Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 19., kedd 9:09

Egy fegyelmezett Klopp féle gége presszinggel ki tudják csinálni a Bayern, akiknek most nincs stabil alapjátékuk, mint Jupp vagy Pep alatt. Szóval Poolt mondok, viszonylag simán.
Nem illik.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. február 19., kedd 7:03

Ma Pool vagy Bayern?

Én remélem Klopp beleszalad egy jó kis pofonba. :shifty: (habár a forma nem azt previziónálja, de a BL mindig más pálya)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 14., csütörtök 11:26

Engem összességében szórakoztat ez a vergődés.Inkább a kettősmérce az ami már pofátlanság. Ugyanazok a gól.komok meg enesók kiáltottak hesteg futballtörténelmet a 6-1nél akik most mémeket gyártanak.

Pedig ott az a suarez szinészkedés kb tankönyvbe való volt, kicsit más mint egy tahó vidalt kiállítani a 45ik szabálytalansága után... ja igen és,hogy nálunk a tök szabályos dolgokon megy a vergődés míg amikor mi voltunk felháborodva ott azért tényleg vicc volt ami történt.

De ott a salah eset is, minden meccsen van ilyen aztán mit generáltak belőle...

2 évig nem ítéltek büntetőt a barsza ellen és ilyesmi felett csak úgy elsiklik a sportmédia :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. február 14., csütörtök 11:09

Steve írta: Majd egyszer, ha valakinek van ideje és kedve, valamint érti is a dolgok miértjét, akkor majd magyarázza el nekem, hogy egy magyar kommentátor, vagy “szakértő” miért utálja habzzó szájjal a Realt?

A munkájuk miatt pártatlannak kellene lenniük..mégsem.

Most a katalánokat még csak-csak megértem..

De, hogy egy kis ország embere, mint Magyarország, ahol a foci csak a múlt és a jövőbe merengés, miért nem tud inkább örülni, hogy láthat egyáltalán egy Realt.Miért nem tekint csodálattal olyan teljesítményekre, amit a Real lerakott..nem értem.

Nem kedvelem a Barcát, de nem találnék ki hazugságokat, hogy gyűlöljem őket.Pláne nem a munkahelyemen(lsd újságíró,tv-s).
Ha valaha megtudod az okát, szólj majd nekem is. Már rég túl vagyok azon, hogy ezzel fel tudjanak baszni, de töprengeni még mindig töprengek. Puskás Öcsi klubja baszki, azt gondolná az ember, hogy legalább semlegesek lesznek itthon irántuk.

Reálisan valószínűleg csak annyi történt, hogy amikor itthon a kereskedelmi alapú csatornák először megvették a spanyol meccsek jogait (sport 1/2 annó), éppen néhány kis nyegle katalán lelkületű gyakornok pattant be a mikrofon mögé, és mivel senki nem mondta nekik másként, kihajitották az öreg Knézy-féle magatartási kódexet, és elkezdtek aktívan részre hajlani. Azóta meg egy generáció felnőtt rajtuk és itt vagyunk.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 14., csütörtök 10:18

babaking írta:Szerintem rendben van amit mondott. És még igaza is van egy kicsit. A nagy kluboknak könnyebben szólal meg a síp. Legyen az Real, Barca, Bayern vagy Juve.

Szerintem meg nem. Nem itt. A gólokat vissza kell nézni, ez a lényege a VAR-nak, fordított esetben is így lett volna. Pont a tegnapi eset ékes példája, hogy mennyit tud segíteni a technológia. Ez VAR nélkül 10-ből 10-szer megadott gól, pedig egyértelműen szabálytalan volt, akármennyire is fáj ez a világ egy részének.

Általánosságban elképzelhető egy nem is feltétlen tudatos részrehajlás a nagyok felé, de itt nem erről beszélt.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. február 14., csütörtök 10:14

Szerintem rendben van amit mondott. És még igaza is van egy kicsit. A nagy kluboknak könnyebben szólal meg a síp. Legyen az Real, Barca, Bayern vagy Juve.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 14., csütörtök 9:49

Csabi írta:
Realista24 írta:De Jong: “Real Madrid will also feel more pressure in front of their own fans [in the 2nd leg]. It’s a shame our goal was disallowed. Maybe something like that falls easier in favour of the big clubs.”
kicsit nagy az arc 21 éves gyerektől. majd meglátjuk. :roll: lehet a barca pr csapata külde az sms-t mit kell mondania.
És közben elfelejti, hogy a Barcának mennyit kedveznek... :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. február 14., csütörtök 9:48

Realista24 írta:De Jong: “Real Madrid will also feel more pressure in front of their own fans [in the 2nd leg]. It’s a shame our goal was disallowed. Maybe something like that falls easier in favour of the big clubs.”
kicsit nagy az arc 21 éves gyerektől. majd meglátjuk. :roll: lehet a barca pr csapata külde az sms-t mit kell mondania.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 14., csütörtök 8:33

dzsi91 írta:
Nekem sincs már bőr a képemen. Szegény Dzsin csak lebeg a szőnyegén a tv felett egy szakadt/ kopott gracias pep pólóban és megvetően néz,hogy ugye idén nem kivánok... idén ne pls.

Hát ez a nap kommentje, :lol: :lol: :lol: :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 14., csütörtök 7:06

flori írta:Az a baj, hogy már nagyon szokszor eladtam a lelkemet. 2007-es bajnokságban, 2014-ben Ramos góljánál, 2017-es címvédésnél. Nem tudok már többet kérni. :lol:

Hallottál már a horcrux-okról?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 14., csütörtök 6:38

De Jong: “Real Madrid will also feel more pressure in front of their own fans [in the 2nd leg]. It’s a shame our goal was disallowed. Maybe something like that falls easier in favour of the big clubs.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. február 14., csütörtök 0:49

Érdekes volt az Ajax lesgólja. Szerintem is jó döntés született, mert a lesen álló játékos befolyásolta a kapus mozgást. Több helyen olvastam, hogy nem akadályozta a kapust a mozgásában, mert akkor már nem is próbált meg felugrani Courtois, de pont azért nem ugrott, vagy nem is tudott volna, mert előtte állt a csatár. Szóval ez így teljesen jó döntés. Még akkor is, ha lehet, hogy akkor sem védte volna, ha nem áll előtte, de hát ez már hipotézis, sosem tudjuk meg, és nem is lényeges a les megítélése szempontjából.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2019. február 14., csütörtök 0:08

Nekem sincs már bőr a képemen. Szegény Dzsin csak lebeg a szőnyegén a tv felett egy szakadt/ kopott gracias pep pólóban és megvetően néz,hogy ugye idén nem kivánok... idén ne pls.
:lol:


Igen, talán még az öreg pepet lehetne eltenni a döntőben. :mrgreen:

Ha eljut oda a csapat, majd kihúzzuk ki adja el mindenét a kupáért. Sokan már kiestünk. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. február 14., csütörtök 0:07

dzsi91 írta:
flori írta:Az a baj, hogy már nagyon szokszor eladtam a lelkemet. 2007-es bajnokságban, 2014-ben Ramos góljánál, 2017-es címvédésnél. Nem tudok már többet kérni. :lol:


De ha csak ez az egy még összejönne.

Wandában. Negyedik. CR nélkül. Ramos. 18 éves Viniciusszal.


VAMMOOOSSSS!!!!
Nekem sincs már bőr a képemen. Szegény Dzsin csak lebeg a szőnyegén a tv felett egy szakadt/ kopott gracias pep pólóban és megvetően néz,hogy ugye idén nem kivánok... idén ne pls.
Dzsi te idiota, visitok. :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 14., csütörtök 0:04

dzsi91 írta:
flori írta:Az a baj, hogy már nagyon szokszor eladtam a lelkemet. 2007-es bajnokságban, 2014-ben Ramos góljánál, 2017-es címvédésnél. Nem tudok már többet kérni. :lol:


De ha csak ez az egy még összejönne.

Wandában. Negyedik. CR nélkül. Ramos. 18 éves Viniciusszal.


VAMMOOOSSSS!!!!
Nekem sincs már bőr a képemen. Szegény Dzsin csak lebeg a szőnyegén a tv felett egy szakadt/ kopott gracias pep pólóban és megvetően néz,hogy ugye idén nem kivánok... idén ne pls.
Ha élesedik a helyzet, akkor meg fogod tenni. :mrgreen: Sírni, zokogni fogsz mint egy gyerek a döntő napján ha eljutunk oda, hogy csak most utoljára..

Így lesz és megértelek majd.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 13., szerda 23:59

flori írta:Az a baj, hogy már nagyon szokszor eladtam a lelkemet. 2007-es bajnokságban, 2014-ben Ramos góljánál, 2017-es címvédésnél. Nem tudok már többet kérni. :lol:


De ha csak ez az egy még összejönne.

Wandában. Negyedik. CR nélkül. Ramos. 18 éves Viniciusszal.


VAMMOOOSSSS!!!!
Nekem sincs már bőr a képemen. Szegény Dzsin csak lebeg a szőnyegén a tv felett egy szakadt/ kopott gracias pep pólóban és megvetően néz,hogy ugye idén nem kivánok... idén ne pls.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 13., szerda 23:58

istimester írta:Az a bajuk, hogy alapból azt hitték a VAR-ral az "ujefamargit" jár rosszul.
Holott nem egyszer, nem kétszer mi szívtuk a nemesebbik szervet a játékvezetöi ámokfutások végett.
Frusztráció. Semmi más nincs mögötte.
Majd egyszer, ha valakinek van ideje és kedve, valamint érti is a dolgok miértjét, akkor majd magyarázza el nekem, hogy egy magyar kommentátor, vagy “szakértő” miért utálja habzzó szájjal a Realt?

A munkájuk miatt pártatlannak kellene lenniük..mégsem.

Most a katalánokat még csak-csak megértem..

De, hogy egy kis ország embere, mint Magyarország, ahol a foci csak a múlt és a jövőbe merengés, miért nem tud inkább örülni, hogy láthat egyáltalán egy Realt.Miért nem tekint csodálattal olyan teljesítményekre, amit a Real lerakott..nem értem.

Nem kedvelem a Barcát, de nem találnék ki hazugságokat, hogy gyűlöljem őket.Pláne nem a munkahelyemen(lsd újságíró,tv-s).

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2019. február 13., szerda 23:53

Az a baj, hogy már nagyon szokszor eladtam a lelkemet. 2007-es bajnokságban, 2014-ben Ramos góljánál, 2017-es címvédésnél. Nem tudok már többet kérni. :lol:


De ha csak ez az egy még összejönne.

Wandában. Negyedik. CR nélkül. Ramos. 18 éves Viniciusszal.


VAMMOOOSSSS!!!!
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Buitre » 2019. február 13., szerda 23:52

Egyébként a var-ozók nem fogják fel, hogy itt a leshelyzetet kellett kikockázni (leshelyzet amúgy mindig van, maximum nem aktiválódik ha nem befolyásolja a helyzetet), az tiszta sor. Azt már a játékvezető dönti el, hogy a lesen álló játékos zavarta-e a kapust vagy sem.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. február 13., szerda 23:46

Az a bajuk, hogy alapból azt hitték a VAR-ral az "ujefamargit" jár rosszul.
Holott nem egyszer, nem kétszer mi szívtuk a nemesebbik szervet a játékvezetöi ámokfutások végett.
Frusztráció. Semmi más nincs mögötte.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég