Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 13., szerda 17:08

Lehet itt jönni PSG fórumokkal, meg a tököm tudja mivel. A tény, hogy a VB-n beárazta magát.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. február 13., szerda 16:26

Remy írta:Nem akarok nagyon belefolyni a vitába, de szerintem Neymarnál nem az a probléma, hogy jó játékos-e vagy sem, mert nyilván egy rettentő jó játékos. A kérdés inkább az, hogy hasznos-e?

Itt egy példa nálunk, amivel nagyjából szemléltetni lehet azt, amire gondolok. Lucas jobb játékos, mint Bale? Nem hiszem. Lucas hasznosabb a csapatunk számára, mint Bale? Na, így már lehetséges, hogy megállja a helyét az állítás.

Neymarnak a következő aranylabdás játékosnak kellett volna lennie, ehelyett nincs abban a helyzetben, hogy szóba kerüljön a végső sikerre. Lőheti a gólokat, statisztikában lehet kiváló, de a csapata végősoron mennyit profitál belőle?
Amit leírtál azzal többé-kevésbé egyet tudok érteni, annyit fűznék hozzá, hogy szerintem valójában nem derülhetett még ki ténylegesen mennyire is hasznos. Arra gondolok, nem sikerült még játszania a BL lényegi szakaszában, kivéve a tavalyi odavágót, ahol azért azt nem mondhatjuk hogy rossz lett volna.
Nálam ez lenne/lesz a perdöntő ha egyszer úgy rendesen részt vesz majd ezekben a párharcokban. Most amikor kritika éri azzal hogy csinálja a felesleges trükköket illetve "öncélú" olyan meccsekről van szó szinte kivétel nélkül ahol nem volt komoly tét, hiszen így is simán mindent nyertek kivéve a BL-t.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 13., szerda 16:25

A vitátokhoz
https://www.theguardian.com/football/20 ... ppe-cavani
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 13., szerda 16:12

Remy írta:Nem akarok nagyon belefolyni a vitába, de szerintem Neymarnál nem az a probléma, hogy jó játékos-e vagy sem, mert nyilván egy rettentő jó játékos. A kérdés inkább az, hogy hasznos-e?

Itt egy példa nálunk, amivel nagyjából szemléltetni lehet azt, amire gondolok. Lucas jobb játékos, mint Bale? Nem hiszem. Lucas hasznosabb a csapatunk számára, mint Bale? Na, így már lehetséges, hogy megállja a helyét az állítás.

Neymarnak a következő aranylabdás játékosnak kellett volna lennie, ehelyett nincs abban a helyzetben, hogy szóba kerüljön a végső sikerre. Lőheti a gólokat, statisztikában lehet kiváló, de a csapata végősoron mennyit profitál belőle?
Pluszegy
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. február 13., szerda 16:05

Nem akarok nagyon belefolyni a vitába, de szerintem Neymarnál nem az a probléma, hogy jó játékos-e vagy sem, mert nyilván egy rettentő jó játékos. A kérdés inkább az, hogy hasznos-e?

Itt egy példa nálunk, amivel nagyjából szemléltetni lehet azt, amire gondolok. Lucas jobb játékos, mint Bale? Nem hiszem. Lucas hasznosabb a csapatunk számára, mint Bale? Na, így már lehetséges, hogy megállja a helyét az állítás.

Neymarnak a következő aranylabdás játékosnak kellett volna lennie, ehelyett nincs abban a helyzetben, hogy szóba kerüljön a végső sikerre. Lőheti a gólokat, statisztikában lehet kiváló, de a csapata végősoron mennyit profitál belőle?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 13., szerda 15:51

Babinho írta:Az uefa helyében mostmár keményen büntetném ezt a hotelnél balhézást, kezd egy kicsit sok lenni, tavaly párizsban is ott pörgött a sok csürhe...csak ott annyi ész se volt, hogy a psg hotelhez is elmentek bíztatni, azok meg amiatt nem aludtak :lol: :lol:
Rendőrök letartóztattak pár arcot, uefának nincs köze ehhez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 13., szerda 15:49

szerintem semmi beleszolasuk nincs hogy a stadionon kivul mi tortenik. helyi szerveknek kene intezkedni. klub is max kerhet de tenni nen tehet semmit. szerintem
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 13., szerda 15:47

Az uefa helyében mostmár keményen büntetném ezt a hotelnél balhézást, kezd egy kicsit sok lenni, tavaly párizsban is ott pörgött a sok csürhe...csak ott annyi ész se volt, hogy a psg hotelhez is elmentek bíztatni, azok meg amiatt nem aludtak :lol: :lol:

Nem tudom mi várható az esti meccstől, őszintén szólva meglephet az Ajax az elején, ha labdabiztosak lesznek, jól tartják majd a bogyót és magasan letámadnak. Viniciusnak mindenképpen kezdenie kellene, hogy a sebessége miatt hátrébb kényszerítsük őket.
Félek, hogy Varane nem játszik, még ha Nacho biztos is, fejpárbajban lehetnek gondok, és ha Huntelaar játszik, akkor ez várható is. Amúgy nem nézek Ajax meccseket, nem tudom mi várható tőlük, stat alapján azért nagyot mennek idén. Az elmúlt néhány meccs rossz eredménye is lehet pont amiatt történt mert már nagyon ránk koncentrálnak. Hétvégén pihentettek néhány játékost...
Összességében ezektől csak akkor kell tartanunk, ha nem tudjuk a saját játékunkat játszani. A meccs elején, lassan kell járatni a csapatnak a labdát és minél tovább megtartani, támadásban is a pontos passzok kellenek, felesleges elszórt labdákra nincs szükség az első félidőben. Ha fejben kifárad az Ajax, akkor a második félidőt már bePintusoljuk :D
De odáig okos játékkal el kell jutni. Nekünk nem lenne gond egy kevés gólos meccs, nincs hova sietni.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 13., szerda 15:41

Igen, nyilván azért röhögött rajta az egész világ vb alatt is, mert nem dobálja magát. Hol és mikor volt topcsapat húzóembere stabilan egyedül?
Biztos véletlenül van Mbappé árnyékában Párizsban is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 13., szerda 14:37

Miért? Mert hülye haja van, szeret bulizni, vagy mert egy rakat pénzt keres? Nekem sem volt szimpatikus, amit például a Barcába való igazolásakor tettek az apjával, volt is ott vaj mindenki füle mögött az biztos, de emiatt nem jelentem ki, hogy emberileg gány.

Az is kérdéses, hogy miért egy PSG-be ment, illetve inkább úgy fogalmazok, hogy miért a pénzt is szem előtt tartva ment a PSG-be és nem egy tradicionális top csapatba, de ez a döntés is sok szempontból védhető (az irgalmatlan pénz társult egy olyan projekttel, ahol azért előzetesen minden esély megvolt (megvan) rá, hogy BL-t nyer, a csapat kulcsembereként - brazil csapattársak grátisz).

Esik-kel sokszor? Én is ezt tenném, ha a tuskó védő úgy védi a klubja becsületét, hogy el akarja törni a lábam.
Flik-flak megy? Futballista, brazil, benne van. Szerintem is van amikor ez már át tud fordulni tiszteletlenségbe, de ha képes rá, akkor csinálja, szabad szabályosan megállítani.

Azon lehet vitatkozni, hogy mennyire profi a mentalitása (bár a tesó szülinapi dolgon kívül nem hallottam olyasmiről, hogy baj lenne a hozzáállásával, vagy edzésmunkájával), de emberileg megítélni látatlanban, ismeretlenül...merész. Nem egy tömeggyilkosról beszélünk, hogy pálcát lehessen törni felette, egyértelmű magabiztossággal. Persze itt a saját játékosaink degradálása is menő.

Szerk.:
Igen, a csillogás, központi szerep. A legnagyobbak mind rivaldafénybe vágytak, vagy oda kerültek előbb-utóbb. Persze, ezt teljesítménnyel kell kiérdemelni, de Neymar a pályán is hajt, éhes a sikerre, ez látszik rajta szerintem. Persze ha az ember próbálja objektíven nézni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 13., szerda 13:51

RealMadridFanatic írta:Felesleges is beleállni. Neymar szar játékos és kész. Objektivitás meg az egekben, ráadásul itt mindenki makulátlan és jogosan savaz le bárkit, sokszor minősíthetetlenül. OFF vége.


Nyerünk ma egyel és szerintem el is vesszük a fiatalok kedvét ezzel a visszavágótól.
Neymar emberileg gány, játékosnak még jó lenne, de az első keményen beárnyékolja a pályán mutatott teljesítményét is. Neki a csillogás és a központi szerep a lényeg és ezt nem növi ki már soha.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 13., szerda 13:19

Felesleges is beleállni. Neymar szar játékos és kész. Objektivitás meg az egekben, ráadásul itt mindenki makulátlan és jogosan savaz le bárkit, sokszor minősíthetetlenül. OFF vége.


Nyerünk ma egyel és szerintem el is vesszük a fiatalok kedvét ezzel a visszavágótól.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. február 13., szerda 13:11

BL-ben 0.6gól/meccs és ki tudja hány gólpassz...4-0-nál a bajnokságban lehet elkezd fölösleges cseleket tolni a félpályán,de olyat írni,hogy 1 BL meccsen jót tett a hiánya,durva elfogultságra vall :roll:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 13., szerda 13:01

Xober írta:
Tavaly is nagyon faszán elbohóckodott a balszélen. Megvert akár 3-4 embert is de kapura lövés nem sokszor lett belőle.Nem mondom,hogy vele nem nyertek volna de azért simán benne van,hogy a későbbiekben az ő bohóckodásai nem fognak már beleférni.
Az lehet, de eddig a PSG-s 53 meccsből 48 gól és 27 gólpassz nem olyan rossz. Néha kicsit túltolják itt egyesek a "bohócozást" az ellenszenv miatt..
Ellenfelek: Guingamp, Nimes, Nantes, St. Etienne, Strasbourg, Dijon, Caen, gyengelkedo Monaco, stb. Neha neha Lyon. Kemeny ellenfelek.
:goat:

Xober
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 20:53
Kedvenc játékosaid: Modric, CR7, Ramos, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Xober » 2019. február 13., szerda 12:48

Tavaly is nagyon faszán elbohóckodott a balszélen. Megvert akár 3-4 embert is de kapura lövés nem sokszor lett belőle.Nem mondom,hogy vele nem nyertek volna de azért simán benne van,hogy a későbbiekben az ő bohóckodásai nem fognak már beleférni.
Az lehet, de eddig a PSG-s 53 meccsből 48 gól és 27 gólpassz nem olyan rossz. Néha kicsit túltolják itt egyesek a "bohócozást" az ellenszenv miatt..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. február 13., szerda 12:29

Ezt én nem heti, hanem havi 500 ezerért, és forintban megcsinálom. :mrgreen: :'( :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. február 13., szerda 12:25

Alexis Sanchez vs PSG

0 shots
0 key passes
0 crosses
0 dribbles

£500,000-a-week

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 13., szerda 11:59

dannen írta:
Anthony írta:Mondjuk Neymi szerintem csak hátráltatta volna a PSG-t.
igen, nyilvan a vilag egyik legjobb tamadojaval a kezdoben (a 34 eves dani alves helyett lol) rosszabbak lettek volna.
Tavaly is nagyon faszán elbohóckodott a balszélen.Megvert akár 3-4 embert is de kapura lövés nem sokszor lett belőle.Nem mondom,hogy vele nem nyertek volna de azért simán benne van,hogy a későbbiekben az ő bohóckodásai nem fognak már beleférni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 13., szerda 11:47

Ajax hooligans used fireworks at Real Madrid’s hotel in Amsterdam to keep the players from sleeping.

Néztem a videót, elég jó, augusztus 20-ra is jó lenne :lol: Pár huligánt le is tartóztattak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 13., szerda 11:40

Smack leves...nem bírom :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég