Marcelo

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. február 18., hétfő 12:42

Az első félidőben helyenként valóban biztatóan játszott, a másodikra viszont teljesen elfogyott. Összességében gyenge meccset hozott le, sajnos már szokás szerint, de most nem ő volt a fő bűnbak, hanem Odriozola. Érdekes módon a szokásos szarvashibái ill. az a tény, hogy bárki úgy fejel mellette, ahogy csak akar, nem sok embert zavarnak. Nagyon jól leírták előttem, hogy mennyit ért a baszk játéka. Hozzájött az egészhez még elől az impotencia. Azért egy Gironát otthon illene 2-3 góllal megkínálni, és akkor beleférhetett volna.
Most Regui az első számú választás a védelem bal oldalán vitathatatlanul. Solarit viszont megértem, mert az új fiú is sokat játszik mostanában, szeret sérülgetni is, gondolom, pihentetni akarta egy kicsit egy "könnyű" meccsen. Két dolgot nézett be az edző, az egyik, hogy a Girona is fanatikus zászlóégető katalán banda, akik egyszer-egyszer fel tudják szívni magukat, a másik az volt, hogy Sergio legalább a padra leülhetett volna, és egy fél órára jó lehetett volna a harmatgyenge 2. félidőt produkáló Marci helyett. De még egyszer kiemelném, kicsit a Marci elleni médiahisztériával szembemenve, hogy a csapatnak a kegyelemdöfés Odriozola "játéka" illetve később az Odrio-Bale féle tengely volt a jobb oldalon.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 18., hétfő 11:40

Egyáltalán nem tűnt úgy még a félidőben, hogy Marceloval gond van. Kifejezetten bíztatóan játszott a formájához képest. Asensioval szépen építgettek a bal oldalt és védekezésben sem volt ott semmilyen gond.

Azért a gólt is teljesen az ő nyakába varjuk, miközben egy kapusról kipattanó lövésnél kellett volna jobban a helyén lennie...De ez a gól nem az ő hibája...
Kezdődött a középpályán Odriozola töketlenkedésével, mert Ceballos már nem volt ott, Bale meg cseszett segíteni azon az oldalon.
De Odriozola tőle összességében is sokkal rosszabb teljesítményét nyújtott, védekezésben egy bója volt, támadásban meg labdatemető. És nem ez volt az első ilyen meccse...

Elfogyott Marcelo, de ez a vereség nem varható a nyakába, de a média olyan szinten támadja megint, hogy cseszhetjük a formáját, ilyen közhangulatban ő már nem fog visszakapaszkodni, pedig még bőven hasznunkra lehetne...

Ramos is hasonlóan jól játszott tegnap, neki ezért hamar meg is bocsájtjuk a tegnapi hibákat, amik a meccsbe kerültek.
Solarinak is hamarabb kellett volna lereagálnia a Girona félideji cseréit, amivel átvették a kezdeményezést. Nem csak a sabloncseréket kellett volna feltenni, amiket tegnapelőtt megálmodott. Azért ő sem nagy meccselő. Szépen összerakta a csapatot, de nem egy kiforrott edző ő, én nyáron szó nélkül hoznám Allegrit, és ezt nem a tegnapi meccs mondatja velem...Nem sok játékunk van, azt lássuk be, azt sem ő építette fel, hanem a keret képes erre.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. február 18., hétfő 11:21

De marcelo nem kover. Nincs nagy hasa. Ennyit bir mar sajna.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. február 18., hétfő 11:09

Nem értem miért rizikózott vele Solari. Legalább a padra rakhatta volna Reguilónt, félidőben be is kellett volna cserélni, úgy szinte biztos nem kapunk ki. Szomorú, hogy még egy Girona ellen sem bírjuk el a pályán. Reméljük lead pár kilót és formába lendül kicsit, hogy legalább csereként tudjunk számolni vele, bár komoly meccsen mindenhogy életveszély már. Durva mennyit jelentett neki Zidane (+CR), azért tavasszal a BL-ben még egyik húzóember volt, gól PSG, Juve, Bayern ellen most meg az összes bajnokit elbukjuk kvázi amin pályára lép. :'(
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. február 17., vasárnap 19:30

Realista24 írta:Reguval 8 meccs, 8 győzelem. Marcelo 9 meccs, egy győzelem, két döntetlen, 6 vereség.
elfáradt, mint Iker :hmmm:
Casillas és kivirágzott a Portóban, újra jó formában véd (oké nincs a csúcson nyilván)
neki is környezetváltozás kell úgy néz ki

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 17., vasárnap 19:27

majd elengedjük őt is ingyen és a fizu felét is álljuk a szerződése végéig :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. február 17., vasárnap 19:23

Remy írta:barmi is lesz a sorsa. (szerintem nyaron megy). időben tudassak a szurkolokkal, es tudjunk elkoszonni tőle. Emberileg, a palyan belul, kivul is a klub legszukebb korenek a tagja lett. Mi, mint szurkolók, tobbet nem is kivanhatnank.
Csak ezzel az a baj, hogy 31 eves es meg 3 evig szerzodese van. Ha szezon kozben nem allapodunk meg a Juventussal, Perezt ismerve erre keves az esely, akkor nehezem tudom elkepzelni, ahogy utolso meccsen elbucsuztatjuk, majd par hettel kesobb leulunk targyalni, hogy na akkor vegul kell nektek Marcelo, vagy mi a helyzet.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. február 17., vasárnap 19:12

Még azon gondolkodtam, hogy mi van, ha Lucas marad és a baloson be tudott volna segíteni MArcelonak a védekezében. Ahogy lejött, látszott azért a számokból, hogy eléggé sokat futott. City-s BSilva esetében kiemelték, hogy 14 kilómétereket fut. Ha Lucas ezt végignyomta volna ma, lehet 12 körül neki is megvan... Szóval Marcelo jóformán csak akkor lenne használható még, ha lenne előtte egy védekezni képes szélső támadó, aki visszazár.

Amúgy szerintem fel kéne venni a kapcsolatot a Juvéval, eladni nekik 35-40ért. Jó esetében fizetnek érte ennyit. Szép volt, jó volt, de ennyi volt. Ahogy jópáran leírták, csereként is ugyanúgy megjönnének a gólok róla - illetve a másik CSK (Iker) padra rakásából se jöttünk ki valami jól.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. február 17., vasárnap 19:01

A legmagasabb szinten volt a léc, amikor idejott, és képes volt egyből hozni a generaciovaltassal a klublegenda szintet. embertelen.

barmi is lesz a sorsa. (szerintem nyaron megy). időben tudassak a szurkolokkal, es tudjunk elkoszonni tőle. Emberileg, a palyan belul, kivul is a klub legszukebb korenek a tagja lett. Mi, mint szurkolók, tobbet nem is kivanhatnank.

ha csak fele annyira tudjuk őt potolni a Hakimi, Reguilon kettossel, mint ő Carlost, akkor mar nyertunk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. február 17., vasárnap 18:41

Egyik kedvencem, bár találnánk még egy ilyen embert mostanában, aki hosszú évekig ennyit tud adni a klubnak. De onnantól kezdve, hogy a meccsek sorra mennek el rajta, borítékolható módon, menetrendszerűen (Odri ma még nagyobb ludas volt egyébként), el kellene gondolkodni a levegőváltozáson. Csereként csak akkor hagynám, ha nagyon nem tudunk hozni másik balbunkót. Az a baj, ha a padról beáll, akkor is megkapjuk róla a gólt. A játszatása már magaslabda minden kicsit is komolyabb ellenfél edzőjének.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 17., vasárnap 18:14

Játékban már nem igazán tudna segíteni, padon nagyon leeresztene fejben, az meg már csak a legenda leépítése lenne. 31 lesz, Juvéban még két szezont elfocizgatna. Illetve én Regut is megversenyeztetném mondjuk egy Hakimivel, annyira azért még nem győzött meg.
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. február 17., vasárnap 18:14

Realista24 írta:
ziro4vr írta:Lefőtt neki már, így is kihozta a testéből a maximumot, többet már nem bír. Legendás balhátvéd, elengedném jó pénzért a juvéba, ott még lehet lötyögni.
Miert nem padra?

Sokan írjak hogy mehet, de én itt tartanám.
az a baj ezzel, hogy ha itt tartanám, akkor csak 3. embernek. mivel szemmel láthatóan hazai pályán, kieső jelölt ellen sem lehet rá biztos pontként számítani. ez azt jelenti hogy ha ittmarad kvázi csereként, azzal csak magunkat álltatjuk, hogy van balbunkó cserénk. közben meg nincs, mert nem tudja lehozni. vissza hakimit, és marcelo maradhat motivációs erőként, hype embernek, évi 10 meccset ellötyögni. szomorú de ez van. ha meg a juve fizet 40-et akkor meg kezetcsókolni neki meg nekik is és menjen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 17., vasárnap 18:12

ziro4vr írta:Lefőtt neki már, így is kihozta a testéből a maximumot, többet már nem bír. Legendás balhátvéd, elengedném jó pénzért a juvéba, ott még lehet lötyögni.
Miert nem padra?

Sokan írjak hogy mehet, de én itt tartanám.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 17., vasárnap 18:10

Lefőtt neki már, így is kihozta a testéből a maximumot, többet már nem bír. Legendás balhátvéd, elengedném jó pénzért a juvéba, ott még lehet lötyögni.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 17., vasárnap 18:09

kodo írta:Bbeno szerintem csak simán tiltólistan van.
Nem nálam. Sokan másnál :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 17., vasárnap 18:09

Reguval 8 meccs, 8 győzelem. Marcelo 9 meccs, egy győzelem, két döntetlen, 6 vereség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. február 17., vasárnap 15:08

Tudjuk, hogy elfárad, h keveset fut. Akkor Solari hibázott amiért kezdőbe rakta, vagy nem cserélte le. Ennyi van benne, több már nem is lesz. Az edzőnek ezt fel kell ismernie, játszon akkor Nacho a szélen. Viszont az első félidőben kevés futással is szerintem jól játszott, le kellett volna hozni, ennyi lett volna a megoldás és nem esünk össze

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2019. február 17., vasárnap 15:05

A fenti "Mi lesz Marceloval?" helyett lassan aktuálisabb lesz egy "Mi legyen Marceloval?" kérdés.

Kibaszott szomorú vagyok miatta... :-(

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. február 17., vasárnap 14:43

Bbeno szerintem csak simán tiltólistan van.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. február 17., vasárnap 14:40

Realista24 írta:During LaLiga 2018-19 season, Real Madrid concede a goal every 52 minutes with Marcelo on the field. With Sergio Reguilón on the field, Real Madrid concede a goal every 135 minutes.
write-only üzemmód. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég