Brahim Díaz - 21

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. február 17., vasárnap 13:05

Én nem a kezdőbe akarom követelni. De ha már megvettük az jó lenne ha a keretbe bekerülne, esetleg a kispadra vagy 20-30 percet játszana.

Persze a csapat sikeres és jó úton halad illetve megvan az oka annak is, hogy ő miért nem játszik, de azért néha Lucas szenvedése és Bale lötyögése helyett megnézném, hogy hogyan teljesít.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. február 17., vasárnap 13:01

dannen írta:sajnalom, mert amikor beallt arra a par percre egyszer-ketszer akkor lattam benne kakaot. remelem marad es bizonyit.
Hosszú távú szerződést kötöttünk vele, nem a kezdőbe igazoltuk, edzésen folyamatosan ott van, nem tudjuk, hogyan teljesít, neki ez a fél szezon lesz az igazi alapozás. "Mit mondjon" Ceballos akkor, amikor Zizou idején folyamatosan jegelve volt, és maradt kifelé a keretből annak ellenére, hogy amikor kapott lehetőséget bizonyított, és el is döntött egy fontos meccset a duplájával...
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 17., vasárnap 12:21

Calma egy hónapja van itt és már bemutatkozhatott. Most letfontossagu meccsek vannak.
Belőle meg még játékost kell csinálni. Hadd eddzen, ősszel is alig volt pályán, most felhozzuk kicsit.
És láthattuk már nem egyszer hogy ezek a fiatalok már ezzel is sokat tudnak fejlődni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. február 17., vasárnap 12:21

még mindig ott tartok hogy egy ilyen meccsen miért kell öt követelni a kezdőbe? a srác még sehol semmit nem mutatott igazán. A padon az első emberek előre a szélre LV és Asensio, középre van egy Marianonk, mindenkit nem cserélsz le egyszerre, mikor jött pontosan tudta mit vállal, ő is látta a keretet, ideje is van még bőven. Egyébként még mindig tartom, hogy nyáron mi továbbra is edzőt akarunk cserélni, azután még bármki mehet maradhat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 17., vasárnap 12:18

Megvettük, mert nem akart már a Cityben lenni. Ha várunk fél évet, lehet, hogy elvitte volna más. 20 milliót kockáztatunk, na bumm.
Kölcsön pedig nem akart és nem akar menni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 17., vasárnap 12:16

Pipita írta:
Faust írta:Ha kizúgunk a kupából és a BL-ből, szerintem játszani fog...
Akkor tényleg kár volt télre elhozni. B-)
Én nem tudom a háttér sztorit, így kérdezem..

Nem lehet, hogy ke akartak rá csapni, mert tehetséges, fiatal. Kölcsön adni, meg nem volt idő, nem találtak megfelelő helyet, így jobb ha velünk edz?

Amúgy megértelek titeket, én is sajnálom, hogy nem kap több beugró időt.Tehetségesnek tűnik a srác.Magyon kíváncsi is lennék rá.

Azt viszont megértem, hogy most amikor újra lőtávolba kerültünk nem akar nagyon variálni Solari.

Nekem amúgy mindegy mi van én csak örülök, hogy most megy a csapatnak. Bevallom sokkal rosszabbra számítottam idénre a nyár után. Kb arra ami a szezon elején volt.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 17., vasárnap 12:10

ziro4vr írta:Nem voltam ideges, nem is nagyon járok már ide, de köszönöm a jó kívánságokat.

Benővel én nem foglalkozom, nem róla beszéltem, már umcsi. :D

Mindegy, kedvem sincs már vitába belemenni szakmailag, mert amíg az a válasz, hogy egy fórumozó ne kritizaljon egy edzőt.. Hát ok. :lol:
Miattam nehogy ne járj ide.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. február 17., vasárnap 11:59

Az a baj, hogy túl nagy luxus lenne a támadó hármasból egyszerre kivenni mindenkit, így Benzema kezd, ebben a történetben kb most ennyi van

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. február 17., vasárnap 11:57

Faust írta:Ha kizúgunk a kupából és a BL-ből, szerintem játszani fog...
Akkor tényleg kár volt télre elhozni. B-)

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. február 17., vasárnap 11:49

realistahuni írta:
Hiába haragszunk mind LV-re, de Solari bízik benne és megy a csapatnak. ZZ bízott benne és rommá nyertük magunkat..
Jelenleg Solari legnagyobb hibája LV túlerőltetése. ZZ alatt azért messze nem használtuk ennyit.
Ajax ellen is róla kaptuk a gólt. :roll:
Dehogynem, hát pont ZZ alatt szorította ki a teljesítményével és a hozzáállásával a nyelviskolák vadlovát. Egyébként valóban, játszhatna sokkal kevesebbet, de legalább teper, nem úgy, mint az alternatívái. Talán Asensio megindul ezzel a góllal kicsit felfelé, végre lehetett látni rajta valami akarást.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 17., vasárnap 11:48

Nem voltam ideges, nem is nagyon járok már ide, de köszönöm a jó kívánságokat.

Benővel én nem foglalkozom, nem róla beszéltem, már umcsi. :D

Mindegy, kedvem sincs már vitába belemenni szakmailag, mert amíg az a válasz, hogy egy fórumozó ne kritizaljon egy edzőt.. Hát ok. :lol:
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 17., vasárnap 11:34

Realista24 írta:
ziro4vr írta:Ki kérte számon? Kicsit azért félre mentek itt a dolgok, ha már észrevétel van leirva, jönnek páran, hogy hogy merészel bárki egy sikeres realt kritizálni.

Ez egy fórum szerintem.
Benő, Perezt. Mi van veled? :-(
Akkor jó, hogy legalább Te értetted.. már kezdtem aggódni, hogy az értelmezhetetlen írással felvittem Ziro vérnyomását itt a vasárnapi ebéd idején.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 17., vasárnap 11:32

ziro4vr írta:Ki kérte számon? Kicsit azért félre mentek itt a dolgok, ha már észrevétel van leirva, jönnek páran, hogy hogy merészel bárki egy sikeres realt kritizálni.

Ez egy fórum szerintem.
Nem neked ment, de ha gondolod idegeskedj rajta.

Én meg a Real/Perez/néhány játékos iránt menő idegesítő cinikus :lol: :lol: :lol: szmájlikat unom..

De ahogy írod ez egy fórum. Szóval mindenki leírhatja mi tetszik neki és mi nem.

Tipp: tegyél be a haragosok közé és akkor nem látod az én véleményemet csak Benö röhögős szmájliját.

Remélem azért nem bosszantottam fel senkit itt egy egyszerű hozzászólással ezen a szép vasárnapi napon. Elég hétköznap stresszelni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 17., vasárnap 11:32

ziro4vr írta:Ki kérte számon? Kicsit azért félre mentek itt a dolgok, ha már észrevétel van leirva, jönnek páran, hogy hogy merészel bárki egy sikeres realt kritizálni.

Ez egy fórum szerintem.
Benő, Perezt. Mi van veled? :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. február 17., vasárnap 11:29

Hiába haragszunk mind LV-re, de Solari bízik benne és megy a csapatnak. ZZ bízott benne és rommá nyertük magunkat..
Jelenleg Solari legnagyobb hibája LV túlerőltetése. ZZ alatt azért messze nem használtuk ennyit.
Ajax ellen is róla kaptuk a gólt. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. február 17., vasárnap 11:27

Realista24 írta:
Pipita írta:El is felejtettem hogy ez a fiú létezik :lol: Megnézném azért, néha kaphatna valami kis epizód szerepet, ha már ilyen durván pihentetni akar Solari. Nincs olyan sok támadója, és hát Bale meg Vázquez teljesítményével... annyira sok vesztenivalónk nem igazán van.

Na mindegy, Solari knows.
Most beleállni emiatt Solariba, nem hiszem, hogy életszerű.
Szerencsétlen átvett egy kupac szart, így is olyan játékosokat épített be és használ, akikre sokan nem is mertek volna gondolni.

Benő meg a szokásos fasságát hozza, már a pulzusom sem megy fel rá, csak röhögök rajta, hogy ő okosabbnak hiszi magát a világ egyik legbefolyásosabb sportvezetőjénél, nem mellesleg ismer minden részletet, ami körülvette az üzletet.
Egyébként nme is az volt a célom hogy Solarit oktassam :mrgreen: csak furcsának tartom, pont emiatt. Solari tényleg megbízik mindenkiben (felhozott a harmadosztályból egy Marcelo helyére egy Reguilónt, ez mindent elmond), és annak ellenére sem használja a gyereket egyetlen pillanatra sem soha, hogy amúgy mindenki mást meg szeretettel bedob néha-néha. Érdekes.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 17., vasárnap 11:26

Ki kérte számon? Kicsit azért félre mentek itt a dolgok, ha már észrevétel van leirva, jönnek páran, hogy hogy merészel bárki egy sikeres realt kritizálni.

Ez egy fórum szerintem.
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. február 17., vasárnap 11:26

Szerintem alapból most minden meccs nagyon számít, nincs idő kísérletezni. Ha kizúgunk a kupából és a BL-ből, szerintem játszani fog, de addig élesen kell tartani a srácokat.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 17., vasárnap 11:22

Szerintem sincs ok most mit számonkérni.

Rotál Solari így is rendesen. De amikor végre megy a szekér, nem akkor kell kisérletezni. 10-15 perceket kell neki adni eldőlt meccseken.

Hiába haragszunk mind LV-re, de Solari bízik benne és megy a csapatnak. ZZ bízott benne és rommá nyertük magunkat..

Nem tudom ezek a dolgok összefügnek-e, de nyilván azok akik játszanak részesei a sikernek. A siker meg most jön.
Egy sikeres Realt meg nem fogok kritizálni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 17., vasárnap 11:15

Pipita írta:El is felejtettem hogy ez a fiú létezik :lol: Megnézném azért, néha kaphatna valami kis epizód szerepet, ha már ilyen durván pihentetni akar Solari. Nincs olyan sok támadója, és hát Bale meg Vázquez teljesítményével... annyira sok vesztenivalónk nem igazán van.

Na mindegy, Solari knows.
Most beleállni emiatt Solariba, nem hiszem, hogy életszerű.
Szerencsétlen átvett egy kupac szart, így is olyan játékosokat épített be és használ, akikre sokan nem is mertek volna gondolni.

Benő meg a szokásos fasságát hozza, már a pulzusom sem megy fel rá, csak röhögök rajta, hogy ő okosabbnak hiszi magát a világ egyik legbefolyásosabb sportvezetőjénél, nem mellesleg ismer minden részletet, ami körülvette az üzletet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég