Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. február 14., csütörtök 12:27

RealMadridFanatic írta: Van de Beek játéka jobban tetszett. Jól helyezkedik, tapad hozzá a labda és jókor teszi jó helyre. Amikor kellett hátrafelé is besegített. Eddig nem is hallottam róla, de jó kis spílernek tűnik.

De Ligt meg tényleg komoly, brutál erős, sebesség is rendben, mindig ott lohol a támadó nyakán, de nála is az a meggyőző, hogy már most vezérnek tűnik a képernyőn keresztül is. Nem lennék szomorú, ha mi is rámennénk, de sok esélyt nem látok rá. Most neki sem biztos, hogy a Real lenne a legjobb döntés, mert szerencsére Ramos nem lassít, még 2 szezon top szinten van benne szerintem. Annyit meg sok kivárni.
Elég valószínűnek tartom, hogy a párharc után Perez el fog gondolkodni 1-2 Ajax játékos leigazolásán.
Azért remélem a Bernabeuban nem tesznek túl jó benyomást rá :lol:

Erőszakosak voltak, nyomasztottak rendesen vagy egy órán keresztül. A visszavágó is nagyon kell figyelni majd, főleg az elején, de remélem azért jobb állapotban leszünk, most kicsit fáradtnak tűnt a társaság. Hmm, most nézem, 2 classico után 3 nap pihenővel, biztos megint frissek leszünk...legalább nem kell utazni..

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. február 14., csütörtök 11:39

Faust írta:Tegnap hajdube hangja mindent elmondott a masodik golnal. Azt a lemondo, fejcsovalo hangsulyt. :lol: hat komolyan, ha iden is behuznank a BL-t, en egy honapig Ramos mezben setalnek mindenhova, hadd hulljon a fergese. :lol:
Én ráteszek egy lapáttal: Ramos fejeli a győztes gólt. :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 14., csütörtök 11:39

realistahuni írta:Lassan crazy jenő lesz a legtűrhetőbb, ő nem savaz senkit, mert azt se tudja milyen rendezvényen van. :lol:
Jenő amúgy tényleg az a tipikus buta gyerek akiben amúgy nincs semmi hátsó szándék vagy rossz indulat. Szimplán csak fingja nincs és kimondja amit gondol. Mint egy kisgyerek :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. február 14., csütörtök 11:36

Lassan crazy jenő lesz a legtűrhetőbb, ő nem savaz senkit, mert azt se tudja milyen rendezvényen van. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 14., csütörtök 11:32

Realista24 írta: Ha VAR miatt nyerjük meg, csináltatok egy VAR feliratú mezt :lol: és én abban.
:lol:

Amúgy hajdu bé is egy zsák szar. Nálam ott vágta el magát végleg amikor majdnem sírva közvetítette a tavalyi bl döntő utáni ünneplést. De Cardiffban sem vitte túlzásba egy történelmi címvédés közvetítését.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. február 14., csütörtök 11:27

Realista24 írta:Ramos 600. Real meccs.
Karim 450. Real meccs.
Brutális számok. :coffee:
Ramosnak még 141 hiányzik Raulig. Az két és fél - három szezon alatt meg is lehet, ha elkerülik a sérülések (inkább 3 mert kb 42-45 meccset játszik évente).
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 14., csütörtök 11:16

Faust írta:Tegnap hajdube hangja mindent elmondott a masodik golnal. Azt a lemondo, fejcsovalo hangsulyt. :lol: hat komolyan, ha iden is behuznank a BL-t, en egy honapig Ramos mezben setalnek mindenhova, hadd hulljon a fergese. :lol:
Ha VAR miatt nyerjük meg, csináltatok egy VAR feliratú mezt :lol: és én abban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. február 14., csütörtök 11:14

Tegnap hajdube hangja mindent elmondott a masodik golnal. Azt a lemondo, fejcsovalo hangsulyt. :lol: hat komolyan, ha iden is behuznank a BL-t, en egy honapig Ramos mezben setalnek mindenhova, hadd hulljon a fergese. :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. február 14., csütörtök 11:08

Én is csak röhögök a vergődéseiken. Hogy borzoljam kicsit a fiatalabbakat olyat is hallottam hogy mivel Courtois nem reklamalt a megnem adott gólnál az azt jelenti hogy szerinte szabályos volt.
Mondjuk lehet azért, mert mi nem barca vagyunk hogy minden ítéletnél a fél csapar körbeállja a bírót. :lol:

Nekem amúgy csalódás, hogy olyan emberek akiket jó arcnak tartottam teljesen lementek kutyába, gondolok itt hajdúbére meg az egyik trollfoci adminra, szekunder szégyen amit ezek az emberek leműveltek, minél tovább kell menetelni, hogy fájjon nekik. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 14., csütörtök 11:07

Ramos 600. Real meccs.
Karim 450. Real meccs.
Brutális számok. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. február 14., csütörtök 10:35

A meccset tekintve elég pontatlanok voltunk, talán idegesek is, többet vártam, nem sokon múlt, hogy ma pityogjunk és ne nevessünk. Engem személy szerint az első félidőben Bale és Carvajal pontatlansága nagyon felbaszott, de Bale impotenciája, lötyög, kocog, ténfereg, az egyenes felháborít. Egy igazi nulla, sajnálom ez a véleményem. Ahogy bejött Lucas, egyből feljavult Carvajal teljesítménye is, lett segítsége, Lucas személyében, aki nem csak 2 méterről követi a labdás játékost hanem ráront, rúg, csíp, harap, vissza zár. Támadásban is sokkal többet adott. Egyszerűen nem is értem Bale-ben ki lát fantáziát, azon kívül, hogy igás ló, nincs benne semmi, nem kombinatív, nem tud kis passzos játékot kialakítani mert az 52-es lába alkalmatlan mindenre.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 14., csütörtök 7:57

RealAsensio írta:Elkepesztoen szorakoztat, ha iden is megnyernenk a bl-t, a Fold lakossaga megfelezodne, annyi ongyilkossag lenne. :lol:

A Real Madrid a klubfutball Thanosa. :mrgreen:


Bejött a tippem:
RealMadridFanatic írta:Nyerünk ma egyel és szerintem el is vesszük a fiatalok kedvét ezzel a visszavágótól.
Nagyot mentek amúgy a hollandok, elképesztő, hogy milyen jó kiválasztás van náluk, a csapat 70-80%-a nagyon erős alapanyag. Ami meggyőző, hogy nagyrészt még szinte gyerekek, de olyan tűz és akarás van bennük, ami előtt le a kalappal. Önbizalom is rendben van, de nem csap át nagyképűségbe, tetszett. Mellette nagyon képzettek, gyorsak és van eszük a focihoz.

Pont ezért nem szabad félvállról venni a visszavágót, mert amíg nem találunk be, addig minden mindegy alapon jönni fognak. Az látszott mindenesetre, hogy rosszul esett nekik, hogy maxon pörögve sem tudtak eredményt elérni egy olyan Madrid ellen, amiben voltak gyengécske egyéni teljesítmények azért bőven. Ezt a rutin döntötte el.


Nem tűnik rossznak ez a De Jong gyerek, de ezen a meccsen nem győzött meg annyira. A Barca tili-toliba illeni fog, de nincs jelentősége, Messi után nem Ő lesz a megváltó (nyilván nem is az a poszt, csak a játékra gyakorolt hatásra gondolok).

Van de Beek játéka jobban tetszett. Jól helyezkedik, tapad hozzá a labda és jókor teszi jó helyre. Amikor kellett hátrafelé is besegített. Eddig nem is hallottam róla, de jó kis spílernek tűnik.

De Ligt meg tényleg komoly, brutál erős, sebesség is rendben, mindig ott lohol a támadó nyakán, de nála is az a meggyőző, hogy már most vezérnek tűnik a képernyőn keresztül is. Nem lennék szomorú, ha mi is rámennénk, de sok esélyt nem látok rá. Most neki sem biztos, hogy a Real lenne a legjobb döntés, mert szerencsére Ramos nem lassít, még 2 szezon top szinten van benne szerintem. Annyit meg sok kivárni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. február 14., csütörtök 7:51

Megnézném mit mondanának fordított helyzetben, ha a Real lőtt volna hasonló gólt és esetleg a bíró meg is adja...Kb. mindenki lesért kiabálna. Tökmindegy mi történik, vagy mi a szabály, lehessen a Realt anyázni, ez a fontos.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 14., csütörtök 7:07

Professore írta:
Steve írta:Lehet kezdek öregedni így elhagyva a 30-at, de régen totál felszabtam magam ezen a ujefamargit és társai miatt, de mostanában szórakoztat csak.

Lassan eljutok oda, hogy élvezem a média,a nagy foci szakértők, a facebook huszárok és a fanbojok vergődését azért, hogy mi nyerünk..

Teljesen jó ítélet volt, VAR-ral.Nem értem, hogy hogyan merik megkérdőjelezni, de remélem bejutunk a döntőbe és az összes ilyen haraggal teli ember el lesz keseredve.
30 felett tényleg más :mrgreen:. Én is csak röhögök a vergődéseiken. Hogy borzoljam kicsit a fiatalabbakat olyat is hallottam hogy mivel Courtois nem reklamalt a megnem adott gólnál az azt jelenti hogy szerinte szabályos volt. Sőt a második golunkat nem kellett volna megadják mert LV faltolt...(mondjuk ha szabálytalanság volt akkorinkább őt faultolták de kit zavar)


A lényeg minél jobban picsognak annál jobb mert azt jelenti félnek tőlünk :mrgreen:

Ha ez egy barca meccs lett volna persze minden korrekt és profi lett volna.
Persze. Ezt azért mondják mert a szpiker is ezt mondta. Nem reklamalt, Ramos kiabált a többiekkel. Ergo biztos szabályos gólt volt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. február 14., csütörtök 6:55

Steve írta:Lehet kezdek öregedni így elhagyva a 30-at, de régen totál felszabtam magam ezen a ujefamargit és társai miatt, de mostanában szórakoztat csak.

Lassan eljutok oda, hogy élvezem a média,a nagy foci szakértők, a facebook huszárok és a fanbojok vergődését azért, hogy mi nyerünk..

Teljesen jó ítélet volt, VAR-ral.Nem értem, hogy hogyan merik megkérdőjelezni, de remélem bejutunk a döntőbe és az összes ilyen haraggal teli ember el lesz keseredve.
30 felett tényleg más :mrgreen:. Én is csak röhögök a vergődéseiken. Hogy borzoljam kicsit a fiatalabbakat olyat is hallottam hogy mivel Courtois nem reklamalt a megnem adott gólnál az azt jelenti hogy szerinte szabályos volt. Sőt a második golunkat nem kellett volna megadják mert LV faltolt...(mondjuk ha szabálytalanság volt akkorinkább őt faultolták de kit zavar)


A lényeg minél jobban picsognak annál jobb mert azt jelenti félnek tőlünk :mrgreen:

Ha ez egy barca meccs lett volna persze minden korrekt és profi lett volna.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 14., csütörtök 6:23

Visszavágó kemény lesz. Láthattuk hogy mire képesek, nincs veszítenivalojuk, Ramos sem lesz. Nem szabad felvallrol venni.
Két gól kell nekik, jönni fognak mint az állat, viszont sztem mi is rugunk gólt, egy jó adok kapok meccsre számítok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. február 14., csütörtök 1:38

"In situations where a player moving from, or standing in, an offside position is in the way of an opponent and interferes with the movement of the opponent towards the ball this is an offside offence if it impacts on the ability of the opponent to play or challenge for the ball."

Les volt spori.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. február 14., csütörtök 0:34

Jó kis darálós csapat ez az Ajax.
Én ősszel láttam a Bayern elleni két meccsüket,ott is így mentek.
Ma szerintem sok csapatot megvertek volna.

A visszavágón oda kell majd figyelni.

A tegnapi meccsekhez képest sebességben volt egy kis különbség.
Hétvégén pihentetni kellene mert ez elég brutális sorozat volt.

Grat. mindenkinek!Solariéknak is.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. február 13., szerda 23:46

flori írta:
De Ligtért viszont kocsit, házat. Az a gyerek a következő 15 év legmeghatározóbb védője lesz.
Volt egy szitu, mikor Ramos, Carvajal és Casemiro odalépett, ott azért megszeppent az öcskös. :D

Imádom hogy a trágya őszből megint tényező a csapat. Zseniális ez. :mrgreen:
Ahhoz képest Vinicius kétszer vitte rá a labdát, és mindkettőt szépen végigmozizta. Az első után bravúrral védett a kapus, a másodikból lett Benz gólja. :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 13., szerda 23:42

Lehet kezdek öregedni így elhagyva a 30-at, de régen totál felszabtam magam ezen a ujefamargit és társai miatt, de mostanában szórakoztat csak.

Lassan eljutok oda, hogy élvezem a média,a nagy foci szakértők, a facebook huszárok és a fanbojok vergődését azért, hogy mi nyerünk..

Teljesen jó ítélet volt, VAR-ral.Nem értem, hogy hogyan merik megkérdőjelezni, de remélem bejutunk a döntőbe és az összes ilyen haraggal teli ember el lesz keseredve.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég