Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. február 13., szerda 11:37

dannen írta:
Anthony írta:Mondjuk Neymi szerintem csak hátráltatta volna a PSG-t.
igen, nyilvan a vilag egyik legjobb tamadojaval a kezdoben (a 34 eves dani alves helyett lol) rosszabbak lettek volna.
Papíron lehet hogy az egyik legjobb, de a XXX 3. része meg a smack leves haján kívül mást nem tett le az asztalra.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. február 13., szerda 11:01

dannen írta:
Anthony írta:Mondjuk Neymi szerintem csak hátráltatta volna a PSG-t.
igen, nyilvan a vilag egyik legjobb tamadojaval a kezdoben (a 34 eves dani alves helyett lol) rosszabbak lettek volna.
A világ egyik legjobb támadójával, aki az idő egyik részében összevissza cselezget teljesen haszontalanul, a másik részében meg fetreng a földön. És védekezésben feltételezem nem tesz hozzá túl sokat.
A szervezettség, csapatvédekezés többet ér, mint az egyéni bohóckodás.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. február 13., szerda 5:51

Megneztem az elso felidot, hogy hizta ezt ossze? Ennyire betett a dupla kenyszer csere? Az a psg s dani alveses megoldas eleg botranyosra sikeredett :lol:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. február 13., szerda 0:52

M1Ö írta:
Caraway írta:Egyiken se. Egyedul a Burnley ellen kerultek eddig hatranyba a 11 meccsen, de ott ugye ahogy irtad 0-2rol visszahoztak 2-2 re.
Akkor problémák vannak a memóriámmal, mert tényleg követem őket. :mrgreen:
Még az ősszel, Mourinhoval a kispadon volt a Newcastle ellen már a 10.percben 0-2, és onnan fordítottak 3-2re (70 - 76 - 90.percben lőtt gólokkal). Nagyszerű 2.félidő volt a MU részéről! :mrgreen:

Amúgy meg miután kiesett Lingard és Martial, kb eldőlt a meccs. Velük azért lehet máshogy nézett volna ki a meccs képe.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. február 12., kedd 23:34

Caraway írta:Egyiken se. Egyedul a Burnley ellen kerultek eddig hatranyba a 11 meccsen, de ott ugye ahogy irtad 0-2rol visszahoztak 2-2 re.
Akkor problémák vannak a memóriámmal, mert tényleg követem őket. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. február 12., kedd 23:29

dzsi91 írta:
Összefosni azért nem fogom magam senkitől. Itt iszonyat sokat számít már a rutin,abból pedig még mindig nekünk van a legtöbb. Én bizakodó vagyok és azt mondom hasta el final! :D
A rutin és a sikeréhes fiatalok, akik felszántják a pályát.
+ Ha még Marci is visszatérne a negyeddöntő környékére, esetleg egy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Isco is az már-már álomszerű lenne. :D

Lehet nagyképűségnek nevezni, remélem a srácok nem is így állnak majd hozzá, de a formajavulásunk után egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy Ajax megállítson minket.
Nekem most óriási meglepetés lenne egy botlás.
Januárban még azt mondtam volna, hogy ki-ki meccs lesz, de azóta rendesen megváltoztak a dolgok. :hmmm:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. február 12., kedd 23:29

M1Ö írta:
Caraway írta:Nem tudom milyen csoda forditasrol beszelsz, 0-2 re nyertek idegenbe a Castle ellen.
Akkor melyik meccsen fordítottak -2-ről? :hmmm: Pedig az összes meccsüket nézem.

Lényeg a lényeg, hogy nagyon árnyalt ez a kép, mert közel sem olyan meggyőző a csapat, mint amit Ole statisztikája mutat. De Gea parádék, mákok, utolsó perces gólok. Nyílván javult a játék Mou MU-jához képest, csak már ahogy írtam, olyanokat vízionáltak a fanok, ami nincs meg a csapatban.
Egyiken se. :mrgreen: Egyedul a Burnley ellen kerultek eddig hatranyba a 11 meccsen, de ott ugye ahogy irtad 0-2rol visszahoztak 2-2 re.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2019. február 12., kedd 23:26

Összefosni azért nem fogom magam senkitől. Itt iszonyat sokat számít már a rutin,abból pedig még mindig nekünk van a legtöbb. Én bizakodó vagyok és azt mondom hasta el final!
Nagyon korai még, de összefosni valóban nem kell magunkat senkitől, nincs olyan kiemelkedő csapat. Atletico és a Bayern tehet egy szíveséget. Ha a barcát elkapja a csapat február végén, és megvan az Ajax is akkor azt mondom bizakodhatunk ismét.

Óriási rutinnal rendelkezünk, itt látszik mennyire számít. Hiába jobb mondjuk 1v1-ben Martial mint Vazquez, nem választanám a franciát a mostani menetelésben.

Ha már a döntőig sikerülne elvergődni.. :mrgreen: :mrgreen: Wandában, sorozatban a negyedikért.. CR nélkül, Vinicius-szal. :lol: Betegágy.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. február 12., kedd 23:24

Caraway írta:Nem tudom milyen csoda forditasrol beszelsz, 0-2 re nyertek idegenbe a Castle ellen.
Akkor melyik meccsen fordítottak -2-ről? :hmmm: Pedig az összes meccsüket nézem.

Lényeg a lényeg, hogy nagyon árnyalt ez a kép, mert közel sem olyan meggyőző a csapat, mint amit Ole statisztikája mutat. De Gea parádék, mákok, utolsó perces gólok. Nyílván javult a játék Mou MU-jához képest, csak már ahogy írtam, olyanokat vízionáltak a fanok, ami nincs meg a csapatban.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. február 12., kedd 23:16

M1Ö írta:Utólag okoskodok, de nem is értettem, hogy miért tartotta itt majdnem mindenki esélyesebbnek a MU-t. Csóri MU szurkolók is már 3-0-ákat vízionáltak. A kis aranyosak. :) Pedig láthatták volna, hogy egy kiesőjelölt Newcastle ellen csodával fordítottak, Burnley (?) ellen 2-0-ról X az utolsó percben. A Spurs meccsről bem is beszélve, hogy milyen szinten le voltak focizva. Eddig mellettük állt a szerencse, de ez már más kávéház... :sly:
Nem tudom milyen csoda forditasrol beszelsz, 0-2 re nyertek idegenbe a Castle ellen. Amugy meg szerintem pozitivan allhattak a meccshez a szurkolok, elvegre egy foshalmaz ideny kozepen ahol mar lemondtak a top4-rol is jott Ole es 11/10 meccset megnyert, es mar megeloztek a Chelseat meg az Arsenalt is -11 pontos hatranybol. 2 honap alatt nem fog vilagot valtani, benne volt egy jobb csapattol egy vereseg, ma ez osszejott, ennyi.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 12., kedd 23:16

Kiváncsi leszek azért idén csinálnak e már valamit az angolok a bl-ben. Megmondom őszintén én a Unitedet hittem,hogy alkothatnak valamit a bl-ben de jól átvertek :D szerintem a bayern is meglepi a poolt.

Mindenesetre a Psg jo csapat és akarják ezt a sorozatot az látszik. 2 éve meghekkelte őket a német bíró tavaly meg pont beleszaladtak a futballtörténelembe de azért van bennük potenciál.

Összefosni azért nem fogom magam senkitől. Itt iszonyat sokat számít már a rutin,abból pedig még mindig nekünk van a legtöbb. Én bizakodó vagyok és azt mondom hasta el final! :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. február 12., kedd 23:09

Utólag okoskodok, de nem is értettem, hogy miért tartotta itt majdnem mindenki esélyesebbnek a MU-t. Csóri MU szurkolók is már 3-0-ákat vízionáltak. A kis aranyosak. :) Pedig láthatták volna, hogy egy kiesőjelölt Newcastle ellen csodával fordítottak, Burnley (?) ellen 2-0-ról X az utolsó percben. A Spurs meccsről bem is beszélve, hogy milyen szinten le voltak focizva. Eddig mellettük állt a szerencse, de ez már más kávéház... :sly:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. február 12., kedd 23:05

flori írta:Azért a Zizu-féle dologból mégis csak egy van. :)

Jenő meg kivel hempereg bent, hogy még közvetíthet? Borzalmas.
Az biztos. Menne inkább kosarat közvetíteni. Mindenkinek jobb lenne.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. február 12., kedd 23:04

Nagyon szervezett volt a Psg. Matic nem tudom miert allt meg az elso golnal, Bappe sebessegevel meg nem lehet mit tenni. Lingard serulese sajna nagy hatrany lett, a csapatbol o a legtobbet futo es legjobban presszingelo jatekos, helyette meg ottvolt jobbszelen a doglassu Mata. Na mindegy, ez a Unitedtol gyenge volt, a Psg teljesen megerdemelte, a masodik meccs mar csak formalitas miatt lesz kerdeses. Ja es ami meg durva volt, hogy olyan erzese volt az embernek mintha a parizsiak jatszananak otthon, az egesz meccsen csak az o szurkoloikat lehetett hallani.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2019. február 12., kedd 23:03

Azért a Zizu-féle dologból mégis csak egy van. :)

Jenő meg kivel hempereg bent, hogy még közvetíthet? Borzalmas.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. február 12., kedd 23:02

Anthony írta:Pogba gyenge volt, ahogy az egész MU.
Egy olyan PSG-től kaptak ki otthon, ahol Daniel Alves a jobb oldali támadó, Cavani nincs, Veratti lesérült, Neymar nincs. Mondjuk Neymi szerintem csak hátráltatta volna a PSG-t.
Miért?Tavaly ellenünk láthattuk,hogy mennyivel jobbak voltak Neymarral.Szerinted jobb szélső volt nála D.Alves,vagy mi?? :hmmm:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. február 12., kedd 22:59

Pogba gyenge volt, ahogy az egész MU.
Egy olyan PSG-től kaptak ki otthon, ahol Daniel Alves a jobb oldali támadó, Cavani nincs, Veratti lesérült, Neymar nincs. Mondjuk Neymi szerintem csak hátráltatta volna a PSG-t.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 12., kedd 22:57

Faust írta:Fogalmuk nem volt, mit is kéne csinálniuk az első bekapott gól után, teljes tanácstalanság azóta is.
Kiperegtek a gyors emberek és jöttek helyettük lassú, tucat, középszerek.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 12., kedd 22:54

Ez akkor így el is dőlt.kezdésnek jó kis keccs volt.

Mourinho most nyomhatna egy nyilatkozatot,hogy megszokták már ezt manchesterben :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. február 12., kedd 22:52

Fogalmuk nem volt, mit is kéne csinálniuk az első bekapott gól után, teljes tanácstalanság azóta is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég