Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. február 25., hétfő 14:56

RealMadridFanatic írta: A kontrákra meg ott lesz Vinicius meg Rodrygo, Asensio is szerintem marad, az ő sebességük megspékelbe Carvajallal és Requilónnal elég. Persze ez még évek kérdése, egyelőre Hazard sebessége top.
Lucas Vazquez is marad :mrgreen:
Rodrygo kérdéses, még nem láttuk nálunk :hmmm:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 25., hétfő 11:58

Hazard szerintem is ellesz még évekig. Modric 33 éves, soha nem a sebessége volt a legnagyobb erénye, de az alacsony súlypontjával még mindig úgy indul el az Ő szempontjából elegendő előnyt biztosító 5-6 méteren, hogy nehéz felvenni. Hazard is hasonló felépítésű, nagyon jól fordul (és nem csak forog wxyz felvetése szerint), jól indul meg, ezek megmaradnak.

Ha egy játékosnak kellően gyors a gondolkodása és a technikai képzettség és magabiztosság is megvan, akkor nem kell nagy előny a helyes döntés meghozásához és kivitelezéséhez. Ellenünk meg úgyis jellemzően bekkelnek, úgyhogy kell is, hogy ez működőképes legyen annak, aki sikeres akar lenni Madridban.

A kontrákra meg ott lesz Vinicius meg Rodrygo, Asensio is szerintem marad, az ő sebességük megspékelbe Carvajallal és Requilónnal elég. Persze ez még évek kérdése, egyelőre Hazard sebessége top.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. február 25., hétfő 11:53

Realista24 írta:Végigvitték, persze, de nem Messi fémjelezte Barcáról volt szó akkoriban, már amennyire emlékszem, mert le se fosom :mrgreen: Plusz a 18 éves énjükről volt szó, Vinicius lehet jövőre Aranylabdás lesz :mrgreen:

Hazard meg kell, 100 millió körül, ha van benne 3 jó év, már megéri a mai árak mellett. Szerencsére nem a gyorsaságából él, a technikai tudása, látása meg nem fog kopni. Ha motivált, sikeréhes, akkor nem lesz gond vele szerintem.
Jovore nem Benz lesz az aranylabdas? :mrgreen:

Hazard meg a Chelseaben lehet motivalatlan lesz a jovoben, viszont itt biztos nem. Nem tudom volt e mar ilyen kaliberu jatekos, aki ennyire ide akart jonni hosszu eveken keresztul. Szoval nala a motivaltsaggal itt biztos nem lesz gond.
Remelem jon, a 11-es szam jol mutat majd rajta, 7-es az sajnos Bappen lesz. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 25., hétfő 11:26

Végigvitték, persze, de nem Messi fémjelezte Barcáról volt szó akkoriban, már amennyire emlékszem, mert le se fosom :mrgreen: Plusz a 18 éves énjükről volt szó, Vinicius lehet jövőre Aranylabdás lesz :mrgreen:

Hazard meg kell, 100 millió körül, ha van benne 3 jó év, már megéri a mai árak mellett. Szerencsére nem a gyorsaságából él, a technikai tudása, látása meg nem fog kopni. Ha motivált, sikeréhes, akkor nem lesz gond vele szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 25., hétfő 11:24

Realista24 írta:
besteve7 írta:Dzsivel értek egyet. A srác nagyon fiatal és azért lássuk be nem egy Messi, vagy CR alapanyag
Messire vagy Cére rábíztak egy szezont 18 évesen a legmagasabb szinten? Nem.

Hazard meg nem kérdés, hogy kell. Nem is értem, hogy merül fel bárkiben, hogy ne lenne helye?!
Én nagyon félek Hazardtól. Nem lesz olcsó, másik balszélső csak szotyizni fog évekig, nem fiatal (ettől tartok a legjobban, mert azon a poszton nem sok koros játékos tud kiemelkedőt mutatni) és a jobb szélünk továbbra sem lesz vele megoldva. Emellett jelenleg az egyik legjobb a posztján. Jelenleg.

BTW Messi és CR 19 évesen már végigvitték a szezont :kacsint:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 25., hétfő 8:34

besteve7 írta:Dzsivel értek egyet. A srác nagyon fiatal és azért lássuk be nem egy Messi, vagy CR alapanyag
Messire vagy Cére rábíztak egy szezont 18 évesen a legmagasabb szinten? Nem.

Hazard meg nem kérdés, hogy kell. Nem is értem, hogy merül fel bárkiben, hogy ne lenne helye?!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 25., hétfő 8:31

Először is azon dolgoznék vele, hogy ne úgy lőjön kapura, mint a megyeiben félrészeg, szünetben gyrost elfogyasztott csatár.

Nem igazán lehet megmondani, hol lesz nála a csúcs vagy mi lesz vele akár 3 év múlva is, de nyomatni kell. Legrosszabb esetben elpasszoljuk Kínába vagy az arab millereknek jó pénzért.
Nem illik.

besteve7
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. február 25., hétfő 8:20

Dzsivel értek egyet. A srác nagyon fiatal és azért lássuk be nem egy Messi, vagy CR alapanyag, hogy rá lehessen bízni akár egy egész szezon sikerességét. Főleg úgy hozható a posztja egyik legjobbja.
Nekem még továbbra is nagyon felemás a megítélése, mert tény, hogy nagyon sokat adott hozzá a pötyhedt támadójátékunkhoz, sok lehetőséget teremt, de kb annyi lehetőség el is hal nála: ügyetlenkedés(egyre kevesebb), vagy fölsölegesen 3-4 emberbe vezetett támadás, a lövéseiről meg inkább nem is ejtenék szót.
Ha hozható Hazard kell, főleg hogy Bale is remélhetőleg lép.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 25., hétfő 1:30

dannen írta:en jelenleg ott tartok, hogy ha az o helyere jonne hazard akkor ne jojjon. ha bevallalja a jobbost bale/vasquez helyen akkor tart karokkal varom, viszont en vinit nem raknam ki mar a kezdobol. meg mindig sokat hibazik, de olyan potencial van benne, hogy 1-2 ev fejlodessel siman top lehet. brutal.
Eléggé túl van gondolva a srác. Hozott egy kis életet a pókhálós támadósorunkba egy teljesen kaotikus szezonban de még iszonyat messze van ő attól,hogy csak elméletileg majd egyszer jó legyen és ezért ne igazoljunk le egy Hazardot aki jelenleg top3-4 a világon.

Szép amit a korához képest mutat jelenleg de nem is kell túlmisztifikálni, a bl-ben könnyen a vesztünket okozhatja a srác a helyzetkihasználásával ami nem baj mert nyertünk 5 év alatt 4et.

+elég fiatal még ahhoz,hogy áttegyük a másik oldalra nehogy már Hazard menjen a másik oldalra a tinédzser miatt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. február 22., péntek 8:49

V. Mester 77 írta:Milyen aranyos, h jogsija sincs, de már megkapta az új audit :lol:
Nem gond, Reus is eveken at vezetett jogsi nelkul. :lol:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 22., péntek 8:36

Milyen aranyos, h jogsija sincs, de már megkapta az új audit :lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. február 17., vasárnap 11:25

Realista24 írta:
wxyz írta:Van színvonal továbbra is :lol:
Most hogy nem vagy itt, már igen.

Savage :lol:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 17., vasárnap 11:10

wxyz írta:Van színvonal továbbra is :lol:
Most hogy nem vagy itt, már igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. február 17., vasárnap 11:05

Van színvonal továbbra is :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 17., vasárnap 10:56

doncsontos írta:miért kell minden topikban ezt olvasni?? de komolyan, ez már bazmeg szánalmas, dobjátok már ki a faszba az ember kedvét elveszi még az olvasástól is
Én várom az érveit. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1188
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. február 17., vasárnap 10:55

miért kell minden topikban ezt olvasni?? de komolyan, ez már bazmeg szánalmas, dobjátok már ki a faszba az ember kedvét elveszi még az olvasástól is
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. február 17., vasárnap 10:11

wxyz írta:Mintha befolyásolna bármiben is a teljesítményét
:lol: :lol: :lol:

Te egy troll vagy. Sajnos az hogy beszeled a nyelvet nagyban befolyasolja a forumon produkalt teljesitmenyedet. Nagy kar.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 17., vasárnap 8:05

wxyz írta:
Realista24 írta: Ja. Könnyebb. Ennek ellenére még mindig tanarhoz jár heti háromszor. Ezen van a lényeg de valaki képtelen felfogni.
Én azt nem tudom felfogni, hogy mit kell azon görcsölni, hogy egy légiós mennyire tanulta meg az ország nyelvét. Mintha befolyásolna bármiben is a teljesítményét

Vinicius kapcsolatban meg megy a feltörekvő játékosoknál szokásos hype és fényezés. Edzés után rögtön hazamegy, játékosok fuvarozzák, Benzema a mentora, szorgalmasan tanul, már beszéli a nyelvet. Aztán ki tudja mi igaz belőle. Bale is volt mindenféle profi amikor a Spursben játszott
Nem is kell felfognod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. február 17., vasárnap 8:00

Realista24 írta: Ja. Könnyebb. Ennek ellenére még mindig tanarhoz jár heti háromszor. Ezen van a lényeg de valaki képtelen felfogni.
Én azt nem tudom felfogni, hogy mit kell azon görcsölni, hogy egy légiós mennyire tanulta meg az ország nyelvét. Mintha befolyásolna bármiben is a teljesítményét

Vinicius kapcsolatban meg megy a feltörekvő játékosoknál szokásos hype és fényezés. Edzés után rögtön hazamegy, játékosok fuvarozzák, Benzema a mentora, szorgalmasan tanul, már beszéli a nyelvet. Aztán ki tudja mi igaz belőle. Bale is volt mindenféle profi amikor a Spursben játszott

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. február 16., szombat 21:02

Ez oké is, biztos könnyebb megtanulni úgy spanyolul, csak mondjuk Balenek 5x annyi ideje volt rá, meg nem is 18 éves kisgyerek, úgyhogy szerintem nyugodtan oda lehet szúrni emiatt neki.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég