogy ő pihent is a hétvégén...
Sajnos a másodikra nagyon visszavettünk, szabálytalanságokkal tördeltük a játékot...mondjuk ez mekkora baromság, az első félidőben hány veszélyes szabadot tekerhettek be a 16osunkra, szinte csak ebből tudtak veszélyeztetni, illetve abból, hogy a feltolt védelmünk mögé belöbböltek (ebből egy Malcolm lövés volt az első félidőben, és a második félidőben ebből kaptuk a gólt).
Carvajal-Marcelo nagyon vissza lett fogva egész meccsen támadásban, ez hiányzott elől, hátul viszont kellett, még így is életveszély volt Marcelo.
A támadóikból Coutinho és Suarez meg lett fogva, ez pozitívum (illetve Messinek is csak egy megindulása volt, a harapósnak pedig csak 1 lövése). Malcolmmal pechjünk volt, illetve hát Marcika újabb bizonyítványt rakott le...nekem ő teljesen kakukktojás ebben a védelemben, egyébként tegnap is úgy tűnt, és sokszor máskor, hogy Carvajal-Varane-Ramos egy egység, kisegítik egymást, átveszik az embereket, lesre állításnál együtt mozognak, Marcelo pedig tökéletesen nem azt csinálja amire a többiek gondolnak. Túl sok kockázatot vállal, túl sokat lazázik, lusta. Nem tudom ebből van e kiút.
Ennek ellenére az ő védelmük szerintem sokkal sebezhetőbb a belső páros miatt, Pique-Lenglet finoman szólva is távol van az életbiztosítástól, minden támadónk meg tudta verni őket adott szituációkban, szépen kijött ez a gólunknál. Semedo-Alba ugyan nem rosszak, sőt támadásban többet tudnak hozzátenni mint a mi bekkjeink ezeken a meccseken, de a visszavágó előtt inkább aggódhatnak Barcáék a meccs képe alapján, mi folyamatosan tudtunk támadásban lenni és helyzeteket kidolgozni, ezt a veszélyt nem éreztem a mi kapunknál.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. február 7., csütörtök 14:29

Páran már leírták, hogy miért nem olyan jó ez az 1-1, lényegében kötelező a győzelem a hazai pályán, vagy kiesünk. Az meg azért soha nem könnyű dolog, arra meg nem alapozhatunk, hogy kapott gól nélkül lehozzuk a meccset, nemtudom mikor volt olyan Clasico utoljára, ahol nem kaptunk gólt.

Ennek ellenére bőven reális esélyünk van nekünk is, abszolút nyílt a dolog szerencsére. Ja és igen, nekik is elég brutális sorsolásuk van, ha tartjuk ezt a formát még a bajnokság is újra nyitott lehet, mennek a Bilbaohoz, a Sevillához, játszanak matracék ellen is majd, Betis, Alaves idegenben stb... És közben azért a Lyon ellen idegenben sem lesz egyszerű dolguk.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. február 7., csütörtök 14:20

Meccs előtt egyből aláirtam volna ezt az eredményt, utólag mégis van egy kis hiányérzetem mert elsőben lett volna esély eldönteni. Erre a teljesitményre már lehet alapozni.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. február 7., csütörtök 13:37

én is elégedett vagyok. post messi-cr időszak elclasicókból láttunk egy példát. ilyen lesz a legtöbb. hazai pálya miatt a barca jobb volt, de az 1-1 jó eredmény.

de mivel nekik még mindig van messi, továbbra is őket tartom esélyesnek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 7., csütörtök 13:32

Realista24 írta:A többség sima vereséget várt, mégis alig van pozitív szó. Fura.

Én elégedett vagyok. Több mint a maximumot kihoztuk az előzetes jelekhez képest.
Kerlon szól:
Bosszantó ez a meccs, mert sokkal többet ki lehetett volna belőle hozni. Pozitívum, hogy ezért kell bosszankodni és nem azért, mert lesimáztak minket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég